Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вибір дитячої коляски - 2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Фотоконкурс Старі фотографії покажи... конкурс новорічних світлин нашого дитинства
Прошу взяти участь в опитуванні!
Кіт в сучасній українській народній культурі

Наш обмінний проект Посткроссінг по-українськи
ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

• 78 Сторінок +
  • « Перша
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вибір дитячої коляски - 2 Обговорюємо недоліки і переваги різних моделей, ділимося досвідом кори Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 серпень 2010 - 07:59

Запрошую молодих матусь і татусів, а також тих, хто готується стати батьками до продовження обговорення переваг і недоліків різних моделей колясок.
Попередня тема тут.
Усім приємного спілкування. І не забуваємо:
Суворе попередження від модератора Lara!
1. Не варто цитувати зображення.
2. Всі посилання на сторонні ресурси ховаємо під Зображення
3. Великі шматки тексту-опису колясок ховаємо під Зображення

My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 0
  • Back To Top

• 78 Сторінок +
  • « Перша
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • »

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   Irina_22 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 серпень 2012 - 18:29

мене цілком наша влаштувала Солето матео. в нас оранжевого кольору.не важка. люлька середніх розмірів, хороша корзина. один недолік який покищо знайшла це гальма.почали після першого місяця заїдати. але в мене н вулиці дорога така ,що тракторець колеса загубить. тому не дивуюсь нічому))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Танюля 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 серпень 2012 - 18:03

а в нашій передні колеса, і крутяться і фіксуються...=))) вже чекаю з нетерпінням щоб випробувати її..=))) у нас бежевий колір, з золотим відтінком, і зручне автокріселко яке теж фіксується на шасі...
Прихований текст

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Liliana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 15 серпень 2012 - 18:15

Перегляд повідомленняТанюля (15 серпень 2012 - 18:03) писав:

а в нашій передні колеса, і крутяться і фіксуються...=))) вже чекаю з нетерпінням щоб випробувати її..=))) у нас бежевий колір, з золотим відтінком, і зручне автокріселко яке теж фіксується на шасі...

А яка країна- виробник? Цікаво, не зустрічала тих візочків.
My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Liliana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 15 серпень 2012 - 18:33

В нас така
Прихований текст
Синя))))
Не продала після малої, то тепер лишиться)))Не мала наракань, мені коляска супер, маневрена, прохідна і зручна. Після використання 2.5 років вигляд має відмінний, ніразу не ломалась. Маєм ще автокрісло до неї.
My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач у мережі   @Iryna@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 серпень 2012 - 19:31

Вітання. Користуємось Роана Маріта. Я дуже довго вибирала калясочку, бо вже знала на що звернути увагу, так як це друга дитина. Через супер відгуки я і купила Роану. Але....щось то не то чого я чекала. Вона страшенннннннннооооооо важка, будьте обережні ті у кого немає ліфтів, бо я живу на 2му поверсі і мені її важко підносити.Сама вага люльки, ніби слона тягну, а ще й покласти дитину і коли береш за ручки то вся вага перехиляє люльку в голову, і можна перевернути до гори ногами і дитину і люльку. Амортизація.....таки вона супер, колише дитину без зусиль, тільки легко торкатись ручки каляски, а от коли приходиться тянути каляску на поверх, то виходить що шассі саме по собі скаче по сходинках а люлька з дитиною окремо, і то ще й з таким звуком що сусідів можна налякати.НЕПЕРЕКИДНА РУЧКАААААААА....це взагалі ЖАХХХХХ....Коли читала інструкцію то там писало положення "від мами і до мами", де ж я могла подумати що то означає що люльку потрібно перекидати відносно ручки, недосить того що вона важка, ще й не дуже зручно її закріплювати, тому 95% що дитина пробудиться. А от в ситуації коли сонце світить дитині в лице і от якраз так би пригодилась та перекидна ручка на тих пару хвилин, то мусиш розвертати всю каляску і тягнути її за собою. От розміром люльки я задоволена на всі 100, там і одіяло поміститься, і коврик і ще одне одіяло і ще і ще....одним словом дитина буде в теплі, при наших то морозах....І колеса, по наших дорогах взагалі мали б придумати з "гусеницею", тому 4 великих колеса для нас були найоптимальніший варіант.Виникнуть якісь запитання , буду рада відповісти (в приват), бо шкода що хтось опинеться в такій ситуації як я.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kitten_Lviv 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 серпень 2012 - 20:10

Перегляд повідомленняНадюня (07 серпень 2012 - 15:30) писав:

Мені от дуже сподобалася ця [ex][/ex], але тільки недавно занялась її вибором, то не знаю всіх нюансів. Може, хтось порадить, яку краще брати на зиму(нам родитися в грудні) і на весну-літо, щоб прогулочний блок був зручний.
І взагалі - якої ширини мінімум має бути люлька і прогулка, які краще колеса(якщо дороги погані), живем у власному будинку, то з вагою коляски і ліфтами нема проблем...

