Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Народні методи для підняття імунітету наших дітлахів - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Народні методи для підняття імунітету наших дітлахів які рецепти застосовуєте ви, щоб дітки були здоровими і менше хворіли? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   зацікавлена 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 04 березень 2011 - 15:14

заглянула до вас, щоб дізнатись чогось новенького, але істина одна на всі роки ) цибуля, мед, горіхи, ягоди... все, що даровано природою зміцнює імунітет, наша задача не лінуватись і цим користуватись правильно )
я теж свого синочка намагаюсь збагатити вітамінами.. навесні збираю смородину, малину, агрус.. перетираю з цукром і кладу в холодильник де найхолодніше.. взимку, навесні щодня він їсть таке неварене варення ) зранку часто даю 2 перепелячі яєчка, потім яблучко, аж потім снідаємо..
вдень даю перетерту калину з цукром, ну і звичайно цибуля часник, іноді якщо не хоче, йду на хитрощі: у трохи вже вистигший суп кладу свіжу нарізану цибулю і завжди петрушку й кріп з морозилки.. ще звідти дістаю заморожені ягоди на компот, в який ще кидаю гілячки смородини, малини (все це кидаю в окріп і вимикаю плиту), потім, коли вистигає капаю туди лимон і трохи меду), ще робимо сік з обліпихи..
ще в йогуртниці постійно роблю різні кисломолочні продукти.. однозначно, важливим є правильне харчування, поменше "магазину" в холодильнику), ще я відстоюю воду з кремнієм і срібною ложкою.
це все займає час та "оперативну пам*ять" мами, адже постійно треба пам*ятати, що давати, але з часом це входить в систему
до трьох років дитина ніразу не хворіла (!), доки не віддала у садок, але я зробила помилку - віддала серед весни, бачила на власні очі, як хлопчик підійшов до хворої дівчинки, яка витирала носа, забрав у неї хустинку і витер собі нею носа, при таких умовах, треба мати дуже стійкий імунітет )) навіть дорослому..
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   *Зоряне сяйво* 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 березень 2011 - 20:45

Перегляд повідомленнязацікавлена (4.3.2011, 15:14) писав:

заглянула до вас, щоб дізнатись чогось новенького, але істина одна на всі роки ) цибуля, мед, горіхи, ягоди... все, що даровано природою зміцнює імунітет, наша задача не лінуватись і цим користуватись правильно )
я теж свого синочка намагаюсь збагатити вітамінами.. навесні збираю смородину, малину, агрус.. перетираю з цукром і кладу в холодильник де найхолодніше.. взимку, навесні щодня він їсть таке неварене варення ) зранку часто даю 2 перепелячі яєчка, потім яблучко, аж потім снідаємо..
вдень даю перетерту калину з цукром, ну і звичайно цибуля часник, іноді якщо не хоче, йду на хитрощі: у трохи вже вистигший суп кладу свіжу нарізану цибулю і завжди петрушку й кріп з морозилки.. ще звідти дістаю заморожені ягоди на компот, в який ще кидаю гілячки смородини, малини (все це кидаю в окріп і вимикаю плиту), потім, коли вистигає капаю туди лимон і трохи меду), ще робимо сік з обліпихи..
ще в йогуртниці постійно роблю різні кисломолочні продукти.. однозначно, важливим є правильне харчування, поменше "магазину" в холодильнику), ще я відстоюю воду з кремнієм і срібною ложкою.
це все займає час та "оперативну пам*ять" мами, адже постійно треба пам*ятати, що давати, але з часом це входить в систему
до трьох років дитина ніразу не хворіла (!), доки не віддала у садок, але я зробила помилку - віддала серед весни, бачила на власні очі, як хлопчик підійшов до хворої дівчинки, яка витирала носа, забрав у неї хустинку і витер собі нею носа, при таких умовах, треба мати дуже стійкий імунітет )) навіть дорослому..

Ну ви даєте,))) треба брати з вас приклад. :dance2:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olyalya83 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 квітень 2011 - 08:53

можливо тут уже таке писали, але хочу добавити))) якщо у вас є бабуся в селі, то - це ідеальний літній відпочинок для дитини))) моя доця майже все минуле літо провела в селі: завжди бігала в одних трусиках і босяка, навіть після дощу, гралася в пісочниці, по декілька разів на день хлюпалась в надувному басейні (вода нагріта сонцем: яка була, так й була), плюс свіжі домашні ягоди, фрукти, овочі і інші продукти))) і ще перебування в селі передбачає обмежене коло спілкування дитини... все це зміцнить імунітет так, як ніщо інше))) доця ні разу після цього серйозно не хворіла: лише пару раз були сопельки))) і навіть відпочинок на морі не йде у порівняння... як раз на морі або після нього діти часто хворіють...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gredaska 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 квітень 2011 - 09:19

В мене дитина коли пішла в садок дуже хворіла, ну всі хворіють в садочку говорили, адаптація. Вже була зима, коли в гості до чоловіка тітки прийшла подруга, яка відразу побачивши дитину сказала, що глисти. І від них в жодної дитини імунітету не буде. Вона зробила нам суміш різних трав. від глистів, для імунітету, сили і апетиту. Пропивши тиждень, вночі моя дитина почала рвати яйцями глистів, дуже болів пупчик, я навіть не розглядала все згорнула і в пральну машину. Скажу чесно морока була кожень день заварювати, але це того варто. Дитина всю зиму проходила не хворіючи, ми п"ємо трави 1 раз в 6 Місяців, і навіть вихователі зауважили, що моя дитина не хворіє.
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   wombatua 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 квітень 2011 - 10:09

Перегляд повідомленняGredaska (9.4.2011, 10:19) писав:

В мене дитина коли пішла в садок дуже хворіла, ну всі хворіють в садочку говорили, адаптація. Вже була зима, коли в гості до чоловіка тітки прийшла подруга, яка відразу побачивши дитину сказала, що глисти. І від них в жодної дитини імунітету не буде. Вона зробила нам суміш різних трав. від глистів, для імунітету, сили і апетиту. Пропивши тиждень, вночі моя дитина почала рвати яйцями глистів, дуже болів пупчик, я навіть не розглядала все згорнула і в пральну машину. Скажу чесно морока була кожень день заварювати, але це того варто. Дитина всю зиму проходила не хворіючи, ми п"ємо трави 1 раз в 6 Місяців, і навіть вихователі зауважили, що моя дитина не хворіє.

Ой, глисти це дійсно такі паразити!!! :smile: Від них тільки одні проблеми і багато лікарів зараз теж кажуть, що першим ділом проженіть глистів.
Ми малому теж проганяємо 1 раз в 6 міс, але купуємо таблетки, не знаю якими травами можна це робити. Може ви підкажете точніше, бо в нас дідусь виступає по травкам-муравкам )))

Повідомлення відредаговано wombatua: 09 квітень 2011 - 10:09

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 квітень 2011 - 20:41

Перегляд повідомленняwombatua (9.4.2011, 11:09) писав:

Ой, глисти це дійсно такі паразити!!! :air_kiss: Від них тільки одні проблеми і багато лікарів зараз теж кажуть, що першим ділом проженіть глистів.
Ми малому теж проганяємо 1 раз в 6 міс, але купуємо таблетки, не знаю якими травами можна це робити. Може ви підкажете точніше, бо в нас дідусь виступає по травкам-муравкам )))

це для кожного індивідуально в залежност івід віку дитини, я можу написати які ми трави пили.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   M@rtik 1+1 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 квітень 2011 - 13:47

Перегляд повідомленняGredaska (9.4.2011, 21:41) писав:

це для кожного індивідуально в залежност івід віку дитини, я можу написати які ми трави пили.

Будь ласка напишіть які трави і яка пропорція
My Signature
Спойлер

Мої сини,мої орли - це моя гордість материнська !!!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   wombatua 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2011 - 22:46

Ми розпочали підготовку до зимового сезону - тато назбирав у лізі молоденькі шишечки, завтра поріжу їх та засиплю цукром.

В нас це буде дієвий засіб від кашлю взимку- раджу! Я також бачила, що вони зараз продаються на базарах в бабулічок.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olalala 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 червень 2011 - 08:27

А ми для підтримання імунітету п"ємо чайок з шипшини (ягоди заливаю кип"ятком в термос і настоюю), але ці ягоди - дуже сильний алерген. За правилами їх треба кидати не більше 5 штучок на літру, а не так, як написано на "медичній" упаковці. І ще, ми шипшину купуємо тільки у бабусь, бо з тієї, що продається в аптеці, чайок зовсім не смачний.

