Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Дисбіоз вагіни (вагінальний дисбактеріоз) - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Зображення

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Дисбіоз вагіни (вагінальний дисбактеріоз) як не стати "оселедцем" Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Qwertysia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 23 липень 2010 - 22:01

Вагінальний дисбактеріоз частенько плутають з молочницею, відповідно і заліковують. Але є одне але - крім постійного зуду і виділень, як при молочниці, є ще неперевершений запах :girl_angel: , що особливо робить життя комфортним.
Хто зіштовхувався з цією приємністю, і як ви лікувались?
My Signature
Зображення

Дітям потрібні не повчання, а приклади (Ж. Жубер)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 липень 2010 - 23:42

Qwertysia, ой як я колись намучилась з тим дисбактеріозом! А саме найгірше що мені декілька раз доводилось в силу обставин міняти лікарів, і жоден з них спочатку не вірив що у мене ерозія і запалення тільки від дисбактеріозу, і я мусила десятки разів перездавати аналізи на всі відомі венеричні хвороби та так звані "скриті" інфекції... А коли вже всі аналізи і посіви були негативними, я здала аналіз на дисбактеріоз - і виявилось що у мене зовсім відсутні біфідобактерії, лактобактерій вдвічі менше норми, зате шкірного стафілококу (це не той небезпечний золотистий стафілокок, а шкірний стафілокок в нормі живе на шкірі і слизових усіх людей і може викликати запалення тільки у випадку дисбактеріозу) - втричі більше від норми :(
Лікувалась я протимікробними свічками (Бетадин, Тержинан тощо) і після того ще 10 днів "заселяла" флору пробіотичними свічками або тампончиками, робила це декілька разів. Все це допомагає, але на жаль тільки тимчасово :( Моя лікар сказала що це від того що у мене в КШТ теж є дибактеріоз і порадила мені піти до гастроентеролога, я правда до нього так і не пішла, можливо якось схожу але поки що не маю на це часу, та й скарг особливих на КШТ в мене немає тьфу-тьфу-тьфу.
А з"явився в мене цей дисбактеріоз після того як моя перша гінеколог призначила мені курс лікування 3 антибіотиками одночасно :cray:
А моя теперішня гінеколог каже що дисбактеріоз - це наслідок нашої екології, способу життя, і звідси - поганого імунітету. Рекомендувала мені їсти побільше живих йогуртів, кефіру, а також клітковини (сирі овочі та фрукти) - все це сприяє відновленню балансу мікроорганізмів.
Qwertysia, а у вас як проявляється дисбатеріоз, як ви лікувались?
My Signature
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Qwertysia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 липень 2010 - 18:03

Власне мені довго не могли його діагностувати - усі аналізи показували, що все нормально, а кількість виділень пояснювали фізіологічною особливістю організму. Життя перетворилося в кошмар, бо здавалося, що всі чують від мене жахливий запах (прям як в рекламі :girl_flag_of_truce: ), про статеве життя взагалі мовчу..... Звернулася в Центр планування сім’ї, там якраз і поставили правильний діагноз, але лікування я так і не встигла почати - завагітніла, і все пройшло нібито. По 3 міс. після пологів знову з’явилися характерні ознаки, але вирватись до лікаря з грудним дитям було ніяк, тому терпіла, поки знову не завагітніла. І оце знову "назріває" проблема. Наскільки пам’ятаю, якихось конкретних препаратів для лікування мені не приписували - говорили, що це усе через КШТ, і потрібно лікувати саме його, а там проблема сама вирішиться :girl_flag_of_truce: але щось мало віриться.
My Signature
Зображення

Дітям потрібні не повчання, а приклади (Ж. Жубер)
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 липень 2010 - 23:41

також стикалась з такою бёякою, але думала що молочниця і кінські дози різних свічок короче всьо повбивали крім грибів.....зараз тьфу-тьфу
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   dorofa17 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 липень 2010 - 15:15

