Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Діти і телебачення - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Діти і телебачення як Ви до цього ставитесь? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   міріам 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 квітень 2008 - 18:56

Привіт!В нас однокімнатна квартира і коли синочок в ходульках то постійно намагається як найближче підбігти до телевізора(відтянути його просто не можливо,тільки реклама починається він навіть їсти перестає).В книжках пише ,що телевізор дітям можна дивитись з 2-ох річного віку.А як Ви до цоьго ставитесь? Чи дозволяєте своїм діткам ?
My Signature
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NaTa! 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 01 травень 2008 - 01:23

Ну телевізора в нас нема, а от компютерний мультик ми маєм який дивимся, як то кажуть, з пеленок. Це 5 хвилин від PIXAR про баранчика стрибунця і я як тільки відкриваю папку мультики, то доця дуже тішиться, інколи в долоні плескає. Я проти того щоб дітей виховував телевізор. Нещодавно читала статистику, що в одній країні (західній, але не памятаю якій) пересічна дитина 6 років один рік свого життя провела перед телевізором. Як на мене це жахливо. А з коло моїх знайомих - дитина україномовної сімї починає розмовляти російською :smile: Це жахливо, бо значить, що діти більше дивляться телевізор ніж спілкуються з батьками, а що хороше може виховати в наших дітях телебачення позбавлене моральних принципів, коли навіть та ж реклама вимальовує в образі дитини, що шоколадка смачна тільки "в прикуску з оголеною жінкою". Як на мене то саме нам, батькам слід пильно слідкувати, що дивляться наші дітки і скільки.
My Signature
Зображення
Господи, дай мені спокій прийняти те, чого я не можу змінити, дай мені мужність змінити те, що я можу змінити, і дай мені мудрість відрізнити одне від другого.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 травень 2008 - 07:44

У нас жидкокристалический монитор, а это не опасно для зрения, с телевизором хуже, тоже лезет к нему постоянно. НО тут меня беспокоит даже не само то, что он смотрит в телевизор, а именно то, что смотрят наши дети рекламу как зомби какие-то, видно есть в ней что-то, что влияет на психику и оторвать взгляд деткам невозможно от экрана:(
My Signature
Зображення - перчинка форуму!
мои тортики
ВСЁ ПОЛУЧАЕТСЯ ТОЛЬКО У ТЕХ, КТО НИЧЕГО НЕ ДЕЛАЕТ!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mary 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 травень 2008 - 07:51

Моя доня, так само, як і синочок автора теми з ходунків дуже любила телевізор, а саме в момент реклами, ще коли показували поважних старих дідусів сивих і бородатих. Більше ні на що в телевізорі не реагувала. Зараз вона дивиться іноді дитячу передачку наніч по КРТ і у вихідні надзвичайно їй подобається Робік (історії, як варто себе поводити, а як ні).
Іншого інтересу до телебачення вона не проявляє. Якось воно саме минулося, і з цього приводу я дуже рада. Я не забороняла їй дивитися телевізор, просто при ввімкненому телевізорі, коли доці хотілося його дивитися, я відкликала її і починала щось розповідати, показувати, читати. І так вона звикла до явища "телевізор" і він став для доці не актуальним і не привабливим :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 01 травень 2008 - 10:01

Дозволяю малечі побавитись і телевізором і компютером. Не бачу в цьому нічого такого погано, головне щоб контролювати програми перегляду. Дівчаткам дуже подо баються мультики про "Чудо звіріт" "Дашу" "Дієго" та "Весела абетка", а ще деякі дитячі казочки та фільми. Коли були в ходунках, то частенько підбігали до телика і кормили його прянічками, бананами і тд, тато знайшов вихід з проблеми тепер в нас телик висить на підставці в верху. Скажу чесно, що коли підняли, то менша взагалі перестала дивитись реклами незручно було голову задирати :D :smile:

Доречі ОСЬ ТУТ є ще деякі за та проти, правда компютерів
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ansi 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 травень 2008 - 16:52

У нас був період "клацання" ТВ: тобто бавлення або з пультом, або з кнопками на самому ТВ. Але й зараз, уже в 2 роки, майже не дивиться на те, що по ньому показують. лише нещодавно почала просто реагувати на знайомі речі, як на вулиці. На кшталт: афф (собачка), дядя, ууу (літак).. да і все. Більше кількох хвилин він інтересу не викликає. Навіть мультики.
На компьютері у нас інколи по хвилин 10 може подивитися "Альошу Поповича..", а у дідуся "Шрека..". Але не більше.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анютина мама 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 травень 2008 - 22:05

Наша Аня теж на рекламу дуже реагуэ, а особливо любить рекламу коли діток показують. А недавно я спостерігала як вона реагувала на рекламу памперсів де ляля танцює, тільки почалась реклама а вона вже бігла танцювати. Вдень коли з малою я намагаюсь телевізор взагалі не включати. Але вечером вона часто дивиться в телевізор ніби уважно дивиться, я стараюсь її відволікати. Доречі теж дуже полюбляє підходити до телевізора і переключати, або взагалі виключає саме тоді коли всі шось уважно дивлятся, привертає увагу до себе.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jula 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 травень 2008 - 21:01

Наша Анна-Марія відколи родилась, що іще добре не бачила , а як чула що робить телевізор зразу повертала голову, а тепер також коли іде фільм то реакції немає, а коли починається реклама то відірвати її погляд неможливо нічим.От такі тепер діти сучасні і більш розвинуті. Р.S.Почті хакери.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 травень 2008 - 00:51

У нас теж були проблеми з телевізором. Підходив до телевізора і дивився зблизька або вимикав чи перемикав канали. Ми знайшли вихід - переставили телевізор повище, зараз я й сама без стільця до нього не доберуся. Зацікавленості тим, що показують, не проявляв та й зараз не дуже проявляє.
Думаю, це добре. Очі будуть здоровіші.
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щасливий татусь 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 травень 2008 - 07:09

У нас однокімнатна квартира! Телевізор спочатку стояв на столі, але коли прийшли гості, тато його випер на шафу! Нам сподобалося як він там стоїть, тож вже більше не знімали! Тому проблем з тим що дитина підходить близько до телевізора не маємо!
Доня не часто дивиться телевізор, бо ми його також не часто дивимося, а коли дивимося, то доня вже спить! Єдине що у вихідні дні більше дивимося і вона, звісно, також. Так щоб її приваблювали реклами, то такого не можу сказати, хоча, коли є там ляля, то вона дивиться! І, мабуть, як і усі діти любить перемикати канали дистанційкою. Якщо не перемикається, бо візьме не тою стороною, викидає пульт за ліжко :D !
My Signature
Майстер улюблених іграшок :)
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 травень 2008 - 08:55

Мы тетек переставить не можем, купили здоровенный и он не влазил даже в нишу в стенке, пришлось переделывать ее. Слава Богу прошел период включания-выключания телека, теперь только когда спать идем, то он подходит и выключает. Рекламы бывает еще смотрит, но мне кажется, что это чем-то зомбируют детей. От одной не может глаз отвести, от другой отворачивается и ко мне сразу подбигает, любит очень про животных смотреть и рекламу и передачи.
My Signature
мои тортики
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 травень 2008 - 09:19

У мене старша доця дуже реагувала на рекламу ще з раннього віку, а потім на мультики. Її не можна відірвати від телевізора.
А от менша навпаки. На рекламу почала реагувати тільки недавно , і то на ту, де дітки або кошенята. Мультики її не цікавлять. А від компа вона мене просто відтягає за руку, комп їй взагалі не подобається.

Я дозволяю дивитись старшій телевізор, та тільки на відстані не менше 2 метрів.
My Signature
Зображення
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tristanatali 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 20 травень 2008 - 11:28

Вважаю, що телевізор найгірший ворог не тільки для дітей,але й для дорослих( не стосується гарних пізнавальних програм ).Телевізор може людині замінити ВСЄ!!!!!,друзів,сєкс,спілкування,театри,кіно,подорожі,спорт,всє,всє
нА ЖАЛЬ СУЧАСНА ДИТИНА ВИБЕРЕ МІЖ ПРОГУЛЯНКОЮ ,ЧИ ТЕЛЕВІЗОРОМ ОСТАННЕ.тАК І РОСТУТЬ НАШІ ДІТКИ З НАПХАНИМИ В МІЗКИ РЕКЛАМАМИ ПИВО"РОГАНЬ", ГОРІЛКИ"ЗЕЛЕНА МАРКА"----ГОЛОВНИЙ СПОНСОР ДИТЯЧОГО СЕРІАЛУ "КАДЕТИ"----ЦЕ НОРМАЛЬНО??????А СЕКС СКРІЗЬ!!! ТА ВОНИ В 30 РОКІВ ВТРАТЯТЬ ЦІКАВИСТЬ ДО НЬОГО,АБО СТАНУТЬ ЗБОЧЕНЦЯМИ.
В нашій країні ніхто не відповідає за зміст телепрограм.Гроші вирішують все.!!!!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 травень 2008 - 13:25

Перегляд повідомленняtristanatali (20.5.2008, 12:28) писав:

Вважаю, що телевізор найгірший ворог не тільки для дітей,але й для дорослих( не стосується гарних пізнавальних програм ).Телевізор може людині замінити ВСЄ!!!!!,друзів,сєкс,спілкування,театри,кіно,подорожі,спорт,всє,всє
нА ЖАЛЬ СУЧАСНА ДИТИНА ВИБЕРЕ МІЖ ПРОГУЛЯНКОЮ ,ЧИ ТЕЛЕВІЗОРОМ ОСТАННЕ.тАК І РОСТУТЬ НАШІ ДІТКИ З НАПХАНИМИ В МІЗКИ РЕКЛАМАМИ ПИВО"РОГАНЬ", ГОРІЛКИ"ЗЕЛЕНА МАРКА"----ГОЛОВНИЙ СПОНСОР ДИТЯЧОГО СЕРІАЛУ "КАДЕТИ"----ЦЕ НОРМАЛЬНО??????А СЕКС СКРІЗЬ!!! ТА ВОНИ В 30 РОКІВ ВТРАТЯТЬ ЦІКАВИСТЬ ДО НЬОГО,АБО СТАНУТЬ ЗБОЧЕНЦЯМИ.
В нашій країні ніхто не відповідає за зміст телепрограм.Гроші вирішують все.!!!!

Може, трішкизарізко, але правда.
До речі, їздили на гостини до свекрухи, а в неї якраз телевізор поламався, і довго не могли поремонтувати. Ви не уявляєте, як це хорошо! Діти цілий день на вулиці, ввечері перед сном і вдень, коли колисала Женю, ми читали книжки.
Ніяких фільмів, передач, і навіть не хотілося.
Зараз почали теж дивитися вдома телевізор менше. Тим більше, що погода чудова і можна більше гуляти на вулиці.
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   musia_79 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 травень 2008 - 15:15

А у нас вдома з появою синочка телевізор майже не включається. Дивимось переважно те, що самі підбираємо на DVD - фільми і мультики для наймолодших. Але таких грандіозних шоу, як на приклад, Євробачення ми звісно не пропускаємо :child_ 06:
Щодо реклам, то тут багато психологів трудяться і думають, як найкраще можна маніпулювати людською психікою; а попадаються на їх уловки в першу чергу наші діти...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   наденька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 травень 2008 - 21:14

Телевізора окремо в нас немає. Є TV-тюнер на компі. Що дуже мене тішить :). я теж вважаю що в телевізорі мало хорошого, і прицьому він чудово з"їдає час, який можна приділити дітям, сім"ї чи прогулянці...:( Отже ми переважно дивимось фільми на компі - і то вже коли доня спить. Їй дозволено 1-2 рази в день дивитись по годині мультиків або презентацій. намагаємось щоб вона не бачила просто телевізійних програм,фільмів - вважаю що це занадто для її психіки, хоча на вихідних часом чоловік дивиться фільм по телевізору, тоді іду з доцею бавитись і іншу кімнату :)
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонячна 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 25 травень 2008 - 01:12

Перегляд повідомленняtristanatali (20.5.2008, 12:28) писав:

Як не прикро, але Ви праві. Телевізор наче наркотик. Без нього неможливо уявити вечір вдома.
Мій син недавно згадував,як було класно, коли у нас декілька днів вечорами не було світла - ми сиділи при свічках і розповідали цікаві історії зі свого дитинства. Телебачення краде наше спілкування.
My Signature
Все, що існує на світі, колись було мрією.

