Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Біг - як засіб для схуднення - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

УВАГА!
ПРОХАННЯ ЗАКРИТИ ВСІ ЛОТИ В АУКЦІОНІ ДО 17-ГО ГРУДНЯ!

Літературний конкурс Лист до Святого Миколая

Прошу взяти участь в опитуванні!
Кіт в сучасній українській народній культурі

Наш обмінний проект Посткроссінг по-українськи
ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Біг - як засіб для схуднення Чи займались і які результати цього Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Щаслива дружина 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 березень 2010 - 17:25

Я займалась різними видами спорту, але ні один чомусь не дав мені бажаного результату. Зараз хочу почати бігати на стадіоні для похудання (хочу скинути зайвих 3-5 кг) . Скажіть, чи є такі, хто регулярно займається бігом і які результати він вам дає?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 01 березень 2010 - 17:37

біг це найкращий хасіб для схуднення.
а ще це дуже гарний вид спорту, під час бігу працюють усі групи м'язів.

я раніше бігала, а тепер живу в районі, де немає ні стадіону ні майданчику, тому надіюсь що скоро переїду і почну ранкові заняття.

я завжди бігала зранку, найкраще десь з 6-7 години.
біг чередувала швидкою ходою, відпочивала і далі бігла.
могла бігти до стадіону, там бігати декілька кіл, далі зарядка, турнік, декілька віджимань, і назад вже швидкою ходою йти додому.
після бігу приймала душ, темп 30 градусів.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2010 - 18:01

І я колись бігала кожного ранку о 6 год. приблизно 2 км. Відчутного результату в плані зниження ваги я не помітила, але почувала себе в той період просто суперово! Це величезний заряд енергії на весь день!
Весна - ідеально підходить для початку занять! Успіху вам!
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bridgitta 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2010 - 18:17

я теж бігала і після закінчення ГВ знов почну. Але бігала я ввечері, десь година 8-9. Кажуть, так на серце менше навантаження. Та й не всі встигають зранку перед роботою побігати. Ваги в мене колись не було, тому сказати, скільки я втратила кг не можу, але плюсів море: по-перше, мязи в тонусі, не так потім стомлюєшся протягом дня, після бігу вже їсти не можна аж до ранку, то в любому випадку калорії втрачаються, а задоволення від пробіжки під час заходу сонця я не передам. звісно найкращий час кінень весни/літо/рання осінь, коли можна в одній футболці ганяти. найкраще це робити в компанії з якимось спортивним чоловіком, так більший стимул :)
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ukrajinochka 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 01 березень 2010 - 22:38

от і я чекаю щоб хоча б асфальт підсох трішки і буду бігати. Давно хотіла, але завжди знаходила 100 і 1 відмовку. Сподіваюсь, що цього разу все буде як спланувала :)
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ВОГНИК 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2010 - 23:30

І я минулої осені бігала десь місяць. Закинула. А зараз з приходом весни хочу знову почати. Пам"ятаю, що почувала себе чудово весь день після пробіжки. Хоча схудла трішки, бо й мети такої особливо не ставила. А ще гінекологи радять 2-3 пробіжки в тиждень - це корисно для жіночих органів. Пам"ятаю, що після пробіжки приймала душ, проводжала чоловіка на роботу, давала сніданок синулі і бігла на масаж до суперської массажистки. То цілий день потім була активна і весела. Та й чоловік поважати став більше за за прояви сили волі. Я за біг!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2010 - 23:32

Цитата

біг це найкращий хасіб для схуднення.

я не помітила на собі...
а от півгодини плавання... ой як класно як для схуднення, а ще і для здорового способу життя... задіяні всі м"язи... ніяка зарядка не замінить...
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bridgitta 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2010 - 23:37

ще один аргумент на користь бігу - він безкоштовний! не треба абонементу в басейн чи ще кудись. а бігати можна по-різному: трусцом чи високо піднімаючи коліна, на швидкість.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olusik25 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2010 - 23:40

я раніше теж бігала (десь 4 роки) причому бігала зранку і круглий рік, вага моя була 57 кг але в обєма значно менша ніж подруга при 57 і без бігу. Парадокс в тому що коли займаєшся спортом збільшується маса мязів а жирова зменшується (а жир - легший)
:girl_angel:

Користувач подумав і додав через 1 хв.:
Самопочуття було просто фантастичне (не важливо в яку пору року) кожна пора має свої +
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Foxy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2010 - 23:48

Перегляд повідомленняOlusik25 (1.3.2010, 23:40) писав:

