Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Клініка Бєрсенєва "Інститут проблеми болю" - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Зображення

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Клініка Бєрсенєва "Інститут проблеми болю" отриманні результати лікування Оцінка: -----

Користувач поза мережею   чувіха 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 квітень 2010 - 23:47

Привіт форумчанам!!!!
Про клініку Володимира Андрійовича Бєрсенєва "Інститут проблеми болю" у Києві пишуть і показують багато. Але б хотілось поспілкуватись з батьками, які реально отримали якусь користь від цього лікування. Як дитина переносить його, чи не має погіршення?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vesta* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 01 травень 2010 - 02:44

Мене теж цікавить це питання . Хотілось би щось почути.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 травень 2010 - 09:24

Про клініку Берсенева тут
Прихований текст

Хотілось почути про враження і результати від цього лікування від Вас форумчани. Чи варто спробувати?

Повідомлення відредаговано гра з вогнем: 01 травень 2010 - 14:26

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   smaili 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 01 травень 2010 - 09:29

Недавно була "Критична точка" і там розповідали про ту клініку. Виступав сам Бєрсєнев. Він детально розказував про роди, наслідки після них і про основні причини дитячого церебрального паралічу. Брали інтерв"ю в одної мама, вона з сином вже досить довго лікуються в Бєрсєнєва. Від лікування є хороші результати. Але я не раз питала у неврологів (наших львівських) може варто туди поїхати, вони чомусь категорично проти. Ми особисто там не були, але чула від багатьох мам, що не варта туди їхати. Навіть були летальні випадки.
My Signature
Зображення
Зображення
Коли життя набуває сенсу – серце болить сильніше…
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 травень 2010 - 09:58

[smaili,
Навіть були летальні випадки]
Ось тому мене цікавить ця тема. А передача "Критична точка" неодноразово показує сюжети про Берсенева, саме з них ми бачими лише хороші результати у лікуванні. Я також спілкувалась з лікарями на цю тему. Що дізналась: у нас таку методику в більшості не визнають. Але яку ж методику лікування наші лікарі визнають? У багатьох батьків виникають питання щодо медикаментозного лікування своїх дітей. На Заході більше звертають увагу на фізичну реабілітацію, вони ніколи не будуть давати дитині (наприклад кортексин, пантокальцин, тощо) оскіль в них ці препарати повністю не доказані, їх використовують у колишніх країнах СССР. І тому у нас, відвідавши декількох невропатологів не має одної думки, скільки б не ходили кожен призначає своє лікування. Мені казали ось тому до нас їдуть лікувати дітей з-за кордону. Щодо Берсенева, спілкуючись з однією людиною, зрозуміла що Берсенєв діє конкретно на відповідну зону, стимулюючи її уколами, це так саме як ми роблячи точковий масаж заставляєм працювати цю зону, але суть саме в цих болтушках...... Але якщо подивитись зі сторони, ми також колимо наших дітей ліками, і не завжди бачимо від цього результат?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   гра з вогнем 

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 01 травень 2010 - 14:26

Суворе попередження від модератора гра з вогнем
посилання на сторонні ресурси приховуйте тегом hide Зображення

My Signature
Україна починається з Малечі! (с)Віллі Вонка

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vitalyna 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 01 травень 2010 - 15:23

нещодавно спілкувалась з однією мамою, яка їздила до Берсенева. Спочатку вона була дуже захоплена, заморвляла в Італії дорогі препарати, котрі їм призначили. Однак, після другого разу була розчарована, по-перше абсолютно ніяких зрушень не було, зявилися судоми,по-друге не сподобалось те, що сам препарат, зі слів мами, набирають в шприц за ширмою, а не перед пацієнтами, тобто невідомо чи то справді дорогим препаратом обколюють, чи вводять звичайний фізрозчин.... АЛЕ, Я НАГОЛОШУЮ, ЩО Я ТАМ ОСОБИСТО НЕ БУЛО, ЦЕ ЗІ СЛІВ ТІЄЇ МАМИ, ЩО ЇЗДИЛА ДО БЕРСЕНЄВА.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Myroslava 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 травень 2010 - 22:19

