Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: ПРАВИЛА ФОРУМУ - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
 • Ви не можете створити нову тему
 • Тему закрито

ПРАВИЛА ФОРУМУ Читати всім! Оцінка: ***** 1 Голосів

#1

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

 
 • Відсутня до завершення війни
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Адміністратор
 • Повідомлень: 2762
 • Реєстрація: 16 June 07
 

  Відправлено 16 June 2007 - 15:36

*
Популярне!

Мета форуму - дати майбутнім і теперішнім матусям та татусям України та інших країн можливість спілкуватися між собою, обговорювати актуальні й цікаві теми, знайти собі нових друзів.


Мова форуму – українська.

Ці правила діють на території всього Форуму.
В окремих розділах і підфорумах можлива наявність власних правил, які уточнюють і деталізують правила поведінки в них. При цьому дані правила залишаються обов'язковими в будь-якому випадку.

Правила вводяться для створення комфортної і конструктивної атмосфери спілкування. Якщо Вас не влаштовує встановлена форма спілкування, утримайтесь від участі на нашому Форумі.

Основні поняття, визначення та типи груп
Спойлер


І. Загальні правила :

Спойлер


Ступінь довіри до консультацій від учасників форуму

В рамках форуму надаються професійні консультації під власним постійним ніком (псевдонімом). Всі документи консультанта ретельно перевіряються адміністрацією.
Будь-яка консультація, надана учасником форуму, поза консультативним розділом, залишає сумніви у своїй достовірності і правдивості.
Просимо звернути увагу на той факт, що відповідальність за прийняття будь-яких порад Вам доведеться нести самостійно. А наслідки можуть бути плачевні!
Запам'ятайте! Консультація на форумі не замінює очну професійну консультацію фахівця!


ІІ. Реєстрація.


Спойлер


IІІ. Правила публікації тем та повідомлень

Рекомендації:

Спойлер


ІV. На форумі категорично забороняється
Спойлер


4.24. Розміщувати повідомлення чи матеріали, які підтримують ідею сепаратизму, порушення суверенітету чи зневажливе ставлення до державних символів України.


V. Відносини між користувачами і адміністрацією.

Спойлер
Правила для додатків форуму


- Правила користування щоденником

- Правила статусного рядка

СпойлерСП та комерційна діяльність.

- Правила СП
- Правила комерційних оголошень
- Правила для Благодійних СП
- Правила Дошки Оголошень


Додатково

- Правила оформлення дописів та фото
- Правила оформлення підписів користувачів
- Вимоги до створення тем про допомогу в розділі СОС

- Рейтинг користувачів - все про покарання і нагородження на форумі
- Правила конкурсів
- Правила обмінів
Не забувайте також читати оголошення й дотримуватись Правил кожного форуму окремо. Всі оголошення, так само як і ЧаПи та рекомендації щодо змін Рейтингу, мають однакову легітимну дію.


Адміністрація форуму бажає вам приємного і корисного проведення часу на нашому форумі і сподівається що він стане улюбленим місцем в неосяжній світовій павутині Інтернету.


З Повагою Адміністрація malecha.org.ua !
My Signature
Спойлер

Компанія Google дала мені більше, ніж школа і університет.
Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
 • 166
 • Back To Top

#2

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

 
 • Виконавчий адмін
 • Перейти до щоденника
 • Вставити нік
 • Цитувати
 • Група: Адміністратор
 • Повідомлень: 7072
 • Реєстрація: 30 August 08
 

Відправлено 09 August 2010 - 17:10

На нашому форумі впроваджений "Рейтинг користувачів"
У кожного користувача під аватаркою стоїть < -25 ( 0) 100 > згори написано - Попередження.
Спочатку у кожного користувача форуму рейтинг дорівнює нулю. З часом він може мінятися в хороший чи поганий бік. В залежності від Вашої участі у житті форуму рейтинг може зростати чи опускатися.
Тепер докладніше про хороше і погане для Вашого рейтингу.Зниження рейтингу

Власне, за що можна отримати «-» для Вашого рейтингу й так зрозуміло, за недотримання правил форуму, за агресивну поведінку, наїзди, образи.

Зниження рейтингу і бан назавжди
1. Вживання нецензурних виразів прямим текстом (мат, груба лайка) у дописах на форумі, міні чаті, щоденниках, підписах, псевдо (ніках), статусах та на аватарах.
2. Публікація порнографічних матеріалів, публікація дописів, що містять посилання на порнографічні матеріали) у дописах на форумі, міні чаті, щоденниках, підписах, псевдо (ніках), статусах та на аватарах.
3.Систематичне (від 5 випадків підряд) ігнорування зауважень модератора.
4. Систематичні порушення правил форуму (від 5 випадків зі списку наведеного нижче)

Зниження рейтингу і бан на 7 днів
1. Реєстрація під двома й більше ніками і захоплення ніків (реєстрація нікнеймів з метою перешкоджання їх використання іншими).
2. Створення тем, які містять будь-яку рекламну, антирекламну або комерційну інформацію, а також посилання на сайти з метою підвищення їхньої відвідуваності.
3. Розміщення реклами, антиреклами, рекламних чи комерційних посилань, посилань на сайти з метою підвищення їхньої відвідуваності у щоденниках, міні чаті, підписах профілів користувачів, аватарах, нікнеймах.
4. Публікування у дописах на форумі, міні чаті, щоденниках, підписах, псевдо (ніках), статусах та на аватарах грубих, нецензурних виразів й образ в будь-якій формі - повідомлення, грубі по тону, які містять "наїзди".
5. Публікація дописів на форумі, у міні чаті, щоденниках, підписах, псевдо (ніках), статусах та на аватарах, які розпалюють міжконфесійну, міжнаціональну, тощо ворожнечу.
6. Відкрите обговорення дій модеpатоpів у дописах на форумі, міні чаті, щоденниках, підписах, псевдо (ніках), статусах та на аватарах.
7. Використання e-mail та приватних повідомлень зареєстрованих учасників форуму з метою розсилки спаму, реклами, антиреклами, рекламних чи комерційних посилань, посилань на сайти з метою підвищення їхньої відвідуваності
8. Використання емейлів та приватних повідомлень, щоденникових записів, мінічату з метою агітації користувачів або пропозицій підтримки у голосуваннях чи конкурсах.
8. Ігнорування зауважень модераторів (від 3 до 5 випадків підряд).
9. Будь-які дії, що обходять правила форуму та правила ДО зокрема.

при повторені перелічених порушень, збільшується тривалість бану на розгляд адміністратора чи модератора.
пропонується подвоювати термін тривалості попереднього бану.


Зниження рейтингу
1. Реєстрація безглуздого нік нейму, використання в нікнеймі адреси вебсайтів, адреси email і т.п.
2. Використання у нікнеймі більше 2 знаків пунктуації ( !,=,(,), ") , смайликів
3. Дублювання теми, повідомлень (зокрема, розміщення однакових тем в різних розділах або однакових повідомлень в різних темах форуму) користувачем з 50 і більше корисних повідомлень і терміном перебування на фрумі більше місяця.
Якщо автор теми залишає приписку «модератори, якщо тема існує – об’єднайте», "шукав - не знайшов" - це не є виправданням створення дублю.
4. Створення теми чи допису, що містить у назві або у тілі повідомлення кілька слів підряд, написаних великими ЛІТЕРИ, з чергуванням великих та малих ЛіТеР або прикраси типу "== ---і Моя тема ---і==", "Подивися сюди" чи безглуздий набір літер типу "sdfiohjoiesnoi" тощо.
5. Створення теми з малоінформативною назвою, наприклад «Допоможіть!», «Що мені робити?».
6. Публікування допису, що містить безглузду або незмістовну інформацію, що не несе значеннєвого навантаження, публікування допису лише зі смайлами.
Виключення становлять спеціальні теми в розділах «Клуб майбутніх мам», «Ровесники» та "Сядьмо в коло, панове сусіди".
7. Використання форуму в режимі чату.
Виключення становлять спеціальні теми в розділах «Клуб майбутніх мам», «Ровесники» та "Сядьмо в коло, панове сусіди".
8. Публікування повідомленя, котре цікаві лише їх адресату, повідомленя, що містять висловлювання типу: "Я з вами!", "Прикольно! Зара гляну!" і т.п., використання більше трьох знаків пунктуації підряд, наприклад "!!!!!!!!!!", "??????????", "))))))))))))))" і т.п., а також зловживаня кількістю смайлів.
9. Публікування допису, що відображають лише власне ставлення до теми або допису без ширшого обґрунтування (на зразок "Дякую", "+1", "смішно", "не подобається", "проти" і т. ін.)
10. Зловживання цитуванням. Цитування великого повідомлення, цитування фото чи іншої графіки.
11. Зловживання публікацією посилань на інші інформаційні ресурси, особливо ресурси батьківської тематики у дописах на форумі та мінічаті.
12. Публікування дописів на форумі та мінічаті, що містять неаргументовані твердження та призводять до "холівару" ("священної війни") типу "щепленням – ні, домашній освіті - так".
13. Розміщення повідомленя на форумі та мінічаті, зі зловживанням кольорами тексту, виділеннями (жирним, курсивом, підкресленим, закресленим) та розмірами шрифтів.
14. Розміщення повідомленя, які жодним чином не стосуються назви теми і предмету дискусії, яка ведеться у даній темі ("офтоп").
15. Публікування великих об’ємів неавторського тексту (більше трьох абзаців або 15 рядків), без використання тегу Spoiler користувачем з 50 і більше повідомлень і терміном перебування на форумі більше місяця.
16. Публікування посилань на сторонні ресурси без використання тегу hide користувачем з 50 і більше повідомлень і терміном перебування на форумі більше місяця.
17. Публікування дописів транслітом користувачем з 50 і більше повідомлень і терміном перебування на форумі більше місяця.
18. Порушення правил Дошки Оголошень, неодноразове порушення - бан.
19. Публікування у дописах на форумі, статусах, щоденниках, підписах, псевдо (ніках), та на аватарах повідомлень з проханням проголосувати за вас, чи за вашу дитину в конкурсах, та інших заходах.

Рішення про наявність зловживань адміністратори та модератори приймають на свій розсуд.

Повідомлення з порушенням зазначених пунктів будуть видалятися без попереджень одночасно зі зниженням рейтингу, яке розцінюється як порушення правил форуму та зауваження модератора.

Окрім того модератор може, але не зобов’язаний, залишити зауваження у гілці форуму чи надіслати його приватним повідомленням без зниження рейтингу.Підвищення рейтингу

Багато за що. За участь у деяких конкурсах, за цікаву інформацію, за якийсь важливий топік. За неймовірну розповідь про Ваші пологи тощо. Одним реченням – «За активну участь у житті нашого форуму.»


1. За перемогу у форумних конкурсах.
2. За розповідь про пологи,
3. За розповідь про успішний досвід грудного годування (детальний)
5. Публікування власних серйозних майстер класів (будь-яких, у будь-якому розділі, але тематика МК має відповідати тематиці розділу)
6. Публікування власних наукових або тематичних розвідок, із зазначенням авторства та джерел інформації.
7. Переклад і подання статей чи іншої важливої інформації для її розміщення на головній сторінці форуму.
8. За цікаві ідеї щодо розвитку форуму.
9. За допомогу у розвитку форуму.
10. За вірність. Щороку ми підіймає рейтинг тим, хто є з нами.
11. За підвищення демографічної ситуації в країні та на нашому форумі. Ми підіймаємо рейтинг форумчанкам-матусям, котрі народили малюків після перебування на форумі не менше 2х місяців.
12. За пильність. Повідомляйте нас щодо грубих порушень правил форуму за допомогою кнопочки Скарга або листа в ПП чи замітки в спеціальні теми адміністраторського розділу.
13. За активність. Ми підіймаємо рейтинг за перші 100 повідомлень.
14. За активність. Ми підіймаємо рейтинг кожні 500 повідомлень.
15. За активність. Ми підіймаємо рейтинг за кожні 10 тем, створених відповідно до правил форуму в не балачкових розділах.
16. За інформативність.
Якщо ваше повідомлення отримає більш як 25 подяк, окрім повідомлень у розділі «Балачка, бла-бла-бла», «Золоті руки» (у зазначених розділах рейтинг підвищується за 50 та більше подяк).
Виключенням з цього правила є теми-ессе, теми - розповіді про пологи (за ці теми рейтинг піднімається на основі п.п. 2,3)
18. За організацію та проведення тематичних форумівок із висвітленням події у ЗМІ будь-якого рівня.
19. За систематизацію звітів (розповідей і фото) з форумівок. Мається на увазі велика і гарна розповідь про форумівку, а не кілька фоток з підписами.
20. За ведення консультативних тем у консультативному розділі. Теми створюються лише за згодою адміністрації.


Зниження та підвищення рейтингу за цими правилами починає діяти з 10.05.2010.
У правилах рейтингу можливі зміни.


До цього часу усім форумчанам, буде підвищено рейтинг за кожну тисячу повідомлень (якщо цього не було зроблено раніше, свідченням є позначка у системі рейтингу користувача «за активність»).
Якщо ви не набрали ще тисячі повідомлень та зареєстровані до 1 січня 2010 року перше підвищення рейтингу за кількість дописів відбудеться як тільки ви напишите 1000-не повідомлення.Окрім того,
За -150 ми з Вами прощаємось на завжди.
За кожні -50, не залежно від того який позитивний Рейтинг Ви маєте - переведення у режим читання строком на 1 місяць.
За кожні -30, не залежно від того який позитивний Рейтинг Ви маєте - переведення у режим читання строком на 1 тиждень.

Вся історія зміни Рейтингу для кожного користувача зберігається й доступна для перегляду.

Щоб подивитися свій рейтинг потрібно натиснути на нього < -25 ( 0) 100 > , відкриється віконце з табличкою. Ваш поточний Рейтинг буде зазначений усередині круглих дужок, де спочатку у Вас стоїть нуль (0).
Якщо Ви не згодні зі зміною Вашого Рейтингу звертайтеся до модераторів або адміністрації Форуму.

Увага!

Форма зв'язку з адміністрацією форуму

Інформація для рекламодавців

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
 • 5
 • Back To Top

Поділитися темою:
Сторінка 1 з 1
 • Ви не можете створити нову тему
 • Тему закрито1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми


Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

Вчора, 12:22

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!!!

16 Jun 2018 09:03

Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 Apr 2018 22:52

Показати коментарі (3)

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 Mar 2018 08:58

Показати коментарі (3)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 Mar 2018 20:24

Показати коментарі (1)

romaschka_h світлина

romaschka_h  де у львові знайти хорошого ортопеда що виправляє х подібні ноги?

22 Mar 2018 18:43

Показати коментарі (5)

Ольчик8301 світлина

Ольчик8301  Дівчата,у моєї 11річної доньки почалася перша менструації,яка тривала 1 день,що це може бути,може хтось знає ,чи стикався з таким)))

02 Mar 2018 12:23

Показати коментарі (5)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків


birthday Іменинники ( 19 June 18 )

 • Немає іменинників сьогодні

Реклама


Перекладач онлайн