я раніше теж бігала (десь 4 роки) причому бігала зранку і круглий рік, вага моя була 57 кг але в обєма значно менша ніж подруга при 57 і без бігу. Парадокс в тому що коли займаєшся спортом збільшується маса мязів а жирова зменшується (а жир - легший)
:girl_angel:

Користувач подумав і додав через 1 хв.:
Самопочуття було просто фантастичне (не важливо в яку пору року) кожна пора має свої +

Ну і як ви взимку бігали?В мене одразу горло страждає, дихаю інтенсивно холодним повітрям, довго потім відхожу... Хоча взагалі-то я хожу в гори взимку, до 30 км в день.І це мій найкращий спосіб бути в тонусі.
А бігати можу лише в теплу пору року...
My Signature
Спойлер

Читаємо правила підписів та лінієчок тут http://www.malecha.o...showtopic=48179
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2010 - 23:59

Завдяки бігу усіх зайвих кг не скинеш, але організм в тонусі і хороший настрій забезпечено. А що ще потрібно....в мене коли хороший настрій, то я зайвих кг не помічаю!!!! ;)
My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 11 березень 2010 - 23:09

О, біг! Ніколи не забуду у студентські роки щоденну пробіжку вранці на Високий замок і назад: весна, все цвіте, пташки щебечуть-такий заряд неймовірний!
Шкода тільки тепер це не можливо. Після родів бігати зовсім не люблю, та це і зрозуміло, хто б хотів бігати з двома відрами води :15_1_55: , знайшла альтернативу.
Біг для мене - це тонус м"язів, хороший настрій і бадьорість, а в останню чергу засіб для схуднення (ефекту зниження ваги після бігу не помічала ніколи...).
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2010 - 10:03

Перегляд повідомленняFoxy (1.3.2010, 23:48) писав:

Ну і як ви взимку бігали?В мене одразу горло страждає, дихаю інтенсивно холодним повітрям, довго потім відхожу... Хоча взагалі-то я хожу в гори взимку, до 30 км в день.І це мій найкращий спосіб бути в тонусі.
А бігати можу лише в теплу пору року...

і взимку теж бігала
а при бігу ви як дихаєте, що горло страждає?
я вдихаю носом 1 раз і роблю два видихи через рот - жодного разу горлом не страждала (від бігу принаймі)
доречі, я починаю біг як тільки закриваю за собою двері і зупиняюся аж знову біля дверей, бігаю в одному темпі (причому зимою бігала в кросах+теплі носки+футболка+вітровка(трішки утеплена)+ повязка на голову(шапок не ношу взагалі)+тоненькі рукавички)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   попелюшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2010 - 10:10

Біг по асфальту - це велика нагрузка на колінні сустави! Краще бігати на стадіоні по гумовій доріжці або по грунту чи траві.
Я в студентські роки також трохи бігала, але задоволення від цього не отримувала, тому швидко закидала те діло!)
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mickey 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2010 - 10:20

Привіт всім :) Можете зі мною не погодитись, але стосовно бігу дотримуюсь трохи іншої теорії, яку мені розповів мій брат ( турист-професіонал з 30-річним стажем, який ніколи не бігає, при цьому має чудову фізичну форму). В основі людської природи закладено, що біг не є природнім станом для людини, коли людина бігла тисячі років тому - коли була небезпека, і при цьому мобілізувався весь організм. Схуднути від бігу істотно не можна Найприроднішим станом для людини є ходьба, в тому числі на великі відстані, плавання, скажімо. Ходьба - це рівномірне довготривале навантаження, просто нормальна прогулянка - це не менше години. Повірте, коли багато ходиш - до цього просто звикаєш. Скажімо, на 8-му тижні вагітності я ходила в гори (правда без рюкзака) - 45 км за два дні, море позитиву і жодних проблем. На шостому місяці вагітності я ходила пішки з роботи - це майже півтори години неспішної ходи, правда не кожен день. Довго не хочу розказувати свої байки, але вважаю, що моя теорія теж має право на життя :) Пробувала бігати - не приносить це мені такого задоволення, як півторагодинна прогулянка, от ще би частіше був вільний час на це...
  • 3
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2010 - 10:25

Перегляд повідомленняMickey (12.3.2010, 10:20) писав:

