Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вагітність і місячні - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вагітність і місячні у кого таке було? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Zhuravlyk 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 листопад 2010 - 15:45

Моя мама зі мною місячні мала до 4 місяця вагітності,тому і не знала навіть що вагітна.Коли прийшла до лікаря,мамі було 37 років,коли вона була вагітна мною,то навіть не вірила,що вагітна вже і на такому терміні...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vikusichka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 листопад 2010 - 21:48

У мене аналогічна ситуація з місячними, тільки от це не менструальні виділення, а виділення у ймовірні дні можливих місячних, тому ці дні і називаються "критичними". З такими виділеннями мене відразу поклали на підтримку, тому що першого разу я дуже злякалась - знала вже що вагітна і тут кровотеча. Так повторювалось три рази (протягом 3 місяців), але кожного наступного разу виділення були менші і більш темного кольору. Зараз лежу дома на лікарняному, через тиждень мали б бути знову критичні дні - якщо і будуть, вже так не лякатимусь, але все-одно шанувати себе треба, бо будь-які кров'янисті виділення - це ЗАГРОЗА.
Тому бережіть себе і своє малятко.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Taty7ana 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 09 лютий 2011 - 21:24

Привіт,дуже цікава тема.В мене є запитання,може хтось з такім стикався:в мене цикл не регулярний і тому мені чашко сказати коли починається затримка,але попередні критичні дні, в мене їх майже не було,1 день мазалось,на 2 пішли але не так багато як завжди,на 3 зовсім нічого не було,а 4 і 5 день лише трішкі мазалось.Потім після такіх страних к.д.(критичних днів) я стала дуже роздратована,втомлююсь бистро, набухли груди особливо на вечір аж трохі боліли,соскі трішкі потемніли і збільшились пупиришкі на сосках,трохі схудла,апетит зовсім зник,боліло в низу живота і трохі вище-я вже думала що завагітніла але почались к.д.і що саме страно що мені майже зовсім не болить живіт(а так вони в мене проходять з дуже сильними болями,що я навіть не встаю) і тількі ледь-ледь мажуться. Вибачайте, що так багато, я просто не знаю, що робити і що думати, дякую на перед за поради!!!
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Yulik999 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 09 лютий 2011 - 21:34

наскільки я знаю коли є вагітність і йдуть місячні нема протипоказань і не робиться викидиш то низько розташована плацента вона є двосудинна бо зазвичай 3 судинна..і гіпертонуз матки..
My Signature
Зображення Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія1626:) 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 08 березень 2011 - 20:40

В мене особисто такого не було. А от моя подруга була 2 місяці вагітна і місячні були.
My Signature
Зображення

Зображення

Я беру твою долоньку в руку! І цілую венку на зап'ясті. Я не даремно терпіла такі муки, щоб народити своє безцінне щастя!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Меліса 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 березень 2011 - 20:51

і у моєї подруги аналогічна ситуація була! Вона вже була вагітна 3 місяці і були місячні.
My Signature
Спойлер

Кожен новий день - шанс для щастя!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vanilka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 листопад 2011 - 13:51

Юлька-мамулька (9.11.2010, 15:27) писав:

а до мене от сьогодні заходила подруга,то каже ,що їй 2 місяці казали на узд,що в неї киста,а виявилося-вона вагітна.
Причому,годувала малу груддю,то доця їй сказала,бо дівчинці вже 1,7-що молочко гірке,це її і насторожило,а вагітність-третя..місячних не було...

і у моєї подруги таке було, навіть на УЗД дивились - сказали, що кіста, а вона таки відчувала, що вагітна, хоча тест показав аж на 2 місяці десь позитивні полосочки. А місячні і у мене були, через що ставили термін пологів на 11-18 жовтня, а я народила 13 вересня, доношену дитину (а оскільки ніхто пологів не очікував, і я не зрозуміла, що відбувається, бо тільки поясниця нила добу, пологи були дуже важкі і дитинка постраждала... :((( )
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Stasia24 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 листопад 2011 - 23:04

В мене перші 3 місяці було таке, але на то була причина - дворога матка. Але лікарі про то вже знали, то лише пильніше спостерігали
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ванілінка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 грудень 2011 - 12:04

Дівчата, в кого таке було, мене цікавить ЯК ВИ ВИЯВИЛИ ЩО ВАГІТНІ?