У Вашому випадку раджу АВС Design Pramy Lux, ми її відкатали цілий рік по місту, і в селі були.Супер!Візочок-танк (в хорошому розумінні цього слова).Плюсів повно-перекидна ручка, люлька -переноска (досить широка) ,прогулянковий блок ше ширший ,дощовик,москітна сітка,резинові колеса,можливість колисати візок,в комплекті дуже зручна сумка для мами і килимок під д...пу (дуже виручав )))).За весь час виявила тільки декілька недоліків- важка (14-15кг), неможливо все зняти щоб випрати,і трохи вигоріла з одного боку , але це тому що я необачно залишала її літом на балконі .А так, супер!Придивіться до неї....
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2012 - 15:37

Liliana, це польска колясочка!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Njaka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2012 - 17:03

Перегляд повідомленняTania Treezel (15 серпень 2012 - 17:14) писав:

Надюня, найкраще щоб були великі надувні колеса. і мені наприклад подобається, коли передні не є ведучі (тобто не крутяться) так коляска має кращу прохідність, на поганих дорогах особливо.

Насмілюсь дати пораду оскільки маю чималий досвід -передні ведучі колеса оцінюються коли дитинка наближається вазі до 7-10 кг( а це може бути і в 6-7 міс) + вага коляски + речі для прогулянки(іграшки.дощовик пиття змінний одяг для дальніх прогулянок)і все це разам потрібно повернути. На нерівній дорозі ( коли такі колеса починають скакати по камінцях) їх можна заблокувати А взагалі це плюс у візочку Може це моя така думка .Вибачайте
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tanya_lviv 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2012 - 18:29

Njaka, я повністю згідна. Дуже зручно ними повертати. Я їх блокую тільки коли на одному місці закачую дитину
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mamo4ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2012 - 18:58

Njaka, я з вами повністтю погоджуюсь!!!! В мене коляска була Х-Lander (люлька+прогулянка) з не поворотними передніми колесами, то я не могла дочекатися поки синочок почне сидіти, щоб пересадити його в прогулянкову коляску, тільки нову! А цю відвезти на село до бабусів і дідусів! Особисто мені, було ну дууууууже не зручно кожного разу припіднімати коляску, щоб вивернути її в бік. Ми купили прогулянкову Capella-S 901 - колясочка супер!!!! В зрівнянні з попередньою, навіть поряд не стояла ))) Нема ніяких нарікань. Вивернути можна в любий бік однією рукою. Один мінус бачу у поворотних колесах - застряє у піску (снігу), на камінцях, але виправити цей недолік можна одним рухом - зафіксувавши колеса, коли потрібно!
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2012 - 20:01

На мою думку,поворотні колеса дуже класна річ - тільки на рівній дорозі (дУже рівній)-асфальт або свіжа бруківка. А от керувати таким візком по горбатому дірявому асфальту або кривій бруківці -це суцільний жах.Живу в центрі Львова і за цілий рік поворотними колесами скористувалася тільки в Стрийському парку , а от в центрі по вулиці їхати не можливо. Взагалі, примочка дуже класна,але з нашими дорогами :wacko3: ........
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tanya_lviv 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2012 - 20:17

Я так само в центрі живу і на високий замок іжу з такими колесами. Мені подобається. Тіжкувато дійсно по піску іхати
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   DARUNA 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2012 - 20:23

І ми живемо в центрі, і постійно їздимо гуляти, то я взагалі ніколи нештопорю колеса, мені дуже зручно, особливо обїжджати всі ці ямки, раз чоловік заштопорив, а я не побачила, то чуть коляску не перевернула, коли везла...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2012 - 22:10

Н у то напевно в мене візок такий :crazy: (CAM portofino) або руки криві :-)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Веснулічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 серпень 2012 - 13:57

І в нас також поворотні колеса, гуляємо кожен день на площі Ринок і на Замок піднімаємося то теж ніколи не блокую їх.
My Signature
Спойлер

Послухаю цей дощ. Підкрався і шумить. Бляшаний звук води, веселих крапель кроки. Ще мить, ще мить, ще тільки мить і мить, і раптом озирнусь, а це вже роки й роки!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 серпень 2012 - 14:13

Прихований текст

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Надюня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 серпень 2012 - 10:36

Перегляд повідомленняТанюля (15 серпень 2012 - 18:03) писав:

А як там люлька? Вона з вигляду така маленька, на зиму там би вистачило місця? І ручка неперекидна?
Взагалі колясочка дуже гарна і стильна.

