Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Респіраторно-афективні приступи - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Зображення

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Респіраторно-афективні приступи дитина починає плакати і тут же заходиться Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Юльк@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 24 лютий 2010 - 16:15

mamusia2, Такі приступи були у мого племінникат їм приписали бромні мікстурки курси з розривом 1місяць(не впевнена) потім 2 чи 3, потім ще1 раз. Так все пройшло. Сходіть до різних лікарів. Не списуйте все на зубки. Евкаліпт може викликати алергію. Будьте обережні. Терпіння вам! Ростіть великі та здорові!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ivano4ka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 24 лютий 2010 - 17:34

В мого племінника також були колись такі напади, найчастіше коли він просто починав плакати (вдарився,чогось хотів), він заходився і були випадки що аж синіти починав, це дуже страшно, але головне не панікувати, найбільше помагає його потрясти, або попробувати заговорити,якщо це тільки початок нападу, ми часто йому у вікні машини показували, він їх дуже любить... Одного разу я дуже сильно налякалась, коли в нього почався напад, так, що моя мама племінника відтрясала,а сестра мене успокоювала, бо я не могла зупинитися від плачу((((
Але останнім часом такого вже не траплялося, лікарі казали,що переросте - переріс напевно, йому скоро 3 рочки, найгірше було до 2 років...
Бажаю всім триматися!!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mamusia2 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 березень 2010 - 13:01

'Юльк@'
Такі приступи були у мого племінникат їм приписали бромні мікстурки курси з розривом 1місяць(не впевнена) потім 2 чи 3, потім ще1 раз. Так все пройшло. Сходіть до різних лікарів.

А який саме спеціаліст приписав бромні мікстурки? Ми лікуємось у невролога і нам призначають кальцій, Магне В6.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 березень 2010 - 13:57

mamusia2, Невропатолог приписав. Спочатку пили бромні мікстурки(там ще валерянка в склад входить), а потім Дормікінд 10днів. І все ТТТ пройшло. А інші лікарі стільки говрили і приписували, що нам очі вилазили. Казали що то від горла, носа, закупорка легенів, алергія, приписували що завгодно і нічого. А потім поїхали на нейросонографію і там все вияснилось. Малого мучили 1,5 року
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 березень 2010 - 17:07

Дівчата, я в розпачі :unknw: Три тижні спокою, а тут таке... На День народження Влад так зайшовся!!! Цього разу і дугою вигинався, зуби закусив. До речі, Lori, палець засунула як і ви. Жах, мені вже й не до гостей було... Знову даю кальцій, але чому результат такий короткотривалий? І що тепер до 2 рочків завжди давати? Вірите, сил ніяких: ні фізичних, ні моральних... Вчора так боліло серце, що й заснути не могла.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lori 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 березень 2010 - 17:21

mamusia2 Вам зараз головне не нервувати самій. Це нічого не змінює, а нерви не відновлюються. Я купила в аптеці сіль Карапуз з перших днів з лавандою і піхтою, даю курсами каплі ЗСП (педіатр порадила) вони заспокійливі в основному впливають на емоційний стан. 1 капля на кг ваги. Ще є каплі без вмісту спирту продаються в Зеленій аптеці я теж їх сппробувала, мята і пустирнік не дуже діяв, а меліса непоганр підійшла. Головне щоб дитина не нервувала. Кальцієві препарати теж з Зеленої аптеки даю з перервами і чекаю поки пройде.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Книжуся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 14:51

Моїй дитині Христині 7 місяців, коли починає плакати тут же зразу заходиться, і так довго, що аж синіє (один раз до 15секунд дотягнула) А вчора мабуть було довше ніж 15сек. це сталося в моєї мами на руках, вона сама ледь не зомліла від переляку. З чим це повязано? Що робити, щоб цього небуло? До якого лікаря з таким потрібно звернутися, щоб отримати кваліфіковану допомогу, а не пораду досвідченої медсестри? Можливо бракує якихось вітамінів, або щось з легенями? В старшої дочки ніколи такого не було. В Хрестини до семи місяців раз чи два було, а цього місяця мало не щодня.
Усім, хто відповість дякую.
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цитрина 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 14:58

