Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Жіночі Консультації в Тернополі - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 33 Сторінок +
  • « Перша
  • 31
  • 32
  • 33
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Жіночі Консультації в Тернополі всім хто стоїть на обліку Оцінка: ****- 4 Голосів

Користувач у мережі   VikiToriya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 28 лютий 2017 - 11:55

Перших дві вагітності стояла на обліку в маленькому містечку на Житомирщині. Деякі нарікання, я звичайно мала, але як виявилося, в порівнянні з тернопільською районною поліклінікою, то таки була Європа. Для вагітних було виділено окремо крило в приміщенні полікліннки, де не снодили хворі з "апчихами" і іншими різними вірусами. Велика кімната очікувань, зі зручними кріслами, кабінет лікаря, з окремою оглядовою кімнатою. Всі аналізи крові та вагінальні мазки брали на місці, не потрібно було ходити по території лікарні в пошуках лабораторій. І головне, черги там нормальні, без нахабних "тьотьків" в білих халатах. Кожну вагітну особисто викликають, в порядку в якому лежать обмінні карти. Такі маленькі дрібниці, але вони важать багато. Коли я звернулась до районної лікарні в Тернополі, щоб стати на облік по вагітності , я була настільки шокована, що до цих пір згадую ті приміщення з огидою (без перебільшення). Довгі вузькі і темні коридори, без лампочок, маленькі лавки, що при сидінні коліна майже торкаються людей, які змушенні проходити через цей тунель. Дядьки, які проходили медогляд для військомату, не додумувались поступитись місцем вагітним. А найжахливіше це те, що в кабінеті 3*5м приймає відразу два!!! лікаря одночасно, причому туди звертаються і хворі, і вагітні, і для папірця. Але це ще також не все... Там немає оглядової кімнати!!! Крісло стоїть за ширмою так, що одна із лікарьок буде завжди в курсі всіх справ... А ще вихованість медичного персоналу, який постійно тягав своїх знайомих поза чергою. А скільки разів рипались двері під час консультацій з вигуками: "Мені тільки підписати", "Мені тільки запитати"... Після "знайомства" з тернопільською охороною здоровя, я звідти, розплакавшись, втекла. Прийшла вже по лікарняний листок на 28-му тижні. Вагітність спостерігала в приватних клініках. Робила планові УЗІ та аналізи.
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nastya Ch 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 28 лютий 2017 - 14:48

Хтось народжували чи щось чув і знає про пологи в Корда Інна Володимирівна?
Поділіться враженнями, дуже потрібно.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღБРЮНЕТОЧКАღ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 березень 2017 - 15:27

Дівчата, підкажіть будь ласка, якщо обирати між лікарями Кравець С.В. (консультація на БАМі) і Федорович К.М. (консультація на Замковій), то кого б ви порадили? По приписці - консультація на Замковій, але дільниця не Федорович.
Хочеться знати який лікар справді краще із них, хто знає щось про цих лікарів, відпишіть будь ласка.
Буду дуже вдячна
My Signature
Зображення[/spoiler]
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nastya Ch 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 березень 2017 - 21:20

Перегляд повідомленняღБРЮНЕТОЧКАღ (09 березень 2017 - 15:27) писав:

Дівчата, підкажіть будь ласка, якщо обирати між лікарями Кравець С.В. (консультація на БАМі) і Федорович К.М. (консультація на Замковій), то кого б ви порадили? По приписці - консультація на Замковій, але дільниця не Федорович.
Хочеться знати який лікар справді краще із них, хто знає щось про цих лікарів, відпишіть будь ласка.
Буду дуже вдячна

Ви все одно познайомтесь з обома. Особиста взаємосимпатія також важлива.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Chobitok 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 квітень 2017 - 10:59

Можливо хтось з досвіду власного чи знайомих зможе підказати, де краще стояти на обліку : в районній чи другій поліклініці? Я вже маю досвід з поліклінікою на БАМі: пологовим я дуже задоволена, а від консультації враження не найкращі: вічні черги і до лікарки і на аналізи, ставлення не дуже привітне (хоча може то я до таких попадала або просто регулярно не "дякувала"), лікарка (Гнатюк) не поцікавилась жодного разу самопочуттям, та й аналізи проглядала поверхово (після 2-го УЗД вона аж за місяць вирішила що показники їй не подобаються і треба лягати в лікарню "прокапатись", а коли я спробувала відмовитись, то так кричала, ніби я найгірша мама в світі). Ну одним словом, я зараз вже маю районну приписку, і не знаю чи спробувати подружитись з районними лікарями, чи продовжувати "співпрацю" з міськими...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mnt04 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 18 липень 2017 - 20:12

Перегляд повідомленняChobitok (07 квітень 2017 - 10:59) писав:

Можливо хтось з досвіду власного чи знайомих зможе підказати, де краще стояти на обліку : в районній чи другій поліклініці? Я вже маю досвід з поліклінікою на БАМі: пологовим я дуже задоволена, а від консультації враження не найкращі: вічні черги і до лікарки і на аналізи, ставлення не дуже привітне (хоча може то я до таких попадала або просто регулярно не "дякувала"), лікарка (Гнатюк) не поцікавилась жодного разу самопочуттям, та й аналізи проглядала поверхово (після 2-го УЗД вона аж за місяць вирішила що показники їй не подобаються і треба лягати в лікарню "прокапатись", а коли я спробувала відмовитись, то так кричала, ніби я найгірша мама в світі). Ну одним словом, я зараз вже маю районну приписку, і не знаю чи спробувати подружитись з районними лікарями, чи продовжувати "співпрацю" з міськими...

Стояла на обліку в районній в Реви, тепер ні ногою туди. От знов потрібно ставати і теж не знаю до кого, але точно не в районну

Перегляд повідомленняIrisha13 (21 червень 2016 - 16:38) писав:

Дівчаточка, щиро дякую Вам за відповіді.

Я таки відвідала УЗД та гінеколога, які знаходяться в "Тернопільському районному територіальному медичному об"єднанні" (районна поліклініка, вул. К.Острозького, 9 )
УЗД - Береський Ярослав Володимирович, як на мене дуже кваліфікований спеціалість, який усе доступно пояснив. У нього ж я попросила рекомендації стосовно вибору лікара гінеколога, порекомендував - Реву Ольгу Михайлівну. Лікар провела огляд, аналіз мазка роблять там же , лише в іншому проміщені, 10 хв. результати готові , назначила лікування. Лікар хороша, приємна людина, спеціалість, без зайвих "сюсюкань".
При наступному огляді УЗД, лікар підкреслив - лікування назначене ідеальне, і сам же перепитав, хто лікував.

Ось так, я випадково потрапила на огляд(з"їздила з подружкою за "компанію на УЗД"). Я задоволена, що вчасно вз"ялась за своє здоров"я, а то все чогось ніколи...(діагноз - кіста, що спадається)

Може комусь пригодиться інформація . Здоров"ячка усім !

Стояла на обліку в реви, зараз ні за що би не пішла до неї. виписувала препарати, що інші лікарі за голову тримались, таке призначають бабцям 70-річним, вагітним такого взагалі не можна. логіки zero, тих вагітних вічно в черзі купу через неї, бо вона на перед не може дати направлення на аналіз, а треба по 2 рази чергу вистоювати. Як підеш туди на 9, то скоріше 14 не вийдеш.
Узд в районній взагалі лайно, на 25 тижні кажуть шо ше не видно хто в вас, хоч я вже на 15 в велещука робила і знала, то що можна казати про шось серйозніше. Одним словом там повний БЕСПРІДЄЛ
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mnt04 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 липень 2017 - 21:00

Дівчата підкажіть
Прописана по вул.Корольова 5. До якої жк я відношусь і може хтось знає до якого лікаря?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ніневія 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 липень 2017 - 22:22

Дівчата, може хтось стоїть або стояв десь недавно в Левенець або Швець Оксани на обліку. Тему прочитала, але всі відгуки чуть не 10 -ї давності. Багато могло змінитися з тих часів. Шкода, що така актуальна тема стала такою не активною.
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   menuk 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 серпень 2017 - 19:38

Перегляд повідомленняНіневія (30 липень 2017 - 22:22) писав:

Дівчата, може хтось стоїть або стояв десь недавно в Левенець або Швець Оксани на обліку.

Я вдурге стою на обілку в Левенець Л.М. Що Швець О., що Левенець Л. - на мою думку, одні з кращих лікарів в консультації, принаймні в плані ведення вагітності. І плюс приємно, кабінет з ремонтом. Великим плюсом в Левенець Л.М. порівняно до минулих років-є запис на прийом, не потрібно висиджувати годинні черги. По призначеннях адекватна, не навязує нічогісінького.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ніневія 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 серпень 2017 - 06:29

Перегляд повідомленняmenuk (05 серпень 2017 - 19:38) писав:

Я вдурге стою на обілку в Левенець Л.М. Що Швець О., що Левенець Л. - на мою думку, одні з кращих лікарів в консультації, принаймні в плані ведення вагітності. І плюс приємно, кабінет з ремонтом. Великим плюсом в Левенець Л.М. порівняно до минулих років-є запис на прийом, не потрібно висиджувати годинні черги. По призначеннях адекватна, не навязує нічогісінького.

Дякую. Я вже вчора була в Швець і навіть в неділю до неї дзвонила, бо не правильно подивилася результати своїх аналізів і впала в таку паніку, що вирішала дзвонити до лікаря. І Оксана Петрівна дуже спокійно (напевно вже привикла до таких панекерів) мені пояснила, що немає нічого страшного і це в неділю зранку, і при тому, що ми ще не зустрічалися. Я просто написала їй на вайбер і вона передзвонила. Тому вирішила до неї. Тай й справді тільки побачила,як вирізняються на фоні інших нові двері і світлий, чистий, з ремонтом кабінет, то останні сумніви відпали.
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксенія 1994 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 серпень 2017 - 11:45

Хто стоїть на обліку в жіночій консулььації N=°1? І в кого?
Ваші відгуки?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღБРЮНЕТОЧКАღ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 серпень 2017 - 14:43

Перегляд повідомленняКсенія 1994 (11 серпень 2017 - 11:45) писав:

Хто стоїть на обліку в жіночій консулььації N=°1? І в кого?
Ваші відгуки?

Стою на обліку на Замковій (це ЖК № 1), у лікаря Федорович Катерини Михайлівни. Лікар подобається, претензій абсолютно не маю, уважна, лишнього не призначає. Вона не моя участкова, йшла до неї по рекомендації кількох знайомих, які у неї також спостерігались і теж були задоволені. Можу з упевненістю цього лікаря рекомендувати для ведення вагітності.
My Signature
Зображення[/spoiler]
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 33 Сторінок +
  • « Перша
  • 31
  • 32
  • 33
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nadya1992 світлина
Касюня світлина

Касюня  Хочеться вовком вити...

31 лип 2017 00:07

Ангеля світлина

Ангеля  Боже, почуй наші благання!!!

26 лип 2017 16:13

Nesarokko світлина

Nesarokko  Якби ж то так можна було щось змінити і в житті: відрізати те,що тобі не подобається і від чого болить душа, і пришити нове..." І.Роздобудько

21 лип 2017 13:49

oliviya16 світлина

oliviya16  Усе буде добре!)

21 лип 2017 11:46

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Коли пролітала комета Галлея – мені здалося, що вона озирнулася на нас, і зареготала. Л. Костенко

21 лип 2017 10:38

Oksano4ka23 світлина

Oksano4ka23  Колеги, вітаю з професійним святом!

16 лип 2017 11:24

Les19910606 світлина

Les19910606  Доброго дня дівчата! Чи хтось народжував у стрийському пологовому у Миргородського???

Заблокований 06 лип 2017 18:03

Показати коментарі (1)

Ryzyk світлина

Ryzyk  Завтра день батька . Вітати будете татів?

17 чер 2017 19:29

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!! 10 рочків це багато))

16 чер 2017 09:06

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 17 серпень 17 )

• З днем народження
    Tynchuk 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    Maljok 
    - Вік: 28
  • З днем народження