Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вибір дитячої коляски - 2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 75 Сторінок +
  • « Перша
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вибір дитячої коляски - 2 Обговорюємо недоліки і переваги різних моделей, ділимося досвідом кори Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 20 серпень 2010 - 07:59

Запрошую молодих матусь і татусів, а також тих, хто готується стати батьками до продовження обговорення переваг і недоліків різних моделей колясок.
Попередня тема тут.
Усім приємного спілкування. І не забуваємо:
Суворе попередження від модератора Lara!
1. Не варто цитувати зображення.
2. Всі посилання на сторонні ресурси ховаємо під Зображення
3. Великі шматки тексту-опису колясок ховаємо під Зображення

My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 0
  • Back To Top

• 75 Сторінок +
  • « Перша
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • »

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   NiFle! 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 30 січень 2011 - 20:03

Albina, в нас PegPerego Pliko P3, живемо на пятому поверсі без ліфта. Вниз спускаюсь за один раз, наверх за два заходи. Ручки витягаються - високому теж буде зручно.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   indi 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 30 січень 2011 - 21:25

в нас x-lander модель 2010р. в принципі задоволена. є деякі нюанси. говорити багато не буду, зайдіть на клумбу- інтернет магазин, там є доречні відгуки, в т.ч. і мій.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Albina 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 січень 2011 - 22:27

А я ще полазила по магазинам, пошукала, попитала, прокосльтувалася з мамами зі свого району. Вирішила обирати між

Zippy System Inglesina
Прихований текст

до речі зараз в Антошці на них акція запропонували мені без автокрісла(як раз те що треба :)) і по ціні біля 3800грн. Але правда в одному кольорі, який мені для хлопчика не піде, от мають ще попитатися і передзвонять чи є в других кольорах
Peg-Perego Pliko P3 Completo
Прихований текст

по ціні в тому самому Антошці трохи дорожча, але знову ж таки під акцію, тому не за 5-5,5тис, а приблизно за 4,3тис. Вже єкономія :) Але знову мають пробити за колір, бо чомусь акційні для дівчаток
ще показали непоганий варіант Bebe Confort Loola
Прихований текст
але мені чомусь їх прогулянка не дуже. І чоловікові щось колеса не дуже сподобались.
Так що ми ніби звузили трохи коло пошуку
Але вибрати легку, якісну і для немовлят ну дуже вже тяжко :)
І за Zippy System Inglesina і за Peg-Perego Pliko P3 відгуки в наших дівчат не погані. Як би ще хтось мінуси попідказував, щоб зразу знати що не дуже в цих моделях і чи дуже воно важливо для мене :cray: :)
А от за Bebe Confort Loola ніби нічого не знаходила. Хтось має таку?
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galkita  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2011 - 23:14

Дівчата, придивилась як альтернативу x-Lander XA 2010 ось таку колясочку
Прихований текст

Хтось щось чув про неї?поділіться, може хто користується, а то відгуків не багато.
My Signature
Зображення

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлясік 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2011 - 01:05

Перегляд повідомленнямася86 (31.1.2011, 23:14) писав:

Дівчата, придивилась як альтернативу x-Lander XA 2010 ось таку колясочку
Прихований текст

Хтось щось чув про неї?поділіться, може хто користується, а то відгуків не багато.

нерекомендую!там просто жахливий прогулянковий варіант.сплять дітки з піднятими ножками
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pazunika 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2011 - 10:45

мася86, А чому Вам Ікс Ландер не підходить?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2011 - 11:27

Перегляд повідомленняpazunika (1.2.2011, 10:45) писав:

мася86, А чому Вам Ікс Ландер не підходить?

Та ні, підходить, я її дуже хочу!Просто вживу я її не бачила,обшукала весь Тернопіль!!!Окрім Тако, Анмар,Еспіро та Джобі взагалі нічого нема з середнього цінового сегменту.
Знайомі лякають, що братиму кота в мішку(хочу через нет), що там люлька маленька і дитину навіть осінь не повозиш(ми в червні народимось),що ручка неперекидна, а деякі діти плачуть як мами не бачуть і що тоді зробиш??коротше , збли мене з пантелику, і я тепер вагаюсь!
а цю Конеко я бачила лиш люльку, вона трошки більша,ручка перекидна, тому й так кинула й на неї оком як на запасний варіант, хоча ззовні мені Ікс ландер більше довподоби.
Ще лякають, що амортизації нема і т.д.От я й в розпачі, бо незнаю що робити.
My Signature
Зображення

