Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вітаміни... вітаміни - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 47 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вітаміни... вітаміни Що Вам виписували під час вагітності??? Оцінка: **--- 1 Голосів

Опитування: Вітаміни... вітаміни (1036 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Які вітаміни Ви приймали під час вагітності?

1. Вітрум пренатал (69 голосів [7.28%])

Відсоток голосів: 7.28%

2. Вітрум пренатал форте (125 голосів [13.19%])

Відсоток голосів: 13.19%

3. Елевіт (299 голосів [31.54%])

Відсоток голосів: 31.54%

4. Мульті-табс прегна комплекс (8 голосів [0.84%])

Відсоток голосів: 0.84%

5. Пренатал (20 голосів [2.11%])

Відсоток голосів: 2.11%

6. Прегнавіт (103 голосів [10.86%])

Відсоток голосів: 10.86%

7. Прегналак (3 голосів [0.32%])

Відсоток голосів: 0.32%

8. Теравіт прегна (29 голосів [3.06%])

Відсоток голосів: 3.06%

9. інші (157 голосів [16.56%])

Відсоток голосів: 16.56%

10. Не приймала вітамінів (135 голосів [14.24%])

Відсоток голосів: 14.24%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 28 квітень 2008 - 14:56

Цитата

Вітаміни — органічні речовини, що надходять в організм людини з їжею і забезпечують нормальний обмін речовин, його фізіологічне функціонування. Більшість вітамінів в організмі не синтезуються. Деякі синтезуються, але недостатньо. Тому особливо важливо, щоб вітаміни надходили регулярно. Значення їх в процесі життєдіяльності організму дуже велике.

Більшість вітамінів доповнюють склад ферментативних систем, що беруть участь в вуглеводному, жировому, білковому та інших видах обмінів. Деякі з них, наприклад, вітамін Д, перетворюються в гормоноподібні речовини, які також беруть участь в регуляції біохімічних процесів в організмі. Таким чином кожен вітамін відіграє свою, тільки йому належну роль в організмі людини.
Приблизно 5% маси тіла становлять мінеральні речовини — це неорганічні частинки, які не можна розбити на дрібніші частинки. Мінеральні речовини є життєвонеобхідними і, надходячи в організм з їжею, підтримують нормальний ріст, репродукцію і здоров'я протягом всього життя людини.

Доречі ось тепер знайшла фотки деяких найбільш популярних вітамінів:
Зображення Зображення Зображення Зображення
Цікаво, а які вітаміни ви приймали під час вагітності? І як здійснювався прийом, за рекомендацією лікаря чи з власної ініціативи?
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 квітень 2008 - 15:06

Особисто я приймала "Вітрум пренатал форте".Зображення
Пробувала і "Прегнавіт" та мене від нього дуже нуділо, тому відмовилась. Приймала перший раз за рекомендацією лікаря, а другий з власної ініціативи, бо мені приписували "Елевіт", а серед моїх знайомих усі хто їх приймав мали проблему передчасного старіння плаценти :shok: Я то звіснож не знаю точно що це і як та боялась приймати...
My Signature
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 28 квітень 2008 - 15:50

Я сначала принимала Витрум, а потом перешла на теравит, в нем содержание некоторых витаминов немного больше, поэтому выбрала его. как узнала об этой беременности, то опять сразу купила теравит. Хотя когда стала на учет в 10 недель, то врач сказала, что по последним нормам первый триместр пьют только фолиевую кислоту, а потом поливитамины, но т.к. я еще и кормлю, то выбор оправдан.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 квітень 2008 - 16:18

Мені прописали Елевіт,але регулярно не вживаю.І взагалі ніхто ще не довів,що від вітамінів в таблетках є якась користь,бо невідомо,що з тих пігулок засвоюється,а що ні.
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   musia_79 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 квітень 2008 - 21:38

Перегляд повідомленняТетянка (28.4.2008, 17:18) писав:

Мені прописали Елевіт,але регулярно не вживаю.І взагалі ніхто ще не довів,що від вітамінів в таблетках є якась користь,бо невідомо,що з тих пігулок засвоюється,а що ні.

І мені виписували Елевіт, але я пила одну таблетку на два-три дні. Я також не в захваті від тих всіх штучно добутих вітамінів. Під час вагітності, та і зараз, поки годую грудьми стараюсь їсти побільше вітамінів і макро та мікроелементів у натуральних продуктах.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NaTa! 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 квітень 2008 - 22:48

А я всю вагітність пила Елевіт і плацента здається передчасно не постаріла. Просто я не з тих людей, які вивчають таблиці продуктів де є які вітаміни і це і їдять, ну не можу я так. Взагалі теж підтримую думку, що природне краще, бо штучне не завжди корисне, а інколи і навпаки. Зараз годую грудьми і ніяких вітамінів не пю.
My Signature
Зображення
Господи, дай мені спокій прийняти те, чого я не можу змінити, дай мені мужність змінити те, що я можу змінити, і дай мені мудрість відрізнити одне від другого.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 квітень 2008 - 10:41