Я раніше лікувалась Вагілаком.Та тепер його ніде не має в аптеках.А штука,ой яка хороша і ціна не кусюча.Зараз в аптеці пропунують новий прототип цих капсул, ціна десь біля 200грн.Назву шкода не запам"ятала,можливо хтось коритується вже? Знайшла назву і інфо про препарат.
Текст, що розкривається
ЛАКТОГИН 180 МГ КАПС.15
Наименование: ЛАКТОГИН 180 МГ КАПС.15
Дозировка:
Артикул: 70004464
МНН: -
Категория: Биологически активные добавки
Фирма производитель: Jadran
Страна производитель: Хорватия
Наличие: Есть на складе
Стоимость: 102.3 грн.

Описание

Лактогин ≈ первый в мире оральный пробиотик для нормализации микрофлоры влагалища. Лактогин позволяет по-новому подойти к решению проблемы дисбиоза. Препарат представляет собой комбинацию уникальных штаммов: Lactobacillus rhamnosus GR-1 и Lactobacillus reuteri RC-14, выделенных из урогенитального тракта здоровых женщин.

Эти лактобациллы способны:

* успешно заселять влагалище после орального приема
* оставаться живыми после прохождения желудочно-кишечного тракта
* восстанавливать естественную кислую среду во влагалище (рН 3,8≈4,5)
* вырабатывать биологически активные вещества, перекись водорода и молочную кислоту, которые губительны для болезнетворных бактерий во влагалище

Фармакологическое действие

Препарат устраняет симптомы вагинального дисбиоза ≈ чувство дискомфорта, жжения, зуда в промежности, выделения с неприятным запахом, улучшает общее самочувствие и в 80% случаев снижает риск возникновения рецидивов заболевания. Высокая эффективность и безопасность лечения препаратом Лактогин подтверждена многочисленными клиническими исследованиями. Это позволяет использовать препарат для проведения подготовки женщин к родам и плановым гинекологическим операциям с целью профилактики воспалительных осложнений в послеродовом и послеоперационном периодах.

Показания

Применение Лактогина позволяет эффективно и безопасно решить проблему дисбиоза влагалища.
Режим дозирования

Лактогин удобен в применении, 1 капсула в день ≈ и через 2 недели гарантировано восстановление здоровой микрофлоры влагалища.

Для нормализации вагинальной микрофлоры и профилактики рецидивов рекомендуется принимать по 1 капсуле в день. В случае применения препарата в комплексной терапии хронических воспалительных заболеваний органов малого таза, а также после лечения антибиотиками следует увеличить суточную дозу ≈ 1 капсула 2 раза в день.

Побочное действие

При приеме Лактогина не отмечается развития побочных явлений, что подтверждено многолетним клиническим опытом применения препарата за рубежом.

Суворе попередження від модератора Ксюнка
Для зручного перегляду теми, тексти великого обсягу ховайте під кнопочку Зображення

My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Chemnyulya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2010 - 14:07

І в мене таке було одночасно і дисбактеріоз, і грибок - рік не могла вилікувати. Також казали, що шлунок може бути винним в тому - в організмі все взаємопов"язано.
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sonkaks 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 серпень 2010 - 08:36

я теж з таким стикнулась недавно,спочатку подумала що це молочниця,але вирішила не займатись самолікуванням і пішла до лікаря....він прописав мені крем і таблетки,2 тижні і вроді все заспокоїлось,але ще маю поїхати до лікаря на наступному тижні на огляд,щоб ще раз перевірив...
My Signature
Зображення
Очі дівчини ніколи не брешуть, а от язик викрутиться з будь-якої ситуації...:)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   schmetterling 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2010 - 18:36

От і я дочекалася свого діагнозу - виявляється всі мої проблеми (запальні процеси та ерозія) виникли в результаті дисбіозу і повної відсутності імунітету (а все взагалі від хронічно хворого горла). Призначили курс лікування Біоспорином. І от халепа - рідкісний препарат, сьогодні знайти не вдалося, завтра буду замовляти в аптеці. Можливо, в когось є досвід застосування цього препарату, буду вдячна за інформацію.
My Signature
Зображення Зображення
... Шлюб нагадує ножиці - половинки можуть рухатися в різних напрямках, але провчать усякого, хто спробує встати між ними...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NChern 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 вересень 2010 - 22:18

є ще гінолакт - вагінальні таблетки, я використовувала. ніби допомогло, але в мене було наряду з молочницею постійною.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ziamka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 лютий 2011 - 13:04

У мене теж така халепа була: цілу ніч лізла ні стіни від нестерпного печіння "там", все запухло і почервоніло.. ПАНІКА!! На ранок побігла до лікаря: сказала, що то дисбактеріоз внаслідок запущеного цистититу. Пролікувала цистит - пройшов дисбактеріоз. Ну і ще мазь мені якусь виписали, зараз вже, на жаль, не пригадаю назви..

Загалом, все в організмі пов"язано, і про своє здоров"я слід піклуватися кожного дня(фізичні вправи, здорове харчування), а не тоді, коли припече!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SWEET_lanka 

• Старожил
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 28 лютий 2011 - 18:23

в мене під час вагітності таке було, лікар призначала пити більше кефіру... і робити тампони у вагіну, просякнуті тим же кефіром. Я такого не робила, не встигла до пологів, родила і все пройшло. Видно імунітет треба піднімати.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherry2206 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 лютий 2011 - 18:55

Теж три місяці тому лікувала дисбактеріоз свічками дицинон,а тоді таблетка вагінорм.Добре,що тоді звернулась до гінеколога,а то б лікувала сама собі молочницю.
My Signature
Спойлер

Хочу, щоб ІСТОРІЯ нашої любові бігала по квартирі босоніж у пошуках чергової іграшки, а ПРОДОВЖЕННЯ сиділо у мене на колінах і сміялося..

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Толянка 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 січень 2013 - 21:17

Як ви думаете нормально що лікар поставив такий діагноз не робивши мазки,а просто подивившись на кріслі????
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   turquoise 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 січень 2013 - 03:32

Перегляд повідомленняТолянка (03 січень 2013 - 21:17) писав:

Як ви думаете нормально що лікар поставив такий діагноз не робивши мазки,а просто подивившись на кріслі????

мазки мав би всерівно взяти на аналіз для підтвердження, але моя лікарка по запаху специфічному з рукавички виявляла.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 січень 2013 - 10:30

Перегляд повідомленняturquoise (04 січень 2013 - 03:32) писав:

мазки мав би всерівно взяти на аналіз для підтвердження, але моя лікарка по запаху специфічному з рукавички виявляла.

Просто вона мазків не брала,теж показала мені які виділення рясні і сказала що це дисбіоз. І написала 10 різних препаратів.Курс десь орієнтовно на 3 місяці,там і таблетки,і свічки і уколи..Я коли порахувала скільки воно все мені вийде(особливо одні уколи за 700 грн),то була шокована.Думаю чи треба воно мені чи ні.

Ну а потім я ще вчора сходила до іншого гінеколога,вона взяла мазки,але каже шо швидше за все це молочниця....Таке шось...і от думай кого слухати і шо приймати.

Повідомлення відредаговано Толянка: 04 січень 2013 - 10:32

• 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 січень 2013 - 12:26

Толянка,
ну 700 грн це звісно закруто. та й лікувати дизбіоз не знаючи причини нерозумно. а вона може бути банально через глисти чи проблеми з кишківником...
мазок покаже, яка там мікрофлора.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 січень 2013 - 14:34

Перегляд повідомленняturquoise (04 січень 2013 - 12:26) писав:

Толянка,
ну 700 грн це звісно закруто. та й лікувати дизбіоз не знаючи причини нерозумно. а вона може бути банально через глисти чи проблеми з кишківником...
мазок покаже, яка там мікрофлора.

ну от мені вже 2 гінекологи казали коли дивились на кріслі шо з кишечником шось не так.Постійно питались за закрепи.А в мене вроді все ок.Ну буває бурчить так живіт,але не знаю від чого це.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Alexis 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 січень 2013 - 18:09

Перегляд повідомленняТолянка (04 січень 2013 - 14:34) писав:

ну от мені вже 2 гінекологи казали коли дивились на кріслі шо з кишечником шось не так.Постійно питались за закрепи.А в мене вроді все ок.Ну буває бурчить так живіт,але не знаю від чого це.

Є певні критерії дисбактеріозу і без мазка призначати лікування ну... неправильно
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 січень 2013 - 18:28

Перегляд повідомленняAlexis (04 січень 2013 - 18:09) писав:

Є певні критерії дисбактеріозу і без мазка призначати лікування ну... неправильно

я ще була в іншого лікаря,то в нього здавала мазок,сказали шо є молочниця...але я знаю що молочницю і дисбіоз часто плутають. МОже хтось підкаже який аналіз потрібно здати щоб взнати чи це дисбіоз чи кандіда???
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 січень 2013 - 01:03

Толянка, молочниця це і є дисбіоз вагіни, тобто порушення мікрофлори з переважанням грибів роду кандіда. але це один з видів дизбіозу. є ще гарднерельоз, напр. тобто мазок має показати, яка там мікрофлора, чи це кандидоз (молочниця), чи той же гарднерельоз.
ось надибала непогану статтю, може знадобиться

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Tanysha83 світлина
Kуся світлина

Kуся  Якщо у тебе очі щирі, і вишиванка й Божий хрест. Якщо ти любиш Україну і віриш, що Христос Воскрес! Якщо ти любиш матір, хату, свій край, тризуб і рідний стяг. Не коришся брехні і кату, Гімн України на вустах. Якщо простий ти і правдивий і хочеш кращого в житті, то певно будеш для Росії - бандерівцем на всі віки! Христос воскрес !

Вчора, 19:53

love is світлина

love is  Христос Воскрес! Хай у душі панує свято, Хай успіхів буде багато! Хай завжди і у всім щастить, І хай вас Бог благословить!

Вчора, 11:16

Ліна15 світлина

Ліна15  *** За столом зібралась Вся наша родина, Святкує Великдень Рідна Україна. Із тими святами Я усіх вітаю, Свяченим яєчком Всіх благословляю! Хрисос Воскрес

Вчора, 10:58

vikks-R світлина

vikks-R  Явилась милість нам Господня І оживила світ, немов в раю; В знаменне світле свято Великодня Вітаю щиро кожну я сім’ю!

Вчора, 10:03

D_Sofia світлина

D_Sofia  Христос Воскрес, любі малечівці! Здоров'я злагоди та миру!!!

Вчора, 00:13

Ninos світлина

Ninos  Цiнуй життя,та не живи цiною.Люби усiх,та не чекай вiд них любовi.Роби добро i Бог тебе побачить,й молись в хвилини,коли гiрко плачеш..

18 кві 2014 21:57

МАТІОЛА світлина

МАТІОЛА  Вдих-видих. Вдих-видих. І далі-далі-далі-далі! Воно того не варте!

18 кві 2014 10:53

Показати коментарі (2)

Ірма світлина

Ірма  Цікавий нік у нового учасника)))

17 кві 2014 16:57

Показати коментарі (13)

Maня_20 світлина

Maня_20  Тепер кредит приватбанку можна погасити не тільки зеленою валютою, а й "зеленими чоловічками")))

17 кві 2014 16:32

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 квітень 14 )

• З днем народження
    xrystyna_design 
    - Вік: 30
  • З днем народження
    alabama 
    - Вік: 30
  • З днем народження