Одна жіночка навіть погладила мені животик, а коли я сказала "Не чіпляй мені комплекси щодо фігури" відповіла "А я думала-ти вагітна" , придивилась я до свого живота-ну так, повненький, пройшло 2 місяці дивлюсь я на свій живіт і нагадує він мені той, що був коли діток носила, навіть набрала 5кг і не сказала б що видно на обличчі...
А місячні-строго по графіку, ні не болючі, перші дні масивні-навіть настоянку водяного перцю пю, щоб стільки крові не втрачати. Як дізнатись, чи не вагітна я бува? Чула тест може і не показати...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Stasia24 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 грудень 2011 - 13:38

Ванілінка (12.12.2011, 12:04) писав:

Одна жіночка навіть погладила мені животик, а коли я сказала "Не чіпляй мені комплекси щодо фігури" відповіла "А я думала-ти вагітна" , придивилась я до свого живота-ну так, повненький, пройшло 2 місяці дивлюсь я на свій живіт і нагадує він мені той, що був коли діток носила, навіть набрала 5кг і не сказала б що видно на обличчі...
А місячні-строго по графіку, ні не болючі, перші дні масивні-навіть настоянку водяного перцю пю, щоб стільки крові не втрачати. Як дізнатись, чи не вагітна я бува? Чула тест може і не показати...

Маєте сумніви? :) Для цього є УЗД,
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пастушок 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 грудень 2011 - 15:56

Ванілінка (12.12.2011, 12:04) писав:

У мене йшли звичайнісінько собі місячні. Ніяких особливих відчуттів не було, лише груди побільшали і стали дуже чутливими. Аж раптом стало нудити. Я пішла до лікаря лікувати холецистит (була впевнена. що у цьому всі проблеми). Він відіслав мене здати аналіз на ХГЛ (задля виключення вагітності - теж був переконаний, що ніякої вагітності, але перестрахувався). А цей аналіз виявив, що я 8 тижнів вагітна. Тобто перший місяць вагітності я мала місячні. З вересня вже маю дитинку. Ось так. Цей аналіз - ХГЛ - виявляє вагітність на ранніх етапах.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ok_sanka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 січень 2012 - 19:10

У мене були місячні, тому й сумнівалася у тому, що вагітна. Почалися за графіком, тільки були не такі, як звичайно. Пару крапельок крові і кілька днів помазалось світло-коричневим. Лікарка сказала, що таке буває, назвала це "непродуктивними місячними".
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ванілінка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2012 - 12:11

Ванілінка (12 грудень 2011 - 12:04) писав:

Закривати цю тему треба, бо так і до інфаркту недовго.Бо суть така:
У тебе є місячні?--Таке буває і при вагітності.Може ти все-одно вагітна.
Тест показує 1полосочку?--Не радій, таке буає і при вагітності.Може ти всеодно вагітна
Ти сходла на УЗД чи ло лікаря?-А може ти всеодно вагітна.

А я сходила до лікаря на УЗД- і там дивились на мене як на дурепу. Я не вагітна. Прийшла додому і подивилась на живіт свого тата-теж схожий на вагітний, а на обличчі не товстий і пивом не зловживає--Тож схоже у мене спадкове :( проявилось після 2хвагітностей--треба шукати якісь вправи для плаского живота.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Radyga 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2012 - 12:19

Розкажу вам історію. У мене сусідка робить в дитячій реанімації. Щоб там робити тра мати залізні нерви. Каже якось привезли дівчинку і семи місяців нема. У мами весь час були місячні, сама вона така кругленька, тому і нічого не запідозрила. А чого пішла на узі, бо перед цим лікувала кісту, і після деякого терміну тра було сходити подивитись чи не росте. І тут бац ви на шостому місяці, ще й до того кіста якось перегнута, що оперувати тра просто терміново. Отак і родилась дівчинка. До чого я веду, отак виходить дев*ять місяців йдуть місячні і одного ранку ви мама.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2012 - 12:23

У мене знайома мала місячні по 2 дні,особливо на це увагу не звернула аж поки щось запідозрила то виявилось вже 21 тиждень вагітності.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2012 - 15:13

Як на мене то ця тема - це взагалі абсурд, бо місячних як таких взагалі НЕ БУВАЄ під час вагітності, просто в ті строки коли мала би бути менструація у жінки відбувається кровотеча або кровомазання що є першим кроком до самовільного викидня. Тому цю тему і тему крововтрат під час вагітності варто було би об"єднати і обговорювати це як проблему а не як нормальне явище. Те що жінка виносила вагітність незважаючи на кров"яні виділення - це дуже добре, але кожній жінці треба знати що будь-які ознаки крові під час вагітності - це тревжний сингнал від організму і аж ніяк не норма.
My Signature
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Radyga 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2012 - 15:20

А як виявити що ти вагітна, припустимо в мене йдуть місячні, припустимо, сама я досить не худенька, тому до певного місяця можу непобачити росту животика. То чого мені бити тривогу? Я б так само нічого непідозрювала.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2012 - 15:57

Radyga (10 січень 2012 - 15:20) писав:

А як виявити що ти вагітна, припустимо в мене йдуть місячні, припустимо, сама я досить не худенька, тому до певного місяця можу непобачити росту животика. То чого мені бити тривогу? Я б так само нічого непідозрювала.

Насправді кров"яні виділення під час вагітності відрізняються від звичайних місячних, просто треба добре вивчити себе і свій організм, приглядатися до ваших звичайних виділень під час менструації і тоді ви ніколи не спутаєте звичайні місячні з кров"янимим виділеннями під час вагітності. Насторожити мають місячні які почались не в звичайний для вас строк, а також незвичайний колір менструальної крові або незвичайний для вас об"єм крововтрат (більше або менше виділень ніж зазвичай). Особливо достовірно вказують на вагітність скудні кров"яні виділення (зазвичай коричневого кольору, вони не становлять серйозної небезпеки для вагітності але якщо їх не лікувати то вони можуть перейти у кровотечу і викидень), або ж яскраво-червоний колір крові - це ознака відшарування хоріону, тобто загрозливого викидня.
My Signature
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2012 - 17:06

Cherika, мушу непогодитись з Вами.Не у всіх жінок все ідельно в плані місячних.От у мене місячні ідуть як кров звичйна ярка або темна і тут легко зпутати чи то викидень чи М.чи кровотеча .Не всі ж жінки кожного місяця роблять тести на вагітність щоб бути готовою.Моя знайома взагалі нічого не планувала і не підозрювала,нічого не боліло а тут пішла на узі і сюрприз.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2012 - 19:02

Я чудово знаю що не у всіх жінок все ідеально в плані місячних, описані вище ознаки вагітності стосуються жінок більш-менш здорових, а ті хто мають гормоннальні проблеми мусять бути ще уважніші до себе, і якщо вагітність бажана - то робити тести при кожному підозрілому випадку (тобто при крововиділеннях які відрізняються від норми, навіть якщо схожі крововиділення вже були у цієї жінки)
My Signature
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

_Irynka_ світлина
Голубка Тетяна світлина

Голубка Тетяна  о,а у Львові заборонили салюти та феєрверки)Це тішить,бо вважаю,що зараз не час для бахкання,краще хай ті кошти пожертвують...А весілля і ДН і без того можуть бути,аби ж весело)

Вчора, 17:01

Показати коментарі (2)

kib світлина

kib  Чи всі для фронту і все для перемоги?- не всі.. Оксана Сич, працює касиром Приватбанку Сихівського відділення (Шувар). Сьогодні відмовилася прийняти в мене валюту на обмін для перерахунку на допомогу військовим на Схід, мотивуючи це тим, що в неї почалась обідня перерва...І це після того як я півгодини простояла в черзі, підійшла моя черга(а я була остання і після мене вже нікого не було) і рівно о 14.01 вона мені каже, що не прийме мене, бо в неї обід. Я чемно пояснила куди і навіщо передаю ...

Вчора, 14:40

Показати коментарі (14)

НАТАЛІ 4 світлина

НАТАЛІ 4  Сьогодні моїй донечці 5 років.Дякую тобі Боже за цей дарунок і прошу у Тебе мирного неба над її головою

Вчора, 07:31

Показати коментарі (4)

Луківна світлина

Луківна  "Все Бог дає, Бог дбає і турбується про тебе. То як Бог може забути про тебе? Про тебе, волосинки на голові якого ніжно пораховані " (с)

Заблокований 30 лип 2014 13:30

Показати коментарі (14)

Айра світлина

Айра  Фу! Ну і реклама(((( бридко дивитися...

30 лип 2014 11:30

Shady Lady  світлина

Shady Lady   Там де я була стоїть : Я піду в далекі гори, на широки полонини... або Просто мені так хочеться... або Не питай. Де я був коли тобі було так солодко.... або Як холодно без тебе, сумно як, Заплакані вікна... З тобой бути мій таємний знак, Що жити без тебе ...

29 лип 2014 23:09

рибка світлина

рибка  Сьогодні видалилась з контактів, а чоловік ще давніше. Шукаю друзів у фейзбуці)))

29 лип 2014 17:03

Показати коментарі (11)

nadia20 світлина

nadia20  28.07.2014 народився мій синочок))тепер моє чудо біля мене

29 лип 2014 10:50

Показати коментарі (9)

Осіння симфонія світлина

Осіння симфонія  ФОРУМЧАНИ! СТАТУС - це АФОРИЗМ або КАРТИНКА, а НЕ ЩОДЕННИК!!

28 лип 2014 13:14

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 01 серпень 14 )

• З днем народження
    Мамошка 
    - Вік: 27
  • З днем народження
    Soveniatko 
    - Вік: 33
  • З днем народження