Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Абетка-малятко. Уроки тітоньки Сови (2007) - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Абетка-малятко. Уроки тітоньки Сови (2007) мультиплікаційний диск Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   MisterR 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 16 травень 2008 - 10:44

Рік випуску: 2007
Виробництво: АРТ-Сінема
Жанр: навчальний, анімаційний

Тривалість: 59 хв
Мова: українська
Якість: VHSRip
Відео: 640x480, 1509 kbps, 25 fps, 0.20 b/px, DivX
Аудіо: 44.1 kHz, 2 ch, 128 kbps, MP3
Розмір: 713 Мб.

І дітям радість, і дорослим допомога – у світ вийшла ціла серія, і чималенька, "Уроків тітоньки Сови". Ви й самі можете побачити, що тематичний спектр уроків широкий – тут і абетки кількох мов, і розповіді про пори року та правила гарної поведінки, і цікава географія, і так далі, і тому подібне. І все це – не у сухому вигляді шкільних предметів. Адже і в самій назві зазначено, що всі уроки – мультиплікаційні, тож Ви побачите і почуєте тут виключно мальованих героїв. Тітонька Сова, коти-розбишаки та інші безсловесні живі створіння, діти, вітри, дерева – яскравих персонажів вистачає. Щоправда, дорослим – і дорослим дітям – ці мультики можуть видатись дещо простими. Але, з іншого боку, вони ж і розраховані на дітей молодших, віком від 2-х до 7-ми років. А вони, це вже напевно, задоволення від такого навчання отримають. © УМКА

В архів входить як сам фільм, так і книжка, котра йшла в комплекті з касетою.

Прихований текст

Повідомлення відредаговано zOzyLKa: 11 липень 2012 - 14:13
Причина редагування Оновлено

• 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mary 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 травень 2008 - 11:44

MisterR, дуже вдячна за таку темку і чудові посилання. Спробую вдома скачати. Давно вже шукала ці уроки. доні дуже вже подобалися ці уроки
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Осока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 16 травень 2008 - 15:42

Дуже дякую, MisterR, за Вашу роботу. Але!!! Всім, хто буде качати, запитайте спочатку у знайомих, чи подобаються дорослим та діточкам ці уроки Сови. Я, наприклад, на Петрівці купила диск правил хорошої поведінки цієї Сови і була в шоці. Хоч диск і ліцензійний, якість самого матеріалу дуже не сподобалась. Сова говорить з поганим французьким прононсом, ще й ніби каша у неї в роті, я не все можу розібрати. В правилах гарної поведінки таки собі милі кицьки закрили в електричній підстанції собаку,підстанція вибухнула, собаку чуть не рознесло. Чи хочете, щоб Ваші дітки зробили щось подібне, а у фільмі така поведінка кицьок виставляється як позитивна... Крім того, через кожні 10 хвилин реклама на 2-3 хвилини виробника цього фільму... Мені дуже не сподобався матеріал. А після Бебі Ейнштейну і говорити нічого...
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   galo4ka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 вересень 2008 - 16:28

Перегляд повідомленняОсока (16.5.2008, 16:42) писав:

Дуже дякую, MisterR, за Вашу роботу. Але!!! Всім, хто буде качати, запитайте спочатку у знайомих, чи подобаються дорослим та діточкам ці уроки Сови. Я, наприклад, на Петрівці купила диск правил хорошої поведінки цієї Сови і була в шоці. Хоч диск і ліцензійний, якість самого матеріалу дуже не сподобалась. Сова говорить з поганим французьким прононсом, ще й ніби каша у неї в роті, я не все можу розібрати. В правилах гарної поведінки таки собі милі кицьки закрили в електричній підстанції собаку,підстанція вибухнула, собаку чуть не рознесло. Чи хочете, щоб Ваші дітки зробили щось подібне, а у фільмі така поведінка кицьок виставляється як позитивна... Крім того, через кожні 10 хвилин реклама на 2-3 хвилини виробника цього фільму... Мені дуже не сподобався матеріал. А після Бебі Ейнштейну і говорити нічого...

Я поставила на закачку подивлюся,а бебі енштейн в мене є то мала недуже його любить,(там в основному музика йде без слів,бах ,бетховен воно пізнавально і якісно зроблено), їй більше подобається шоб розказувати ,показувати, пояснювати така собі чомучка.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 02 січень 2009 - 20:06

Перегляд повідомленняОсока (16.5.2008, 15:42) писав:

В нас повна колекція цих уроків. Дуже подобається. Якість чудова, Жодної реклами. Так є деякі "цікаві" моменти майже в усіх серіях, але дивлюсь разом з донечкою і пояснюю по своєму - мамин авторитет переважує. :yahoo:
My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   наденька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 січень 2009 - 11:11

я коли перший раз побачила - подумала що доця нізащо не захоче дивитись після діснеївських мультиків і тому подібного...але тепер це один з улюблених мультиків :) і ще арифметика малятко з цієї ж серії. До речі, може хтось знає - є ще якість мульти з цієї серії українськоюмовою, а то я бачила ще багато серій - але всі російською, а російською в нас і так багато мультиків.
My Signature
Спойлер

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 січень 2009 - 11:27

Перегляд повідомленнянаденька (5.1.2009, 11:11) писав:

До речі, може хтось знає - є ще якість мульти з цієї серії українськоюмовою, а то я бачила ще багато серій - але всі російською, а російською в нас і так багато мультиків.

Звісно, що є. Але не на шару.
Ось хоча б тут:
Прихований текст

My Signature
Тексти українських пісень - nashe.com.ua.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Golka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 травень 2009 - 14:44

в нас теж є кілька мультиків з цієї серії, але, якщо чесно, то я не дуже в захваті від перекладу:(
багато слівець проскакує російських або російсько-українських :sneeze:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   лелека 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 13 травень 2009 - 00:19

Дуже задоволена Тітонькою Совою. Малому дуже подобається. Завдяки Сові ми вивчили абетку та цифри, і майже всі віршики знаємо.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зірочка-Єва 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 червень 2009 - 22:00

А моя дитина не зацікавилася цими мультиками... :unknw: Ми дивилися Бебі Енштейн, карточки Домана, а зараз Дашу та Дієго! Знаємо весь анг та укр алфавіт, лічемо до 20 на обох мовах, англ слів (приблизно 30 ), вживаємо в розмовах. Донечці 11 червня 3 роки.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Hard Cancer 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 09 жовтень 2009 - 23:34

А якість нормальна ?
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 жовтень 2009 - 14:50

Перегляд повідомленняHard Cancer (10.10.2009, 0:34) писав:

А якість нормальна ?

Всі параметри відео і аудіо написані в заголовному повідомленні. Більше тут нічого додати.

Повідомлення відредаговано zOzyLKa: 11 липень 2012 - 14:16
Причина редагування Тему оновлено

My Signature
Тексти українських пісень - nashe.com.ua.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Bossy світлина

Bossy  Ніколи нікому нічого не пояснюй , кожен, все одно, все сприйме так як йому вигідно!

Сьогодні, 16:46

Показати коментарі (3)

iryna світлина

iryna  Власть спокойно можна довіряти лише тим, хто до неї байдужий. (Свирид Опанасович)

Сьогодні, 13:10

Показати коментарі (2)

Мить до мрії світлина
Лукава Кішка світлина
Suncokret світлина
Frozen світлина
За крок до весни світлина
Optumistochka світлина
Така як осінь світлина

Така як осінь  Найголовніше в житті - діти. Саме в дитячих очах ми можемо побачити реальний світ.

Вчора, 07:22

Ikhtab світлина

Ikhtab  те відчуття, коли бачиш раптову посмішку на личку своєї дитини, яка міцно-міцно спить...

21 жов 2014 23:51

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 жовтень 14 )

• З днем народження
    oli4ka 
    - Вік: 23
  • З днем народження
    Nikka 
    - Вік: --
  • З днем народження