Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Мультиварка - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 37 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Мультиварка чи хто має таке чудо в себе на кухні? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   ЮляЛя 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 11 січень 2012 - 13:10

Перегляд повідомленняjet (06 січень 2012 - 08:29) писав:

для мене теж було дико варити супи в мульті. А тепер лише там і варю, дуже зручно. Лише, я б теж тепер хотіла Декс-60.Бо там таймер можна виставити вручну або тушіння там від 20 хв (якщо не помиляюсь), а емні цього в 50-ій моделі дуже не вистачає.

так,саме так. А ще там на відміну від 50 є режим молочна каша,йогурт-що при наявності дітей просто необхідно
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 січень 2012 - 13:15

Перегляд повідомленняKnopkaMaria (11 січень 2012 - 01:38) писав:

Мда, начиталась тут вас і вже хочу мультиварку. Отак і з йогуртницею було-один день почитала, за ніч те все перетравила і на другий день в чоловіка вибила ту йогуртницю... Бачу що скоро буде аналогічна ситуація...
Просвітіть в скільки в середньому обійдеться така покупка? Ну щоб модель не зовсім простенька була, ну і не супер-пупер наворочена...

Я мала такі ж сумніви перед покупкою..Але тут і йогуртніца і пароварка і все решта в одному-тобто економія місця реальна. Вибрала саме Декс 60-бо співвідношення ціна-якість-функціональність мені сподобалось. Гарантія 2роки. Купляла тут
Прихований текст
Поки ще не пошкодувала ні секунди.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jane 

• Молода мама
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 січень 2012 - 17:36

KnopkaMaria, а ціна буде залежити не стільки від навороченості самої мультиварки, скільки від бренду. можна знайти однакові за функціоналом, але в ціні різниця буде 1000 - бо то оріон, а то панасонік чи ще щось.
я так само наслухалася відгуків і через два дні вже купила мультиварку, брала найдешевшу оріон, поки що, ттт, нарікань немає
My Signature
Виникло питання? Відповідь може бути в ЧаПах!

Дитинство закінчується вагітністю. Чоловіки не дорослішають ніколи.

мій блог

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krista84 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2012 - 12:11

Дівчата ,прочитавши стільки позитивних відгуків ,задумалася над придбанням мультиварки, цікавлять такі питання: чи багато електроенергії вона використовує, скільки часу готується наприклад картопля, або рис і чи достатньо кострюлі об"ємом 4 л. на сім"ю з чотирьох дорослих людей.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2012 - 12:45

Перегляд повідомленняKrista84 (31 січень 2012 - 12:11) писав:

Дівчата ,прочитавши стільки позитивних відгуків ,задумалася над придбанням мультиварки, цікавлять такі питання: чи багато електроенергії вона використовує, скільки часу готується наприклад картопля, або рис і чи достатньо кострюлі об"ємом 4 л. на сім"ю з чотирьох дорослих людей.

з часом приготування,то э трошки мінус,бо готує довше, але то відносно,бо не треба за нею слідкувати особливо..Включим-займаєшся своїми справами..В моїй є окремий режим,рис,гречка,то він триває приблизно 50хв. Ще є таймер,тобто якщо треба наприклад,щоб було готове на якусь годину-заклав,настроїв на цю годину і вона сама включається, і у вказану годину все готове.Картоплю-то залежить що саме з неї і яка картопля..Я робила картоплю в 4л. кастрюлі,як приходили гості-нас було 4 дорослих,2дітей,то ще лишилось))Але це ж те ж залежить від апетитів гостей)))))))))))
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olesya* 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2012 - 13:50

OLI4KA))), поділіться враженнями. Як Ваша Віконт-ВС601 працює? Як Ваша думка, чи треба яку дорожчу брати?
Я задивляюсь саме на таку модель.
My Signature
Сонце завжди встає у вікні дитячої спальні Зображення

Щастя схоже на метелика. Чим більше його ловиш, тим більше воно вислизає. Але якщо ви перенесете свою увагу на інші речі, воно прийде і тихенько сяде вам на плече.
В. Франкл
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OLI4KA))) 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 лютий 2012 - 16:49

Перегляд повідомленняOlesya* (01 лютий 2012 - 13:50) писав:

OLI4KA))), поділіться враженнями. Як Ваша Віконт-ВС601 працює? Як Ваша думка, чи треба яку дорожчу брати?
Я задивляюсь саме на таку модель.

Я дуже задоволена.Дорожчу брати не потрібно однозначно,це тільки переплата за бренд.Всі програми працюють добре.От ще молочну кашу не варила,хоча цей режим юзаю найбільше.Вчора на ньому варила домашнє згущене молоко,то збігало,потрібно було контролювати самостійно.А так штука класкна,своїх грошей вартує.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   оксаночка 82 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 лютий 2012 - 19:03

Хто має рецептики до мультиварки Віко?Буду дуже вдячна!
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ibojechko 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 лютий 2012 - 14:17

І я стала щасливою власницею цього чудо горшочка. В мене Паносонік 18. Дуже задоволена, страви дуже смачні, особливо подобається картопля тушена в молоці чи сметані, а рис який получається..... Ще дуже класно, закидала все, включила і пішла гуляти з малявкою, а приходиш і все вже готове.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аліска 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 лютий 2012 - 10:59

Дівчата переглянула не погані ціни на VINIS , у нових моделей є функія випічки, можливо хтось користується мультиваркою цього виробника, буду вдячна за відгуки.
Також цікавить що важливо при виборі мультиварки. Буду вдячна за ваші коментарі.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 лютий 2012 - 22:15

Аліска, за цю модель незнаю..я коли обирала,то погуглила..почитала відгуки..А при виборі..наявність програм напевно..тобто наприклад Декс 50,який я хотіла спочатку немав функції молочна каша,йогурт та ручний режим..а наступна модель,Декс 60,вже має ці функції..мені з 2 дітьми і молочна каша і особливо йогурт(нема місця ще окремо на йогуртницю) дуже суттєво...Хоч якщо почитати,то народ пристосовується варити і на тих програмах що є,те що йому треба)) Ну і головне певно місткість-скільки літрів кастрюля..
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Джаді 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 березень 2012 - 09:13

Перегляд повідомленняЮляЛя (28 лютий 2012 - 22:15) писав:

Аліска, за цю модель незнаю..я коли обирала,то погуглила..почитала відгуки..А при виборі..наявність програм напевно..тобто наприклад Декс 50,який я хотіла спочатку немав функції молочна каша,йогурт та ручний режим..а наступна модель,Декс 60,вже має ці функції..мені з 2 дітьми і молочна каша і особливо йогурт(нема місця ще окремо на йогуртницю) дуже суттєво...Хоч якщо почитати,то народ пристосовується варити і на тих програмах що є,те що йому треба)) Ну і головне певно місткість-скільки літрів кастрюля..

а чи пробували готувати йогурт? поділіться враженням
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 березень 2012 - 09:31

Перегляд повідомленняДжаді (09 березень 2012 - 09:13) писав:

а чи пробували готувати йогурт? поділіться враженням

так,роблю, з заквасок. Получається йогурт))перед тим як робити -заливаю ту кастрюлю кип"ятком, зливаю,наливаю молоко,закваску ,включаю і деколи дивлюсь,щоб не перекис..бо в мене чомусь різний час получається сквашування-раз 6год,раз 5...може від молока залежить або від закваска чи материнська..Перевірити просто-нахиляю мультю-і вивлюсь консестенцію. Як готовий,виключаю,переливаю в банку і в холодильник. Єдиний мінус,то що всі ці 5-6 годин мультиварка зайнята))) то важко,бо вже привикла весь час в ній щось робити.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Radyga 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 березень 2012 - 09:44

Дівчата, а я от невірна Фома. Начиталася тут і хочу собі. Ну невже вона така класнюча?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 березень 2012 - 09:48

Перегляд повідомленняRadyga (09 березень 2012 - 09:44) писав:

Дівчата, а я от невірна Фома. Начиталася тут і хочу собі. Ну невже вона така класнюча?

поки не спробуєте не зрозумієте))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 березень 2012 - 10:09

Тільки не смійтеся з мене бо це не мої слова. Сказала моя мама : Моя знайома сказала, що мікрохвильовки і мультиварки, і всіляке оте чудо техніки, якщо постійно вживати їжу з приготовану у такій техніці, розрушає днк". Дівчата можливо це повна тухта...........але таке мені озвучили
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 березень 2012 - 10:25

Перегляд повідомленняRadyga (09 березень 2012 - 10:09) писав:

Тільки не смійтеся з мене бо це не мої слова. Сказала моя мама : Моя знайома сказала, що мікрохвильовки і мультиварки, і всіляке оте чудо техніки, якщо постійно вживати їжу з приготовану у такій техніці, розрушає днк". Дівчата можливо це повна тухта...........але таке мені озвучили

ага...а як нарахунок плити...духовки?..колись на вогнищі готували...і то все було чудо техніки..хай знайома вертається в печеру жити...і все буде в порядку з ДНК))) Я ще такого маразму не чула...ну ладно,мікрохвильовка..то чула всяке...а мультиварка...Вона взагалі знає що це? Чайником електричким те ж не користується? Якщо користується,то хай кидає це діло...Це те саме по суті...нагрів електрикою...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 березень 2012 - 10:29

Особисто моя маман поняття не має ніякого що таке "мультиварка". А вже націлена сьогодні йти по магазинам, шукати. Залишила свій вибір на Панасонік-18. Малого день не бачу, він в садочку я на роботі. ВВечері приходимо додоми, і я весь вечір стою біля плити. Так хоть дитині уваги більше приділю.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОптИмІст 

• Татусь року
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 21 березень 2012 - 18:30

минуло вже 2 тижні від часу купівлі, перепробували багацько вже всього готувати в мульті. коротко і доступно: МЕГАДЕВАЙС!!! смак всіх страв насичений і густий як ніколи до того (хто власник мульті - зрозумів мене). одне питання до всіх власників - пара у вас куда валить? у витяжку чи не звертаєте на неї уваги?
юля, тобі окреме дякую за допомогу при виборі! Зображення
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kib 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 березень 2012 - 18:52

І в мене є мультиварка )))) Купили ще літом, Оріон в нас, при виборі марки звертала увагу на те щоб обов*язково була функція приготування йогурту, на той час на ринку більше не було моделей з йогуртницею, тому взяли Оріон, але ніскільки не жалію, дуже задоволена, працює в мене майже кожен день. Найчастіше використовую функцію "тушкування" та йогурт, от супи ще не варила, все ніяк руки не дійдуть.

Що стосується шкідливості, то мікрохвильовки дійсно шкідливі, купа інфи на цю тему є, власне шкідливі ці мікрохвилі, а мультиварка діє за принципом електичної плити, просто хтось мудрий розробив програми (температура+час) і от вийшло таке чудо техніки.
Всім хто має діток дуже рекомендую, суттєво економить час
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 37 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Shady Lady  світлина

Shady Lady   Як модератор використовую на Малечі правила форумі, як людина - повагу, розуміння та здоровий глузд. Шановна "МАЛЕЧІВСЬКА ДИВАННА СОТНЯ" або ви згрупуєтеся всі в одній конкретій темі, або буду відловлювати по одному і банити на пару днів-тижнів поки в голові не підключиться здоровий глуз замість паніки. Вам, як темку назвати і в якому підфорумі розмістити? Те саме стосується ЩОДЕННИКІВ і СТАТУСНОЇ.

Вчора, 22:59

suzuki :) світлина

suzuki :)  вдруге стану мамою :) щасливі і налякані... Боже, бережи нас, щоб наші діти родились у спокійні і мирні часи, у вільній Україні!

Вчора, 16:17

Показати коментарі (9)

SeeStar світлина

SeeStar  називається дожилися...прийшло повідомлення на селищну раду що з сьогоднішнього дня будуть вимикати світло з 20,00 до 00,00!!!!! уявити тільки!!!!!4 години!!!!!! це реально знущання

Вчора, 15:54

Показати коментарі (11)

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Благодійні календарі в Українському стилі на 2015 рік. Приєднуйтесь http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=63474

Вчора, 15:47

ІВАНЧИК світлина

ІВАНЧИК  Тссс.Чуєш серце б'ється.Твоє чи моє?НАШЕ.....

Вчора, 14:20

iryna світлина

iryna  "чуда не буде, поки ми будемо чекати, що хтось буде боротись більше, ніж готові боротись ми самі"

Вчора, 10:24

юлія 27 світлина

юлія 27  З 1 верестям і золотою осенню дорогі Малечівці

Вчора, 07:43

Ikhtab світлина

Ikhtab  Малеча нагадала мені, що за двадцять хвилин осінь...

31 сер 2014 22:41

Показати коментарі (4)

Лялечка2 світлина

Лялечка2  Під російські санкції потрапив Український борщ. Смішно.

31 сер 2014 02:49

Джульєтта світлина

Джульєтта  Я навчилась цінувати життя... цінувати те, що я маю... і дякувати Богу за все... за кожен прожитий день...

29 сер 2014 09:09

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 02 вересень 14 )

• З днем народження
    Tanyatka 
    - Вік: 28
  • З днем народження
    Lola888 
    - Вік: 26
  • З днем народження