Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: «Х-Фактор» - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 97 Сторінок +
  • « Перша
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

«Х-Фактор» Талант-шоу на СТБ Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Тацуня 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 січень 2011 - 18:05

Я теж сумніваюся, що учасників чи фіналістів далі розкручуватимуть. Бо переважно учасники талановиті, красиві і... не форматні.
Була здивована, що Кривошапко "вилетів". ґадже його повернули після того, як прихильники у Києві біля однієї зі станцій метро мітинг організували на його захист і повернення (ну після першого вильоту)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Гість_Солодка мрія_*

• Група: Гості

Відправлено 03 січень 2011 - 20:21

Перегляд повідомленняzOzyLKa (3.1.2011, 11:39) писав:

Кривошапко трішки підкачав з Рибаком, ну як ж так, забути слова !!! Але молодчинка, викрутився.

То не вони забули слова.Ви ж бачили,що і в одного і іншого на початку пісні не було чути нічого.То там мікрофон такий поклали.А потім САШКО пішов і взяв мікрофон в скрипачки.Я чомусь зразу подумала ,що то так спеціально зробили його конкуренти....
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюнка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 січень 2011 - 20:26

Ага, весело було Рибаку після Кароль - вийшов співати і в шоці дивиться, що мікрофону немає. Ото б якщо була фанера, то б закидали його помідорами, а тут швиденько принесли і почав співати, з того місця, що пропустив)))).
Буду вболівати за Рак.
My Signature
Зображення

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов'їну. В. Сосюра

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Котяра 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 січень 2011 - 20:41

Мені Кузнєцов не подобається, якесь лице без емоцій і голос нічим не ліпший ані від Кривошапка ані від Ткаченка. Буду вболівати за Рак.
My Signature
На світі міста кращого немає –
Мій Львів – моя ти гордість і любов!
Якщо кудись поїду – твердо знаю,
Що неодмінно повернуся знов!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Електрична 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 січень 2011 - 21:58

По-мєму. марченко собі забагато позволила в останньому ефірі....щодо Рибака....Він - все таки зірка великих масштабів, переможець Євробачення.....А вона до нього: чому ти весь час так лякаєшся? Я не зовсім розчула, що точно він їй відповів, але смисл був ніби, що він її лякається......Хто все почув дослівно......???? Ви чули, як вона знервувалася трохи і каже "Давай змінимо тему..."

П.С. Самих переможців чомусь не хочеться обговорювати, хай переможе Рак....ІМХО
My Signature
Спойлер

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еос 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 03 січень 2011 - 22:20

А мені здалось, що саме така дзвєзда мірового масштабу - Рибак повів себе недостойно, почав мнятися, розгубився, таке враження, шо взагалі не зроумів, куди потрапив. Себе піарив та й усе. На прохання сказати кілька слів підтримки конкурсантам щось помекавав, а потім ще й невдало повторим за Марченко. Вона сказала "Скажи, що гляда чі їх дуже люблять", він так примітивно "Ага, і мєня тоже..." ВІдпад. Ті артисти один від другого саможакоханіші. Не Рибак, а НарзиЗ цілий.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маргоша м) 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 січень 2011 - 22:35

а мені Рибак навпаки здався щирим і простим, зовсім ненарцистичним. я дивилась з ним пару інтерв"ю, так він завжди шуткує і поводить себе невимушено, навіть скромно. це не Білан, але то вже інша тема.
а Марченко, може зачіскою перелякала юнака))) :ireful:
My Signature
Зображення
Дитина - це єдина людина, якій все одно, повна ти чи худа, гарна чи ні... Вона любить тебе просто за те, що ти його МАМА...*

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zOzyLKa 

• Біла та пухнаста
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 04 січень 2011 - 10:09

З тим мікрофоном дякую, що прояснили . Справді, щось я не одразу зрозуміла. Прямий ефір, що скажеш.
А щодо подальшої долі переможця - не думаю, що будуть розкручувати, скільки вже таких шоу було і де ті переможці?! Кривошапко, Ткаченко, впевнена, знайдуть своє місце "під сонцем" потрібна укр. шоу-бізнесу, свіжа кров , так би мовити. Сподіваюсь, що Рак не забудуть її теж хтось візьме у розкрутку. Щодо Кузнєцова, то навряд чи він зможе прижитись у вітчизняному шоу-бізнесі, знайти свого слухача.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   львів_янкаІра 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 січень 2011 - 10:32

Мені чомусь здається, що переможе Кузнецов (в основному в таких шоу голосують дівчата-підлітки;) а вони голосують за осіб чоловічої статі - от пригадайте всі Фабрики). Хоча тут може бути все
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маргоша м) 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 січень 2011 - 10:39

Кузнєцов, справді, не формат пающіх трусов. і це його великий плюс. надіюсь, що він не пропаде і буде займатись серйозною музикою. думаю, що він досягне в своєму житті висот. і головне в усьому цьому, що він порадував своїх батьків, які можуть по праву пишатись таким сином
My Signature
Зображення
Дитина - це єдина людина, якій все одно, повна ти чи худа, гарна чи ні... Вона любить тебе просто за те, що ти його МАМА...*

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   misis Frakibok 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 січень 2011 - 10:50

Я рада що нарешті вилетів Ткаченко!!!!!!! :8_2_101: Але тепер не вболіваю ні закого, томущо пішов Кривошапко :cray: Кузнецов мені ніколи неподобався, а Марія Рак то взагалі байдуже!
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 січень 2011 - 13:57

Думаю що переможе Кузнецов ! Хоча на сайті Х Фактор є багато обурених людей які не згідні з вибором фіналістів ! Я думала що у фіналі точно буде Кривошапко він достойний бути переможцем ,рада що вилетів Ткаченко він мені ніколи не подобався !Всі думали що фінал буде Ткаченко -Кривошапко в тут все помінялось ! Всі учасники талановиті головне щоб найшлись люди які б допомогли далі розвивати свій талант !Де зараз переможець Фабрики зірок ? його і не чути !
My Signature
Я просто хочу вірити....просто надіятись...просто мріяти...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Canadiya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 січень 2011 - 00:03

Висловлю і я свою думку. Найперше, це справді не потрібно тут переходити на особистості і ображати одна одну. Кожен має право на свою думку, і може її тут висловлювати, але не ображаючи нікого.

