Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Біг - як засіб для схуднення - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Біг - як засіб для схуднення Чи займались і які результати цього Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Щаслива дружина 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 березень 2010 - 17:25

Я займалась різними видами спорту, але ні один чомусь не дав мені бажаного результату. Зараз хочу почати бігати на стадіоні для похудання (хочу скинути зайвих 3-5 кг) . Скажіть, чи є такі, хто регулярно займається бігом і які результати він вам дає?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 01 березень 2010 - 17:37

біг це найкращий хасіб для схуднення.
а ще це дуже гарний вид спорту, під час бігу працюють усі групи м'язів.

я раніше бігала, а тепер живу в районі, де немає ні стадіону ні майданчику, тому надіюсь що скоро переїду і почну ранкові заняття.

я завжди бігала зранку, найкраще десь з 6-7 години.
біг чередувала швидкою ходою, відпочивала і далі бігла.
могла бігти до стадіону, там бігати декілька кіл, далі зарядка, турнік, декілька віджимань, і назад вже швидкою ходою йти додому.
після бігу приймала душ, темп 30 градусів.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 01 березень 2010 - 18:01

І я колись бігала кожного ранку о 6 год. приблизно 2 км. Відчутного результату в плані зниження ваги я не помітила, але почувала себе в той період просто суперово! Це величезний заряд енергії на весь день!
Весна - ідеально підходить для початку занять! Успіху вам!
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bridgitta 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2010 - 18:17

я теж бігала і після закінчення ГВ знов почну. Але бігала я ввечері, десь година 8-9. Кажуть, так на серце менше навантаження. Та й не всі встигають зранку перед роботою побігати. Ваги в мене колись не було, тому сказати, скільки я втратила кг не можу, але плюсів море: по-перше, мязи в тонусі, не так потім стомлюєшся протягом дня, після бігу вже їсти не можна аж до ранку, то в любому випадку калорії втрачаються, а задоволення від пробіжки під час заходу сонця я не передам. звісно найкращий час кінень весни/літо/рання осінь, коли можна в одній футболці ганяти. найкраще це робити в компанії з якимось спортивним чоловіком, так більший стимул :)
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ukrajinochka 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 01 березень 2010 - 22:38

от і я чекаю щоб хоча б асфальт підсох трішки і буду бігати. Давно хотіла, але завжди знаходила 100 і 1 відмовку. Сподіваюсь, що цього разу все буде як спланувала :)
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ВОГНИК 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2010 - 23:30

І я минулої осені бігала десь місяць. Закинула. А зараз з приходом весни хочу знову почати. Пам"ятаю, що почувала себе чудово весь день після пробіжки. Хоча схудла трішки, бо й мети такої особливо не ставила. А ще гінекологи радять 2-3 пробіжки в тиждень - це корисно для жіночих органів. Пам"ятаю, що після пробіжки приймала душ, проводжала чоловіка на роботу, давала сніданок синулі і бігла на масаж до суперської массажистки. То цілий день потім була активна і весела. Та й чоловік поважати став більше за за прояви сили волі. Я за біг!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2010 - 23:32

Цитата

біг це найкращий хасіб для схуднення.

я не помітила на собі...
а от півгодини плавання... ой як класно як для схуднення, а ще і для здорового способу життя... задіяні всі м"язи... ніяка зарядка не замінить...
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bridgitta 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2010 - 23:37

ще один аргумент на користь бігу - він безкоштовний! не треба абонементу в басейн чи ще кудись. а бігати можна по-різному: трусцом чи високо піднімаючи коліна, на швидкість.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olusik25 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2010 - 23:40

я раніше теж бігала (десь 4 роки) причому бігала зранку і круглий рік, вага моя була 57 кг але в обєма значно менша ніж подруга при 57 і без бігу. Парадокс в тому що коли займаєшся спортом збільшується маса мязів а жирова зменшується (а жир - легший)
:girl_angel:

Користувач подумав і додав через 1 хв.:
Самопочуття було просто фантастичне (не важливо в яку пору року) кожна пора має свої +
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Foxy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2010 - 23:48

Перегляд повідомленняOlusik25 (1.3.2010, 23:40) писав:

я раніше теж бігала (десь 4 роки) причому бігала зранку і круглий рік, вага моя була 57 кг але в обєма значно менша ніж подруга при 57 і без бігу. Парадокс в тому що коли займаєшся спортом збільшується маса мязів а жирова зменшується (а жир - легший)
:girl_angel:

Користувач подумав і додав через 1 хв.:
Самопочуття було просто фантастичне (не важливо в яку пору року) кожна пора має свої +

Ну і як ви взимку бігали?В мене одразу горло страждає, дихаю інтенсивно холодним повітрям, довго потім відхожу... Хоча взагалі-то я хожу в гори взимку, до 30 км в день.І це мій найкращий спосіб бути в тонусі.
А бігати можу лише в теплу пору року...
My Signature
Спойлер

Читаємо правила підписів та лінієчок тут http://www.malecha.o...showtopic=48179
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2010 - 23:59

Завдяки бігу усіх зайвих кг не скинеш, але організм в тонусі і хороший настрій забезпечено. А що ще потрібно....в мене коли хороший настрій, то я зайвих кг не помічаю!!!! ;)
My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 11 березень 2010 - 23:09

О, біг! Ніколи не забуду у студентські роки щоденну пробіжку вранці на Високий замок і назад: весна, все цвіте, пташки щебечуть-такий заряд неймовірний!
Шкода тільки тепер це не можливо. Після родів бігати зовсім не люблю, та це і зрозуміло, хто б хотів бігати з двома відрами води :15_1_55: , знайшла альтернативу.
Біг для мене - це тонус м"язів, хороший настрій і бадьорість, а в останню чергу засіб для схуднення (ефекту зниження ваги після бігу не помічала ніколи...).
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2010 - 10:03

Перегляд повідомленняFoxy (1.3.2010, 23:48) писав:

Ну і як ви взимку бігали?В мене одразу горло страждає, дихаю інтенсивно холодним повітрям, довго потім відхожу... Хоча взагалі-то я хожу в гори взимку, до 30 км в день.І це мій найкращий спосіб бути в тонусі.
А бігати можу лише в теплу пору року...

і взимку теж бігала
а при бігу ви як дихаєте, що горло страждає?
я вдихаю носом 1 раз і роблю два видихи через рот - жодного разу горлом не страждала (від бігу принаймі)
доречі, я починаю біг як тільки закриваю за собою двері і зупиняюся аж знову біля дверей, бігаю в одному темпі (причому зимою бігала в кросах+теплі носки+футболка+вітровка(трішки утеплена)+ повязка на голову(шапок не ношу взагалі)+тоненькі рукавички)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   попелюшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2010 - 10:10

Біг по асфальту - це велика нагрузка на колінні сустави! Краще бігати на стадіоні по гумовій доріжці або по грунту чи траві.
Я в студентські роки також трохи бігала, але задоволення від цього не отримувала, тому швидко закидала те діло!)
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mickey 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2010 - 10:20

Привіт всім :) Можете зі мною не погодитись, але стосовно бігу дотримуюсь трохи іншої теорії, яку мені розповів мій брат ( турист-професіонал з 30-річним стажем, який ніколи не бігає, при цьому має чудову фізичну форму). В основі людської природи закладено, що біг не є природнім станом для людини, коли людина бігла тисячі років тому - коли була небезпека, і при цьому мобілізувався весь організм. Схуднути від бігу істотно не можна Найприроднішим станом для людини є ходьба, в тому числі на великі відстані, плавання, скажімо. Ходьба - це рівномірне довготривале навантаження, просто нормальна прогулянка - це не менше години. Повірте, коли багато ходиш - до цього просто звикаєш. Скажімо, на 8-му тижні вагітності я ходила в гори (правда без рюкзака) - 45 км за два дні, море позитиву і жодних проблем. На шостому місяці вагітності я ходила пішки з роботи - це майже півтори години неспішної ходи, правда не кожен день. Довго не хочу розказувати свої байки, але вважаю, що моя теорія теж має право на життя :) Пробувала бігати - не приносить це мені такого задоволення, як півторагодинна прогулянка, от ще би частіше був вільний час на це...
  • 3
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2010 - 10:25

Перегляд повідомленняMickey (12.3.2010, 10:20) писав:

Привіт всім :) Можете зі мною не погодитись, але стосовно бігу дотримуюсь трохи іншої теорії, яку мені розповів мій брат ( турист-професіонал з 30-річним стажем, який ніколи не бігає, при цьому має чудову фізичну форму). В основі людської природи закладено, що біг не є природнім станом для людини, коли людина бігла тисячі років тому - коли була небезпека, і при цьому мобілізувався весь організм. Схуднути від бігу істотно не можна Найприроднішим станом для людини є ходьба, в тому числі на великі відстані, плавання, скажімо. Ходьба - це рівномірне довготривале навантаження, просто нормальна прогулянка - це не менше години. Повірте, коли багато ходиш - до цього просто звикаєш. Скажімо, на 8-му тижні вагітності я ходила в гори (правда без рюкзака) - 45 км за два дні, море позитиву і жодних проблем. На шостому місяці вагітності я ходила пішки з роботи - це майже півтори години неспішної ходи, правда не кожен день. Довго не хочу розказувати свої байки, але вважаю, що моя теорія теж має право на життя :) Пробувала бігати - не приносить це мені такого задоволення, як півторагодинна прогулянка, от ще би частіше був вільний час на це...

взагалі то я теж мала на увазі "біг підтюпцем" а не "спринт"
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Міля 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2010 - 10:25

І я бігала минулого літа - не скажу, що це приносило мені велике задоволення - швидше виснажувало, та хотіла трошки спортом позайматися, форму підтримати - то чергувала заняття пілатесом та біг. Десь за місяць часу стала себе значно краще почувати, можливо і скинула пару кг....., але я ще і не дуже їла поряд з цим. Але біг не вважаю ефективним способом скидання кілограмчиків- краще вже дієта, антицелюлітні масажі - оце дієвіше набагато!!!!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2010 - 10:29

Olusik25, :) та я теж не особливо про спринт, в мене з ним по життю не склалось. :) Мене просто біг виснажує, як і Мілю, а тривала ходьба - ніколи.

Повідомлення відредаговано Mickey: 12 березень 2010 - 10:30

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лільчик 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2010 - 10:30

Я бігала в студентські рокиі вважаю, що це не є засіб для схуднення а хороший спосіб підтримувати м"язи в тонусі ІМХО. І я в принципі погоджуюся з Mickey, що краще ходьба. Я один час ходила на роботу пішки, це десь 30-40 хв( залежно у що взута :acute: ) тоді схудла приблизно кілограм на 4. І чесно. я себе краще почуваю після інтенсивної ходьби, ніж після бігу.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2010 - 10:33

Лільчик,, ага, при ходінні додому проблема взуття - це проблема № 1, тому що на роботі дрес-код і каблук, на якому хіба по офісу гуляти а не по бруківці. А проблема № 2 - це вічні покупки додому :( Хоча нема ситуацій, які не піддаються врегулюванню :)
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Irynka Chicago світлина

Irynka Chicago  Моя сестричка мамаТаня втретє стала мамою! Дякую Богові, що все добре!!!!

Сьогодні, 21:04

Показати коментарі (5)

яяяяяяяяяяяяя світлина

яяяяяяяяяяяяя  хочеться маленького чуда....

Сьогодні, 18:48

Ellochka світлина

Ellochka  Вчора на танцях в малої почула від мам, що в нас чулися поштовхи землетрусу, а я так, ніби в космосі була: вперше про таке чула.Але то і не дивно, в мене в хаті я все ті "поштовхи" чую, особливо, як моя дитина ще не одна)))

Сьогодні, 15:32

Показати коментарі (1)

Ксюшка11 світлина
tunia світлина

tunia  от було б класно якби хтось підтримав і склав компанію в цій темі

Сьогодні, 13:35

Показати коментарі (1)

sherry світлина
Irunka11 світлина
Майбутня мамуся  світлина

Майбутня мамуся   Дякую Богу що все уже добре!

Сьогодні, 00:14

@Iryna@ світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 27 листопад 14 )

• З днем народження
    Dzvinka 
    - Вік: --
  • З днем народження
    Ікринка 
    - Вік: 30
  • З днем народження