Привіт всім :) Можете зі мною не погодитись, але стосовно бігу дотримуюсь трохи іншої теорії, яку мені розповів мій брат ( турист-професіонал з 30-річним стажем, який ніколи не бігає, при цьому має чудову фізичну форму). В основі людської природи закладено, що біг не є природнім станом для людини, коли людина бігла тисячі років тому - коли була небезпека, і при цьому мобілізувався весь організм. Схуднути від бігу істотно не можна Найприроднішим станом для людини є ходьба, в тому числі на великі відстані, плавання, скажімо. Ходьба - це рівномірне довготривале навантаження, просто нормальна прогулянка - це не менше години. Повірте, коли багато ходиш - до цього просто звикаєш. Скажімо, на 8-му тижні вагітності я ходила в гори (правда без рюкзака) - 45 км за два дні, море позитиву і жодних проблем. На шостому місяці вагітності я ходила пішки з роботи - це майже півтори години неспішної ходи, правда не кожен день. Довго не хочу розказувати свої байки, але вважаю, що моя теорія теж має право на життя :) Пробувала бігати - не приносить це мені такого задоволення, як півторагодинна прогулянка, от ще би частіше був вільний час на це...

взагалі то я теж мала на увазі "біг підтюпцем" а не "спринт"
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Міля 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2010 - 10:25

І я бігала минулого літа - не скажу, що це приносило мені велике задоволення - швидше виснажувало, та хотіла трошки спортом позайматися, форму підтримати - то чергувала заняття пілатесом та біг. Десь за місяць часу стала себе значно краще почувати, можливо і скинула пару кг....., але я ще і не дуже їла поряд з цим. Але біг не вважаю ефективним способом скидання кілограмчиків- краще вже дієта, антицелюлітні масажі - оце дієвіше набагато!!!!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2010 - 10:29

Olusik25, :) та я теж не особливо про спринт, в мене з ним по життю не склалось. :) Мене просто біг виснажує, як і Мілю, а тривала ходьба - ніколи.

Повідомлення відредаговано Mickey: 12 березень 2010 - 10:30

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лільчик 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2010 - 10:30

Я бігала в студентські рокиі вважаю, що це не є засіб для схуднення а хороший спосіб підтримувати м"язи в тонусі ІМХО. І я в принципі погоджуюся з Mickey, що краще ходьба. Я один час ходила на роботу пішки, це десь 30-40 хв( залежно у що взута :acute: ) тоді схудла приблизно кілограм на 4. І чесно. я себе краще почуваю після інтенсивної ходьби, ніж після бігу.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2010 - 10:33

Лільчик,, ага, при ходінні додому проблема взуття - це проблема № 1, тому що на роботі дрес-код і каблук, на якому хіба по офісу гуляти а не по бруківці. А проблема № 2 - це вічні покупки додому :( Хоча нема ситуацій, які не піддаються врегулюванню :)
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Рінна Shadoi світлина

Рінна Shadoi  Миколай тихесенько завітав і у нашу домівку. Дочекались)

Сьогодні, 00:50

Nifertiti-m світлина

Nifertiti-m  Бажаю у цю ніч щоб до кожного завітав св.Миколай)))Прошу у нього щоб усім приніс дарунки,а найбільше прошу для нашої України щоб приніс їй МИР!!!

Вчора, 23:40

Мартин світлина

Мартин  "Постарайтеся заснути сьогодні з усмішкою. Не забудьте, що Миколай користується послугами тих, чиє серце відкрите" - о. Олесь Август Чумаков

Вчора, 21:32

ЛИСИЧКА 55 світлина

ЛИСИЧКА 55  Сьогодні один хлопчик сказав...в мене ще ніколи не було такого свята Миколая.... Хай кожна людина повірить у диво...

Вчора, 20:46

Irunka11 світлина
Мить до мрії світлина
Зесічка світлина
nysya світлина

nysya  Ходить Миколайко Від хати до хати, Гостинцями хоче Всіх обдарувати. Славні Янголята Йому помагають. Двері та віконця Справно відчиняють.

Вчора, 15:30

ЗвЄзДа світлина

ЗвЄзДа  Отримали подаруночок від нашого Миколайчика Inka-Malinka !!!Радіємо з синочком!!!Дуже дякуємо Іннуся!!

Вчора, 15:24

Timyrka світлина

Timyrka  Я мама! Пишу я крізь сльози, бо так чекала, що напишу це не в сні, а наяву. Дай Боже всім дочекатися цієї радості, а ми з синочком будем тримати за Вас кулачки.

Вчора, 14:33

Показати коментарі (12)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 19 грудень 14 )

• З днем народження
    nesmiyana 
    - Вік: 31
  • З днем народження
    РижЮлька 
    - Вік: 30
  • З днем народження