Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вибір дитячої коляски - 2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Ми розпочинаємо ВЕЛИКИЙ ЗИМОВИЙ квест на Малечі. тема

Час подання заявок обмежений!
Благодійний аукціон до Дня Святого Миколая. ВІДКРИТО ТОРГИ ПО ВСІХ ЛОТАХ!!!

Літературний конкурс Лист до Святого Миколая

Осінньо-зимовий благодійний флешмоб Різдвяне янголятко

Конкурс малюнків ВЕСЕЛКА НА СНІГУ

Обмінник до Миколая Віра у диво

• 78 Сторінок +
  • « Перша
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вибір дитячої коляски - 2 Обговорюємо недоліки і переваги різних моделей, ділимося досвідом кори Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 20 серпень 2010 - 07:59

Запрошую молодих матусь і татусів, а також тих, хто готується стати батьками до продовження обговорення переваг і недоліків різних моделей колясок.
Попередня тема тут.
Усім приємного спілкування. І не забуваємо:
Суворе попередження від модератора Lara!
1. Не варто цитувати зображення.
2. Всі посилання на сторонні ресурси ховаємо під Зображення
3. Великі шматки тексту-опису колясок ховаємо під Зображення

My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 0
  • Back To Top

• 78 Сторінок +
  • « Перша
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • »

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   Irina_22 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 серпень 2012 - 18:29

мене цілком наша влаштувала Солето матео. в нас оранжевого кольору.не важка. люлька середніх розмірів, хороша корзина. один недолік який покищо знайшла це гальма.почали після першого місяця заїдати. але в мене н вулиці дорога така ,що тракторець колеса загубить. тому не дивуюсь нічому))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Танюля 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 серпень 2012 - 18:03

а в нашій передні колеса, і крутяться і фіксуються...=))) вже чекаю з нетерпінням щоб випробувати її..=))) у нас бежевий колір, з золотим відтінком, і зручне автокріселко яке теж фіксується на шасі...
Прихований текст

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Liliana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 15 серпень 2012 - 18:15

Перегляд повідомленняТанюля (15 серпень 2012 - 18:03) писав:

а в нашій передні колеса, і крутяться і фіксуються...=))) вже чекаю з нетерпінням щоб випробувати її..=))) у нас бежевий колір, з золотим відтінком, і зручне автокріселко яке теж фіксується на шасі...

А яка країна- виробник? Цікаво, не зустрічала тих візочків.
My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Liliana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 15 серпень 2012 - 18:33

В нас така
Прихований текст
Синя))))
Не продала після малої, то тепер лишиться)))Не мала наракань, мені коляска супер, маневрена, прохідна і зручна. Після використання 2.5 років вигляд має відмінний, ніразу не ломалась. Маєм ще автокрісло до неї.
My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @Iryna@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 серпень 2012 - 19:31

Вітання. Користуємось Роана Маріта. Я дуже довго вибирала калясочку, бо вже знала на що звернути увагу, так як це друга дитина. Через супер відгуки я і купила Роану. Але....щось то не то чого я чекала. Вона страшенннннннннооооооо важка, будьте обережні ті у кого немає ліфтів, бо я живу на 2му поверсі і мені її важко підносити.Сама вага люльки, ніби слона тягну, а ще й покласти дитину і коли береш за ручки то вся вага перехиляє люльку в голову, і можна перевернути до гори ногами і дитину і люльку. Амортизація.....таки вона супер, колише дитину без зусиль, тільки легко торкатись ручки каляски, а от коли приходиться тянути каляску на поверх, то виходить що шассі саме по собі скаче по сходинках а люлька з дитиною окремо, і то ще й з таким звуком що сусідів можна налякати.НЕПЕРЕКИДНА РУЧКАААААААА....це взагалі ЖАХХХХХ....Коли читала інструкцію то там писало положення "від мами і до мами", де ж я могла подумати що то означає що люльку потрібно перекидати відносно ручки, недосить того що вона важка, ще й не дуже зручно її закріплювати, тому 95% що дитина пробудиться. А от в ситуації коли сонце світить дитині в лице і от якраз так би пригодилась та перекидна ручка на тих пару хвилин, то мусиш розвертати всю каляску і тягнути її за собою. От розміром люльки я задоволена на всі 100, там і одіяло поміститься, і коврик і ще одне одіяло і ще і ще....одним словом дитина буде в теплі, при наших то морозах....І колеса, по наших дорогах взагалі мали б придумати з "гусеницею", тому 4 великих колеса для нас були найоптимальніший варіант.Виникнуть якісь запитання , буду рада відповісти (в приват), бо шкода що хтось опинеться в такій ситуації як я.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kitten_Lviv 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 серпень 2012 - 20:10

Перегляд повідомленняНадюня (07 серпень 2012 - 15:30) писав:

Мені от дуже сподобалася ця [ex][/ex], але тільки недавно занялась її вибором, то не знаю всіх нюансів. Може, хтось порадить, яку краще брати на зиму(нам родитися в грудні) і на весну-літо, щоб прогулочний блок був зручний.
І взагалі - якої ширини мінімум має бути люлька і прогулка, які краще колеса(якщо дороги погані), живем у власному будинку, то з вагою коляски і ліфтами нема проблем...

У Вашому випадку раджу АВС Design Pramy Lux, ми її відкатали цілий рік по місту, і в селі були.Супер!Візочок-танк (в хорошому розумінні цього слова).Плюсів повно-перекидна ручка, люлька -переноска (досить широка) ,прогулянковий блок ше ширший ,дощовик,москітна сітка,резинові колеса,можливість колисати візок,в комплекті дуже зручна сумка для мами і килимок під д...пу (дуже виручав )))).За весь час виявила тільки декілька недоліків- важка (14-15кг), неможливо все зняти щоб випрати,і трохи вигоріла з одного боку , але це тому що я необачно залишала її літом на балконі .А так, супер!Придивіться до неї....
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2012 - 15:37

Liliana, це польска колясочка!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Njaka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2012 - 17:03

Перегляд повідомленняTania Treezel (15 серпень 2012 - 17:14) писав:

Надюня, найкраще щоб були великі надувні колеса. і мені наприклад подобається, коли передні не є ведучі (тобто не крутяться) так коляска має кращу прохідність, на поганих дорогах особливо.

Насмілюсь дати пораду оскільки маю чималий досвід -передні ведучі колеса оцінюються коли дитинка наближається вазі до 7-10 кг( а це може бути і в 6-7 міс) + вага коляски + речі для прогулянки(іграшки.дощовик пиття змінний одяг для дальніх прогулянок)і все це разам потрібно повернути. На нерівній дорозі ( коли такі колеса починають скакати по камінцях) їх можна заблокувати А взагалі це плюс у візочку Може це моя така думка .Вибачайте
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tanya_lviv 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2012 - 18:29

Njaka, я повністю згідна. Дуже зручно ними повертати. Я їх блокую тільки коли на одному місці закачую дитину
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mamo4ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2012 - 18:58

Njaka, я з вами повністтю погоджуюсь!!!! В мене коляска була Х-Lander (люлька+прогулянка) з не поворотними передніми колесами, то я не могла дочекатися поки синочок почне сидіти, щоб пересадити його в прогулянкову коляску, тільки нову! А цю відвезти на село до бабусів і дідусів! Особисто мені, було ну дууууууже не зручно кожного разу припіднімати коляску, щоб вивернути її в бік. Ми купили прогулянкову Capella-S 901 - колясочка супер!!!! В зрівнянні з попередньою, навіть поряд не стояла ))) Нема ніяких нарікань. Вивернути можна в любий бік однією рукою. Один мінус бачу у поворотних колесах - застряє у піску (снігу), на камінцях, але виправити цей недолік можна одним рухом - зафіксувавши колеса, коли потрібно!
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2012 - 20:01

На мою думку,поворотні колеса дуже класна річ - тільки на рівній дорозі (дУже рівній)-асфальт або свіжа бруківка. А от керувати таким візком по горбатому дірявому асфальту або кривій бруківці -це суцільний жах.Живу в центрі Львова і за цілий рік поворотними колесами скористувалася тільки в Стрийському парку , а от в центрі по вулиці їхати не можливо. Взагалі, примочка дуже класна,але з нашими дорогами :wacko3: ........
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tanya_lviv 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2012 - 20:17

Я так само в центрі живу і на високий замок іжу з такими колесами. Мені подобається. Тіжкувато дійсно по піску іхати
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   DARUNA 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2012 - 20:23

І ми живемо в центрі, і постійно їздимо гуляти, то я взагалі ніколи нештопорю колеса, мені дуже зручно, особливо обїжджати всі ці ямки, раз чоловік заштопорив, а я не побачила, то чуть коляску не перевернула, коли везла...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2012 - 22:10

Н у то напевно в мене візок такий :crazy: (CAM portofino) або руки криві :-)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Веснулічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 серпень 2012 - 13:57

І в нас також поворотні колеса, гуляємо кожен день на площі Ринок і на Замок піднімаємося то теж ніколи не блокую їх.
My Signature
Спойлер

Послухаю цей дощ. Підкрався і шумить. Бляшаний звук води, веселих крапель кроки. Ще мить, ще мить, ще тільки мить і мить, і раптом озирнусь, а це вже роки й роки!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 серпень 2012 - 14:13

Прихований текст

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Надюня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 серпень 2012 - 10:36

Перегляд повідомленняТанюля (15 серпень 2012 - 18:03) писав:

А як там люлька? Вона з вигляду така маленька, на зиму там би вистачило місця? І ручка неперекидна?
Взагалі колясочка дуже гарна і стильна.

Повідомлення відредаговано Надюня: 20 серпень 2012 - 10:40

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   prezent 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 21 серпень 2012 - 07:59

Дівчата, хто має Cam Portofino. напишіть як вона вам. Бо ми збираємося таку купувати
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 серпень 2012 - 10:45

Надюня, люлька дуже простора, бо мені теж треба буде на зиму кутати малого. то на це і звертала увагу...=) ручка не перекидна, але є положення від мами і до мами....

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 серпень 2012 - 11:26

Перегляд повідомленняprezent (21 серпень 2012 - 07:59) писав:

Дівчата, хто має Cam Portofino. напишіть як вона вам. Бо ми збираємося таку купувати
Я маю таку,оранжева з сірим.Возимося вже рік (крім зими зі снігами).Порівняно з попереднім візком (ABC Design Pramy Lux)плюсів в ній набагато менше,але тут треба ше давати похибку на те,що це прогулянковий візок ,а не повноцінний візок зі всіма прибамбасами. З плюсів в ній для мене це маленька вага,принцип розкладання "книжка" (гуляю одночасно з двома дітьми і деколи доводиться штовхати візок животом)або везти одною рукою,а з "тростинкою" такий трюк не вдасться,ручка перед дитиною легко відщіпається повністю,ручка для мами регулюється по висоті,тверде сидіння,підніжка виставляється в лежаче положення ,в комплекті дощовик і чохол на ніжки,все досить легко відщіпається для прання,віконечко в капюшоні,капюшон можна дуже низько опустити від вітру і сонця,колеса не є дуууже маленькими,гарний дизайн. З мінусів (як і в більшості прогулянкових візків)досить вузьке сидіння (коли дитина спала на балконі старалася перекласти в інший візок), а просто щоб кататись то нормальна ширина,немає в комплекті москітної сітки (використовую від іншого візка),з часом почала скрипіти на зєднаннях-змастили і все ок,ручка перед дитиною зроблена з резини(малий її відразу попробував на зуб)добре що я її перші рази помилково вдягнула догори цапки, в результаті покусане тепер з під низу і його не видно,до багажника важко добратися коли дитина спить,потрібно забирати все з багажника коли складаєш візок - тримаються тільки шматяні речі(чохол,сітка,дощовик),все решта випадає,спочатку з непривички зачіпала ногами перекладину між задніми колесами,зараз вже пристосувалася, а от чоловік і досі шпортає. В мого візка передні (поворотні)колеса чи погано прикручені чи просто лажа - погано відрегульовані і візок трохи заносить в бік,ще його деколи заїдає при розкладанні (найчастіше -це коли його засильно стиснути при складанні).А загалом, він напевно, такий як і всі інші "книжки",просто серед них вибір не такий великий як серед "тростинок", а мені головне було, щоб "книжка",бо переважно керую одною рукою,і щоб колеса не дуже мініатюрні-бо їздимо по бруківці і плитах.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 78 Сторінок +
  • « Перша
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • »

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Аліска світлина

Аліска  Запрошую всіх у розділ благодійні сп, обираємо іграшки , даруємо радість своїм і чужим діткам

Вчора, 23:21

Показати коментарі (1)

Ninaalex світлина

Ninaalex  Дівчата, прошу помолитися за мого маленького племінника Євгена(1,2 рочки). Він дуже сильно попікся кип'ятком. Зараз повезли у лікарню.

Вчора, 16:52

Показати коментарі (7)

Айра світлина

Айра  Як холодно на форумі стало)))

Вчора, 16:35

Лелічка світлина

Лелічка  Яка краса на Малечі!!!

Вчора, 15:29

Mariannka світлина

Mariannka  як гарно на форумі))))))) Зимовий подих)))))

Вчора, 12:53

Показати коментарі (1)

Nektarynka світлина

Nektarynka  Хочу щастя.. Маленького такого щастя.. З крихітними ручками і ніжками.. І з його очима...

Вчора, 12:45

Показати коментарі (2)

Віллі Вонка світлина
SeeStar світлина

SeeStar  чим ближче до Нового року, тим сильніше люди починають вірити в чудеса)))Це так гарно. Навіть дорослі люди на деякий час повертаються в дитинство і починають мріяти, кожен про своє, але всі вірять що бажання здійсняться!!!! І я теж мрію...мрію щоб моя доця була здоровенькою, бо коли з нею все добре то і в нас є бажання мріяти та веселитися...

Вчора, 09:55

Показати коментарі (3)

Saulė світлина
Улянуся світлина

Улянуся  Допоможи Боже народити здорових діточок!

27 лис 2014 22:52

Показати коментарі (4)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 29 листопад 14 )

• З днем народження
    snegok 
    - Вік: 34
  • З днем народження
    Рома16 
    - Вік: 27
  • З днем народження