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 травень 2008 - 09:07

Я бы не сказала, что психически нормальному человеку телевизор заменит всё. Если родители сами его не держат включенным целый день, то и ребенок не привыкнет так к нему и уж никогда не выберет его вместо прогулки. просто родители должны с самого маленького возраста следить за привязанностью чада к нему и контролировть что он смотрит. Не вижу ничего плохого, если ребенок в определенное время будет смотреть мультики ежедневно, или сказку какую-то. И вообще сейчас там такая программа, что смотреть нечего вообще, у нас постоянно выключен стоит.
My Signature
мои тортики
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   гра з вогнем 

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 04 вересень 2008 - 16:28

наша сім"я живе в одній кімнаті. ми часто дивимося фільми, передачі різні. ну і лялька заглядає. не бачу в цьому нічого поганого. тільки забороняю дивитися, якщо надто яскраві кольори, мигання і швидка зміна картинки.

у нас комп"ютери, тому ми всі передачі і фільми дивимося без реклами. а тепер я лежу і інколи граю шарки на кишеньковому комп"ютері. раз показала дитині, він як заворожений дивився на ті шарики. саме головне вони не рухалися, просто були різнокольорові :)
My Signature
Україна починається з Малечі! (с)Віллі Вонка

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 жовтень 2008 - 16:24

телевізор, монітор комп*ютера - це суцільна проблема. Малого як магнітом тягне, заворожено дивиться на екран. Ми звичайно відразу вимикаємо, ну але ж треба інколи і новини подивитись....
My Signature
Діти - це квіти життя!
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

nanamira світлина

nanamira  Я вірю, що все буде добре.

Сьогодні, 11:19

мамочкаа світлина

мамочкаа  Дорогі Львів'яни! У ці вихідні 26-27 квітня до Львова приїздять студенти з Донецька у рамках програми обміну. Якщо хтось із Вас має змогу взяти до себе одного, або більше студентів просимо зголошуватись за телефоном: 0938419745 (Соломія)

Вчора, 22:11

Показати коментарі (1)

(:Хрюшка:) світлина

(:Хрюшка:)  То капєц((( Люди виживають як можуть... Кримчанки вагітними їдуть поближче на захід і інші регіони - хто де може - щоб отримати допомогу на діти - в Росії такого нема...

Вчора, 21:04

Показати коментарі (2)

IRUNA110984 світлина

IRUNA110984  Дорогі форумчанки незабуваємо про те що ваші магнітики від МАЛЕЧІ ще в мене!!!!

Вчора, 18:49

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Ох,як сьогодні іменинників багато!!! Вітаю всіх-всіх зі святами!!!

21 кві 2014 14:43

@net світлина

@net  Сьогодні Обливаний понеділок або Волочильник (нар.). бо всі болочаться по гостях =)))

21 кві 2014 11:09

Tanysha83 світлина
Kуся світлина

Kуся  Якщо у тебе очі щирі, і вишиванка й Божий хрест. Якщо ти любиш Україну і віриш, що Христос Воскрес! Якщо ти любиш матір, хату, свій край, тризуб і рідний стяг. Не коришся брехні і кату, Гімн України на вустах. Якщо простий ти і правдивий і хочеш кращого в житті, то певно будеш для Росії - бандерівцем на всі віки! Христос воскрес !

20 кві 2014 19:53

love is світлина

love is  Христос Воскрес! Хай у душі панує свято, Хай успіхів буде багато! Хай завжди і у всім щастить, І хай вас Бог благословить!

20 кві 2014 11:16

vikks-R світлина

vikks-R  Явилась милість нам Господня І оживила світ, немов в раю; В знаменне світле свято Великодня Вітаю щиро кожну я сім’ю!

20 кві 2014 10:03

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 квітень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн