Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Дисплазія кульшового суглоба - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 34 Сторінок +
  • « Перша
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Дисплазія кульшового суглоба Що робити? Оцінка: ****- 1 Голосів

Користувач поза мережею   Svit drims 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 23 квітень 2013 - 16:27

Напишу і про нас новини. Була я ще в 2 лікарів. Один сказав, що дуже все препогано, носити проф штани 3 місяці. Ми зробили повторний знімок. То по цьому ж знімку інший лікар написав, що ми повністю здорові.
Зходили ще раз до Яковця з тим повторним знімком і він сказав, що лівий дашок вже повністю відповідає нормі, а правий ще ні. Але теж сказав носити проф штани. Ну от не розумію я тих лікарів... Дитині не одягаю тих проф штанів, кістки ростуть, ну трохи відстають від норми, але ростуть і доганяють своє. Чого ж всі так прискіпливі до тих проф штанів і т.д. і саме до таких радикальних методів лікування??? І потім будуть говорити, що носили проф штани і вони допомогли... Кістка і без них росте і будь розумний в цій ситуації. Будемо проходити ще курс масажу і в 1 рік повтор на огляд і на знімок. То надіюся, що і права ніжка буде повністю в нормі.

Повідомлення відредаговано Svit drims: 23 квітень 2013 - 16:30

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natalia Butterfly 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 23 квітень 2013 - 17:51

Дівчатка порадьте хорошого масажиста з Сихова ..... треба щоб приходив додому.....дуже треба !!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ladyz 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 10 травень 2013 - 10:36

я була вчора з малишкою на узд кульшових суглобів- воно показало що відхилень ніяких немає. все в нормі. чи може так бути якщо нам ставили діагноз дисплазія
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 травень 2013 - 16:54

ladyz, може бути, звичайно.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Fortunato 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 16 травень 2013 - 16:08

Здравствуйте! У моей дочурки была дисплазия кульшовых суглобив, по рекомендации подруги, обратилась к реабилитологу Игорю Ивановичу Фолюш, о работает в частной клинике. Довольна результатом, врач очень хороший. Нам хватило 2 курса по 10 массажей и проблемы, как и не бывало. Огромное ему спасибо!
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 травень 2013 - 21:48

Fortunato, мова спілкування на форумі - виключно українська! Ростіть здорові!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   marol@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 травень 2013 - 14:12

ladyz (10 травень 2013 - 10:36) писав:

я була вчора з малишкою на узд кульшових суглобів- воно показало що відхилень ніяких немає. все в нормі. чи може так бути якщо нам ставили діагноз дисплазія

На жаль, може бути. УЗД в таких випадках не дуже інформативне. Бажано зробити рентген, щоб виключити всі сумніви.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ifochka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 червень 2013 - 12:32

Ira.Iryna.Irusja (24 березень 2013 - 10:38) писав:

Привіт! Я на форумі новенька, також цікавить тема про кульшові суглоби, а також несформованість ядер окостеніння... навіть створила свою тему, але бачу на неї ніхто не відреагував... (можливо, щось не так зробила). Ми з донечкою зараз наблюдаємось в хорошого ортопеда Попика Євгена Івановича з Орлика... можу рекомендувати... лікар від Бога, уважний, спокійний, приділяє максимум уваги дитині, дає відповідь на будь-які запитання (я мама, і мене цікавить все: як, коли, що, де, чому... спокійно все мені пояснив, вислухав і порадив)! Ми в нього були вже 3 рази, і про цю людину можу тільки позитивно відгукнутись! :girl_tender:

Доброго дня! Хочу поїхати з малою до лікаря Попика на консультацію,так як про нього прочитала найбільше схвальних відгуків.Ви б могли мені може надати таку інформацію,де він приймає,в які дні,година,чи можливо номер телефону маєте???? і ще цікавить,чи потрібне направлення з місця проживання?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Solkanda 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 червень 2013 - 13:40

Стосовно дисплазії, зі свого досвіду знаю, що узд не інформативне. І про це мені сказали два досвідчені ортопеди. Нам робили узд кульшових суглобів в 3 місяці і написали в заключенні "норма". Коли через місяць при огляді інший лікар помітив непропорційні складочки на попці, направив на рентген, і виявилось, що в нас підвивих з обох боків. Носимо стремена з 4 місяців, скоро знову на контрольний рентген. Дуже хвилююсь, чи все виправилось, чи ще доведеться мучитись.

Повідомлення відредаговано Solkanda: 10 червень 2013 - 13:40

My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ksush@ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 червень 2013 - 16:28

І ми зробили в 3 місяці рентген-підвивих з однієї сторони,відсутні ядра окостеніння.Процедури,масажики 13 разів,профштанці...Через 3 місяці повторно рентген зробили.Але знімок описував інший рентгенолог,старший,досвідченіший.Сказав,що на обох знімках все в нормі.І що даремно я мучу дитину.Ортопеда,в якого були попередній раз,не було,і нікуди ми більше не ходили.Бачу,що в дитини все добре,як на мій погляд,і ніжки рівні,і складочки...Вирішила дивитись на знаки:якщо не було обох лікарів,які нам поставили такий діагноз,а попали до ішого,значить мені треба було до нього попасти і спростувати той діагноз.Тим більше я працюю в лікарні і добре знаю цього останнього лікаря.Ось так.Надіюсь,все в нас добре!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ifochka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 червень 2013 - 11:16

Дівчатка,скажіть будь-ласка як попасти до Попика?! Хто має його контакти???

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ira.Iryna.Irusja 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 червень 2013 - 21:18

Ifochka (11 червень 2013 - 11:16) писав:

Привіт! Направлення не потрібно, він приймає 2 рази на тиждень в поліклініці на Орлика, в вівторок і четвер, тільки 2 год. (можливо в мене застаріла інформація, щоб переконатись в достовірності, можна зателефонувати на довідку дізнатись тел. реєстратури Поліклініки на Орлика, і тоді вже сама реєстратура надасть більш точну інформацію про дні і год. прийому Попика в поліклініці). Ми останній раз в нього були 31 травня, завжди телефоную йому на моб. 0975830382 - Попик Євген Іванович (краще телефонувати ввечері!!!) Нехай всі малята будуть здорові! ;)
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 червень 2013 - 21:24

дивіться чкщо узд не імформативне то навіщо лікар направив нас на узд, а не на ренген-хоч і шкідливо, але . що мені тепер робити їхати до Попика знову ччи як
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 червень 2013 - 14:21

Нас всі лікарі до яких ми зверталися відправляли лише на ренген. УЗД можуть побачити лиш ядра окостенінь, а як формуються дашки (тазова кістка) - ні. В нас теж по візуальних ознаках все добре, а ренген показував дисплазію.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Romanna 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 червень 2013 - 11:40

УЗД не є інформативним для діток старших 10-12 місяців. Нам робили двічі, крім ядра окостеніння вимірювали розміри кутів альфа і бета, що на рентгені ортопед повинен робити за допомогою лінійки, перш ніж ставити діагноз. Все залежить від кваліфікації лікаря-діагноста.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Solkanda 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 червень 2013 - 11:00

Сьогодні нам зробили повторний рентген і поставили шину. Хтось має подібний досвід? Як дитина себе поводить у ній? Лише лежить? Бо в стременах доня хоч якось намагалась повзати, сідати. А тепер ще три місяці мучитись. Як дитина після цього розвивається?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 червень 2013 - 20:44

Solkanda (14 червень 2013 - 11:00) писав:

Сьогодні нам зробили повторний рентген і поставили шину. Хтось має подібний досвід? Як дитина себе поводить у ній? Лише лежить? Бо в стременах доня хоч якось намагалась повзати, сідати. А тепер ще три місяці мучитись. Як дитина після цього розвивається?

шкода вашу дитину. якщо ви довіряєте лікарю?а якщо ні? чи не хочете ще з кимось порадитись?
в знайомих дитину гіпсували,це не допомогло. потім витяжка -долікували до того що ножка стала довша за другу на сантементр, потім вони звернулися до масажиста і він на протязі року поставив дитину на ноги. якщо дитина постійно лежити мязи не працюють вам буде потрібно робити масажі
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   notika_r 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2013 - 08:31

в нас ножки розводяться ідеально.. педіатр не помічала дисплазії.. у зв"язку із тонусними порушеннями почали проводити курс масажа (просто помітила, що хлопчик однією ніжкою частіше дригає).. от масажистка і почала підозрювати дисплазію.. УЗД показало недорозвинуті ядра.. звернулися до Чеверди Івана Степановича (ортопед в Рівному).. відгуки про нього чули схвальні.. він мого хлопчика оглянув і дисплазії не помітив, а вже після того як я показала висновок УЗД сказав лікувати.. профштанці, масаж, електрофорез.. от і ловлю себе на думці часто - а якби я не помітила, що він однією ніжкою частіше працює.. або не сказала лікарю про це..
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2013 - 09:37

notika_r, а я би вам радила зходити ще до Юзепчука або Яковця, бо саме з Чевердою мала негативний досвід.

notika_r, я писала про похід до нього буквально на минулій сторінці, можете почитати і що саме цікаве лише тепер спілкуюся з людьми і чую аналогічно погані відгуки. Нехай ваша малявка буде здорова!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   notika_r 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 червень 2013 - 07:20

Svit drims, а ці лікарі (Юзепчук та Яковець) де приймають?.. як їх можна знайти?.. за Чевердою я теж помітила "провали в пам"яті":)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 34 Сторінок +
  • « Перша
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

4 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 4 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

@Ksywa@ світлина

@Ksywa@  Щаслива матуся свого синочка.Вже дуже сильно його люблю -два роки і одни день!!!!

Вчора, 16:28

юлія 27 світлина

юлія 27  Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас – солов`їна. Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для всіх нас – УКРАЇНА!

Вчора, 11:02

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

24 сер 2016 18:07

Показати коментарі (1)

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

24 сер 2016 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Алетейя світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 серпень 16 )

• З днем народження
    ЯЖенька 
    - Вік: 38
  • З днем народження
    Kukuru3ka 
    - Вік: 31

Перекладач онлайн