Reklama, звичайно, що терміново ідіть до лікаря. До невропатолога, може... Ну і до педіатра якогось толкового, а той вже направить до відповідних спеціалістів. Ви так страшно все описали, не зволікайте!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nata_war 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 14:59

я думаю, саме краще до невролога звернутися

Повідомлення відредаговано nata_war: 04 березень 2010 - 14:59

My Signature
Зображення
Важко бути скромною, коли ти найкраща...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kolcmar 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 15:11

Перегляд повідомленняReklama (4.3.2010, 14:51) писав:

Моїй дитині Христині 7 місяців, коли починає плакати тут же зразу заходиться, і так довго, що аж синіє (один раз до 15секунд дотягнула) А вчора мабуть було довше ніж 15сек. це сталося в моєї мами на руках, вона сама ледь не зомліла від переляку. З чим це повязано? Що робити, щоб цього небуло? До якого лікаря з таким потрібно звернутися, щоб отримати кваліфіковану допомогу, а не пораду досвідченої медсестри? Можливо бракує якихось вітамінів, або щось з легенями? В старшої дочки ніколи такого не було. В Хрестини до семи місяців раз чи два було, а цього місяця мало не щодня.
Усім, хто відповість дякую.

Доброго дня! У нас теж було таке. У 2-ох випадках я думала вже викликати швидку, але дала на язичок "Нурофен" (дитячий сироп) і все обійшлося. Тоді я зрозуміла, що щось її боліло. Бо без причин вона не плаче. Бувало у 2-4 міс. коли на хвилину відходила, то теж могла так заходитися, навіть виступали по личку червоні кров'яні п'ятна.
Проте моя плимінничка (1 рік і 7 міс.) від народження і донині буває дуж часто бавиться все добре і як почне плакати, що аж синіє, а потім все добре знов лише схлипує довго.
Моя думка, придивіться до неї і ви зрозумієте. Може її щось торбує, якісь болі, то після Нурофену заспокоється. Якщо ні то спробуйте викотити яйце. Це дуже діє. Якщо бодай найменший переляк до трьох днів усе перейде. В мене таке було із старшою. Якщо вже нічого не допоможе. Зверніться за порадою до невропатолога дитячого.
Ростіть здорові і щасливі! Хай вас Бог береже!
My Signature
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mania4ka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 15:20

Така тема вже існує тут
My Signature
Спойлер

Чоловік завжди повинен говорити жінці всього три слова – Люблю! Куплю! Поїдемо!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   frotanya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 04 березень 2010 - 15:27

недавно слухала лекцію на цю тему,то казали що категорично не можна дитину трогати навіть щось говорити до дитини щоб заспокоїти, найкраще звернутись до невропатолога
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 16:40

Перегляд повідомленняkolcmar (4.3.2010, 15:11) писав:

Доброго дня! У нас теж було таке. У 2-ох випадках я думала вже викликати швидку, але дала на язичок "Нурофен" (дитячий сироп) і все обійшлося. Тоді я зрозуміла, що щось її боліло. Бо без причин вона не плаче. Бувало у 2-4 міс. коли на хвилину відходила, то теж могла так заходитися, навіть виступали по личку червоні кров'яні п'ятна.
Проте моя плимінничка (1 рік і 7 міс.) від народження і донині буває дуж часто бавиться все добре і як почне плакати, що аж синіє, а потім все добре знов лише схлипує довго.
Моя думка, придивіться до неї і ви зрозумієте. Може її щось торбує, якісь болі, то після Нурофену заспокоється. Якщо ні то спробуйте викотити яйце. Це дуже діє. Якщо бодай найменший переляк до трьох днів усе перейде. В мене таке було із старшою. Якщо вже нічого не допоможе. Зверніться за порадою до невропатолога дитячого.
Ростіть здорові і щасливі! Хай вас Бог береже!

Я придивилася і здається вже зрозуміла в чому справа. Скоріш за все це дійсно переляк тому, що я не припильнувала і раніше вона два рази впала з дивану, після того приступали стали частішими, і до того ж вона дуже шустра і часто може вдаритися аж до плачу. Мабуть в неї починається приступ тоді, коли вона відчуває, що може впасти чи вдаритися. І напевно дійсно потрібно злити яйце, і краще за нею доглядати.
Ще раз безмежне дякую, що розплющили очі, і виявилось що причина приступів в недостатньому догляді.
Обовязково вилию яйце.
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ukrajinochka 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 22:37

я дивуюсь... замість того щоб звернутись до лікаря, Ви плануєте викачувати яйцями малятко... жах... краще в церкву сходили б... якщо дійсно був переляк, сходіть до невролога і там призначать дитині лікування: заспокійливі ванни, можливо якісь травки...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kolcmar 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2010 - 23:06

Перегляд повідомленняUkrajinochka (4.3.2010, 22:37) писав:

я дивуюсь... замість того щоб звернутись до лікаря, Ви плануєте викачувати яйцями малятко... жах... краще в церкву сходили б... якщо дійсно був переляк, сходіть до невролога і там призначать дитині лікування: заспокійливі ванни, можливо якісь травки...

Дівчата! Якщо дійсно переляк то тоді тільки таким способом можна допомогти дитині. Я вже переконалася. Бо 3 рази стикалася із своєю старшою. Що ми не робили і де ми не зверталися ніщо недопомогло. Ходили по лікарях. Вони понавиписували купа заспокійливих. Давали за здоров'я в церкву. А одна старша жінка, яка все життя пропрацювала фельшером порадила не приймати жодних ліків, бо зроблю з дитини каліку. І сказала, що там є така жінка яка вміє виливати віск (але віск до повноліття не можна виливати) ї викатує яйце. Ми завезли її лише раз і до 3-ох днів дитина купалася (з ванни витягнути вже неможливо було). А до цього ви собі не можите уявити, як вона кричала несамовито. Потім перелякалася у садочку, це теж було, щось страшне. Я вам не можу пояснити яку вона мені закотила істерику. Виховатилька мені почала казати, що вона не знає, що сталося, що вона не винна. В цьому ніхто не винний. Дитя лякається будь-чого. І тоді теж ми скористалися цим методом. Моя Настя на 3-ій день після того коли навіть на відстані не допускала до себе ні виховательку, ні няню. Дала цьомка вихователю. А через 5 днів пішла до садочку так як ходила до цього часу.
Тому я в тому тисячу раз переконана. Я теж віруюча і не вірю в жодні забобони ч т.п. Але оскільки моїх дітей постійно врікають і старша схильна до переляку. То лише яйцем і сірниками рятую їх. І жоден лікар не допоможе у цьому випадку. Це факт. Мене навчило життя і досвід. Хто з тим стикався то підтвердить, що інакшого виходу з цієї ситуації немає.
Тепер себе картаю чому я швидше до цього недодумалася, а довгий час травмувала дитину. Тепер моя доця росте спокійною, врівноваженою і здоровою і це головне.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 березень 2010 - 00:59

Перегляд повідомленняUkrajinochka (4.3.2010, 22:37) писав:

Можете мене вважати бажевільною але взагалі я намагаюся менше спілкуватися з лікарями, навіть якщо це педіатр, і навіть якщо в мене дитина якій ще року немає. Я їм настільки недовіряю, що ви собі уявити не можете. З усього досвіду спілкування з лікарями дійшла висновку: що вони швидше доведуть тебе до гробу, ніж ти сам себе. Я сама після неправильного лікування прописаного мені якимось там супер пупер професором ледь богові душу не віддала. Таке невдале лікування зі мною відбувалося два рази, цього мені стало достатньо, щоб по можливості більше ніколи не користуватися послугами лікарів. А взагалі в моїй родині траплялася незліченна кількість таких випадків. Сама неходжу до лікарів і дітей своїх якомога рідше показую їм. Звичайно бувають винятки - є лікарі від бога, але це велика рідкість, і потрібно мати щастя, щоб знайти такого. Я навіть народжувати не наважувалась - бо це 9 місяців спілкування з лікарями. Але тут мені пощастило, в мене був пречудовий гінеколог-акушер дійсно лікар від бога і людина з великої букви.
Тож спочатку я вилию яйце, а вже потім при потребі піду з дитиною до лікаря.
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цитрина 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 березень 2010 - 09:33

Цілком підтримую Україночку. Такі речі в такому ранньому віці можуть говорити про дуже негарні хвороби. Я Вас не лякаю, але сходити до лікаря, щоб прийнамі заспокоїв, що нічого поганого вашій дитині не загрожує - невже це так важко? Не обов"язково ж зразу приймати все те, що лікар приписує. Я, наприклад, що стосується здоров"я дитини, завжди раджуся хоча б з двома лікарями.
В синочка десь у 5 місяців, коли засинав, пару разів трусилася голова. Ми зразу ж поїхали до дитячого невропатолога, вона нас оглянула, сказала, що все нормально, пояснила, чому таке може бути, заспокоїла. А щоб отак чекати роками-місяцями "а може переросте"... Та я б посивіла після кількох таких нападів.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 березень 2010 - 12:37

Reklama, звісно це ваша дитина і лише ви можете приймати рішення, але радила б вам здати аналіз крові на вміст кальцію. Саме його дефіцит може спричиняти приступи. З мого досвіду вам скажу, що ми й віск зливали - не допомогло. Перечитайте вище як себе поводити під час приступу, бо існує небезпека, що маля задавиться язиком. Ми лікуємось, коли малий приймає кальцій - все добре, приступи не повторюються. Тримайтесь!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NatalkaPo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 березень 2010 - 13:03

Перегляд повідомленняkolcmar (4.3.2010, 23:06) писав:

І жоден лікар не допоможе у цьому випадку. Це факт. Мене навчило життя і досвід. Хто з тим стикався то підтвердить, що інакшого виходу з цієї ситуації немає.

В мене було декілька випадків, коли дитина була дуже переляканою. Коли я народжувала вдруге, то свою старшу доцю дала свекрусі. Не знаю, що вона там з нею робила, але забравши свою дитину через декілька днів від неї - я була в шоці.
Поясню чому, моя старша доця - "циганське дитя", піде до любого не задумуючись, язик підвішений, як у старої баби, влізе куди хочеш, навіть якщо десь і стукнеться, чи травмується - полізе вдруге і втретє всеодно, їй нічого не страшно. І тут після свекрухи, я не можу нікуди з нею вийти, навіть біля дому на подвір'я. Тільки бачить людину, кидається до мене на шию з страшним криком і плачем, і від шиї її не віддереш. Я не могла сісти в транспорт, ні в магазин зайти, ні навіть до її іншої бабусі і дідуся. Серед ночі, під час сну, зривається з ліжка з страшним криком і плачем - і не можна заспокоїти.
Але я проти викачувань яйцями, чи всяких шептань. Не знаю, що там у свекрухи було, що дитя таке налякане було. Але ми з чоловіком, вночі, під час її такого крику - взялись за руки всі в трьох, і просто помолились, щоб Бог благословив свекруху, щоб поставив свій захист над дитиною, бо Він Всемогутній, звільнив доцю і захистив від всякого негативного впливу. І доця, як сиділа, так і рухнула на подушку і спала до самого ранку. А всякі істерики такі і переляки припинились, і до цього часу. А так, ми завжди молимся про захист і благословіння на наших дітей.
І повірте, Бог більше всякого яйця, і треба до Нього звертатись в першу чергу. Він все на цьому світі створив.

Моя мама любила мене все кудись водити в дитинстві і яйцями, по поводу і без..., викачувати. А мені це вилазило боком. Тому що, кожен раз, коли я залишалась одна - речі рухались, ліжко біля мене прогиналось, ніби хтось сідав чи лягав, двері самі відкривались (причому вони були на замку і відкритись самі аж ніяк не могли) і ходили ходором в хаті взад-вперед ніби від сильного вітру (в середині хати, хоча там навіть і протягу не було), вночі щось стояло біля ліжка і плакало і схлипувало, ніби жива людина, і багато всякого іншого. Навіть моя близька подруга навіть стала свідком деяких речей, а потім і мої батьки, а особливо тато-скептик, який ні в що не вірив - бачив на власні очі, і повірив. А мама моя дуже любила всяке викачування, всяке чародійство, гадання. Навіть і зараз іноді викачує собі яйцями - як не вроки, то болячки. І знаєте, здоров'я в неї чим раз гірше ставало після того, ніколи ніякого покращення.

І якщо кажуть, що НІЯКОГО виходу, окрім яєць не має, то я скажу навпаки - вихід завжди є, з будь-якої ситуації, і не один. І Біблія по цьому поводу дає гарну пораду - якщо вас проклинають (а вроки, це однозначно один з прокльонів з чиєїсь стророни), то благословляйте таких людей. Тоді благословіння буде на вашій сім'ї.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 березень 2010 - 18:07

frotanya, З ваших слів то краще не рухати, а просто спостерігати як дитина синіє???? Брєд!!! Якщо хтось хоч раз таке бачив він буде теліпати тою дитиною так щоб та прийшла до тями.
Це жах таке переживати, знаю по свому племіннику.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

D_Sofia світлина

D_Sofia  Христос Воскрес, любі малечівці! Здоров'я злагоди та миру!!!

Сьогодні, 00:13

Ninos світлина

Ninos  Цiнуй життя,та не живи цiною.Люби усiх,та не чекай вiд них любовi.Роби добро i Бог тебе побачить,й молись в хвилини,коли гiрко плачеш..

18 кві 2014 21:57

МАТІОЛА світлина

МАТІОЛА  Вдих-видих. Вдих-видих. І далі-далі-далі-далі! Воно того не варте!

18 кві 2014 10:53

Показати коментарі (2)

Ірма світлина

Ірма  Цікавий нік у нового учасника)))

17 кві 2014 16:57

Показати коментарі (13)

Maня_20 світлина

Maня_20  Тепер кредит приватбанку можна погасити не тільки зеленою валютою, а й "зеленими чоловічками")))

17 кві 2014 16:32

Показати коментарі (3)

Ароматна світлина

Ароматна  Тепер, коли українець закордоном казатиме "I'm ukrainian", ніхто не перепитуватиме "Are you from Russia?"

17 кві 2014 09:13

Показати коментарі (6)

Galicia світлина

Galicia  Піднімати над Донецьком російський прапор - всерівно, що вивішувати у себе на балконі сусідські труси:) Ганьба!

17 кві 2014 08:49

Показати коментарі (3)

nastik світлина

nastik  На Благодійному Ярмарку для діток з "Крил надії" від початку року вдалось зібрати 7714 грн! Спасибі усім, хто долучається! Працюємо і далі - http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=33233

16 кві 2014 23:01

(:Хрюшка:) світлина

(:Хрюшка:)  Малееееечааа!!!! Відпусти мене спааааатки - завтра рано вставати))) Я - малечівський наркоман) в мене малечозалежність!)))

16 кві 2014 22:46

Показати коментарі (1)

Stasuk_Nata світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 квітень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн