Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вибір дитячої коляски - 2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 77 Сторінок +
  • « Перша
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вибір дитячої коляски - 2 Обговорюємо недоліки і переваги різних моделей, ділимося досвідом кори Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 20 серпень 2010 - 07:59

Запрошую молодих матусь і татусів, а також тих, хто готується стати батьками до продовження обговорення переваг і недоліків різних моделей колясок.
Попередня тема тут.
Усім приємного спілкування. І не забуваємо:
Суворе попередження від модератора Lara!
1. Не варто цитувати зображення.
2. Всі посилання на сторонні ресурси ховаємо під Зображення
3. Великі шматки тексту-опису колясок ховаємо під Зображення

My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 0
  • Back To Top

• 77 Сторінок +
  • « Перша
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • »

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   Пастушок 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 22 грудень 2011 - 22:53

Marinka, Д_А_Н_А, дякую за коментар. Вже купила такого возика. Чекаємо на весну, бо маємо лише 3 місяці.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанка Волянчик 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 23 грудень 2011 - 17:28

АмІнка (22.12.2011, 18:51) писав:

хочемо купити візочок після Нового року, тож я зарази в інтенсивних пошуках.. голова вже кипить від того розмаїття... треба візочок економ-класу, бо дорогу ми не подужаємо.. але разом з тим якість має бути більш-менш хорошою, ну принаймні, щоб візочок не розвалився через півроку користування :)
от знайшла сьогодні ще таку модельку:
Вага з люлькою чи прогулянковим кріслом - 12,5 кг.. а тут її детальний опис:
Прихований текст

хтось може поділитися враженнями про цей візок?

У нас така ж калясочка, хіба сєрєнєвого кольору, ми нею дуже задоволені, їздимо поки 4 місяці, але по таких крутих ямах, болоті, каміннях і просто чудово. До того ж вона зручна у користуванні - це 2в 1 і легенька у порівнянні з іншими, що для нас, матусь, дуже важливо.Це нова модель Андрокса і насправді класна. :smile: :rofl:
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   АмІнка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 23 грудень 2011 - 17:34

Оксанка Волянчик, дякую за відгук.. я поки що зупинила свій вибір саме на цьому візочку.. у нас таких ніде не бачила, а по описам не все зрозуміло, може підкажете: диски в колесах там металеві? колеса не загинаються, коли з бордюра з'їжджаєте? люлька утеплена? в прогулянці капюшон опускається низько чи ні? і чи легко керувати однією рукою? наперед вдячна за відповіді.. :rofl: :smile:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Д_А_Н_А 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 грудень 2011 - 18:29

АмІнка, бачила сьогоднi таку колясочку в полiклiнiцi тiльки жовтого кольору. На вигляд ДУЖЕ гарна. Менi сподобалося що люлька висока. З вигляду дiвчина везла ii дуже легко.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 грудень 2011 - 21:53

Щодо користування, то дуууууууууууже зручно і легко за рахунок ваги, бо ми з чоловіком теж дуже багато варіантів переглядали і зрозуміли - чим каляска легша, тим вона краща і зручніша, адже саме мамі приходиться постійно нею користуватися..... Далі - колеса зовсім не загинаються, передні взагалі класно, що можна регулювати - крутяться в різні боки, а вам лише керувати треба вправо чи вліво, однією рукою дуже легко(я переважно однією і штовхаю, бо на час прогулянки сідаю на телефон - вільний час для розмов :smile: ), а можна і щоб колеса не крутилися - як вам буде зручніше. Люлька на вигляд маленька, але глибока і утеплена - має там щось на дні....тепленьке...але ми ще поклали теплий рушничок :blush: За прогулянку детально не розповім, бо наразі мала ще не сидить, але капюшон опускається точно низько. А от диски на колесах пластмасові, але якісні, на підшипниках, що дуже важливо. Складається легко, але попросіть, щоб вам у магазині показали, бо інструкція "тупенька" :36_1_10:

В інтернеті можна знайти багато негативних відгуків, але більшість з них про ті старі моделі Андрокса. В новій моделі, яка зображена на фото більшість тих недоліків виправлено, хоча все залежить від користувача.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   АмІнка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 24 грудень 2011 - 21:19

Оксанка Волянчик, дякую за детальний опис.. я в себе не бачила ще таких візочків, тому швидше за все купувати буду через Інтернет... сподіваюсь,по інструкції якось самі зберемо її)))
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   ksjywenka_88 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 грудень 2011 - 22:48

АмІнка (22.12.2011, 18:51) писав:

хочемо купити візочок після Нового року, тож я зарази в інтенсивних пошуках.. голова вже кипить від того розмаїття... треба візочок економ-класу, бо дорогу ми не подужаємо.. але разом з тим якість має бути більш-менш хорошою, ну принаймні, щоб візочок не розвалився через півроку користування :)
от знайшла сьогодні ще таку модельку:

Вага з люлькою чи прогулянковим кріслом - 12,5 кг.. а тут її детальний опис:
Прихований текст

хтось може поділитися враженнями про цей візок?

В нас точно така сама каляска тільки інший колір. Я вже писала про її недоліки, якби менв запропонували ще раз купити таку каляску я б її не взяла ні заякі гроші, вибачте за слово але це просто г.....Колеса нам постійно ламаються томущо в середині замість нормальних болтів, просто пласмасові штуки, це ж не для наших доріг, із зимовом варіантом більш - менш нормально, а от прогулочний варіант, теж г.... Він кріпиться так ненадійно що в мене дитина пару раз чуть не гепнулася.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 24 грудень 2011 - 23:04

Суворе попередження від модератора Нічлава
Дівчата, на форумі не вітається зайве цитування зображення. А тут воно явно зайве!!!

My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SoMa 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 грудень 2011 - 23:29

У старшої доцюньки була класична Роан Маріта
Прихований текст
коляска 2в1, вечичезна люлька, катались в ній до 10 місяців в комбезі зимовому!!! Вона на ресорах, дитину дуже легко на вулиці укачати, дуже любила дочка там спати. Але прогулянкове сидіння якесь трохи недолуге, та й важкувата вона. На весну уже купили Еверфло тростину. Мені ця коляска дуже подобається! Легка, в машину легко поміщається, дитині зручно спати і кататись.
У меншого першою була Вулкано Бебетто
Прихований текст
щось типу тих Тако Джамперів. Люлька дуже маленька, ми вже в 4 місяці ледве влазили влітку :( амортизація деяка була, але ніяка в порівнянні з Марітою. Малий в ній плакав дуже, не спав майже. Прогулянка ніяка. Збули цю коляску. Повернулись до улюбленої Еверфло :) Зараз катаю іноді малих вдвох, один сидить. а друга їде ззаду на підніжці.
Прихований текст

Є різні причини купівлі колясок. Якщо шукати найзручнішу для дитини, то однозначно треба брати на ресорах з великою люлькою. Якщо для зручності мам - то легку і з великим багажником. Якщо часто їздите машиною - таку, щоб в багажник без проблем поміщалась і щоб автокрісло можна було кріпити.
А взагалі ідеальної однієї коляски немає. Я б кожен місяць нову купувала :)

Суворе попередження від модератора ФІОНА
посилання на сторонні ресурси ховаємо під Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   iraira 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 грудень 2011 - 23:30

kjywenka_88 (24.12.2011, 23:48) писав:

В нас точно така сама каляска тільки інший колір. Я вже писала про її недоліки, якби менв запропонували ще раз купити таку каляску я б її не взяла ні заякі гроші, вибачте за слово але це просто г.....Колеса нам постійно ламаються томущо в середині замість нормальних болтів, просто пласмасові штуки, це ж не для наших доріг, із зимовом варіантом більш - менш нормально, а от прогулочний варіант, теж г.... Він кріпиться так ненадійно що в мене дитина пару раз чуть не гепнулася.

У мене також така сама каляска і я нею дуже задоволена.Колеса ідуть на підшипниках,незнаю чому у вас пласмаса...Малий народився в січні,то мені було добре їхати по снігу.Дороги у нас дуже погані,як не камінці то ями і каляска їде чудово,колеса мають гарну амортизацію і не ламаються.Не можу зрозуміти,чому вам прогулянковий варіант погано кріпиться.Може ви його неправильно заставляєте?На рамі є фіксатори,які добре закріплюють як люльку,так і літній варіант.Якщо фіксатори закриті,то ні люлька ні прогулка ніколи не перевернуться.Каляски Андрокс виготовляють у моєму місті де я живу,тому не дивно,що багато моїх знайомих купляли саме ці каляски.І нівкого нічого не поламалося і не перевертається.Може вам просто якийсь брак попався?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 грудень 2011 - 19:38

iraira, я згідна з вами. ще багато залежить від того, як користуватися коляскою. Повторюся - чому не для наших доріг????? ми живемо за містом, тому дороги в нас взагалі жахливі - ями, купи каміння, болото, горби, але каляска Андрокс навіть того не відчуває. І дитина легко поміщається навіть у грубому комбінезоні - навіть місце залишається, тому не розумію, як туди можна ледве влазитися..... В мене одне припущення - точно брак у kjywenka_88
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   valeria.lv 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 грудень 2011 - 02:30

Дівчата хто користується або користувався коляскою stokke подруга радить каже що найкращий варіант..мене трохи лякає що люлькатрошки маленька)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Форумлянка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 грудень 2011 - 12:55

valeria.lv (27.12.2011, 2:30) писав:

Дівчата хто користується або користувався коляскою stokke подруга радить каже що найкращий варіант..мене трохи лякає що люлькатрошки маленька)

Цю коляску можна купити як другу, якщо маєте основну. Вона більше підходить для "виходу в світ": поїхати в Кінг Крос чи інший троговий центр, в гості, на якусь забаву, прогулятися центром на вихідних. Такий, парадно-вихідний варіант. Гарна, стильна, неважка, зручно складається в багажник. Але для постійного і щоденного використання в наших умовах - не підходить.
Я її тестувала свого часу, і потім в близьких знайомих бачила у використанні. Зрештою, в магазинах Чікко ці коляски стоять, можете глянути вживу.
My Signature
Зображення

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   valeria.lv 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 грудень 2011 - 13:57

Форумлянка (27.12.2011, 12:55) писав:

Цю коляску можна купити як другу, якщо маєте основну. Вона більше підходить для "виходу в світ": поїхати в Кінг Крос чи інший троговий центр, в гості, на якусь забаву, прогулятися центром на вихідних. Такий, парадно-вихідний варіант. Гарна, стильна, неважка, зручно складається в багажник. Але для постійного і щоденного використання в наших умовах - не підходить.
Я її тестувала свого часу, і потім в близьких знайомих бачила у використанні. Зрештою, в магазинах Чікко ці коляски стоять, можете глянути вживу.

Дякую Вам дуже за відповідь..я вже майже "зупинилась" на ній..сумнівалась правда) єх потрібно щось інше шукати. bebecar нам ще сподобалась..але вона ТАКА ТЯЖКААА :8_2_101:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   іруха 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 грудень 2011 - 09:44

Дівчатка,шукаю відгуки про колясочку Chicco Trio For Me CompleteЗображення
.Може хтось мав таку???Хочу щоб була легенька і зручна.
Прихований текст

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пухнаста 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 січень 2012 - 11:48

<a href="http://5baby.com.ua/scaut" class="bbc_url" title="Посилання" rel="external"></a>
Прихований текст
<br>В нас така коляска. Трошки завелика, ледь втискаюсь в ліфт але практична і досить надійна.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   malamusha 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 10 січень 2012 - 15:39

Дівчатка, привіт! можливо хтось знає, де можна придбати дитячу коляску TUTIS ZIPPY 2 в 1 в Луцьку або Рівному? дуже прошу відгукнутись!!!!!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   попелюшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2012 - 18:16

malamusha (10 січень 2012 - 15:39) писав:

Дівчатка, привіт! можливо хтось знає, де можна придбати дитячу коляску TUTIS ZIPPY 2 в 1 в Луцьку або Рівному? дуже прошу відгукнутись!!!!!!!

