Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Народні методи для підняття імунітету наших дітлахів - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

"Великодній благодійний аукціон! Час оплачувати лоти - загальна тема тут!

Квітень - місяць позитиву - приєднуйтесь! тут

Конкурс - великоднє деревце тут

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Народні методи для підняття імунітету наших дітлахів які рецепти застосовуєте ви, щоб дітки були здоровими і менше хворіли? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Nirvana 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 19 січень 2011 - 21:00

Ми дуже любимо яблучка, і , як не дивно, хрін :sorry: Їмо його дуже "розведений" вареним бурячком, заїдаємо картопляним пюре.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   зацікавлена 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 04 березень 2011 - 15:14

заглянула до вас, щоб дізнатись чогось новенького, але істина одна на всі роки ) цибуля, мед, горіхи, ягоди... все, що даровано природою зміцнює імунітет, наша задача не лінуватись і цим користуватись правильно )
я теж свого синочка намагаюсь збагатити вітамінами.. навесні збираю смородину, малину, агрус.. перетираю з цукром і кладу в холодильник де найхолодніше.. взимку, навесні щодня він їсть таке неварене варення ) зранку часто даю 2 перепелячі яєчка, потім яблучко, аж потім снідаємо..
вдень даю перетерту калину з цукром, ну і звичайно цибуля часник, іноді якщо не хоче, йду на хитрощі: у трохи вже вистигший суп кладу свіжу нарізану цибулю і завжди петрушку й кріп з морозилки.. ще звідти дістаю заморожені ягоди на компот, в який ще кидаю гілячки смородини, малини (все це кидаю в окріп і вимикаю плиту), потім, коли вистигає капаю туди лимон і трохи меду), ще робимо сік з обліпихи..
ще в йогуртниці постійно роблю різні кисломолочні продукти.. однозначно, важливим є правильне харчування, поменше "магазину" в холодильнику), ще я відстоюю воду з кремнієм і срібною ложкою.
це все займає час та "оперативну пам*ять" мами, адже постійно треба пам*ятати, що давати, але з часом це входить в систему
до трьох років дитина ніразу не хворіла (!), доки не віддала у садок, але я зробила помилку - віддала серед весни, бачила на власні очі, як хлопчик підійшов до хворої дівчинки, яка витирала носа, забрав у неї хустинку і витер собі нею носа, при таких умовах, треба мати дуже стійкий імунітет )) навіть дорослому..
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   *Зоряне сяйво* 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 березень 2011 - 20:45

Перегляд повідомленнязацікавлена (4.3.2011, 15:14) писав:

заглянула до вас, щоб дізнатись чогось новенького, але істина одна на всі роки ) цибуля, мед, горіхи, ягоди... все, що даровано природою зміцнює імунітет, наша задача не лінуватись і цим користуватись правильно )
я теж свого синочка намагаюсь збагатити вітамінами.. навесні збираю смородину, малину, агрус.. перетираю з цукром і кладу в холодильник де найхолодніше.. взимку, навесні щодня він їсть таке неварене варення ) зранку часто даю 2 перепелячі яєчка, потім яблучко, аж потім снідаємо..
вдень даю перетерту калину з цукром, ну і звичайно цибуля часник, іноді якщо не хоче, йду на хитрощі: у трохи вже вистигший суп кладу свіжу нарізану цибулю і завжди петрушку й кріп з морозилки.. ще звідти дістаю заморожені ягоди на компот, в який ще кидаю гілячки смородини, малини (все це кидаю в окріп і вимикаю плиту), потім, коли вистигає капаю туди лимон і трохи меду), ще робимо сік з обліпихи..
ще в йогуртниці постійно роблю різні кисломолочні продукти.. однозначно, важливим є правильне харчування, поменше "магазину" в холодильнику), ще я відстоюю воду з кремнієм і срібною ложкою.
це все займає час та "оперативну пам*ять" мами, адже постійно треба пам*ятати, що давати, але з часом це входить в систему
до трьох років дитина ніразу не хворіла (!), доки не віддала у садок, але я зробила помилку - віддала серед весни, бачила на власні очі, як хлопчик підійшов до хворої дівчинки, яка витирала носа, забрав у неї хустинку і витер собі нею носа, при таких умовах, треба мати дуже стійкий імунітет )) навіть дорослому..

Ну ви даєте,))) треба брати з вас приклад. :dance2:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olyalya83 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 квітень 2011 - 08:53

можливо тут уже таке писали, але хочу добавити))) якщо у вас є бабуся в селі, то - це ідеальний літній відпочинок для дитини))) моя доця майже все минуле літо провела в селі: завжди бігала в одних трусиках і босяка, навіть після дощу, гралася в пісочниці, по декілька разів на день хлюпалась в надувному басейні (вода нагріта сонцем: яка була, так й була), плюс свіжі домашні ягоди, фрукти, овочі і інші продукти))) і ще перебування в селі передбачає обмежене коло спілкування дитини... все це зміцнить імунітет так, як ніщо інше))) доця ні разу після цього серйозно не хворіла: лише пару раз були сопельки))) і навіть відпочинок на морі не йде у порівняння... як раз на морі або після нього діти часто хворіють...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gredaska 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 квітень 2011 - 09:19

В мене дитина коли пішла в садок дуже хворіла, ну всі хворіють в садочку говорили, адаптація. Вже була зима, коли в гості до чоловіка тітки прийшла подруга, яка відразу побачивши дитину сказала, що глисти. І від них в жодної дитини імунітету не буде. Вона зробила нам суміш різних трав. від глистів, для імунітету, сили і апетиту. Пропивши тиждень, вночі моя дитина почала рвати яйцями глистів, дуже болів пупчик, я навіть не розглядала все згорнула і в пральну машину. Скажу чесно морока була кожень день заварювати, але це того варто. Дитина всю зиму проходила не хворіючи, ми п"ємо трави 1 раз в 6 Місяців, і навіть вихователі зауважили, що моя дитина не хворіє.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   wombatua 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 квітень 2011 - 10:09

Перегляд повідомленняGredaska (9.4.2011, 10:19) писав:

В мене дитина коли пішла в садок дуже хворіла, ну всі хворіють в садочку говорили, адаптація. Вже була зима, коли в гості до чоловіка тітки прийшла подруга, яка відразу побачивши дитину сказала, що глисти. І від них в жодної дитини імунітету не буде. Вона зробила нам суміш різних трав. від глистів, для імунітету, сили і апетиту. Пропивши тиждень, вночі моя дитина почала рвати яйцями глистів, дуже болів пупчик, я навіть не розглядала все згорнула і в пральну машину. Скажу чесно морока була кожень день заварювати, але це того варто. Дитина всю зиму проходила не хворіючи, ми п"ємо трави 1 раз в 6 Місяців, і навіть вихователі зауважили, що моя дитина не хворіє.

Ой, глисти це дійсно такі паразити!!! :smile: Від них тільки одні проблеми і багато лікарів зараз теж кажуть, що першим ділом проженіть глистів.
Ми малому теж проганяємо 1 раз в 6 міс, але купуємо таблетки, не знаю якими травами можна це робити. Може ви підкажете точніше, бо в нас дідусь виступає по травкам-муравкам )))

Повідомлення відредаговано wombatua: 09 квітень 2011 - 10:09

My Signature
Зображення Зображення

Мої дітки - моє ЩАСТЯ!!!! ))))
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 квітень 2011 - 20:41

Перегляд повідомленняwombatua (9.4.2011, 11:09) писав:

Ой, глисти це дійсно такі паразити!!! :air_kiss: Від них тільки одні проблеми і багато лікарів зараз теж кажуть, що першим ділом проженіть глистів.
Ми малому теж проганяємо 1 раз в 6 міс, але купуємо таблетки, не знаю якими травами можна це робити. Може ви підкажете точніше, бо в нас дідусь виступає по травкам-муравкам )))

це для кожного індивідуально в залежност івід віку дитини, я можу написати які ми трави пили.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   M@rtik 1+1 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 квітень 2011 - 13:47

Перегляд повідомленняGredaska (9.4.2011, 21:41) писав:

це для кожного індивідуально в залежност івід віку дитини, я можу написати які ми трави пили.

Будь ласка напишіть які трави і яка пропорція
My Signature
Спойлер

Мої сини,мої орли - це моя гордість материнська !!!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   wombatua 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2011 - 22:46

Ми розпочали підготовку до зимового сезону - тато назбирав у лізі молоденькі шишечки, завтра поріжу їх та засиплю цукром.

В нас це буде дієвий засіб від кашлю взимку- раджу! Я також бачила, що вони зараз продаються на базарах в бабулічок.
My Signature
Зображення Зображення

Мої дітки - моє ЩАСТЯ!!!! ))))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olalala 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 червень 2011 - 08:27

А ми для підтримання імунітету п"ємо чайок з шипшини (ягоди заливаю кип"ятком в термос і настоюю), але ці ягоди - дуже сильний алерген. За правилами їх треба кидати не більше 5 штучок на літру, а не так, як написано на "медичній" упаковці. І ще, ми шипшину купуємо тільки у бабусь, бо з тієї, що продається в аптеці, чайок зовсім не смачний.