Якщо чесно, я в шоці від результатів. Я думала, що у фінал пройдуть Рак і Кривошапко, а тут таке закрутили... Якось так тихо і непомітно Кузнєцов дойшов до суперфіналу. Якщо він переможе, то я буду в шоці!!! Як казав, мій свекор, то все куплено!!! Хоча, на останньому концерті, йому підібрали вдалий репертуар, пісні, які розкрили його голос і показали, його з того боку, щоб сподобатись глядачам.

Шкода Сашка, він справді дуже сильний, але трошки недотягнув, якось це відчувалося в його піснях і бачилось в очах, може він знав, що пролітає???

Ткаченко... після зміни іміджу, став "звєздою"... Добре, що вилетів!

Марія Рак, вона, хоч і неформатна, бо більше співає рок ніж попсу, але цілком достойна перемоги. Фігура, то діло поправиме, і тут не головне. Голос, ось...а він у неї сильний! Я за Марію Рак!
My Signature
Зображення

Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zOzyLKa 

• Біла та пухнаста
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 05 січень 2011 - 10:56

Вчора на роботі переглянули повтор суботніх виступів і дійшли висновку, що Кузнєцова таки до фіналу протягнули "за вуха" зокрема дуетом з Сафіна. Кривошапко "потопили" казковою Fairy Tale , не подумайте, я цю пісню дуже люблю, але вокально вона найслабша.
Взагалі я вважаю, що Йолці пощастило - вона як продюсер-новачок отримала такі "скарби" в свою команду. Цікаво, як хлопці виглядали б з Серьогою (судячи з того, що він виробляв зі своїми підопічними, Кривошапко & Кузнєцов просто б "блєстали" у нього).
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   syliko 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Неактивовані

Відправлено 05 січень 2011 - 11:35

Перегляд повідомленняCanadiya (5.1.2011, 0:03) писав:

[b]
Ткаченко... після зміни іміджу, став "звєздою"... Добре, що вилетів!

Марія Рак, вона, хоч і неформатна, бо більше співає рок ніж попсу, але цілком достойна перемоги. Фігура, то діло поправиме, і тут не головне. Голос, ось...а він у неї сильний! Я за Марію Рак!

А навіщо Марії Рак поправляти фігуру? Чому всі повинні бути як тюльки-клони? От Ткаченко "поправив" фігуру і перестав Вам подобатись. В чому його "звьоздність"? Мені шкода що вилетів Ткаченко і Борисюк. Вони і Рак достойні фіналу. 100 відсотків правильно сказав Соседов про Кузнецова: "у нього є голос, але він не знає що з ним робити, він мене зовсім не торкає." Те саме можна сказати і про Кривошапка. Все таки мабуть відчувається рука "майстра" Йолки. Чесно я в шоці, що Кузнецов у фіналі, і якщо він переможе, то я вже нічого не розумію. :hang1:
My Signature
[spoiler]Зображення [url="http://www.malecha.org.ua"]
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нусечка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 05 січень 2011 - 11:51

Кузнєцов з Донецька, там вже втрутилась політика і скоріше всього, він виграє....((((
My Signature
[font=Verdana]Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 січень 2011 - 12:02

Нусечка- читала на форумі Х фактора то більшіть так і думае ! Хоча фанатів у Кузнецова багато і я також думаю що переможе саме Кузнецов !
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ksenya in love 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 січень 2011 - 12:25

Кузнєцов жодного разу не попадав під виліт. Значить - або за нього голосують, або все вже було вирішено.
Жаль Іру Борисюк. Завдяки Сосєдову вона з кожним ефіром співала все краще... :5_2_3:
Одного не розумію: чому "Х фактор" получився якимось москальським? То в них вечір Пугачової, то вони співають пісні Меладзе, запрошували (крім останнього ефіру) москалів - Білана, того самого Меладзе, якийсь там город 312, Лоліта...
На мою думку аж надто російським получився цей сезон (достатньо тільки глянути на склад суддів)... ІМХО
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 січень 2011 - 12:28

Ksenya in love, погоджуюсь з вами на 100%. Невже не можна було б хоч один вечір присвятити українській пісні.
My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 січень 2011 - 12:43

На рахунок української пісні напевно тільки Борисюк заспівала нормально до речі вона співала єдина українську пісню ! бо іншим напевно трудно співати українською принаймі у мене склалось таке враження !

Повідомлення відредаговано sun1978: 05 січень 2011 - 12:44

My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 97 Сторінок +
  • « Перша
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

@Ksywa@ світлина

@Ksywa@  Щаслива матуся свого синочка.Вже дуже сильно його люблю -два роки і одни день!!!!

25 сер 2016 16:28

юлія 27 світлина

юлія 27  Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас – солов`їна. Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для всіх нас – УКРАЇНА!

25 сер 2016 11:02

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

24 сер 2016 18:07

Показати коментарі (1)

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

24 сер 2016 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Алетейя світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 28 серпень 16 )

Перекладач онлайн