Я теж вживаю "Вітрум пренатал форте". Хоча перший триместр пила Елевіт. Справді ступінь зрілості плаценти на 22 тиждень була 1, хоча повинна бути 0. Але зараз вже все в нормі. Вітамінами задоволена, тому що шкіра нормально виглядає, волосся ще густішим стало, ніж до вагітності. Не знаю, може це не через вітаміни...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Viktoriya 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 квітень 2008 - 10:51

Пила Матерну, але її немає в опитуванні і в аптеках здається теж :shok:
Чула, що Матерну зняли з виробництва, бо там забагато вітаміну А і це шкідливо :shok:
Зараз нікому б не радила приймати вітаміни, тим більше "для профілактики". Вагітність - не хвороба і раціонального харчування достатньо для дитини та мами.
My Signature
Здоров'я вам та вашим малюкам!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щасливий татусь 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 квітень 2008 - 10:51

А моя дружина нічого не пила, бо лікар їй сказав, що ій нічого не треба пити. окрім йодомарину. А ще сказав, щоб вона їла гранати, То вона й їла гранати. одну на день! І не було жодних проблем, хоча інші лікарі на неї кричали, що вона нічого не пє! Отак нарадив Петрашак!
My Signature
Майстер улюблених іграшок :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   chemna 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 квітень 2008 - 11:51

Я також приймала Елевіт, правда не усю вагітність, з проміжками. Зараз не п"ю жодних вітамінів, але раціон харчування мій не такий багатий, тому думаю варто його збагатити додатковими вітамінами. А щодо гранат, то ми їх також багато їли. По-перше смакота несамовита :shok: , та й купа вітамінів
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 квітень 2008 - 11:59

Перегляд повідомленняViktoriya (29.4.2008, 10:51) писав:

Пила Матерну, але її немає в опитуванні і в аптеках здається теж :shok:
Чула, що Матерну зняли з виробництва, бо там забагато вітаміну А і це шкідливо :shok:
Зараз нікому б не радила приймати вітаміни, тим більше "для профілактики". Вагітність - не хвороба і раціонального харчування достатньо для дитини та мами.

Я про такий препарат не чула :shok: сорі :shok: :shok: :blush:
ось знайшла вигляд: Зображення Зображення

Цитата

МАТЕРНА — 12 ВИТАМИНОВ ПЛЮС 9 МИНЕРАЛОВ
Таблетки: в упаковке 100 шт.
Витамин А (ретинол) 5000 МЕ
Витамин В1 (тиамин) 3 мг
Витамин В2 (рибофлавин) 3,4 мг
Витамин В3 (никотинамид) 20 мг
Витамин В5 (пантотеновая кислота) 10 мг
Витамин В6 (пиридоксин) 10 мг
Витамин В9 (фолиевая кислота) 1 мг
Витамин В12 (цианокобаламин) 12 мкг
Витамин С (аскорбиновая кислота) 100 мг
Витамин D (колекальциферол) 400 МЕ
Витамин Е (токоферол) 30 МЕ
Витамин Н (биотин) 30 мкг
Железо 60 мг
Йод 150 мкг
Кальций 250 мг
Магний 25 мг
Марганец 5 мг
Медь 2 мг
Молибден 25 мкг
Хром 25 мкг
Цинк 25 мг

Режим дозирования: назначают по 1 таблетке в день. При необходимости, по назначению врача режим дозирования может быть изменен.

Побочное действие: возможна реакция повышенной чувствительности к компонентам..

Вия вляється маерна доволі відомий препарат в багатьох країнах. Навіть є комплекс вітамінів для маленьких діток :shok:
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksanocka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 квітень 2008 - 13:26

Я теж пила лише Пренатал та й то аж на 7-8 місяці вагітності, і останій місяць кальцемін. Не противник усіх цих таблетованих вітамінок, але й не велика шанувальниця. Адже справжні, в фруктах та овочах, вітаміни набагато смачніші, ніж таблетки, то й приймати краще справжні.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щасливий татусь 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 квітень 2008 - 13:28

Перегляд повідомленняoksanocka (29.4.2008, 13:26) писав:

Я теж пила лише Пренатал та й то аж на 7-8 місяці вагітності, і останій місяць кальцемін. Не противник усіх цих таблетованих вітамінок, але й не велика шанувальниця. Адже справжні, в фруктах та овочах, вітаміни набагато смачніші, ніж таблетки, то й приймати краще справжні.

Але найголовніше, що більше задоволення отримуєш від їх споживання у фруктах!
My Signature
Майстер улюблених іграшок :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksanocka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 квітень 2008 - 13:58

Перегляд повідомленняЩасливий татусь (29.4.2008, 14:28) писав:

Але найголовніше, що більше задоволення отримуєш від їх споживання у фруктах!

Так і користі тоді ще більше. Адже коли ісиш із задоволенням, то покращується застоєння їжі.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 квітень 2008 - 14:40

В першу вагітність пила Матерну. Тепер Прегнавіт пренатал форте, але тільки одну баночку 30 таблеток. Далі лікарка сказала, що не потрібно більше :)
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яшма 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 29 квітень 2008 - 14:57

З другою вагітністю вітамінів синтетичних взагалі не пила, тільки натуральні- фрукти, сухофрукти, горіхи-насіння, пластівці з зародків пшениці, олії гарбуза, льону і т.п. Лікарка в ЖК несла якусь "пургу" нарахунок того що з їжі не всі вітаміни засвоюються, а от синтетичні зразу в кров поступають (можна подумати їх в вену вводять), то я їй щоб не слухати такої цінної інформації казала що п"ю. Лікарка в якої народжувала була категорично проти вітамінів, казала що допускає тільки ранньою весною, коли вже зовсім нічого немає.
От до речі знайшла статтю про вітаміни для дітей, думаю і вагітних це стосуються.

Прихований текст

Оксана ВасильЧенко.
Київська обл.
Борис СкаЧко,
завідувач відділу фітотерапії
та системних методів
профілактики й реабілітації
науково-виробничої компанії
"Юстас",
лікар.

Чим відрізняються синтетичні вітаміни від натуральних
Прийом синтетичних вітамінних препаратів виправданий лише в тому випадку, коли потрібно швидко подолати жорсткий авітаміноз або наситити організм певними вітамінами у разі деяких тяжких гострих станів, приміром, енцефалопатії мозку, реабілітації після коми, операції під наркозом, пришвидшення процесу загоєння виразок тощо.
З метою оздоровлення та для лікування хронічних захворювань, особливо у дітей, ліпше вживати натуральні вітаміни, які містяться в продуктах харчування. Річ у тім, що для організму натуральні й синтетичні речовини - різні речі, навіть, якщо в них однакова хімічна формула. В організмі є захисні механізми, які перешкоджають синтетиці потрапляти в клітину і навіть намагаються звільнити від неї організм, як від чужорідної для нього субстанції. Найгірше, що "під одну мітлу" потрапляють і натуральні вітаміни. Бо у разі надходження в організм синтетичних речовин він активує систему знищення. Тож очікуваної користі від синтетичних вітамінів не буде досягнуто. А ось шкоди наробити можна. Зокрема, у разі передозування спричинити алергійну реакцію. Вона з'являється внаслідок потрапляння в кров великої кількості синтетичних, токсичних для організму речовин, з якою він не спроможний впоратися (зв'язати за допомогою спеціальних білків і вивести). У деяких дітей таке передозування "хімії" може виникнути незважаючи на те, що вона не перевищує дозу препарату. Просто дитячий організм і так "вщерть" заповнений хімічними речовинами, які сьогодні містять більшість промислових продуктів харчування та напоїв (барвники, стабілізатори, консерванти, ароматизатори тощо).
Про те, що синтетичні й природні вітаміни спричинюють різні реакції, а отже й зумовлюють різну дію, свідчить такий дослід: якщо у посудинах з водою розчинити одну й ту саму речовину, але різного походження - натуральну й синтетичну, і пропустити через них поляризоване світло, то в одному випадку промінь відхилятиметься вправо, а в іншому - вліво. Це саме відбувається й в організмі. А отже, марно очікувати однакового ефекту від застосування хімічних і природних вітамінів.

Повідомлення відредаговано Настюша: 10 серпень 2009 - 21:16

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Катінька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 квітень 2008 - 17:43

Привіт :bye: .
Я пила вітрум прегнат форте,коли була на 6 місяці десь 20 днів попила і всьо. Бо лікарка каже,шо я й так здорова,гемоглобін маю 115,а для вагітних це супер.А як у вас з гемоглобіном? :good:
My Signature
Зображення Зображення
не більше двох лінієчок
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sonya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 квітень 2008 - 19:29

Лікар призначив мені Прегнакеа, але я приймаю замість нього натуральні вітаміни в препаратах Емвей.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 квітень 2008 - 20:53

Перегляд повідомленняSonya (30.4.2008, 19:29) писав:

Лікар призначив мені Прегнакеа, але я приймаю замість нього натуральні вітаміни в препаратах Емвей.

Не чула ніколи. Тепер знатиму ось: Зображення

Цитата

ПРЕГНАКЕА капс. №30
Категория: Биологически активные добавки
Производитель: Vitabiotics, Великобритания
МНН: ПОЛИВИТАМИН; МУЛЬТИМИНЕРАЛ;

My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 травень 2008 - 07:10

Прегнакеа - это вообще БАД, на счет употребления их в пищу вообще отдельную тему можно заводить, как по мне страшноватая штука.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 47 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

@Ksywa@ світлина

@Ksywa@  Щаслива матуся свого синочка.Вже дуже сильно його люблю -два роки і одни день!!!!

25 сер 2016 16:28

юлія 27 світлина

юлія 27  Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас – солов`їна. Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для всіх нас – УКРАЇНА!

25 сер 2016 11:02

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

24 сер 2016 18:07

Показати коментарі (1)

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

24 сер 2016 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Алетейя світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 28 серпень 16 )

Перекладач онлайн