А від кашлю ми ставимо такий компрес: вата, целофан, свиняча жирова плівка (вибачте, не знаю, як правильно назвати) і кілька крапель горілки, це все примотуємо на груди, але щоб не закривало ділянку серця. Дитина навіть після 2 годин з компресом починає ТАК багато відкашлювати, що на це іноді страшно дивитися, але це тільки на користь. В нас кашель в основному проходить після 3 вечорів з таким компресом.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 20 червень 2011 - 09:31

я даю напиток з імбиру, додаю його і до чаю і до компоту.
а так ще шипшину заварюю часто.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Halochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 червень 2011 - 16:40

Gredaska, Поділіться будь ласка, бо ми теж часто хворіємо, а останнім часом ще й жахливий апетит і синці під очима, вітаміни не дуже допомагають. Педіатр сказала давати дитячу суспенцію Вормілу або Вермоксу для профілактики, але хочеться чогось менш токсичного. Наперед вдячна.
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 червень 2011 - 22:06

Я наприклад інгаляції взагалі не роблю, діти які схильні до алергетичних захворювань, і астми, їм робити не можна. І з власного досвіду це підтверджу. Моя мама завжди при кашлю і насмарку робила мені із сестрою. І мені радила, вже такий кашель був, що руки опускались, зробила на свою голову, ще й попарила ноги. В дитини вночі почався такий кашель, що ледве не задихнулась. Рвота почалася мокротами, бо задихалась, педіатр строго заборонила будь-які інгаляції. При кашлі я буре термос і кладу квіточки липи+чорну смородина заморожена+малина також заморожена, і все це заливаю крутим кип'ятком.Настоюється 1 годину і даю теплим пити. Поперше, цей мікс збиває температуру, липа розжижує мокроти + коли є температура, дитина потіє, із цім самим з організма потом виходить болячка.
І вже давно не користую сиропами, а особливо антибіотиками. Бо після них імунітету не бачити.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   yulia22 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 червень 2011 - 22:30

В подруги мала майже 2тижні нічого не хотіла їсти..так компотик(десь 2літри в день і пару печеньок...) і справді дала Ворміл і дитина вже гамає, каже що апетит появився...
My Signature
Щастя - це хист цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Волиняночка 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2011 - 14:08

Зараз даю ягоди та свіжі овочі,також даю часник,яблука.Взимку будемо пити чай на травах.
My Signature
Зображення

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ZIMAA 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 13 серпень 2011 - 01:51

А я додам такий рецептик, перевірено
Потрібно:
Лимон - 1 шт
Часник - 14 маленьких зубців
Вода кипячена - 1 л.

Спосіб приготування:
Лимон дрібно порізати, зберігши сік. Часник пропустити через часникодавку або дуже дрібно порізати. Все скласти в літрову банку і залити теплою кипяченою водою (не кипятком!!!). Щільно закрити капроновою кришкою. Поставити настоюватись в темне місце (наприклад кладовку) на 7 днів, щодня помішуючи.
Готовий настій не проціджувати, а покласти в холодильник.
Приймати по 1 ст.ложці щодня зранку за 30 хв. до їди.

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Також добре стимулює захисні сили організму відвар з вівса:
стакан вівса відварити в 5 стаканах води,до половини обєму,якщо нема алергії на молочко,то доливаєш ту кількість молока,кипятиш і додаєш 4 ложки меду!Пити треба тепленьким! Оцю кількість ділиш на три прийоми на пртязі дня
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

nastik світлина

nastik  На Благодійному Ярмарку для діток з "Крил надії" від початку року вдалось зібрати 7714 грн! Спасибі усім, хто долучається! Працюємо і далі - http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=33233

Вчора, 23:01

(:Хрюшка:) світлина

(:Хрюшка:)  Малееееечааа!!!! Відпусти мене спааааатки - завтра рано вставати))) Я - малечівський наркоман) в мене малечозалежність!)))

Вчора, 22:46

Показати коментарі (1)

Stasuk_Nata світлина
максиміліанна світлина

максиміліанна  сьогодні Велика Середа... день зради, завтра Великий Четвер - коли сам Бог показав як саме треба любити ближнього - не боятись схилитись і помити йому ноги... Бо трохи набрибло чути "чистий четвер", " ти вже все прибрала?" Головне в серці лад навести...

Вчора, 14:54

Показати коментарі (1)

ОптИмІст світлина

ОптИмІст  Всім, хто чув сирену - наша статусна не є аналогом статусної у соціалках. Те, про що можна і ТРЕБА писати - в заголовку нашої статусної. Мо' є сенс поправити жирним шрифтом?

Вчора, 14:31

Timyrka світлина

Timyrka  Уточнення не 17 а 16 квітня в період з 14.40 до 15.00 год, у Львові та області буде навчальна тривога, зметою превірки засобів звязку. Не лякайтеся сирен, таке проводять кожного року.

Вчора, 13:21

Показати коментарі (4)

Турботлива мамуся світлина

Турботлива мамуся  настрій паскудний. знову посварились з чоловіком. незнаю чи довго так витримаю.....

Вчора, 13:09

Показати коментарі (2)

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Тільки 21-ша година,а я так спатки хочу...)))

15 кві 2014 20:12

Показати коментарі (3)

юлія 27 світлина

юлія 27  моя кішка вчора привела трьох котенят

15 кві 2014 14:17

Показати коментарі (5)

Dzvinka світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 17 квітень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн