Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Гуртки, секції у Львові - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 44 Сторінок +
  • « Перша
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Гуртки, секції у Львові танці, малювання, плавання, гімнастика.... Оцінка: -----

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 06 лютий 2010 - 13:30

irunia05, а ви не питали чи ті "корпоративчики" є обов"язковими? і ще, набір вони проводять тільки з вересня, чи може можна напротязі року, бо у нас де ми займались раніше, дітки підтягувались практично до нового року, нічого втягувались досить швидко. А дисципліна, це дуже добре, бо у нас було таке, що дитина спершу у мами на колінцях, а потім мама ще рік сиділа всередині, дитина ніяк не відпускала її, це зовсім не правильно! або ми співаємо танцюємо, або ми далі няньчимось і все. А ще, які там по віку групи, чи це тільки одна?
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irunia05 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 06 лютий 2010 - 17:09

Перегляд повідомленняolia14 (6.2.2010, 13:30) писав:

irunia05, а ви не питали чи ті "корпоративчики" є обов"язковими? і ще, набір вони проводять тільки з вересня, чи може можна напротязі року, бо у нас де ми займались раніше, дітки підтягувались практично до нового року, нічого втягувались досить швидко. А дисципліна, це дуже добре, бо у нас було таке, що дитина спершу у мами на колінцях, а потім мама ще рік сиділа всередині, дитина ніяк не відпускала її, це зовсім не правильно! або ми співаємо танцюємо, або ми далі няньчимось і все. А ще, які там по віку групи, чи це тільки одна?

не питала, думаю з порогу б нас виставили, але думаю ніхто Вас не заставить, я собі не ставлю за мене танцюриста виховати, чи призера якихось конкурсів,почнуть заставляти а мала не схоче, переведу в інший гурток. Ми прийшли в жовтні нас не хотіли брати але там карантин був і всі дітки призабули-взяли, але в них в червні академконцерт (типу), що дітки навчились за рік і хто може йти займатись в постійну групу. Я теж за дисципліну, моїй дитині треба 15-20 хвилин, адаптуватись до колективу, а потім її не виженеш, а коли з першого разу маму виганяють за двері от вона і налякалась (їй всього 2,5р., парникова дитина). Але не страшно, цього року підем, там спочатку мамі можна бути 1-2 заняття.
А груп там 3 на 4, на 5 і на 6
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 лютий 2010 - 17:59

irunia05, а підкажіть ще в який час там проходять заняття, записуватись напевно можна перед самим заняттям? я так зрозуміла, що групи 3,а вони на 4,5,6 годину чи рочки? :sarcastic:
академконцерти є у всіх таких гурточках, ну мають вони ж звітувати про те чого навчили діток, просто від вересня вони готують переважно Новорічне свято, а от від зими вже готують день матері, чи звітний академконцерт.
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанаа 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 лютий 2010 - 10:42

Перегляд повідомленняSjana (6.2.2010, 1:20) писав:

У вас невірна інформація, ми недавно записались в "Жевжик", заплатили 280 грн за місяць занять (2 рази в тиждень).

Скиньте в приват їх контакти бдь-ласка
My Signature
Зображення
Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 лютий 2010 - 11:52

Перегляд повідомленняolia14 (6.2.2010, 17:59) писав:

irunia05, а підкажіть ще в який час там проходять заняття, записуватись напевно можна перед самим заняттям? я так зрозуміла, що групи 3,а вони на 4,5,6 годину чи рочки? :rolleyes:
академконцерти є у всіх таких гурточках, ну мають вони ж звітувати про те чого навчили діток, просто від вересня вони готують переважно Новорічне свято, а от від зими вже готують день матері, чи звітний академконцерт.

так 3 групи, на 4, на 5 і на 6 години
починали вчити пісеньки про лисичок і зайчиків (у вересні-жовтні), а чи вони виступають на новорічних святах то не знаю, бачила виступи постійної групи малявок, а підготовчої не бачила, ми задзвонили спитали дозволу, а тоді йшли, там в різні дні, та й після карантину графік збився (був додатковий день)
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 лютий 2010 - 11:57

irunia05, а вік? зі скількох чи до скількох беруть? і, якщо можна, їх телефон скиньте мені в приват, дуже дякую!
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   CKerry 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 08 лютий 2010 - 10:14

Перегляд повідомленняSjana (6.2.2010, 1:20) писав:

У вас невірна інформація, ми недавно записались в "Жевжик", заплатили 280 грн за місяць занять (2 рази в тиждень).

Скиньте і мені будь ласка їх координати в приват

Користувач подумав і додав через 4 хв.:

Перегляд повідомленняnsvetlaya (6.2.2010, 0:18) писав:

Про хоткевича не чула, а ось на початку зеленої танці з 2 років, а арт-студія з 1,5 року. Були на арт-студії-малій сподобалося - малювали і ліпили і трохи гралися и посипали снігом, а ось до танців не дішли... може дійдемо весною :lol: . знаю телефон адміністратора телефони та іншу приватну інформацію подавайте в приват. гра з вогнем

Ой а розкажіть будь- ласка про арт студію. Мене саме щось таке і цікавить!!! Чи є там для діток з 3 років? Якщо можна мені тел в приват плз.!!! :bye:
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 лютий 2010 - 22:53

Перегляд повідомленняnsvetlaya (5.2.2010, 23:18) писав:

Про хоткевича не чула, а ось на початку зеленої танці з 2 років, а арт-студія з 1,5 року. Були на арт-студії-малій сподобалося - малювали і ліпили і трохи гралися и посипали снігом, а ось до танців не дішли... може дійдемо весною :wacko3: . знаю телефон адміністратора телефони та іншу приватну інформацію подавайте в приват. гра з вогнем

скиньте мені контакти в приват, будь ласка
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2010 - 09:50

Ну от дівчата вчора їздили на "Цьомчики" подивитись, себе показати :lol:
Дорога жахлива, з Сихова туди їхали годину, побачились з худ. керівником і директором-дуже приємні жіночки.
Старшеньку сказали, що можуть взяти, бо трошки є місця у тій підготовчій групі для діток її віку, але це на 3 год в обід-дуже погано, бо маля мало б лишитись без сну, а ще тошнить поки ми доїдемо туди, мучиться дитина, хоча страшенно хоче співати :cray: а от меньшій заняття на 17.00 і дорогу переносить ідеально, але в групі її віку дуже багато діточок, та і фізично дитинка такого віку не встигне догнати програму від вересня, сказали на наступний рік приходити.
Ми вийшли, почекали годину маршрутку, ще годину провели в ній, і я заспокоїлась, хоч як мені і хочеться віддати дитину в якусь хорошу групу, щоб справді там чогось навчилась, я здаюсь перед транспортними проблемами, особливо взимку, будемо шукати в нашому районі, бо в центр прорватись навіть на своєму авто-це фантастика.
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2010 - 22:29

Ми теж так пробували, дитина в маршрутці засинала, висипалась і вставала капризна і дико не добра, доброго з того вийшло мало, нас ще рятує квартира в центрі, але знову ж денний сон, а сон і режим зараз їй важливіший.

Сьогодні були на Дудаєва на гімнастиці, мені сподобалось, а моя доця обалділа від задоволення, перший гурток, куди вона пішла не оглянулася , де мама і до кінця заняття навіть не спитала, правда ттренер каже, що вона мало, що повторювала і його не дуже слухала, але для нас то прорив і досить дешево, якщо не попросять забрати будем їздити.
А хлопчикам як вона сподобалась, вони вже встигли поцьомкатись і старші хлопчики взяли над нею шефство. От так 5 хвилин і пів групи хлопчаків завойовані, мені ще вчитись і вчитись :sarcastic:
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 09 лютий 2010 - 22:32

irunia05, що то за гімнастика?

я теж була в Цьомочках, нас чекають з вересня, бо поки маленькі.
такшо якщо до того часу не знайдемо інші танці-то вже з вересня будемо туди ходити
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gelena 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2010 - 22:40

irunia05, о котрій годині проводяться заняття на Дудаєва і скільки разів в тиджень?

Повідомлення відредаговано Gelena: 09 лютий 2010 - 22:40

My Signature
Зображення
Якщо ви когось осуджуєте, у вас не залишається часу, щоб його любити. (Мати Тереза)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанаа 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2010 - 08:37

Перегляд повідомленняІрина І (9.2.2010, 23:32) писав:

наскільки мені відомо там з 3-х років, знайомої хлопчик ходить, дуже задоволені
My Signature
Зображення
Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 лютий 2010 - 21:42

Перегляд повідомленняІрина І (9.2.2010, 22:32) писав:

я теж була в Цьомочках, нас чекають з вересня, бо поки маленькі.
такшо якщо до того часу не знайдемо інші танці-то вже з вересня будемо туди ходити

Гімнастика класна, легкі вправи, на зміцнення м"язів, координації рухів, ніяких навантажень на хребет, дітки там ніби з 3, але нам 2,9, нас без проблем взяли
вівторок, четвер на 18, по 1 годині, плата 130 грн.міс., моя цьопочка ніде не хотіла залишатись, а туди біжить, проситься, дуже приємно, тренери двоє, дівчинка- Ірина Володимирівна і мужчина Михайло Михайлович, дуже приємні люди, дивляться спершу, що дітки можуть, чи готові, ми вже друге заняття, тільки в вівторок будемо записуватись і платити гроші, бо вирішили походити, там величезний зал, одночасно тренуються студенти, займаються школярі і важливо, щоб дітки не бігали і не заваджали і собі біди не наробили, тому таких просять не водити, на першому занятті моя доня майже нічого не повторювала, але не заваджала дозволили ще приходити, сьогодні багато вправ робила (я підглядала), може втягнеться, основне їй сподобалось

В вересні Вам буде три, а це вже і Веселі черевички, і Викрутасики, і Джерельце, і в Роксі щось там є, багато куди дорога відкрита, в Цьомчики і меньших береть, але не посеред навчання
My Signature
Зображення
  • 3
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 лютий 2010 - 23:09

І на нас напала "гімнастоманія", виявляється у нас через дорогу(школа-ліцей Оріяна) теж є секція з гімнастики, беруть ніби від 2,3 рочків. Сьогодні мали перше заняття, 3 на тиждень по годині, ціна 80 грн. в місяць, пустила двох, викладач перепитала чи не буде плакати меньша, малеча і не плакала, але після заняття сказала, що меньша до вересня почекає, бо заважає старшенькій, тримає за ручку, тому вдвох буде важко, ну то ми і почекаємо, а старшеньку будемо водити, їй дуже сподобалось, хоч тренер досить строга, зрештою так має бути, працюють на результат.
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nsvetlaya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 лютий 2010 - 23:17

Користувач подумав і додав через 1 хв.:
nsvetlaya, розкажіть будь ласка що це за арт-студія , чим саме там займаються дітки і скиньте в пп координати
[/quote]
це центр раннього розвитку Мацьопа[hide]http://www.mazziopa.org.ua/
арт-студія в неділю об 12-00-малюють, ліплять,творять щось ручками, веде художник вона показує дітям різні техніки, наприклад, бачила декупаж на кульках та баночках, зроблений дітками..
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olya77 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 лютий 2010 - 01:05

Підскажіть будь ласка які є розвиваючі школи, секції в центрі для двохрічного хлопчика?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 14 лютий 2010 - 10:12

olya77, є Розмумничка і Бейбі клуб. в них є сайти, подивіться детальну адресу
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   АльбІнна 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 лютий 2010 - 18:24

Підскажіть будь ласка, які є спортивні гуртки в районі батальної?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 лютий 2010 - 21:32

Перегляд повідомленняolya77 (14.2.2010, 1:05) писав:

Підскажіть будь ласка які є розвиваючі школи, секції в центрі для двохрічного хлопчика?

"Розумничка" на Тугана- Барановського. троє знайомих водили туди діток і задоволені.Можна глянути їх сайт, але як мені сказали по телефону у самому агенстві- він давно не оновлювався.
Ще забула- є "Жевжик" десь у р-ні Валової.

Повідомлення відредаговано юля77: 14 лютий 2010 - 21:34

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 44 Сторінок +
  • « Перша
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Аняська світлина

Аняська  Перший рік на Малечі. Дякую, що Ви є!

Сьогодні, 14:10

Показати коментарі (1)

Iruska світлина

Iruska  Є на світі люди, ціль життя яких зіпсути життя іншій людині...

Вчора, 23:05

Показати коментарі (3)

Julka світлина
Ірина 345 світлина

Ірина 345  Яке щастя носити під серцем маленьке чудо від коханого чоловіка)))))))))

Вчора, 13:23

Показати коментарі (8)

nanamira світлина

nanamira  Я вірю, що все буде добре.

Вчора, 11:19

мамочкаа світлина

мамочкаа  Дорогі Львів'яни! У ці вихідні 26-27 квітня до Львова приїздять студенти з Донецька у рамках програми обміну. Якщо хтось із Вас має змогу взяти до себе одного, або більше студентів просимо зголошуватись за телефоном: 0938419745 (Соломія)

22 кві 2014 22:11

Показати коментарі (1)

(:Хрюшка:) світлина

(:Хрюшка:)  То капєц((( Люди виживають як можуть... Кримчанки вагітними їдуть поближче на захід і інші регіони - хто де може - щоб отримати допомогу на діти - в Росії такого нема...

Заблокований 22 кві 2014 21:04

Показати коментарі (2)

IRUNA110984 світлина

IRUNA110984  Дорогі форумчанки незабуваємо про те що ваші магнітики від МАЛЕЧІ ще в мене!!!!

22 кві 2014 18:49

@net світлина

@net  Сьогодні Обливаний понеділок або Волочильник (нар.). бо всі болочаться по гостях =)))

21 кві 2014 11:09

Tanysha83 світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 квітень 14 )

• З днем народження
    Nataly_diz 
    - Вік: 38
  • З днем народження
    карі 
    - Вік: 28
  • З днем народження