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nesmiyana 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2011 - 15:04

дівчатка, хто користувався Сhicco Multiway Complete
Прихований текст

шукала по темі - хіба в одному пості за неї згадка. поділіться, будь ласка, досвідом :).
My Signature
Спойлер

З народженням дітей у домі зникають порядок, гроші, спокій та безтурботність... і з"являється Щастя.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Форумлянка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2011 - 17:14

Перегляд повідомленнямася86 (1.2.2011, 11:27) писав:

Та ні, підходить, я її дуже хочу!Просто вживу я її не бачила,обшукала весь Тернопіль!!!Окрім Тако, Анмар,Еспіро та Джобі взагалі нічого нема з середнього цінового сегменту.
Знайомі лякають, що братиму кота в мішку(хочу через нет), що там люлька маленька і дитину навіть осінь не повозиш(ми в червні народимось),що ручка неперекидна, а деякі діти плачуть як мами не бачуть і що тоді зробиш??коротше , збли мене з пантелику, і я тепер вагаюсь!
а цю Конеко я бачила лиш люльку, вона трошки більша,ручка перекидна, тому й так кинула й на неї оком як на запасний варіант, хоча ззовні мені Ікс ландер більше довподоби.

мася86 я свого часу хотіла собі таку коляску, тому її тестувала. Люлька там дійсно невелика: 73 см. всередині. В мене малий з кінця серпня і я подумала, що навряд чи він буде поміщатися в люльці до 6 місяців, враховуючи зимовий комбез + теплу ковдру. Та ще й ми з чоловіком високі, дитина теж буде велика. Коротше кажучи через це і кілька інших нюансів, я її не купила. Як виявилося згодом, не помилилася: в Ікс-лендері він би проїздив місяців до 3,5-4 (ростом вдався в чоловіка).
Амортизація там дійсно не ахті, але більшість сучасних колясок цим грішать. Ну, не гірша ніж в Конеко, це точно. Щодо неперекидної ручки - то коли я питалася в продавців про перекидну ручку, вони всі кривилися і казали, що це вчорашній день і ніхто вже такого не робить. Дійсно, важко знайти гарну коляску з перекидною ручкою. В будь-якому випадку, там на капюшоні є "віконечко" - Ви дитину бачите і вона Вас.
Ага, забула написати: Конеко Мустанг я собі дивилася теж. Якщо порівняти Ікс-Лендер і Конеко Мустанг: Ікс-Лендер однозначно добротніший і виглядає гарніше, хоча Мустанг теж симпатичний. В Мустанга люлька суттєво більша - десь 80 см. всередині. Стосовно ширини колісної бази і ваги не порівнювала, бо мені це було несуттєво, але здається Мустанг легший.

nana2010, вони є на Південному, в Карапузику на Шуварі і були в Тигресі в Скрині.

Повідомлення відредаговано Форумлянка: 01 лютий 2011 - 17:45

My Signature
Зображення

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natally 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2011 - 17:54

У нас спочатку була коляска JANE з автокріслом. Дуже подобалась, але малому у 6 місяців у комбенізоні в цьому автокріслі вже місця було замало. А літній варіант цієї коляски у нас без накидки на ніжки. Тому купили BABY DESIGN Sprint . Вона набагато легшу за попередню коляску (всього 8,5кг), там і чохол на ніжки, три позиції спінки. Складається дуже легко, по типу "книжки". Ми задоволені цією коляскою :)
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2011 - 17:54

Перегляд повідомленняФорумлянка (1.2.2011, 17:14) писав:

мася86 я свого часу хотіла собі таку коляску, тому її тестувала. Люлька там дійсно невелика: 73 см. всередині. В мене малий з кінця серпня і я подумала, що навряд чи він буде поміщатися в люльці до 6 місяців, враховуючи зимовий комбез + теплу ковдру. Та ще й ми з чоловіком високі, дитина теж буде велика. Коротше кажучи через це і кілька інших нюансів, я її не купила. Як виявилося згодом, не помилилася: в Ікс-лендері він би проїздив місяців до 3,5-4 (ростом вдався в чоловіка).
Амортизація там дійсно не ахті, але більшість сучасних колясок цим грішать. Ну, не гірша ніж в Конеко, це точно. Щодо неперекидної ручки - то коли я питалася в продавців про перекидну ручку, вони всі кривилися і казали, що це вчорашній день і ніхто вже такого не робить. Дійсно, важко знайти гарну коляску з перекидною ручкою. В будь-якому випадку, там на капюшоні є "віконечко" - Ви дитину бачите і вона Вас.
Ага, забула написати: Конеко Мустанг я собі дивилася теж. Якщо порівняти Ікс-Лендер і Конеко Мустанг: Ікс-Лендер однозначно добротніший і виглядає гарніше, хоча Мустанг теж симпатичний. В Мустанга люлька суттєво більша - десь 80 см. всередині. Стосовно ширини колісної бази і ваги не порівнювала, бо мені це було несуттєво, але здається Мустанг легший.

Дякую за відповідь.Скажіть, а яку собі купили Ви?на чому зупинились?
My Signature
Зображення

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Форумлянка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2011 - 18:39

мася86, я в кінці-кінців зупинилася на Espiro Enzo Evo. Коштує так само як попередні, але по ТТХ мені підійшла найбільше. Незважаючи на деякі недоліки, в цілому задоволена. Точніше зможу охарактеризувати, коли від"їздим хоча б рік :8_3_19:
З власного досвіду можу сказати, що коляску в якої вас однаково влаштовували б містка люлька для дитини "в зиму", гарна і зручна прогулянка, прохідна колісна база, якісна обшивка, перекидна ручка і т.д. (вага, ширина, зручність складання і компактність, місткість кошика для покупок) - в природі напевно не існує. Чимось доводиться жертвувати. Весняним і зимовим діткам простіше. :smile:
До речі, мені, коли я вибирала собі возика, на цьому форумі радили розглянути такий варіант: купити гарну класичну коляску для немовлят (в них великі люльки до метра і шикарна амортизація), а потім підібрати собі окремо прогулянку вже з врахуванням особливостей власної дитини. Може Вам такий варіант підійде.
My Signature
Зображення

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pazunika 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2011 - 19:18

мася86, може подзвоніть до представника інтернет магазину і спитайте чи можна подивитись возик у вас в Тернополі? Можливо у вашому місті теж є їх представник то він вам і покаже возика.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2011 - 11:22

Перегляд повідомленняpazunika (1.2.2011, 19:18) писав:

мася86, може подзвоніть до представника інтернет магазину і спитайте чи можна подивитись возик у вас в Тернополі? Можливо у вашому місті теж є їх представник то він вам і покаже возика.

Я зв"язувалась з представником магазину vizochok.com.
Дуже гарно мені там все розказали і описали, навіть фотки реальні скинули коляски зі складу,але на Тернопіль вони лише безкоштовно відправляють,глянути вживу немає де.
не розумію, чому їх немає в магазинах?
я хочу собі колір Арктік, наразі на складі їх нема.будуть з березня.
Люлька ніби не дуже маленька, та це ж знову на фото..
ніколи не думала, що так важко обрати коляску!чи то я вже така премудра, що то те мені не так, то се..
є люди, що народиться маля, підуть, куплять та їздять собі.а я вже відколи шукаю і ще не вибрала.
My Signature
Зображення

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ole4k@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2011 - 11:29

Перегляд повідомленнямася86 (1.2.2011, 11:27) писав:

лінійкою, звичайно, не міряла, але візуально люлька в іск лендері здається більшою, ніж у конеко. але конеко дешевша, це плюс в її сторону.
My Signature
Зображення

За обрій сите літо закотилось, заплющило повіки, розімліле. Ніч синьо-зоряна осіння опустилась…Жаринки мрії-пристрасті дотліли, лелітками у вирій відлетіли…
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2011 - 11:36

Перегляд повідомленняOle4k@ (2.2.2011, 11:29) писав:

лінійкою, звичайно, не міряла, але візуально люлька в іск лендері здається більшою, ніж у конеко. але конеко дешевша, це плюс в її сторону.

