Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Перший випускний бал - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 18 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Перший випускний бал Оцінка: -----

Користувач поза мережею   voloshehka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 червень 2009 - 19:03

Пробач ФІОНА моя відповідь вже мабуть не актуальна, щось давненько сюди не заглядала, та все ж у нашій групі 30 дітей. Відгуляли ми свій перший випускний, все було ну просто чудово. Дівчатка були в нарядних бальних платтях, хлопчики в брюках та білих сорочках хто з метеликом а хто в краватці. Після урочистої частини дітки пішли на обід, опісля був фуршет, для дітей та для батьків. А ще малюкам видавали грамоти про закінчення садочку! Ось так було!!! :db:
My Signature
Дитина потребує вашої любові більше всього саме тоді, коли вона менше всього її заслуговує. - Е. Бомбек

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Schwarze Rose 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 лютий 2010 - 12:56

Дівчата, може не в тему, але мені терміново потрібна наступна консультація!!!!!
Моя дитина цього року випускається з садочка.
Тепер запитання: 6 років малій буде тільки 26 липня, тобто на час випускного ще буде 5. Чи має ПРАВО моя дитина влітку відвідувати ще садок, чи це вже на розгляд завідувачки? Якщо можна, то може хтось мені обгрунтує відповідь, бо треба думати - чи вже йти домовлятися чи як?
Наперед спасибі.
My Signature
ЗображенняЗображення
Любіть Україну, як сонце, любіть, як вітер, і трави, і води… В годину щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди.
Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її, вічно живу і нову, і мову її солов'їну.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ira+kola 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2010 - 14:50

Перегляд повідомленняShwarze Rose (12.2.2010, 12:56) писав:

Тепер запитання: 6 років малій буде тільки 26 липня, тобто на час випускного ще буде 5. Чи має ПРАВО моя дитина влітку відвідувати ще садок, чи це вже на розгляд завідувачки? Якщо можна, то може хтось мені обгрунтує відповідь, бо треба думати - чи вже йти домовлятися чи як?
Наперед спасибі.

Взагалі виганяти права не мають, але в нас все залежало від завідувачки (вона казала, що черга в садочок і тому треба забрати, щоб дітки нові за літо адаптувалися, сказали забрати, а хто хтів йшов і домовлявся.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   varvara 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2010 - 15:01

Наперед спасибі.

хм...нашому сину буде в жовтні шість. у нас до нового року зібрали відомості офіційні від батьків кожної дитини про те, чи йтиме дитина в школу в 2010 році. Ми написали, що ми не йдемо. і жодних питань нам не задавали, нічого не казали з цього приводу. У Вас трішки дати інші, то ж думаю, що тут треба йти до завідуючої і говорити чи як то кажуть домовлятися-))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 13 лютий 2010 - 20:27

В нашій групі влітку були дітки в садочку, що з вересня йшли до школи. Тобто їх водили в групу на рік меньше. Але все залежить від адміністрації.
My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Змішана з дивом 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 березень 2010 - 20:20

Наперед спасибі.

Вам краще про це взнати у вихователів або у завідуючої, бо кожен садочок це вже інша "держава". ;)

Користувач подумав і додав через 19 хв.:
Внас сьогодні були батьківськи збори. Вирішили збирати по 150 грн.(в нас 35 дітей) на подарунки і тд.
Вот не знаю як бути з одягом, можливо вистачить рубашки і брюк, не хочеться два раза купляти костюми, в школі зелена форма буде. :search:
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Черрі 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 березень 2010 - 22:57

Нас в цьому році теж таке чекає.
Але мамочки,Вам не здається, що випускний в садочку, ще й зі столом для дорослих, подарунками для адміністрації - це трохи закруто. Дітям ще ж тільки по 5-6 років? Їм це потрібно?
Нас,наприклад, 3 випускні групи зобов"язали купити килим в актовий зал,не рахуючи подарунків всім причетним+бальні плаття+стіл+відео і фото, планшетки. Маленьке весілля виходить.
Причому проблема,де діти будуть влітку (випуск же в травні) також залишається,і треба буде в садочку окремо домовлятися.
Я думаю,що вистачило б невеличкого концерту,символічного прощання з садочком,і можливо,солодкого столу для діток.
My Signature
Зображення
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   гра з вогнем 

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 00:25

Черрі,
повністю вас підтримую.
здирництво і показуха вже пускає корені й в садочках.

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марго 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 13:17

ой дівчатка.... прямо на мозоль мені наступили нагадуванням про випускний... виявляється всім подарунки дарують і вихователям і завідуючій і кухарям.... а ще наші вихователі вже зараз трохи "не в дусі" бо їм на 8 березня не збираєм грошей, батьківський комітет притримується позиції що будуть лише цукерки і квіти, а вони звикли що в минулі роки їм подарунки купували...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 04 березень 2010 - 13:28

Дівчата, але столи для батьків, самі ж батьки і пропонують? Мені дотепер смішно з того, що коли я розказала на батьківських зборах, що випускний з ясель!!! буде виглядати: виступ+може солодкий стіл діткам, мене здивовано запитили-а батьки? ми б теж хотіли! Про що говорити далі-це як новий анекдот-"Випускний з ясель"!!!!!
а щодо подарунків, то тут просто багато річна традиція зі школи, коли завжди дарують щось на прощання зі школою, перекочувала в садок, цікаво що вже буде у нас, але мені здається, коли ми випускались з садочка, таких "приколів" ще не було...Де подіти діток влітку дійсно проблемка, але змішувати в групі діток з ясель і тих, що йдуть до школи-це не її вирішення, таки мають придумати в садочку групу де будуть перебувати дітки, яким той садочок ще влітку потрібен.
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Змішана з дивом 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 19:18

Я також в шоці від того що треба подарунки дарувати ще й медкабінету,прибиральницям, завгоспу і кухні окрім вихователів з нянечкою, спеціалістам, завідуючої , муз і фізпрацівникам!!!Наші батьки вирішили шо необіжати треба наших вихователів і няню, а остальні...
Підтримую Черрі, дітям та п"янка не потрібна взагалі, та й батькам навіщо.Я наприклад куплю торт і подарую щось для школи, осьщо дитині може запам"ятатись.Я взагалі не пом"ятаю випускного в садочку.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ляля200 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 20:12

В малої рік назад був випускний. Так от, подарунки дарували всім...починаючи від завідуючої і закінчуючи електриком. Увагою не був обділений ніхто. Вся ця катавасія потягнула на 300 гривень, не враховуючи того, що окремо збирали на солодкий стіл дітям у групу. Після солодкого стола, ті батьки, що мали, як то кажуть "добру і не примушену волю", йшли з дітьми у ресторан, що потягнуло ще на 65 грн. з людини. В ресторан окремо замовляли клоунів, які також оплачувались окремо, ще 300 гривень...Ну я вже не враховую, всіх прибамбасів та атрибутів, які вдягались на малу, та й відповідно на нас - батьків.

Ой, ледь не забула...Окремо замовляли професійного фотографа й оператора, які ще потягнули на 35 та 50 гривень відповідно...
Короче кажучи, міні весілля вам забезпечене.
Батьки майбутніх випускників, тримайтесь!!!

Користувач подумав і додав через 17 хв.:
Зображення

Забула показатись...

Повідомлення відредаговано Ляля200: 04 березень 2010 - 20:13

My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nattik 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 20:51

Ляля200, у вас дуже гарна дівчинка :)

Ой, ми ще тільки збираємось до садочка, але мене вже жахає розмах усіх цих весіль... Це одвічне провінційне "один поперед одним" :blush: Звісно, свято має бути - але то ж дитяче свято :lol:
А чи є в когось успішний досвід наведення ладу у цій площині - тобто повернення садочка з усіма випускними/весіллями на рівень власне дитячого садочка ?

Згадала, моя подруга, що випускалась із, певно, найкращої у місті школи років з 20 тому розповідала, що у них вчителька праці ( чи то учкомбінату) була настільки хорошою, що всі дівчата в класі шили на цих же уроках собі випускні плаття... Так зворушливо.

Повідомлення відредаговано Nattik: 04 березень 2010 - 20:56

My Signature
Зображення

See? I can do it if I really try.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ляля200 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 21:10

Перегляд повідомленняNattik (4.3.2010, 20:51) писав:

Ляля200, у вас дуже гарна дівчинка :)

Nattik, дуже дякуємо за компліман! Так приємно...:)
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nataly_diz 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 21:28

В 2008 році випускався мій синок.....
Ніяких "особливих" витрат у нас не було.Купили костюм,який нам дуже пригодився в подальшому.Ми його вдягаємо на всякі події,що важливі є для нас:Д.Н.,Новий рік,фотосессія і т.п.
На свій розсуд,купили подарунки вихователям.
Були батьки,що випендрились і самі дарували і завідуючій,і....
Фотографували самі.
В кафе ходили самі з сином згодом,адже в той день всі ми були на роботі.
Не вважали за потрібне влаштовувати з цієї події ЩОСЬ ГРАНДІОЗНЕ.
Таким був мій красуньчик.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Повідомлення відредаговано Nataly^: 04 березень 2010 - 21:34

My Signature
Зображення
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 21:45

Nataly^, гарний хлопчик, і вже з подружкою :)
В нас теж цього травня випускний. Зборів ще не було, то поки тихо. Правда вже зібрали на альбом по 60 гривень. Гарний з фото за всі роки. Вихователі запрошували час від часу професійного фотографа і він фотографував дітей. Кожен сам собі вибрав фото в свій альбом, однаковими будуть лише загальні фотографії.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галиночка73 

• Початківець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 05 квітень 2010 - 13:47

Нас також чекає випускний в садочку. Фотографії вже зробили. А які подарунки ви робили для садочка назгадку?
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 травень 2010 - 12:07

Скоро наш випускний. Вклалися ми в бюджет по 170 грв.: подарунки-букети адміністраці та вихователям, троянда-коробка цукерок всьому персоналу; запрошення, подарунок дитинці (набір канцтоварів у підставці, книжка про Україну, повітряна кулька-квітка); клоуні на 1 годину після випускного; оператор на весь час; диски з фільмом про випускний кожному; прикрашений кульками зал; солодкий стіл дітям та бутерброди і трохи шампанського дорослим. Ще садочок сам зробив кожному диплом про закінчення садочка та мер дарує ще кожному подарунок, але який не знаємо вони запаковані стоять у директора - прийде представник влади і буде вручати

Повідомлення відредаговано oka: 23 травень 2010 - 12:08

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Хвилинка до... 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 травень 2010 - 12:39

в нашому садку-святковий концерт,а потім солодкий стіл для дітей.Батьки з вихователями потім ввечері йдуть в кафе,щоб перед дітьми сорромно не було напевне;)
Подарунки для вихователів,завідуючої,музкерівника і англічанки
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 травень 2010 - 20:33

Загляну в цю темку тікаю :) Не хочеться врити що в житті моєї дон також вже буде перший випускний бал!!! БАЛ - я коли чую це слово то почуваюсь як у казці і вона так само :) Ми вже купили сукенку (вибрала блосніжну) І тепер з нетерпінням чекаємо визначну днину яка відбудеться у цю п'ятницю Ще трішки і моя доня зробить перший крок в доросле життя - мені так страшно, я ніби бачу не її а себе. Чесно вона говорить, щось робить, а я ніби на себе дивлюсь як у вісні якомусь і такий трепет від того, по материнському гордий і по дитячому наївний
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 18 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

NATACHKA світлина

NATACHKA  шо можна подарити мамі на день народження.

Заблокований Сьогодні, 15:27

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  КІЛЬКІСТЬ ЧЛЕНІВ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ - ОДИН МІЛЬЙОН!!!!!! ОСЬ ХТО МАЄ ЇХАТИ НА СХІД ВОЮВАТИ!!!! ДЕСЯТЬ РОКІВ ВОНИ ПРОДАВАЛИ і ГРАБУВАЛИ УКРАЇНУ!!!!! А ТЕПЕР НЕХАЙ ВИМОЛЮЮТЬ ПРОЩЕННЯ БЕЗ БРОНЕЖИЛЕТІВ, БЕЗ ЇЖІ і БЕЗ ВОДИ!!!!! А ІЗ СОБОЮ ХАЙ ВІЗЬМУТЬ КОМУНІСТІВ і ТИХ ХТО ДО НЕДАВНО КРИЧАВ РОСІЯ!!! РОСІЯ!!!!

Сьогодні, 13:07

Показати коментарі (4)

Dark Vesta світлина

Dark Vesta  дитина не має бути "клеєм" сім'ї. Таким "клеєм" має бути любов

Сьогодні, 09:20

Stasia24 світлина

Stasia24  Щодня гинуть захисники цілісності України. Вічна їм пам'ять. В мене траур, а в тебе, народе України? Зроби для своєї душі зовсім небагато: - не чекай, поки держава оголосить про всеукраїнський траур, запалюй свічу Пам'яті за вбитих та свічу за здоров'я живих захисників України щодня, поки йтиме війна; -не чекай поки держава відмінить всі розважальні програми по ТБ, просто їх не вмикай; Слава Україні ! Героям слава!

Вчора, 23:30

Показати коментарі (5)

IRATC світлина

IRATC  Cьогодні рівно рік як я з "Малечею" форумом, і рівно пів року як з власною малечею )))

Вчора, 23:18

Показати коментарі (2)

Soveniatko світлина

Soveniatko  Хочу нарешті прочитати новину "Сьогодні в зоні АТО не загинуло жодного військовослужбовся і жодної людини з мирного населення. "

Вчора, 21:05

Показати коментарі (3)

siesta2 світлина

siesta2  Шукаючи Європу,ми знайшли Україну.....

Вчора, 14:09

OlenaC світлина

OlenaC  Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО

Вчора, 10:45

Verochka світлина

Verochka  Моєму щастю сьогодні 1 рочок! Моїй малесенькій донечці рочок! Безмежно дякую Богу за неї! За кожну мить, яка в нас була, і які ще будуть!

23 лип 2014 14:39

Показати коментарі (9)

Бернадета2606 світлина

Бернадета2606  дуже прошу зголоситися ініціаторів листа-інструкції:якт діяти у разі мобілізації. буду вдячною!

23 лип 2014 11:19

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 липень 14 )

• З днем народження
    Кравчоля 
    - Вік: 30
  • З днем народження
    *Ircja* 
    - Вік: 25
  • З днем народження