Повідомлення відредаговано Надюня: 20 серпень 2012 - 10:40

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   prezent 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 21 серпень 2012 - 07:59

Дівчата, хто має Cam Portofino. напишіть як вона вам. Бо ми збираємося таку купувати
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 серпень 2012 - 10:45

Надюня, люлька дуже простора, бо мені теж треба буде на зиму кутати малого. то на це і звертала увагу...=) ручка не перекидна, але є положення від мами і до мами....

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 серпень 2012 - 11:26

Перегляд повідомленняprezent (21 серпень 2012 - 07:59) писав:

Дівчата, хто має Cam Portofino. напишіть як вона вам. Бо ми збираємося таку купувати
Я маю таку,оранжева з сірим.Возимося вже рік (крім зими зі снігами).Порівняно з попереднім візком (ABC Design Pramy Lux)плюсів в ній набагато менше,але тут треба ше давати похибку на те,що це прогулянковий візок ,а не повноцінний візок зі всіма прибамбасами. З плюсів в ній для мене це маленька вага,принцип розкладання "книжка" (гуляю одночасно з двома дітьми і деколи доводиться штовхати візок животом)або везти одною рукою,а з "тростинкою" такий трюк не вдасться,ручка перед дитиною легко відщіпається повністю,ручка для мами регулюється по висоті,тверде сидіння,підніжка виставляється в лежаче положення ,в комплекті дощовик і чохол на ніжки,все досить легко відщіпається для прання,віконечко в капюшоні,капюшон можна дуже низько опустити від вітру і сонця,колеса не є дуууже маленькими,гарний дизайн. З мінусів (як і в більшості прогулянкових візків)досить вузьке сидіння (коли дитина спала на балконі старалася перекласти в інший візок), а просто щоб кататись то нормальна ширина,немає в комплекті москітної сітки (використовую від іншого візка),з часом почала скрипіти на зєднаннях-змастили і все ок,ручка перед дитиною зроблена з резини(малий її відразу попробував на зуб)добре що я її перші рази помилково вдягнула догори цапки, в результаті покусане тепер з під низу і його не видно,до багажника важко добратися коли дитина спить,потрібно забирати все з багажника коли складаєш візок - тримаються тільки шматяні речі(чохол,сітка,дощовик),все решта випадає,спочатку з непривички зачіпала ногами перекладину між задніми колесами,зараз вже пристосувалася, а от чоловік і досі шпортає. В мого візка передні (поворотні)колеса чи погано прикручені чи просто лажа - погано відрегульовані і візок трохи заносить в бік,ще його деколи заїдає при розкладанні (найчастіше -це коли його засильно стиснути при складанні).А загалом, він напевно, такий як і всі інші "книжки",просто серед них вибір не такий великий як серед "тростинок", а мені головне було, щоб "книжка",бо переважно керую одною рукою,і щоб колеса не дуже мініатюрні-бо їздимо по бруківці і плитах.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 78 Сторінок +
  • « Перша
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • »

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Лукава Кішка світлина

Лукава Кішка  http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=64356&view=findpost&p=2345171 запрошую перевірити себе у списку в темі "Різдвяне янголятко"

Вчора, 23:07

Лариса Ягула світлина

Лариса Ягула  На даху висить бурулька, Виграва промінням сонця. Ой, яка ж вона хороша, Досягну її з віконця!!!

Вчора, 14:41

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  ПостМиколаївське чудо: доця проспала усю ніч, ні разу не прокинувшись... Востаннє раділи такому, ще коли їй було 3 місяці... А сьогодні прокидалася лише мама: все прислухалася і не могла повірити, що її не кличуть.... і о пів на п"яту потьопала на кухню лікувати гарячим чаєм хворі горло, ніс і вухо...

Вчора, 14:36

Показати коментарі (1)

Зесічка світлина
Squirrelly світлина

Squirrelly  Спасибі адміністрації за привітання! Всіх зі святом!

19 гру 2014 23:56

ренесма світлина

ренесма  А я напевно того року була дуже чемна)))Ходила на пошту по марки а мені кажуть шо для вас 2 посилки))Правда я таких дівчат не знаю ,але дякую вам за хороший настрій!!!

19 гру 2014 18:34

♥Серце Дженніфер♥ світлина

♥Серце Дженніфер♥  Всіх вітаю зі святом Миколая! Надіюсь, завітав він у кожен дім! І до нас теж заходив) Шкода, але цього року на Миколая ми всі захворіли і наша малеча також( Надіємось та простуда скоро мине.

19 гру 2014 16:50

маленька Ляля світлина
Адель007 світлина

Адель007  Відчуваю себе неведимкою...

19 гру 2014 12:47

Stasia24 світлина

Stasia24  Став запитання у відповідних темах.

19 гру 2014 12:05

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 грудень 14 )

• З днем народження
    KARINET 
    - Вік: 27

Пиши українською Перекладач онлайн