Конеко Мустанг V3 дорожча за Ікс ландер ХА 2010 приблизно на 200 грн(зрівнюю ціни в нет -магазинах).
І якщо вірити цифрам то в Конеко люлька 81*34, а в Ікс -Ландері 74*32.
Може ви на старіші моделі дивились.
Та ту діло не в ціні, а в зручності, якості, функціональності коляски.
Шукаю в межах 3000 - 3500 тис максимум.і ніби є багато, а вибрати не можу((((
My Signature
Зображення

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   aduvan4ik 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 02 лютий 2011 - 11:41

Привіт. Підскажіть хто з м.Рівне де можна купити коляску Tutis Zippy 2 в 1 і яка приблизна її ціна в Рівному. Можливо у когось є така то булоб цікаво почитати відгуки про неї.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olive 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 лютий 2011 - 11:48

мася86, можливо мій відгук вам допоможе. Нам вже 7,5 і Х-ландером я задоволена на всі 100% Наш хлопчик народився в червні. В люльці ми гуляли до 4,5 місяців. Нічого страшного в цьому не бачу. Ми як раз перейшли на зимовий комбінезон і пересіли в проглянку, звісно він в ній лежав, з підйомом десь 10-15 градусів. З лікарем -педіатром я проконсультувалася чи це не зашкодить, то вона сказала, що можна пересідати, нічого страшного. Бо дійсно в люльці з комбінезоном тіснувато. Ще є нюанс, люлька витримує вагу 9 кг. А ми в 3 місяці були 7,5. Сказати, що це недолік - не скажу, скоріше особливість. Отже, прогулянка мені подобається не менше, ніж люлька, дуже зручний капюшон та утеплений чохол для ніжок добре ховають дитинку від вітру, великі колеса. Просто супер для зими! Вже чекаємо весни, щоб зняти чохол і комбінезон). Так що я ні скільки не пошкодувала.
Купляли коляску ми в скрині. Там 13 числа кожного місяця 13% знижки. Вона обійшлася нам в 3000 грн.
Ну і ще. Жодної поломки.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   hrystyna 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 02 лютий 2011 - 11:54

а окремо сумку до Х Лендера можна докупити, хтось знаэ?
My Signature
Зображення
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2011 - 11:55

Цитата

Купляли коляску ми в скрині

А в Скрині, це де?
Дякую за відгук! :hang1:

Користувач подумав і додав через 1 хв.:

Цитата

а окремо сумку до Х Лендера можна докупити, хтось знаэ?

Можна.Наприклад, в магазині візочок вона коштує 240 грн.
My Signature
Зображення

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 75 Сторінок +
  • « Перша
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • »

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ikhtab світлина
МАТІОЛА світлина

МАТІОЛА  В небі - десятки лелек. Яке це видовище неймовірне!!!

Вчора, 12:13

Показати коментарі (2)

Мамуся двох янголяток світлина
kib світлина

kib  Чи всі для фронту і все для перемоги?- не всі.. Оксана Сич, працює касиром Приватбанку Сихівського відділення (Шувар). Сьогодні відмовилася прийняти в мене валюту на обмін для перерахунку на допомогу військовим на Схід, мотивуючи це тим, що в неї почалась обідня перерва...І це після того як я півгодини простояла в черзі, підійшла моя черга(а я була остання і після мене вже нікого не було) і рівно о 14.01 вона мені каже, що не прийме мене, бо в неї обід. Я чемно пояснила куди і навіщо передаю ...

31 лип 2014 14:40

Показати коментарі (26)

НАТАЛІ 4 світлина

НАТАЛІ 4  Сьогодні моїй донечці 5 років.Дякую тобі Боже за цей дарунок і прошу у Тебе мирного неба над її головою

31 лип 2014 07:31

Показати коментарі (4)

Луківна світлина

Луківна  "Все Бог дає, Бог дбає і турбується про тебе. То як Бог може забути про тебе? Про тебе, волосинки на голові якого ніжно пораховані " (с)

Заблокований 30 лип 2014 13:30

Показати коментарі (14)

Айра світлина

Айра  Фу! Ну і реклама(((( бридко дивитися...

30 лип 2014 11:30

Shady Lady  світлина

Shady Lady   Там де я була стоїть : Я піду в далекі гори, на широки полонини... або Просто мені так хочеться... або Не питай. Де я був коли тобі було так солодко.... або Як холодно без тебе, сумно як, Заплакані вікна... З тобой бути мій таємний знак, Що жити без тебе ...

29 лип 2014 23:09

рибка світлина

рибка  Сьогодні видалилась з контактів, а чоловік ще давніше. Шукаю друзів у фейзбуці)))

29 лип 2014 17:03

Показати коментарі (12)

nadia20 світлина

nadia20  28.07.2014 народився мій синочок))тепер моє чудо біля мене

29 лип 2014 10:50

Показати коментарі (11)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 02 серпень 14 )

• З днем народження
    CatLeon 
    - Вік: 28