Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: допомога по догляду за дитиною до 6 років - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

допомога по догляду за дитиною до 6 років Оцінка: -----

Користувач поза мережею   wombatua 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 вересень 2010 - 08:11

дівчата, можливо хтось з вас знає про механізм оформлення допомоги на дітей до 6 років? Чи взагалі хтось отримує - як і кому її можна отримати? :prapor:
І чи взагалі в нашій державі передбачена допомога для дітей після 3 років??? :prapor:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vesta* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 17 вересень 2010 - 11:31

wombatua, У нашій країні виплачується тільки допомога по догляду за дитиною до трьох років. А дальше фсе, на власному ентузазізмі :)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   saniaw 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 вересень 2010 - 11:37

До 6років можна оформити лише відпустку по догляду за дитиною(але у вас і так декрет), але вона неоплачувана.
My Signature
Спойлер
Зображення
Якщо Вам здається, що у мене опустилися руки - ви помиляєтеся. Я нахилилась за битою!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Buhgal 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 вересень 2010 - 12:30

Оплачувана , якщо ваш дохід дуже маленький і ви є малозабезпеченою сімєю,
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @Таsja@ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 вересень 2010 - 12:57

Перегляд повідомленняwombatua (17.9.2010, 8:11) писав:

дівчата, можливо хтось з вас знає про механізм оформлення допомоги на дітей до 6 років? Чи взагалі хтось отримує - як і кому її можна отримати? :smile:
І чи взагалі в нашій державі передбачена допомога для дітей після 3 років??? :hang1:

у мене знайома просто писала заяву на продовження декретної відпустки до 6 років на роботі,але це безоплатно,а можна оформити допомогу як малозабезпечена сімя. :bye:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   wombatua 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 вересень 2010 - 13:59

Перегляд повідомлення@Таsja@ (17.9.2010, 13:57) писав:

у мене знайома просто писала заяву на продовження декретної відпустки до 6 років на роботі,але це безоплатно,а можна оформити допомогу як малозабезпечена сімя. :bye:

ок, а тоді що треба для оформлення допомоги як малозабезчена сім"я? хтось з вас таку оформляв? :unknw:
тому що ми зараз отримуємо збільшені допомоги по догляду за обома дітками, малому в кінці місяця 3 роки, виплата на нього закінчується, а ні чоловік ні я офіційно ніде не працює. Я так розумію, що якщо ми подавали заяви на перерахунок допомоги по доходам, ми маємо можливість отримувати допомогу, як малозабезпечена сім"я? :blush: там напевно так само береться до уваги середньомісячний дохід відносно прожиткового мінімуму :blum1:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЯВіталіна 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 22 вересень 2010 - 15:25

"Допомогу малозапезпеченій сім"ї" оформити набагато складніше, ніж "допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею 3-ого віку по доходах". Там вимагають щоб чоловік був офіційно працевлаштований або стояв на біржі. В іншому разі в призначені допомоги відмовляють.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kris 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 вересень 2010 - 15:33

Вам потрібно звернутись до юриста, знаю що є громацькі організації з юристами і там дають безплатні консультації, почитайте тут на форумі (в темі допомога на диину здається там були адреси і тел.)
А "Допомогу малозапезпеченій сім"ї" здається треба звертатись в міську раду , принаймі у Львові, чула там є спеціальний відділ, пошукайте на їхньому сайті в неті.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

Сьогодні, 18:07

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

Сьогодні, 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

Вчора, 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

Вчора, 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

Вчора, 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

Вчора, 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Алетейя світлина
Любомирівка світлина

Любомирівка  Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків. Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді прийдуть зміни… (Святослав Вакарчук)

21 сер 2016 21:43

Показати коментарі (2)

Dolynka світлина

Dolynka  1 настане час, коли один скаже:"Слава Укра1н1!", а м1льйони в1дпов1датимуть:"Героям слава!" (С. Бандера)

21 сер 2016 20:27

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 серпень 16 )

• З днем народження
    luysia 
    - Вік: 34
  • З днем народження
    Karina 
    - Вік: 33
  • З днем народження