Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Приватні лабораторії - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 11 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Приватні лабораторії довіряємо і перевіряємо Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Барбарис 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 24 грудень 2010 - 17:30

Перегляд повідомленняinterval (30.11.2010, 16:40) писав:

звичайно роблять. :angel: і перевага приватних в тому, що не треба направлення.
У Львові знаю хорошу приватну клініку "Венера"( Кос-Анатольського,4). Тут роблять і загальні аналізи.

а можуть зробити й додаткові, про які ви не просили, а тоді вимагатимуть доплати...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jane_Tumowka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 грудень 2010 - 16:49

Ойоойой, я про венеру самої жахливої думки, тягнуть гроші по повній програмі. Почитайте відгуки на їхньому сайті, таких як я багато )
My Signature
Зображення

Крильця в пралці, німб на підзарядці - тимчасово літаю на мітлі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Барбарис 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 грудень 2010 - 16:54

Перегляд повідомленняJane_Tumowka (28.12.2010, 17:49) писав:

Ойоойой, я про венеру самої жахливої думки, тягнуть гроші по повній програмі. Почитайте відгуки на їхньому сайті, таких як я багато )

Я, власне, про це й хотіла сказати
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лана78 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 29 грудень 2010 - 11:44

Перегляд повідомленняbulochka (14.10.2010, 9:54) писав:

По телевізору тепер таке показують, що сісти в хаті і не дихати... Думаю, що якоюсь мірою приватні зацікавлені в такій рекламі і без того поваленим держ.лаб.

Про глисти: вони або є, або їх нема. Там невелика математика... І смішно платити такі гроші. ІМХО
Роблять і добре і погано. Нема гарантії, що в приватній не помиляться.

А про чай, то не думаю, що вже аж такі немудрі (легко кажучи) в нас на роботу ходять в лікарні... Немудрі несуть той чай...) ІМХО

О, тут ви не праві. Щоб у каках знайти глисти, треба теплі каки носити щодня в лабораторію напротязі тижня. Та ще не гарантія, що ви попадете у період їхнього циклу розмноження (наприклад лямблії виділяють цисти, і шуккають в каках тільки їх). Це по-перше. По друге, як правило беруть аналізи у наших лабораторія тільки до 9 год, як пощастить і підплатите то можуть і в 10 год взяти. Ну а дорослому на замовлення покакати не завжди вдаеться, що тут говорити про дитину. А нести вчорашні каки нема смислу. По- трете, правду вже хтось казав про нашу державну медицину, там у них жалюгідне становище. Повірте мені сама працюю у державному медичному закладі. Плакати хочеться. Я вже не говорю за совісність лаборанта який буде за 900 грн зарплати у каках порпатися.
А ті аналізи, що здаються у приватних лабораторіях, вони дорогі, тому що ви здаете кров на антитіла до паразитів. Вони є коли є паразити, тому що ті виділяють продукти своєї життедіяльності. Надія на справжній результат у приватній лабораторії є, тому, що тих лабораторії вже в нас багато і існує конкуренція. Зроблять не добре - піде погана слава, а це знизить їхні заробітки. Так що вибирати вам.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Yul 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 грудень 2010 - 13:59

Може трохи не в тему. Я перед тим, як лікувати ерозію аналіз на цитологію здавала три рази на протязі тижня. Чому? А от цікаво мені було чи однакові будуть результати. Здала в Ділі, в консультації і знову в консультації тільки занесла особисто в лабораторію і заплатила, щоб зробили швидше. Чесно скажу, була здивована, але всі три результати були однакові (ну тільки в Ділі трохи більше різної інфи).
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   agalinka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 грудень 2010 - 14:58

Дівчата, може хтось знає де роблять УЗД суглобів, і скільки коштує?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kri-stinka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 15 лютий 2011 - 17:22

здавала в Синево аналізи з гінекології. матір - бакпосів з носа. задоволені !!!!сподобалася електронна форма одержання результатів і сам рівень обслуговування. ціни нормальні.
лабораторія Діла, що на Вашингтона, ціни дорожчі явно, в на результат аналізу мазка треба чекати тиждень!!! це нечувано довго для приват.лабораторій....
аналізи по гінекології можна також здавати в Астарі на вул.Зигзаг. ціни помірні, але для аналізу потрібно попередньо записатися по тел.мають свій сайт.
а от в Біокурсі банальний мазок коштує 120 грн (в інших лабор. 50-60грн.)...
щодо Ескулаба, то ціни там справді дешевші. сьогодні хлопець їздив туди на загальний аналіз крові та біохімію і т.п. (з вени)....заплатив суму біля 160 грн, а от в Унілабі аналогічний пакет коштував близько 370!!! аналізи можна отримати на свій мейл.....але не все так гладко....йому так гарно тітонька-медсестра ( віком біля 40 років, вже би мала бути досвічена) взяла кров з вени: приїхав додому, а на згині руки синувата гуля завбільшки з горіх. отак-то заплати гроші ще й не знати, чи тебе не покалічать. подзвонив у лабораторію - сказала, що таке буває намажте йодом сіточку на тій гулі....
ну так бувають синяки після того, як кров з вени беруть, особливо, якщо вона загуста...але гулі ....
знайомі медики порекомендували відвідати відразу хіруга, мотивуючи, що може бути гематома, яку оперувати прийдеться :////
хірург сказав, що вену прокололи наскрізь - стався внутрішній крововилив....тепер два тижні чекати, поки то розсосеться і не можна ні руку зігнути, нічого тяжкого ні підняти, ні посунути....одним словом працездатність втратив на 2 тижні, гроші заплачені за абонемент басейна пропали :///

Користувач подумав і додав через 23 хв.:

Перегляд повідомленняЛана78 (29.12.2010, 11:44) писав:

О, тут ви не праві. Щоб у каках знайти глисти, треба теплі каки носити щодня в лабораторію напротязі тижня. Та ще не гарантія, що ви попадете у період їхнього циклу розмноження (наприклад лямблії виділяють цисти, і шуккають в каках тільки їх). Це по-перше. По друге, як правило беруть аналізи у наших лабораторія тільки до 9 год, як пощастить і підплатите то можуть і в 10 год взяти. Ну а дорослому на замовлення покакати не завжди вдаеться, що тут говорити про дитину. А нести вчорашні каки нема смислу. По- трете, правду вже хтось казав про нашу державну медицину, там у них жалюгідне становище. Повірте мені сама працюю у державному медичному закладі. Плакати хочеться. Я вже не говорю за совісність лаборанта який буде за 900 грн зарплати у каках порпатися.
А ті аналізи, що здаються у приватних лабораторіях, вони дорогі, тому що ви здаете кров на антитіла до паразитів. Вони є коли є паразити, тому що ті виділяють продукти своєї життедіяльності. Надія на справжній результат у приватній лабораторії є, тому, що тих лабораторії вже в нас багато і існує конкуренція. Зроблять не добре - піде погана слава, а це знизить їхні заробітки. Так що вибирати вам.

а якщо наприклад після лікування паразитів здати аналіз крові на них, то можна його вважати достовірним, адже антитіла в крові ще можуть зберігатися...те саме стосується ЕОЗ із заг.аналізу крові. иу вже певно все-таки проходити контроль калу що три дні тричі ?
My Signature
Метелик
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 лютий 2011 - 18:24

Перегляд повідомленняkri-stinka (15.2.2011, 17:22) писав:

а якщо наприклад після лікування паразитів здати аналіз крові на них, то можна його вважати достовірним, адже антитіла в крові ще можуть зберігатися...те саме стосується ЕОЗ із заг.аналізу крові. иу вже певно все-таки проходити контроль калу що три дні тричі ?

Ну та звичайно якщо зразу здавати після лікування, то будуть також позитивні. Після лікування лямблій повторний аналіз здаеться не раніше місяця. Бо антитіла виводяться не раніше. Це все повинен лікар розказати.

А щодо гулі з горіх після забору крові, то вина медсестри тільки в тому що вона не сказала пацієнту, щоб той міцно тримав вату в місці проколу пальцем. Ну але ваш хлопець, не дитина і сам міг догадатися, що буде як у вені діру зробити. І медиком не треба бути. Тим більше може бути трохи сповільнене згортання, чи підвищений тиск, то тоді і справді таке може бути. Але якщо хвилин 5-7 потримати ватку міцно то такого б не сталося. Але ж наші мужчини такі, вони вважають, що то зайве. Знаю, бо сама 10 років працюю маніпуляційною сестрою, а потім нарікають.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 лютий 2011 - 21:22

медсестра на то і є щоб пояснити, як себе поводити під час здачі і після забору крові з вени..вона сказала притиснути ватку та зігнути руку - було зроблено...через 3 хвилини прийшла-глянула, що кров не тече і відпустила пацієнта...при чому, коли витягували, ні на місці проколу, ні потім на ватці не було навіть цяточки крові :/ і пекло дивно, коли витягувала голку...
згідна медсестра повинна проводити інструктаж коротенький...мені в держ.поліклініці все гарно розяснюють хоч аналізи там безкоштовні....
я сама ватку тримаю 3-4 хв(доки не присохне кров) і ніколи навіть синця не було....все-таки певно зачепили другу стінку вени, коли витягували голку...і хірург таке заключення написав....всі люди і всі можуть помилятися...не повезло :)
в лабораторію Ескулаб, якщо мені треба буде багато аналізів, я поїду(різниця в 100 грн таки відчутна!!!), але якщо один і різниця в ціні несуттєва, то краще ближче дому: Медіс чи Синево (Мечнікова) 7-10 хв іти. ото ті 3, які порекомендую іншим теж :)
а те що мужики як діти - то справді таке часто буває...

дякую за відповідь щодо аналізу на паразити ;) ой в нас такі лікарі в поліклініках працюють, що тільки хворіб додадуть....ставлять діагноз і прописують лікування, не маючи в лабораторії барвників (по Граму)..тільки гірше наробили...еххх...а терапевт толкова жінка - повезло у 1ій КП :)
My Signature
Метелик
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lika 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 лютий 2011 - 12:23

Перегляд повідомленняkri-stinka (15.2.2011, 21:22) писав:

медсестра на то і є щоб пояснити, як себе поводити під час здачі і після забору крові з вени..вона сказала притиснути ватку та зігнути руку - було зроблено...через 3 хвилини прийшла-глянула, що кров не тече і відпустила пацієнта...при чому, коли витягували, ні на місці проколу, ні потім на ватці не було навіть цяточки крові :/ і пекло дивно, коли витягувала голку...
згідна медсестра повинна проводити інструктаж коротенький...мені в держ.поліклініці все гарно розяснюють хоч аналізи там безкоштовні....
я сама ватку тримаю 3-4 хв(доки не присохне кров) і ніколи навіть синця не було....все-таки певно зачепили другу стінку вени, коли витягували голку...і хірург таке заключення написав....всі люди і всі можуть помилятися...не повезло :)
в лабораторію Ескулаб, якщо мені треба буде багато аналізів, я поїду(різниця в 100 грн таки відчутна!!!), але якщо один і різниця в ціні несуттєва, то краще ближче дому: Медіс чи Синево (Мечнікова) 7-10 хв іти. ото ті 3, які порекомендую іншим теж :)
а те що мужики як діти - то справді таке часто буває...

дякую за відповідь щодо аналізу на паразити ;) ой в нас такі лікарі в поліклініках працюють, що тільки хворіб додадуть....ставлять діагноз і прописують лікування, не маючи в лабораторії барвників (по Граму)..тільки гірше наробили...еххх...а терапевт толкова жінка - повезло у 1ій КП :)

в моєї доньки проблема з нирками, в держ.поліклініках аналізи були ідеальні.,після таких аналізів три роки здавала аналізи ,тільки в приватній лабараторії.
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 лютий 2011 - 18:22

До речі. Теж хочу сказати про державну лабораторію. Мій тато лежить з інфарктом. Зробили там аналізи - всі ідеальні. Перездала в лабораторії приватній - там аналізи відповідають інфарктному стану. Вот вам державна лабораторія.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LANYSKA 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 22 лютий 2011 - 01:41

Перегляд повідомленняagalinka (29.12.2010, 14:58) писав:

Дівчата, може хтось знає де роблять УЗД суглобів, і скільки коштує?

УЛЬТРАМЕД у Львові
Текст, що розкривається
вул. Огієнка 14
Львів
Україна
79007
+(38 032) 243 4030, 261 6519
+(38 032) 243 4030

а тут їхні ціни - від 150 грн.
Текст, що розкривається

My Signature
Спойлер

Раз в житті дають людині крила,раз в житті ти можеш відірватись від землі,і вже коли піднявся, то не зупиняй політ!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vik100307 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 лютий 2011 - 01:54

Також признаю лабораторію Синево. Тим паче маю знижку 30%. Задоволена результатами і обслуговуванням.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталя-я 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 лютий 2011 - 16:30

І я за Синево, щей тепер на Сихові вдкрили відділ, дуже зручно
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   анялу 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 березень 2011 - 17:14

Завтра іду здавати аналізи в "Євролаб" на гормони та краснуху(поділюся інформацією про відвідини )
My Signature
Зображення
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   анялу 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2011 - 20:13

в євролап я так і не пішла (порівняла в інтернеті прейскуранти цін "Сінево"та "Євролаб "ціни просто вразили по своїй різниці).Направлення лікаря просто проігнорувала,вирішила що аналізи здам, а де вже їх здавати це мій вибір. В "Сінево"дуже сподобалось,вони переїхали з чорновола на топольну,Дівчатка привітні,все пояснили,процедура майже безболісна.Одним словом
задоволена
My Signature
Зображення
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Таємнича незнайомка 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 04 березень 2011 - 20:58

я здавала аналізи в меділайні рік тому. Кров взяли гарно, персонал привітний, на вечір вже мені зробили результати:)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2011 - 21:41

Виявився порядним директор Ескулаба...через два тижні клієнт заїхав ще з досі величезним синяком на руці до них в Рясне - гроші віддали після довгих підозр в аферизмі його а потім оправдовувань, що то зовсім не їхня вина (мовляв таке буває...і вже було півтора роки назад в них) і віддали гроші за аналізи :)
оце нормальний цивілізований підхід :))))
до речі в Ескулабі аналізи крові(загальний, біохімія) теж вже готові на вечір і скидують по мейлу, що дуже зручно ..ціни за Синево дешевші.

Щодо лаб. Діла чи Астар на Вашингтона (там щось не зрозуміле хто ті аналізи робить чи то все одна контора...) так аналіз мазка підтвердив результат бакпосіву , що був зроблений в Синево. тому цим двом лабораторіям я довіряю :)))

vik100307, скажіть як можна отримати таку знижку в Синево ( чи принаймі звідки у вас вона)...то якась картка чи привязка до вашого призвіща???бо ми з мамою вже здали там аналізів понад 300 грн за 2 місяці і знаю, що то ще далеко не кінець точно :////
My Signature
Метелик
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюшенька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 березень 2011 - 20:32

У лабораторії Сінево дуже приємний персонал та ціни не кусаються..і можна очікувати результати аналізів правдоподібніші аніж у поліклініці...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кося 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 березень 2011 - 16:20

привіт всім,я прочитала багато гарних відгуків про сінево,підкажіть будь ласка чи хтось робив там аналізи на трихономонаду,а то я була в гінеколога в приватній клініці і от мені таке приписали,а звідки воно в мене :18_1_36: ,щось не віриться бо бачила декілька ще аналізів інших жінок і все те саме,хочу піти в іншу клініку.
My Signature
The only way to do great work is to love what you do
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 11 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Така як осінь світлина

Така як осінь  Найголовніше в житті - діти. Саме в дитячих очах ми можемо побачити реальний світ.

Сьогодні, 07:22

Ikhtab світлина

Ikhtab  те відчуття, коли бачиш раптову посмішку на личку своєї дитини, яка міцно-міцно спить...

Вчора, 23:51

Показати коментарі (1)

За крок до весни світлина
Оксанка. світлина

Оксанка.  підкажіть будьласка чи є у нас тема про ляльки мотанки,і де її знайти?

Заблокований Вчора, 13:15

Показати коментарі (1)

Maмуся світлина

Maмуся  Лежу в ліжку і попиваю каву...Це не відпустка, це краще! Доня другий день в садочку)))

Вчора, 08:54

Показати коментарі (9)

Фіалочка світлина

Фіалочка  Так хочеться,щоб ЧУДО сталось в моєму житті...

20 жов 2014 12:46

Показати коментарі (6)

iraira світлина

iraira  Засмучені очі твої, Україно... І їх засмутив не осінній туман... В боях за свободу сини твої гинуть... А скільки ж іще - помирають від ран!.. Не роси, а сльози схилили калину... І вічною буде печаль матерів... Мій Боже Святий! - збережи Україну! - Сьогодні щиріших не знайдено слів!... Ми віримо в те, що мине зла година!.. Сам Бог нам велів залишатись ЛЮДЬМИ! Хай стане щасливою знов Україна!... А з нею - мудрішими станемо й ми...

20 жов 2014 12:41

Показати коментарі (2)

Ninaalex світлина

Ninaalex  Надворі легкою хмаринкою лягає осінь. Неквапливо, безтурботно, вона обіймає дерева і легким подихом освіжає повітря. Небо змінює свої літні фарби, на вбрання по сезону. А ми, з радістю чи з сумом, кутаючись в улюблені теплі речі, заварюємо філіжанку ароматної кави...

20 жов 2014 08:08

alibi світлина

alibi  Ого, дівчата, я в шоці, згідно з синоптиком-цього четверга вже у Львові мокрий сніг((((((((((((((

19 жов 2014 11:12

Показати коментарі (4)

Зіронька Таля  світлина

Зіронька Таля   БАЛДІЮ від запаху гелю для душу "Бразильское кофе" Ів Роше..м-мм-м

18 жов 2014 21:45

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 жовтень 14 )

• З днем народження
    Ninaalex 
    - Вік: 28
  • З днем народження
    Sandra Larson 
    - Вік: 28

Пиши українською Перекладач онлайн