Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: плануємо святкування першого Дня народження - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Коли ви підете голосувати, прошу вас подумки згадати Інститутську, Крим, Карачун, Саур-Могилу, Іловайськ, Донецький аеропорт!
Нікого не покарано, а ми не маємо права забути!

• 30 Сторінок +
  • « Перша
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

плануємо святкування першого Дня народження ділимось цікавими ідеями і досвідом Оцінка: ****- 6 Голосів

Користувач поза мережею   ***Nadija 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 вересень 2013 - 19:55

в нас було 23 людей, але Софійка перед тим поспала і нормально реагувала на всіх гостей що приходили, зустрічала всіх, приймала подарунки, були ж всі рідні і вона всіх вже знає, тож я думаю що якщо будуть самі рідні, яких вона знає то це стресом не буде
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мері 13 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 вересень 2013 - 09:48

Привіт. Хтось знає де зробити в неті фотокалендар на 2014р?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cvitlana 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 15 жовтень 2013 - 15:37

Тема суперова! Ми також зараз на етапі підготовки. Ідей в вас набралась, тепер все втілити б не завадило.
А може хтось порадить гарні тости для своєї дитини мами і тата (може віршики які гарні є)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lenysj127 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 жовтень 2013 - 14:54

Дуже гарна тема. багато ідей почерпнула звідси. Бо в грудні вже святкуватимемо свій перший рочок життя!!!Правда не можу знайти медаль для хресного...хто б міг поділитися - відгукніться...!!!
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cvitlana 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 жовтень 2013 - 17:07

До дня народження залишилось зовсім мало часу. Хвилююсь. Ми вже пошили плаття :girl_tender: Собі і доні однакові. Замовили торт, надрукували магніти в подарунок гостям. І поки що все. Буду готувати вагони до потягу і такий собі сценарій хочу зліпити
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   RadisNa 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 листопад 2013 - 16:22

і ми на цьому етапі! вже вирішила що буду робити - дякувати форуму, ще потребую поради - хочу зробити професійну фотосесію, порадьте місце де можна то організувати для дорослих і дітей, оскільки святкування буде дома, фотосесія буде пізно ввечері тому мабуть підійде якись розважальний центр, який?....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   шпулька 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 лютий 2014 - 10:54

Всім привітики!Дуже гарна темка,вже паравозик собі скинула,а може хто підскаже де знайти святкові букви,щоб зробити розтяжку?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Краска 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 лютий 2014 - 16:54

Ще два місяці до Першого Дня Народження донечки - а я вже почала підготовку) вичитала тут купу ідей, кокурсів - величезне дякую!після святкування буду ділитись враженнями)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mamyle4ka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 06 квітень 2014 - 17:12

щойно зареєструвалася.... всім привіт))) підкажіть будь ласка, де можна знайти такі прикольні заготовки на шампанське, горілку, плакати на медалі дідусям і т.д. хочемо влаштувати прикольні хрестини)
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 червень 2014 - 09:22

Отож…Перший День народження Катрусі відсвяткували) Буду ділитися пережитим. Оскільки ДН припав на Страсну п’ятницю (18 квітня) вирішили з чоловіком перенести святкування на тиждень пізніше. А 18.04 замовили фотосесію. Поїхали в Житомир. Пофотографувалися з малечею, погуляли в розважальному центрі – і додому. Позитивних емоцій доня отримала немало. І старались, щоб не дуже її замучити) Ввечері всерівно приїхали бабуся-дідусь-тітка, то трошки і за столом посиділи. Скажу зразу – фото вийшли чудові! Думаю мала зацінить пізніше))) Трошки подумали з чоловіком – і з цих фото зробили фотокнигу (в торці книги написано – Мій перший День народження). Отакий був подарунок від мами і тата.
26.04 було намічене святкування в кафе. Запрошених було 22 чоловік (16 дорослих і 6 дітей, віку 1-4 роки)Мною в ході підготовки було зроблено:
1. Плакат «На кого я схожа?»
2. Плакат «Ким я стану у майбутньому?»
3. Паравозик з 12 фото по місяцям (фоткала доцю кожного місяця у футболочці з нашитою відповідною цифрою)
4. «Моя перша анкета»+конверт, де гості писали відповіді на декілька питань, потім це все запакувалось і пообіцялось відкрити на 18-річчя Катрусі.
5. Конверт для волосся.
6. Подяки для бабусів-дідусів.
7. Грамоти для хресних.
8. Медалі для тітки, дядька.
9. Ромашка для конкурсу.
10. Маски пілотів для конкурсу.
11. Фільм «Катерина Олексіївна. Рік Перший», тривалість 11 хв.
Покупки: Подаруночки на конкурси («Літачки» - хлопчикам – машинки, дівчаткам – люстерка, «Хто далі плюне соску» – зернята в пачках – переможцю дві пачки,+ соски , крейда для фіксування , куди впала соска, «Мобільний конкурс» - маленькі мобільні телефончики, для діток взяли - мильні бульбашки, солодкі палички, листки паперу А4 +олівці, наклейки на стіну – фрукти + звірята, в канцелярському магазині. В нас в кафе на стіну все гарно клеїлось і відклеювалось – це бажано перевірити і узгодити з власником. «Катрусина анкета» - ручки, штук 5-6, а можна і більше). Розкладка «З днем народження» (повісили на вікно) і «Happy birthday» (повісили на стіну).
Ну і коротко (а може і не дуже) по сценарію.
Гості прийшли вчасно на 15:00, Катруся була в настрої, оскільки перед цим поспала і поїла. Наш тато на час святкування взяв на себе роль відеооператора . Фото багато немає, тому б радила назначити (якщо є така можливість) і фотографа). Я взяла на себе роль ведучої цього свята. Доня то сиділа в кріслі для годування, то по черзі бабусі гляділи. Слово гостям надавали з допомогою написаних мною віршиків
(Напр.: «Кум в нас справжній чоловік,
Хоч ще молодий на вік.
Буде слово промовляти
Наше свято починати!»)якщо треба, можу ще пару скинути.
Черговість тостів – Хресні. Бабусі-дідусі «по старшинству»(щоб нікого не образити), дядько, тітка, інші гості. Після першого келиха запропонували гостям переглянути фільм про іменинницю (добре, що в кафе на стіні був телевізор, а якби ні – ну то щось би інше придумали). Фільм я робила за допомогою програми Windows Movie Maker (фотки +музика). Було використано такі пісні – І.Федшин «Долоньки», Н.Шекеряк «Для донечки Катрусі», Л.Лазорик «Сині оченята», Дует Світязь «Донечка»). Через декілька тостів – конкурс «Ромашка». Участь брали – Хресний, Хресна. По черзі відривали пелюстки ромашки і відповідали на запитання про іменинницю. Всього 18 питань, в кожного було три підказки – 1. Бабусів-дідусів, 2. Гостей, 3. Кума/куми. Питання були з 3-ма варіантами відповідей (форма жартівлива, тому відповідати на питання було легко). Запитання:
1. З якою вагою народилась?
2. З яким ростом народилась Катруся?
3. Якого кольору оченята?
4. Як звати Катрусиного педіатра? (напр.відповіді:1. Іннокентій Полікарпович, 2. Гаврило Семенович, 3 Лариса Петрівна).
5. В скільки місяців виліз перший зуб?
6. Скільки зараз зубів?
7. Який знак зодіаку?
8. В скільки годин народилась?
9. В який день тижня народилась?
10. Назвіть професію тата іменинниці?
11. Якого числа хрестили?
12. Якого кольору була зимова шапка?
13. В скільки місяців почала повзати?
14. Яким було перше слово?
15. З ким любить купатися?
16. Коли почала посміхатися?
17. Чим займався тато, коли Катруся робили щеплення?
18. Яку страву Катруся спробувала вперше? (напр.1. Шкварка з картоплею. 2. Піца «Мисливська з часником» 3. Каша з гречаною мукою).
Хресні відповідали гарно, кума трошки підказувала куму (ех..чоловіки….), але ми то «не бачили» Після того вручили грамоти кумам. Коли були сказані тости бабусями/дідусями – вручили їм подяки. Коли були сказані тости дядьком/тіткою – вручили їм медалі – «Найкращий дядько/тітка у світі». Після першого заходу постригли малечу (хресний стриг, хресна складала волосся в конвертик). Потім провели гадання – Катруся з усіх варіантів вибрала часник і ключі (були - 1. Часник – здоров’я. 2. Монети – багатство. 3. Пензлик – творче майбутнє чи професія 4. Нитки – довге життя 5. Ключі – своя нерухомість 6. Книжка – розум 7. Обручка – вдале заміжжя).
Потім всі вийшли на вулицю, де провели конкурси «Літачки» і «Хто далі плюне соску». «Літачки»: Розставляються пляшки з-під води в ряд. Формуються пари (тати,дідусі+дітки). Суть – Пілоти (тати/дідусі) мають «пролетіти» з вантажем (дітки), оминаючи перешкоди (пляшки) і доставити вантаж цілими і неушкодженими на точку до мами))))). Пілотам вдівались маски(маски робили з запасом, бо в деяких рвались резинки або дітки стягували і надівали на себе). Були пари, в яких немає діток, то чоловіки несли жінок (було дуже весело). Подарунки – машинки,люстерка. Конкурс «Хто далі плюне соску»:Учасники – чоловіки (при бажанні і жіночки), всього 6-7, можна більше. Роздаються соски, учасники плюють по черзі, куди плюнули помічається крейдою, бо дітки бігали і забирали соски))). В нас переміг – дідусь, який цим дуже гордився – є ще порох в порохівницях))).
Конкурс «Мобільний»: Запрошуються 5-6 учасників (більше), забираються в них мобільні телефони і розкладаються на підлозі (головне, щоб було багато місця). Учасникам зав’язуються очі. Справжні телефони міняються на іграшкові. Учасники мають пройти «змійкою» не наступивши на телефони))). Подарунки – ці ж іграшкові телефони (в нас вони передались всім діткам).
При вході в кафе ми повісили плакат «На кого я схожа» і поруч стікер з маленькими наклейками-сердечками (можна купити , там де продають канцелярське приладдя) і кожен бажаючий наклеював сердечко під фото (в нас переміг тато, хоча і під мамою було пару наклейок і під Катрусею – схожа сама на себе). Всіх розвеселив плакат «Ким я стану в майбутньому» - робила в фотошопі, в зразок – вставляла фото обличчя доні і вийшло дуже прикольно (до цього ніколи з цією програмою не мала діла)). «Катрусина анкета»: Гості заповнюють анкету, яка запечатується і відкривається на 18-річчя. Порада – Зловити момент, коли є ще всі гості, і не дуже зайняті. Бо в нас це згадалось, коли вже деякі гості пішли додому.
Було в запасі ще пару конкурсів: 1. Вгадай мелодію. Реквізити: дитячі погремушки. Учасник витягує з конверта бумажку з піснею (напр. «Ой, чий то кінь стоїть») і має прогриміти мелодію погремушкою. Ясна річ, що ніхто не зрозуміє (можете для експерименту спробувати прогриміти пісню для чоловіка). Тоді учасник має показати цю пісню за допомогою жестів. 2. «Ваги» - Гості вгадують вагу іменинниці. Бажано це робити , коли гості за столом. Подарунок – ваги (безмін). Бажано придбати пару штук, бо може бути не один переможець) Якщо ні – то в хазяйстві пригодиться).
Під час свята Катруся ще поспала раз – в калясочці її возили бабуся/дідусь по черзі.
Для прикрашання залу ми надували кульки з чоловіком, але не гелієм. Проте одні гості принесли гелієві кульки..Раджу надути штук 10 – гелієм і зробити довші ленти на них – це дуже забавляє діток. Кульки піднімаються гору, але так як ленти довгі – то вони мають змогу їх «ловити»). Ще один момент на нашому святкуванні – В нас не було танців…Не тому, що якась така мулька, просто реально не було коли)))))Постійний двіжняк був) в нас в кафе (приміщення невелике) ще стояв більярдний стіл, то це ще одна завбава була – і дорослі грали і діти бігали кругом і під столом також))) Але раджу продумати і список пісень, якщо плануєте танці…
Ех…ну ніби все… Дуже буду рада, якщо комусь згодиться). Перепрошую, що без фото – ще не розібралась як вставляти – але якщо що, то можу скинути)Всі заготовки фоткала)
Бажаю гарних святкувань і здоров’я нашим малюкам!!!!!!
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ма_мочка Ромчика 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 червень 2014 - 14:23