А від кашлю ми ставимо такий компрес: вата, целофан, свиняча жирова плівка (вибачте, не знаю, як правильно назвати) і кілька крапель горілки, це все примотуємо на груди, але щоб не закривало ділянку серця. Дитина навіть після 2 годин з компресом починає ТАК багато відкашлювати, що на це іноді страшно дивитися, але це тільки на користь. В нас кашель в основному проходить після 3 вечорів з таким компресом.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 червень 2011 - 09:31

я даю напиток з імбиру, додаю його і до чаю і до компоту.
а так ще шипшину заварюю часто.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Halochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 червень 2011 - 16:40

Gredaska, Поділіться будь ласка, бо ми теж часто хворіємо, а останнім часом ще й жахливий апетит і синці під очима, вітаміни не дуже допомагають. Педіатр сказала давати дитячу суспенцію Вормілу або Вермоксу для профілактики, але хочеться чогось менш токсичного. Наперед вдячна.
My Signature
Ознайомтеся з правилами підписів та лінієчок http://www.malecha.o...showtopic=48179
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 червень 2011 - 22:06

Я наприклад інгаляції взагалі не роблю, діти які схильні до алергетичних захворювань, і астми, їм робити не можна. І з власного досвіду це підтверджу. Моя мама завжди при кашлю і насмарку робила мені із сестрою. І мені радила, вже такий кашель був, що руки опускались, зробила на свою голову, ще й попарила ноги. В дитини вночі почався такий кашель, що ледве не задихнулась. Рвота почалася мокротами, бо задихалась, педіатр строго заборонила будь-які інгаляції. При кашлі я буре термос і кладу квіточки липи+чорну смородина заморожена+малина також заморожена, і все це заливаю крутим кип'ятком.Настоюється 1 годину і даю теплим пити. Поперше, цей мікс збиває температуру, липа розжижує мокроти + коли є температура, дитина потіє, із цім самим з організма потом виходить болячка.
І вже давно не користую сиропами, а особливо антибіотиками. Бо після них імунітету не бачити.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   yulia22 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 21 червень 2011 - 22:30

В подруги мала майже 2тижні нічого не хотіла їсти..так компотик(десь 2літри в день і пару печеньок...) і справді дала Ворміл і дитина вже гамає, каже що апетит появився...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Волиняночка 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 21 липень 2011 - 14:08

Зараз даю ягоди та свіжі овочі,також даю часник,яблука.Взимку будемо пити чай на травах.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ZIMAA 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 13 серпень 2011 - 01:51

А я додам такий рецептик, перевірено
Потрібно:
Лимон - 1 шт
Часник - 14 маленьких зубців
Вода кипячена - 1 л.

Спосіб приготування:
Лимон дрібно порізати, зберігши сік. Часник пропустити через часникодавку або дуже дрібно порізати. Все скласти в літрову банку і залити теплою кипяченою водою (не кипятком!!!). Щільно закрити капроновою кришкою. Поставити настоюватись в темне місце (наприклад кладовку) на 7 днів, щодня помішуючи.
Готовий настій не проціджувати, а покласти в холодильник.
Приймати по 1 ст.ложці щодня зранку за 30 хв. до їди.

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Також добре стимулює захисні сили організму відвар з вівса:
стакан вівса відварити в 5 стаканах води,до половини обєму,якщо нема алергії на молочко,то доливаєш ту кількість молока,кипятиш і додаєш 4 ложки меду!Пити треба тепленьким! Оцю кількість ділиш на три прийоми на пртязі дня
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kicja 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 23 грудень 2014 - 14:21

Я тру цибулю на терці чи подрібнюю в блендері, витискаю сік і розводжу наполовину з водою. Додаю меду чи цукру. Пекучого смаку немає, сік солодкий, лиш пахне цибулею. По чайній ложечці тричі на день!
[/quote]

А чи можна таке давати діткам в 1,5 рочки

Повідомлення відредаговано kicja: 23 грудень 2014 - 14:22

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

@Ksywa@ світлина

@Ksywa@  Щаслива матуся свого синочка.Вже дуже сильно його люблю -два роки і одни день!!!!

Вчора, 16:28

юлія 27 світлина

юлія 27  Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас – солов`їна. Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для всіх нас – УКРАЇНА!

Вчора, 11:02

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

24 сер 2016 18:07

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

24 сер 2016 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Алетейя світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 серпень 16 )

• З днем народження
    ЯЖенька 
    - Вік: 38
  • З днем народження
    Kukuru3ka 
    - Вік: 31

Перекладач онлайн