В Рівному при вході на центральний базар поцікавтеся, там цілий склад з калясками!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bosichka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2012 - 19:17

Дівчатка, може хтось підкаже..я хочу купити коляску Capella S-802 або S-801. Можливо хтось на такій катався і підкаще всі "за і проти". А то ми зараз їздимо на трансформері "Адбор віваро"..а на весну хочемо іншу..Або дайте цінні поради щодо вибору коляски..Дякую.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Margoshka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2012 - 21:27

Дівчатка, може хтось має чи вкурсах як на раму коляски Anmar Hilux 3в1, встановити автокрісло? Теоретично має встановлюватись, а практично провалюється в середину рами... :girl_cray: Таке враження, що там бракне запчастин...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 77 Сторінок +
  • « Перша
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • »

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Така як осінь світлина

Така як осінь  Найголовніше в житті - діти. Саме в дитячих очах ми можемо побачити реальний світ.

Сьогодні, 07:22

Ikhtab світлина

Ikhtab  те відчуття, коли бачиш раптову посмішку на личку своєї дитини, яка міцно-міцно спить...

Вчора, 23:51

Показати коментарі (1)

За крок до весни світлина
Оксанка. світлина

Оксанка.  підкажіть будьласка чи є у нас тема про ляльки мотанки,і де її знайти?

Заблокований Вчора, 13:15

Показати коментарі (1)

Maмуся світлина

Maмуся  Лежу в ліжку і попиваю каву...Це не відпустка, це краще! Доня другий день в садочку)))

Вчора, 08:54

Показати коментарі (9)

Фіалочка світлина

Фіалочка  Так хочеться,щоб ЧУДО сталось в моєму житті...

20 жов 2014 12:46

Показати коментарі (5)

iraira світлина

iraira  Засмучені очі твої, Україно... І їх засмутив не осінній туман... В боях за свободу сини твої гинуть... А скільки ж іще - помирають від ран!.. Не роси, а сльози схилили калину... І вічною буде печаль матерів... Мій Боже Святий! - збережи Україну! - Сьогодні щиріших не знайдено слів!... Ми віримо в те, що мине зла година!.. Сам Бог нам велів залишатись ЛЮДЬМИ! Хай стане щасливою знов Україна!... А з нею - мудрішими станемо й ми...

20 жов 2014 12:41

Показати коментарі (2)

Ninaalex світлина

Ninaalex  Надворі легкою хмаринкою лягає осінь. Неквапливо, безтурботно, вона обіймає дерева і легким подихом освіжає повітря. Небо змінює свої літні фарби, на вбрання по сезону. А ми, з радістю чи з сумом, кутаючись в улюблені теплі речі, заварюємо філіжанку ароматної кави...

20 жов 2014 08:08

alibi світлина

alibi  Ого, дівчата, я в шоці, згідно з синоптиком-цього четверга вже у Львові мокрий сніг((((((((((((((

19 жов 2014 11:12

Показати коментарі (4)

Зіронька Таля  світлина

Зіронька Таля   БАЛДІЮ від запаху гелю для душу "Бразильское кофе" Ів Роше..м-мм-м

18 жов 2014 21:45

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 жовтень 14 )

• З днем народження
    Ninaalex 
    - Вік: 28
  • З днем народження
    Sandra Larson 
    - Вік: 28

Пиши українською Перекладач онлайн