Ви молодці,дуже гарно все придумали!!!Ми теж на фініщній прямі,мене зацікавили віршики,можете скинути?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялечка2 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 червень 2014 - 21:20

Краска, скиньте будь-ласка фото заготовок. Дякую дуже ви гарно все придумали.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 червень 2014 - 22:49

Все надішлю обовязково! Ще добавлю, Кожному гостю була зроблена листівочка з іменем (всередині значення імені).Ми їх розставили там, де кожен гість мав сидіти. І гостям легше, не бігають і не думають , де б то сісти).
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Арабіка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 червень 2014 - 14:25

Краска, а де ви це все замовляли листівки ,дипломи?Дуже змістовно все описано,дякую.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 червень 2014 - 09:34

Арабіка, все сама робила) Листівки вирізала з кольорової бумаги, завязувала стрічку, клеїла маленькі стікери (тут на одній фантазії працювала:)), значення імені вибирала в неті, підганяла під розмір листівки, друкувуала-вирізала-клеїла на двохсторонній скотч. Подяки/грамоти купувала в магазині (там було декілька шаблонів, думаю в більших містах у книжкових магазинах - можна знайти більше), текст придумувала сама (шляхом прочитання багатьох зразків), роздруковувала цей текст прямо на грамоті/подяці в чоловіка на роботі (добре, що є така можливість) - головне підігнати текст в рамки шаблонів грамоти/подяки. Коли я жила в Рівному, то там є така фірма, яка займається роздруком (в кого немає можливості самим "гратись" з цим:))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   XruSty@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 червень 2014 - 21:56

Ось і ми відсвяткували свій перший день народження!!! Завдяки вам набралась багато цікавих ідей!! Дуже Всім дякую!
В нас також був паравозик, кімнату прикрасили шаріками, написом з днем народженням, вирізала і розмалювала звірят. Також ще замовили одиничку з шаріків.
З конкурсів ми провели ромашку, також кожен гість брав Яночку на руки і вгадував яка вага. Для бабусь і дідуся грамоти. Ще провели конкурс гадання для Яночки - ми вибрали часник, кольцо і нитку!!! а ще для діток приготували пригощення, роздали шапочки на голову і дутки.http://www.odnoklassniki.ru/profile/175346470059/photos[/img]

Ось і ми відсвяткували свій перший день народження!!! Завдяки вам набралась багато цікавих ідей!! Дуже Всім дякую!
В нас також був паравозик, кімнату прикрасили шаріками, написом з днем народженням, вирізала і розмалювала звірят. Також ще замовили одиничку з шаріків.
З конкурсів ми провели ромашку, також кожен гість брав Яночку на руки і вгадував яка вага. Для бабусь і дідуся грамоти. Ще провели конкурс гадання для Яночки - ми вибрали часник, кольцо і нитку!!! а ще для діток приготували пригощення, роздали шапочки на голову і дутки.[img]http://http://www.odnoklassniki.ru/profile/175346470059/photos[/img]
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 липень 2014 - 12:59

Такий в нас був надпис
Спойлер

Повідомлення відредаговано Shady Lady : 09 серпень 2014 - 22:17

My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 серпень 2014 - 11:55

XruSty@, а де ви брали такі гарні букви ?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 серпень 2014 - 12:56

Перегляд повідомлення***Nadija (08 серпень 2014 - 11:55) писав:

XruSty@, а де ви брали такі гарні букви ?

На ринку там де ковбаси продають з ліва жіночка продає всякі пласмасові тарілки і таке інше
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 серпень 2014 - 15:46

А на якому ринку, у Львові?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 30 Сторінок +
  • « Перша
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

@Iryna@ світлина

@Iryna@  1 листопада - День Усіх Святих, християнське свято, день пам'яті всіх шанованих Церквою святих!!!

Вчора, 19:32

Показати коментарі (3)

Nifertiti-m світлина

Nifertiti-m  Ура !я знову з Малечеююююююююююююю)Дякую вельми Віллі Вонці за швидку допомогу!!!!

Вчора, 15:59

Показати коментарі (2)

Matysya світлина

Matysya  Діти - це клопоти, труднощі, крик, шум, бардак. Але коли підходиш до них сплячих, поправляєш ковдру, цілуєш в носик, щічки, і розумієш, що це найбільше щастя в житті !!!

Вчора, 06:08

Показати коментарі (1)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  Два роки тому, Бог дав мені саме найбільше щастя мого життя, - сина. Хлопчику мій, з Днем Народження!

Вчора, 03:51

Показати коментарі (3)

Dianisimka світлина

Dianisimka  З чого ж, все-таки, щастя починається? З двох смужок на тесті твоєму, з УЗД, яке показує зовсім ще крихітне і красиве дитинча, з того, що тепер ви завжди будете втрьох

30 жов 2014 17:28

Показати коментарі (4)

Іваночка13 світлина

Іваночка13  Велике свято у мене сьогодні - святкую першу річницю на Малечі! Люблю Вас малечівці і дякую організаторам за другу велику і дружню родину!

29 жов 2014 12:32

Показати коментарі (6)

Талочка світлина

Талочка  Успіх – це ще не крапка, невдача – це ще не кінець: єдине, що має значення, - це мужність продовжувати боротьбу.

29 жов 2014 10:52

Арсім  Ішан світлина

Арсім Ішан  Моєму серденьку-моєму маленькому синочку сьогодні рочок. Дивлюсь на нього і навіть не віриться, що так скоро біжить час. Обожнюю його і прошу в Бозі для нього міцного здоровя і гарної долі.

28 жов 2014 08:44

Показати коментарі (15)

Frozen світлина

Frozen  Ох, я то тяжко було переховуватися :) Облітала багато всього на мітлі

27 жов 2014 19:43

maljavka-lvivska світлина

maljavka-lvivska  привіт дівчатка.потрібна допомога.в мене чоловік в АТО,скоро має повернутись і я хочу йому зробити такий військовий жетон,з якимосб гарним надписом шо можнапридумати,підскажіть будь ласка

27 жов 2014 00:20

Показати коментарі (4)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 01 листопад 14 )

• З днем народження
    АмІнка 
    - Вік: 31
  • З днем народження
    unison 
    - Вік: --
  • З днем народження