Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: харчове отруєння у дитини - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Коли ви підете голосувати, прошу вас подумки згадати Інститутську, Крим, Карачун, Саур-Могилу, Іловайськ, Донецький аеропорт!
Нікого не покарано, а ми не маємо права забути!

• 5 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

харчове отруєння у дитини що робити? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Графіня 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 16 листопад 2011 - 11:01

Температура і при отруєнні може бути.Якщо дитинка може,то кращє всього промити шлунок,випити багато води з содою і вирати.А взагалі добре помогає Регедрон.Його треба розвести і по тихеньку пити.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sonce85 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 листопад 2011 - 14:06

Ми напевне вчора також підхопили вірус, мала всю ніч рве, зранку встала млява, нічого не їла тільки попила чаю, то знову вирвала, зараз п"ємо вже від 11 год тільки воду, ніби нічого, но тільки вложила її спати.
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанаа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 листопад 2011 - 14:12

Перегляд повідомленняsonce85 (17.11.2011, 14:06) писав:

Ми напевне вчора також підхопили вірус, мала всю ніч рве, зранку встала млява, нічого не їла тільки попила чаю, то знову вирвала, зараз п"ємо вже від 11 год тільки воду, ніби нічого, но тільки вложила її спати.

Як писала трішки нищи і нас таке було 2 тижні тому, твала майже цілий день все, навіть води 10 гр. випивала і дальше рвала, Т. та поносу не було, нас врятувала ношпа, після неї дитя заснуло а прснулась і немогла напитись, пила по тпошки і вже не рвала. Ввечері навіть хсти попросила, однак коли рвала весь час лежала дуже млява. Виздоровляйте. Давали пити все що хоче і регідрон і чай з лимоном і воду і компотик.
My Signature
Зображення
Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bosichka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 грудень 2011 - 11:33

Будь ласка, Підкажіть,що робити: вчора на обід зїли супчик з риби-хек, потім пішли гуляти на двір, доця заснула і спала 1,5 год(зазвичай 20-30хв)..коли прийшли додому почалася рвота тим супом, і вона вся млява..вкололи 0.2 цирокалу, поїхали в лікарню здали аналізи.(ацетону нема, в крові низький гемоглобин 108, та ніби трошки запальний процес. Весь вечір та ніч давала водичку.Сьогодні зранку зїли гречневої кашки безмолочної 150 гр...і пємо водичку..але дитина млява, температури немає, а випоржнилась "малненькою бубочкою".Що нам робити? які аналізи? що їсти? і чи давати суміш? Дайте будь ласка пораду!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанаа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 грудень 2011 - 08:56

Перегляд повідомленняBosichka (17.12.2011, 11:33) писав:

Будь ласка, Підкажіть,що робити: вчора на обід зїли супчик з риби-хек, потім пішли гуляти на двір, доця заснула і спала 1,5 год(зазвичай 20-30хв)..коли прийшли додому почалася рвота тим супом, і вона вся млява..вкололи 0.2 цирокалу, поїхали в лікарню здали аналізи.(ацетону нема, в крові низький гемоглобин 108, та ніби трошки запальний процес. Весь вечір та ніч давала водичку.Сьогодні зранку зїли гречневої кашки безмолочної 150 гр...і пємо водичку..але дитина млява, температури немає, а випоржнилась "малненькою бубочкою".Що нам робити? які аналізи? що їсти? і чи давати суміш? Дайте будь ласка пораду!!!

думаю що це не отруєння а ротавірусна інфекція, здали анілізи і що вони нічого не сказали ще це таке, чи брала привітна лабораторія? Давати пити потрошки і дуже часто та каші безмолочні, ну звичайно викличте лікаря, нехай вам прокоментує аналіз крові. Виздоровлюйте.
My Signature
Зображення
Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bosichka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 грудень 2011 - 11:48

Дякуємо, нам вже краще.Вчора піднявся ацетон, але я зробила содову клізмочку, і не вечір вже було краще. Поїли безмолочної кашки та вночі трошки суміші. Сьогодні доця більш активна.Надіємося на повне одуження.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кава 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 січень 2012 - 23:55

Чи може бути отруєння, якщо тільки пронос, без блювання?
Температури нема, апетит добрий. Поносить від середи, середа-четвер - часто, в п"ятницю - взагалі без випорожнень (от ми і втішились, що все добре), в суботу - знову кілька разів. Сьогодні - один раз вже ввечері. Живіт піддутий. На живіт скаржився хіба як збирався покакати. А так активна весела дитина.
Перший день давали регідрон (думали, що отруєння), разок смекту, з четверга - ентеросгель. Що цікаво - на момент виникнення проносу допивав курс Ацидолаку і Білого вугілля (алерголог прописувала).
Думаю тепер, до кого вранці йти - до нашого приватного педіатра їхати чи до гастроентеролога на Орлика, чи до інфекціоніста?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julianka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2012 - 14:30

Вам скажуть одне і теж, куди б Ви не звернулися. Краще здайте аналізи і головне багато пийте, щоб не обезводнився. Не давайте нічого білкового (молока і тд.) і не давайте цукру (шоколаду тощо)
Ми самі щойно з лікарні. Рота вірус. 3 дні лежали. ніч провели під капельницею при тому, що я ВІДРАЗУ (в нас була і рвота і понос) поїхала і лікарню.
Дітки дуже швидко олбезводнюються. Виздоровлюйте!!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   уляночка моя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 серпень 2012 - 19:33

І ми ось отравились чи якась інфекція -ще в неділю бігала мала все було супер (але зїла виноград зі шкарлупою коли були в неділю в церкві )а вночі рвала тай рвала ...понеділок теж рвала все що не зїла рвала і навіть воду -трохи настрашилась викликала лікарку -виписала смекту, регідрон, нірофуксозид та й все сказала що пройде ...поносу немає ...сьогодні вже менше рвала(1раз)але якась така млява і апетит пропав геть чисто ...одні кажуть може зуби кутні ???але нам вже 2 ,5 роки -зуби маємо всі ніби....
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Айра 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 вересень 2013 - 17:13

Що робити при отруєнні? Що робити при отруєнні? Що робити при отруєнні? (джерело Твой малиш №6 2010)

Якщо дитинка плаче, усім незадоволена + ще й чоло гаряче - напевне з'їла щось не те. Також може бути рвота, діарея. Але це може бути і кишкова інфекція, тому найкраще порадитися з лікарем.

1. Дайте малюку сорбент (ентеросгель). Якщо дитина не може ковтнути його,розчиніть у воді, трошки додате цукру. Ні в якому разі малюку не можна давати активоване вугілля.

2. Потрошки давайте пити, лише по 1-2 ч.л. розчину "Регідрона" або глюкозо-сольового розчину ( в літрі теплої кипяченої води або відварі ромашки розчинити 1/2 ч.л. солі, 1/2 ч.л. соди і 2 ст.л. цукру + бажано добавити трошки апельсинового чи вишневого соку. Давати раз розчин, раз мінералку без газу.

Можна використовувати рисовий відвар (готовий або самостійно приготовлений), який не тільки поновить втрату води, але й надасть лікувальну дію.

3. Бажано провести тест на ацетон. Краще спеціальними тест-полосками. Або просто зорієнтуватися на запах з ротика. Схожий на ацетон - негайно в лікарню!

4. Навіт ьколи вс енормалізується не варто давати малюку звичайну їжу (виняток грудне молоко, його можна і треба давати!). Дотримуйтеся дієти і поступово переходьте на звичайну їжу.

П.С. Може комусь у пригоді стане ця інфо. Вибачайте, якщо щось не лаконічно переклала з російської.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кучерявка Сью 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 вересень 2013 - 19:12

А що робити, якщо дитина абсолютно нічого не хоче брати до рота??? Малий після обіднього сну вирвав все що з"їв, і так продовжується протягом дня, рвота кожні 10-15 хв., аж кишки вивертаються, а нічого не хоче. Пробувала давати і регідрон і рисовий відвар і простий сухарик, навіть не дивиться. Порадьте що робити?? Температури немає тільки одна рвота.
My Signature
Спойлер

"Люби всіх, довіряй декільком, не роби зла нікому!!!"
В. Шекспір

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Міленка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 вересень 2013 - 20:13

Кучерявка Сью, ой, ну як так сильно рве і ніяк не спиняється, то я давала малому четвертинку церукалу, він припиняє рвоту. Але це на крайній випадок препарат, якщо нема змоги хоча б по телефону проконсультуватися з лікарем. А взвгвлі я вже десь писала, що нам найбільше допомагає кока-кола розведена з водою 1:1. Тільки пити по чайній ложці буквально кожні 5 хвилин, щоб знов не спровокувати рвоту надмірною кількістю рідини в шлунку.
My Signature
Спойлер

Щастя купити неможливо, його можна народити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Soveniatko 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 вересень 2013 - 06:52

Кучерявка Сью, не пробуйте його чимось напхати. Йому не можна нічого їсти, поки не припинеться рвота. Там швидше за все піднявся ацетон, і поки його не знизите, в ньому нічого не затримається.
Пити шо-тири-п"ять хвилин, по чайній ложці. НЕ більше. Чергуєте. Регідрон (або хумана електроліт), смекта,боржомі без більок. Можете справді спробувати кока-колу, без газу на половину розбавлену. Зваріть відвар з родзинок. І теж це все по ложці. Можете купити смужки-тест на ацетон, щоб контролювати ситуацію. Але там і по дитині видно. Якщо день протримається без рвоти і ацетон буде не вище +++, можна спробувати пити більшими порціями. Рвона не повернеться, тоді пару ложок чогось з"їсти. Якщо рвота не припиниться, дитина в"яла, очі запались - везіть в лікарню, це зневоднення, вас мусять відкапати.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кучерявка Сью 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 вересень 2013 - 09:04

Міленка, Soveniatko,Дякую за поради, та в нас проблема в тому, що малий не візьме до рота жодних ліків, а якщо силою заливати то відразу виплюне чи вирве, то не тільки так при рвоті, при будь -якій хворобі. Я навіть йому при сні давала- то він все одно випльовував.
Щодо рвоти, то запаху ацетону я не почула навіть близько, до 12 - ї вечора рвота припинилася, малий навіть захотів їсти, я дала сухариків і печене яблуко - бо дуже яблука просив. Цілу ніч спав спокійно.

Я так думаю, може то і не отруєння... але що??

Повідомлення відредаговано Кучерявка Сью: 27 вересень 2013 - 09:06

My Signature
Спойлер

"Люби всіх, довіряй декільком, не роби зла нікому!!!"
В. Шекспір

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olesechk@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 січень 2014 - 00:12

Дівчата а при отруєнні може висипати? юо в нас така ситуація - мала вчора в обід вирвала все, що з"їла за день,, потім почався понос, рвоти вже не було, їсти хотіла, трошки поїла і вже потім не поносила. Зранку встала в"яла, нічого не їла і знов понос і так цілий день з неї лилося, що я вам передати не можу. Температура 37,2 - 37,6. Ще раз вирвала в обід, але напевно по моїй вині - забагато пити дала на один раз і шлунок перегрузила. Вже ввечері побачила висипку на спинці - досить великі червоні прищики, от думаю отруєння може так висипати чи може вітрянка?

До речі - якщо отруєння, маю підозру тільки на мандаринку - доьре не пожувала, потім вирвала великими кусами, а потім її ще викакала і пішло-поїхало.

В когось було щось схоже?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mamo4ka =) 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 серпень 2014 - 15:22

І нас таке уже спіткало. Повечеряли сирочком з малиною, а в ночі все виблював. Рвав аж до 10 ранку, доки не дали таблеточку метоклопраміду (це аналог церукалу). Потім випив смекту, нурофен (була температура 38,5). Лікар призначила ніфуруксазид, ентерос-гель, ентерожерміну. Зараз синочку вже краще: спала температура, не блює, зявився настрій, трохи грається, бігає. Чекаю що буде далі.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ЛяО світлина

ЛяО  40 років кумедний вік! Одна подруга стала бабусею, інша пішла в декрет!

Сьогодні, 00:10

Показати коментарі (1)

Теплинка світлина

Теплинка  Не забудьте ,що цієї ночі(на 26 жовтня) переводять годинники на 1 годину назад

Сьогодні, 00:07

maljavka-lvivska світлина

maljavka-lvivska  Коханий повертайся додому живим і здоровим!!!ми з донею чекаємо на тебе!!!

Вчора, 23:20

Frozen світлина

Frozen  МалечаБу шукає пригод, долучайся до таємниць і винагород

Вчора, 19:39

Осіння симфонія світлина
Amanda світлина
Нуська_М світлина
Irunka11 світлина
Домовичок світлина

Домовичок  ...Кохай, бо час тебе не жде. Він забирає твої дні і ночі. Кохай, допоки тіло спрагле й молоде, бо в старості кохають тільки очі... (Ліна Костенко)

24 жов 2014 21:51

Показати коментарі (1)

Mariannka світлина

Mariannka  Дві санітарки розмовляють в пологовому: —Хто це так голосно плаче??? чи та трійня, що родилась сьогодні вночі? — Ні, це їх батько в коридорі…)))

24 жов 2014 20:40

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 жовтень 14 )

• З днем народження
    Myrra 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    Krisss24  
    - Вік: 26
  • З днем народження