Привіт усім! :bye: Можу поділитися своїм досвідом лікування у цій клініці. Нашому сину 1 рік і 9 міс. Нам поставили дуже тяжкий діагноз атрофія мозку, судомний с-м, ЗРР..... Першого разу в клініку ми попали в листопаді 2009р. Методика лікування в них не тільки ін єкції, дуже багато потрібно робити батькам вдома (відповідне харчування, ванни, точковий масаж, крім дорогих іноземних ліків, ще приписують і інші,......)Для кожного лікування індивідуальне. Першого разу нам не робили ін єкцій, бо у нас були судоми, нам прописали лікування вдома на 3 міс,ми стали краще спати і менше хворіти, потім ще на два і лише у квітні 2010 нам робили ін єкції, але без церебролізину. результат є, син почав піднімати голову з животика і істи з бутилочки, а це для нас уже пргрес :girl_angel: , бо до цього часу він ще не тримав голову і дуже погано ковтав. Але дорогі мами у нас дуже тяжка ситуація, нам наші лікарі дають дуже невтішні прогнози, і клініка Берсенєва для нас, як промінь надії. На рахунок лікування можу сказати, що для діток, це важко, вони дуже плачуть від уколів, і це є стрес, але всі мами яких я бачила кажуть, що прогрес є. Наші місцеві лікарі також відмовляють, але коли ми показали чим нас лікують, то лікар сказав,що все нам можна приймати, але він теж говорив про різні там випадки. Ще з досвіду скажу, що багато залежить від батьків, бо була одна мама, яка дуже хотіла, щоб її дитині зробили уколи і приховала, що в дитини судоми. Проте Бог вберіг дитину і їм відмовили), але уявляю, що моглоб статися... Але не потрібно думати, що після ін єкцій відразу все буде гаразд, потрібно ще багато працювати дома. Та і не всім відразу є результат, декому після декількох курсів. НАм наступного разу їхати у серпні, думаю ми поїдемо. Але вибір робити вам, батьки. Зрештою можна по їхати тільки на консультацію і самому про все розпитати і побачити.
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Talка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 вересень 2010 - 12:57

ми пройшли з моїм синочком лікування у інституті 2 рази, зараз їдемо вже третій раз цього року. Все розписано по графіку коли потрібно приходити. Проблематично із житлом.
My Signature
наташка
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mira01 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 вересень 2010 - 09:06

Перегляд повідомленняTalка (8.9.2010, 13:57) писав:

ми пройшли з моїм синочком лікування у інституті 2 рази, зараз їдемо вже третій раз цього року. Все розписано по графіку коли потрібно приходити. Проблематично із житлом.

А яякі у вас результати????
Розкажіть, будь-ласка, детальніше!
ДЯКУЮ!!!
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 вересень 2010 - 07:57

Перегляд повідомленняTalка (8.9.2010, 13:57) писав:

ми пройшли з моїм синочком лікування у інституті 2 рази, зараз їдемо вже третій раз цього року.

І мене теж цікавлять ваші результати. І як дитина сприймає їх рекомендації (харчування, компреси, тощо). Чи не було в дитини переляку під час другого курсу лікування?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   italiana 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 жовтень 2010 - 12:34

Мм лікуємось в Берсєнєва 1 рік. Від нас відмовився Львів (лікар Кунта), Тернопіль. Сказали, що з нашим МРТ не можна приймати жодного припарату, особливо Церебролізину. Лікування болісне, після інєкцій болить все тільце. Ви знаєте я запиталась одного хлопчика 5р., який все розуміє, але в нього проблеми з рухами чи йому стає краще. Він сказав, що йому стає легше рухатись і хоча лікування болісне він прийде ще. Тому думайти самі. В нас особисто покращився сон ( в нас збирається вода в голові, великий черепний тиск і головка не росте) через прийняття сечогінних трав, але треба мамам бути дуже спостережливими, бо в нас почалось обезводнення організму (ми ж в Італії). Препарат Nicetile дійсно трошки збуджує, але нам на руку, бо ми пасивні. На мою думку нам без препаратів не обійтись (я особисто пробувала робити пів року, день в день масаж інтенсивний і гімнастику, але це виявилось замало), кожна мама має спостерігати за дитиною під час прийому якихось ліків і коли йде щось не так негайно припиняти. в нас був хребетик защемлений в 3 місцях і тому ми хилились на один бік (зараз хребет рівний). Мені подобається , що в клініці приписують ліки які можна купити в аптеці. В м.Харцизськ мед.центр "Герман" теж лікують амінокислотами, але вони привозяться з Москви і їх не можна купити в аптеці. Маю підозру, що на наших дітях проводять експеримент. :give_rose: Якщо хтось був в Харцизську, розкажіть проєфекти.
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 жовтень 2010 - 14:06

Перегляд повідомленняitaliana (7.10.2010, 13:34) писав:

Мм лікуємось в Берсєнєва 1 рік. Від нас відмовився Львів (лікар Кунта), Тернопіль. Сказали, що з нашим МРТ не можна приймати жодного припарату, особливо Церебролізину. Лікування болісне, після інєкцій болить все тільце. Ви знаєте я запиталась одного хлопчика 5р., який все розуміє, але в нього проблеми з рухами чи йому стає краще. Він сказав, що йому стає легше рухатись і хоча лікування болісне він прийде ще. Тому думайти самі. В нас особисто покращився сон ( в нас збирається вода в голові, великий черепний тиск і головка не росте) через прийняття сечогінних трав, але треба мамам бути дуже спостережливими, бо в нас почалось обезводнення організму (ми ж в Італії).

А який у вас діагноз (якщо бажаєте можна в ПП)? Чи вдається у Бєрсенєва відновити правильне циркулювання лікворта? І що ви навчились після нього?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mira01 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 жовтень 2010 - 20:55

Галя (чувіха), ну як Ваші успіхи після лікування????
Бо в мене знайома вернулась з лікування 9.09 - то ще змін не побачила!!! А ми на курс так і не відважились, отримали рекомендації - та й поїхали до дому!!!)))))
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 жовтень 2010 - 08:29

Перегляд повідомленняMira01 (7.10.2010, 21:55) писав:

Галя (чувіха), ну як Ваші успіхи після лікування????
Бо в мене знайома вернулась з лікування 9.09 - то ще змін не побачила!!! А ми на курс так і не відважились, отримали рекомендації - та й поїхали до дому!!!)))))

Після лікування, в дитини зменшилась спастика, більш активний (почав більше по свому говорити), спинку і головку краще тримає. Як таких ліків нам не приписували, лише додатково воскотерапія, чаї і відповідне харчування, точковий масаж. Мирослава, я радуюсь тим що такі результати, принаймі не має погіршення, бо дуже боялась. Мені говорили, що дитина відразу не сяде чи почне ходити, це все поступово.... Но крім того займаємось Войтотерапією.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   italiana 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 жовтень 2010 - 09:44

Перегляд повідомленнячувіха (7.10.2010, 15:06) писав:

А який у вас діагноз (якщо бажаєте можна в ПП)? Чи вдається у Бєрсенєва відновити правильне циркулювання лікворта? І що ви навчились після нього?

Я не знаю як наші діагнози звучат по українськи. В моєї донечки маленька голова, збирається ліквор в лобній частині(тому і не говорить), маленьке з"єднання між правою і лівою частиною мозку, неправильний мозочок(відповідає за рухи). Після прийому трав покращення є (голова не гаряча, спить спокійно), але незабувайте про прийом водички(30 грам на кіло ваги мінімум). Стали реагувати на маму, на іграшки, багато сміється, окріп хребет(а була як пудинг). Взагалі я задоволена і буду продовжувати лікування.
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cvit Lana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 жовтень 2010 - 11:40

Перегляд повідомленняitaliana (8.10.2010, 9:44) писав:

Я не знаю як наші діагнози звучат по українськи. В моєї донечки маленька голова, збирається ліквор в лобній частині(тому і не говорить), маленьке з"єднання між правою і лівою частиною мозку, неправильний мозочок(відповідає за рухи). Після прийому трав покращення є (голова не гаряча, спить спокійно), але незабувайте про прийом водички(30 грам на кіло ваги мінімум). Стали реагувати на маму, на іграшки, багато сміється, окріп хребет(а була як пудинг). Взагалі я задоволена і буду продовжувати лікування.

Неправильний мозочок - це може бути порок чи аномалія. У нас мозочка взагалі не видно на МРТ, невропатолог (зав.неврологічного відділення) показувала : ось тут має бути мозжочок, а у вас його нема , написала порок мозку. А маленька голова - це мікроцефалія. У нас дуже маленька, дуже помітно маленька. :cray:
Ми теж задоволені лікуванням у Берсенєва, але ми вже дуже давно у нього не були, бо вирішила, що буду просто колоти ніцетиле в попку, колола... що можу сказати... після метамерних інєкцій у Берсенєва результати помітніші, тепер уже шкодую, буду знову їздити до Берсенєва на лікування.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанаК 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 жовтень 2010 - 12:02

italiana, мала голова - мікроцефалія. в нас попутно до основного діагноза стоіть і це.

Користувач подумав і додав через 4 хв.:
моя порада, знайдіть в італія спеціаліста (педіатра), який працює з такими дітьми як ваша. ми перейшли від звичайного до педіатра-невролога, спеціалізація - недоношені діти з тяжкими вадами розвитку. зовсім на іншому рівні розмови почались.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Talка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 жовтень 2010 - 12:45

Перегляд повідомленнячувіха (10.9.2010, 8:57) писав:

І мене теж цікавлять ваші результати. І як дитина сприймає їх рекомендації (харчування, компреси, тощо). Чи не було в дитини переляку під час другого курсу лікування?

Повернулися ми із києва 18.09.2010р. наш син переніс нормально більш проблематино було тоді коли ми приходили в клініку він пачав нервувати бути неспокійним, але вже після процедиру одразу заспокоївся. Призначили нам медикаменти знову згіднографіка для кажної дитини вони призначають індивідуальний графік прийому медикаментів, із нових мед припаратів ТЕНОТЕМ. Якщо говорити чи допамагає нам Бєрсєнєв затрудняємося відповісти. Ми стараємося проводити ситематичною відвідувати різні за характером реабілітаційні центри.
My Signature
наташка
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cvit Lana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 жовтень 2010 - 13:08

Talка скільки вашому синочку? І які у вас результати від комплексного лікування включаючи ребцентри?
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

D_Sofia світлина

D_Sofia  Христос Воскрес, любі малечівці! Здоров'я злагоди та миру!!!

Сьогодні, 00:13

Ninos світлина

Ninos  Цiнуй життя,та не живи цiною.Люби усiх,та не чекай вiд них любовi.Роби добро i Бог тебе побачить,й молись в хвилини,коли гiрко плачеш..

18 кві 2014 21:57

МАТІОЛА світлина

МАТІОЛА  Вдих-видих. Вдих-видих. І далі-далі-далі-далі! Воно того не варте!

18 кві 2014 10:53

Показати коментарі (2)

Ірма світлина

Ірма  Цікавий нік у нового учасника)))

17 кві 2014 16:57

Показати коментарі (13)

Maня_20 світлина

Maня_20  Тепер кредит приватбанку можна погасити не тільки зеленою валютою, а й "зеленими чоловічками")))

17 кві 2014 16:32

Показати коментарі (3)

Ароматна світлина

Ароматна  Тепер, коли українець закордоном казатиме "I'm ukrainian", ніхто не перепитуватиме "Are you from Russia?"

17 кві 2014 09:13

Показати коментарі (6)

Galicia світлина

Galicia  Піднімати над Донецьком російський прапор - всерівно, що вивішувати у себе на балконі сусідські труси:) Ганьба!

17 кві 2014 08:49

Показати коментарі (3)

nastik світлина

nastik  На Благодійному Ярмарку для діток з "Крил надії" від початку року вдалось зібрати 7714 грн! Спасибі усім, хто долучається! Працюємо і далі - http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=33233

16 кві 2014 23:01

(:Хрюшка:) світлина

(:Хрюшка:)  Малееееечааа!!!! Відпусти мене спааааатки - завтра рано вставати))) Я - малечівський наркоман) в мене малечозалежність!)))

16 кві 2014 22:46

Показати коментарі (1)

Stasuk_Nata світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 квітень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн