Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Маленька школа м. Луцьк - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Літній Дитячий Обмінник

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Маленька школа м. Луцьк Оцінка: -----

Користувач поза мережею   fotinia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 July 2010 - 19:55

На наступний рік планую записати дитину у Маленьку школу, тому цікавлять такі питання: чи повинна дитина мати якусь підготовку до вступу у таку школу (дитина у садочок не ходить); які дисципліни там викладаються; який педагогічний колектив; чи проходять діти якісь тестування для вступу.
Можливо у когось діти вже пройшли цю школу, який результат, як діти потім вчаться у першому класі, чи цікаво їм?
My Signature
Спойлер

Якщо люди кажуть погане про твоїх дітей, це означає, що вони кажуть про тебе.

В. А. Сухомлинський.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Змішана з дивом 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 August 2010 - 12:08

Перегляд повідомленняfotinia (13.7.2010, 20:55) писав:

На наступний рік планую записати дитину у Маленьку школу, тому цікавлять такі питання: чи повинна дитина мати якусь підготовку до вступу у таку школу (дитина у садочок не ходить); які дисципліни там викладаються; який педагогічний колектив; чи проходять діти якісь тестування для вступу.
Можливо у когось діти вже пройшли цю школу, який результат, як діти потім вчаться у першому класі, чи цікаво їм?

До вступу ніякої підготовки не треба,просто записуєтеся і все.Викладають Математику, письмо ,читання, англійську і малювання-моделювання.Але в різних школах по різному.Можуть бути ще танці.Ніяких тестів немає.Моєму трошки щось вклалося до голови, але всі діти різні , мій не хоче вчитися зовсім.Ми водили по вул. Спортивній біля поліклініки дитячої. Але багато знайомих кажуть, що в палаці піонерів краща школа.Сходіть і туда і туда і все попитайте.Удачі.

Повідомлення відредаговано PYZATIK: 01 August 2010 - 12:12

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ukrajinochka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 01 August 2010 - 13:45

а яка орієнтовно оплата за місяць?
My Signature
Щастя в дрібницях...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lada777 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2010 - 10:43

І в мене питання - з якого віку приймають? Який час занять?
My Signature
Спойлер

Сильний - не той, хто не впав, а той, хто, впавши, зумів підвестися.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Змішана з дивом 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2010 - 11:10

На спортивній - 400 грн. за навчальний рік (200 до нового року проплатили і потім після нового року ще 200). А в будинку піонерів трохи нібито дороще, але я вже писала, що відгуки за цю школу кращі.
Приймають дітей 5-6 років, але є групи і для меньших.Три дні в тижні, а час можна вибрати, тільки наголошувати про години , які вам зручніші одразу.в нас в школі навчання було 2 години.В діток є перерви, вони граються чи дивляться мультики.
Моєму сину подобалося ходити, та я навіть і не бачила дитину, яка б плакала і не хотіла туди іти.

Повідомлення відредаговано PYZATIK: 02 August 2010 - 11:12

• 2
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2010 - 11:46

Перегляд повідомленняLada777 (2.8.2010, 11:43) писав:

І в мене питання - з якого віку приймають? Який час занять?

На скільки я знаю приймають за 1 рік до початку навчання у ЗОШ, але записуватись з Нового року, т.б у січні.
My Signature
Спойлер

В. А. Сухомлинський.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sapfirra 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 August 2010 - 21:53

А мені, навпаки, знайомі казали, що в Палаці піонерів гірша підготовка діток. Стверджувати не буду, там на заняттях сама не була. Аргументували тим, що багато часу займають ті танці-мультики і, відповідно, переодягання. В Палаці увагу приділяють більш різносторонньому розвитку, а на Спортивній- саме підготовці до школи. Думаю, що кожні батьки вирішують це з огляду на свою дитинку.
Мій син ходив в маленьку школу на Спортивній. Програму першого класу пройшли досить легко, дитина навчилася "бігло" читати за 2 місяці, рука підготовлена до письма і тд. Я задоволена, меншого буду обов"язково віддавати туди-ж.
Чула хороші відгуки про маленьку школу при 21-й гімназії і християнську при 15-й школі. :cray:

Користувач подумав і додав через 27 хв.:
ой, забула, що хотіла і свої п"ять копійок вставити :rofl:

Перегляд повідомленняfotinia (13.7.2010, 20:55) писав:

Ніякої підготовки не потрібно, саме для цього й віддають в маленькі школи :empathy3: В мого сина була математика, читання,письмо(підготовка до письма, написання елементів літер), малювання, англійська. В 1 класі було набагато легше, завдяки підготовці.
My Signature
Cин 2003, син 2006
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Blond 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 August 2010 - 22:41

а ми вдома приватно займаємось двічі на тиждень(читання, письмо, худ. праця). ну і садочок звичайно ж. а може хто чув про танцювальні гуртки район 33-го, 40-го?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 August 2010 - 22:47

Перегляд повідомленняSapfirra (10.8.2010, 22:53) писав:

В мого сина була математика, читання,письмо(підготовка до письма, написання елементів літер), малювання, англійська.

Там у всіх однаковий набір предметів чи є якісь варіації.
Ще мене цікавить скільки викладачів це все викладають.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:

Перегляд повідомленняBlond (10.8.2010, 23:41) писав:

а може хто чув про танцювальні гуртки район 33-го, 40-го?

От ми теж шукаємо. На тижні хочу сходити у "Естет" розпитати про все. :girl_flag_of_truce:
My Signature
Спойлер

В. А. Сухомлинський.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Панночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 August 2010 - 22:53

Перегляд повідомленняSapfirra (10.8.2010, 22:53) писав:

А мені, навпаки, знайомі казали, що в Палаці піонерів гірша підготовка діток. Стверджувати не буду, там на заняттях сама не була.

Ми ходили в Палац піонерів. Також чула, що на Спортивній наче краще... Можливо, там ми не були, а тут цілком була хороша підготовка до школи - в любому випадку дитя щось почерпне для себе - і побачить, що таке клас, що таке урок і що таке сидіти за партою... Дуже хороше було викладання з усіх предметів - в нас були відкриті уроки, то мені всі вчителі сподобалися... Мій хлопець до навчання не дуже, але ходив із задоволенням... Плата (4 роки назад) була досить не великою, заняття можна було обирати або до обіду, або після, також була форма навчання -2 роки і 1рік. Ми ходили 1 рік, вранці - з 9 год до 12 год, але була вимога, щоб хтось із дорослих був присутній з початку до кінця... В кінці навчання в великому залі Палацу піонерів був випускний - концерт, бальні плаття, зачіски, костюми-бабочки, вручення дипломів, альбомів, медалей і т.д, і тп.... :girl_flag_of_truce:
Ще хочу сказати, що якщо в садочку гарно готують до школи ( а такі є), то маленька школа просто дублюватиме... В нашому випадку садочок майже нічого не дав, тому саме маленька школа виправдала себе як плавний перехідний мостик.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sapfirra 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 August 2010 - 20:55

Перегляд повідомленняfotinia (10.8.2010, 23:47) писав:

Там у всіх однаковий набір предметів чи є якісь варіації.
Ще мене цікавить скільки викладачів це все викладають.

Основна вчителька: читання, письмо, математика, окремо ще 2 вчительки: англійська і малювання. :smile: Час занять вибирала зразу, коли записувалася. Ми ходили з 8до 10 ранку, були заняття й на 10 і після обіду. Предмети у всіх однакові.
А, взагалі, підтрумую Панночку, що загальну підготовку до школи дітки отримають в будь-якому підготовчому центрі.
My Signature
Cин 2003, син 2006
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Irysika 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 February 2012 - 12:40

А ми вдома займаємося:читаємо,пишемо,малюємо,робимо аплікації.Ось зараз хочу купити книгу "Чи готова дитина до школи".Це тести.Трішки пройдемо матеріал і буде видно,що нам потрібно нодолужити.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сiтана 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 March 2012 - 21:26

А як на рахунок інших зборів кошт в маленькій школі? Я маю на увазі в якісь фонди, на якісь подарунки, на свята, на привітання вчителів, на якісь навчальні матеріали і т. д. Чи часто збирають такі гроші і скільки приблизно ?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Patrisija 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 18 August 2012 - 14:50

Перегляд повідомленняСiтана (04 March 2012 - 21:26) писав:

А як на рахунок інших зборів кошт в маленькій школі? Я маю на увазі в якісь фонди, на якісь подарунки, на свята, на привітання вчителів, на якісь навчальні матеріали і т. д. Чи часто збирають такі гроші і скільки приблизно ?

Всім привіт!
Хто підкаже, моїй доці зараз 5 років, на наступний рік в 6 років йде в школу в 1-ий клас, а я хочу записати її в маленьку школу,- то коли потрібно записатися??? І коли розпочнуться заняття?? Планую в маленьку школу на Спортивній, чула її хвалять, і оплата невисока, хоча мені задалеко цей район, ближче б було в маленьку школу в Палаці школярів на вул.Шопена, але про неї не чула відкуків...
Чекаю Ваших відгуків, любі мамочки!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   bedryk 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 21 August 2012 - 15:13

Перегляд повідомленняPatrisija (18 August 2012 - 14:50) писав:

Всім привіт!
Хто підкаже, моїй доці зараз 5 років, на наступний рік в 6 років йде в школу в 1-ий клас, а я хочу записати її в маленьку школу,- то коли потрібно записатися??? І коли розпочнуться заняття?? Планую в маленьку школу на Спортивній, чула її хвалять, і оплата невисока, хоча мені задалеко цей район, ближче б було в маленьку школу в Палаці школярів на вул.Шопена, але про неї не чула відкуків...

а моя подруга віддала малу в маленьку школу в сімейну академію Плай - вона біля залізничного вокзалу. то супер задоволена - доця стільки всього знає тепер, і з англійської хороша викладачка. а ще записала її на танці, то взагалі рада така. моїй маленькій скоро буде 1,5 рочки, то хочу туди на розвиваючі заняття походити :) заходила, дивилася - гарне приміщення, привітні працівники. словом сподобалося! :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ukrajinochka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 21 August 2012 - 15:38

bedryk, ніхто й не помітив, що то реклама ;) ні-ні ;)
My Signature
Щастя в дрібницях...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Д_А_Н_А 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 August 2012 - 15:38

Всім привіт!

На Спортивній дійсно дуже хороша школа і просто за смішну плату, там навчання починається з жовтня але діток вже давно набрали, хоча можливо хтось відмовиться то можна спробувати записатися. Я водила малого в маленьку школу біля Лучеська, за 2 місяці він вже читав, та рахував.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 August 2012 - 15:53

Всім привіт!

Моя доня цього року закінчила школу на Спортивній.
Записатись вже пізно, але як кажуть дівчата, часто хтось відмовляється і звільняються місця. До нас у групу вже після початку занять зачислили дівчинку. Заняття розпочинались з 15 вересня. Ціна була 250 грн. за семестр. Всім задоволені, дитині було цікаво і весело.

Повідомлення відредаговано fotinia: 21 August 2012 - 15:53

My Signature
Спойлер

В. А. Сухомлинський.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ruzujcot 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 August 2012 - 00:00

ми ходили з синочком в маленьку школу в палац учнівської молоді.ходили з задоволенням.предмети-математика, малювання, англійська, рідна мова, музика.ще були заняття з психологом розвиваючі,танці.при бажанні можна було записати дитину на гурток-там їх багато різних.ми ходили 2 роки тому- а мій малий і досі згадує маленьку школу.можна записуватись або до обіду або після-це вже залежить від того чи ходить дитина в садочок.заняття були 2-2.5 години залежно від кількості уроків. перерви по 5 хв-щоб менше ганяли діти по коридорам(бо в такому віці більше хочеться гратись а не вчитись)уроки по 30 хв.дуже багато всіляких свят цікавих(свято осені,новий рік,ітд), вистав(їх ставлять діти які займаються в гуртках в палаці)випускний, фотоальбом на згадку.гроші здавали в школу лише за навчання.всі інші кошти за спільною згодою батьків.в нас в групі було 16 чоловік.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мусік 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 August 2012 - 13:20

Перегляд повідомленняД_А_Н_А (21 August 2012 - 15:38) писав:

На Спортивній дійсно дуже хороша школа і просто за смішну плату, там навчання починається з жовтня але діток вже давно набрали, хоча можливо хтось відмовиться то можна спробувати записатися. Я водила малого в маленьку школу біля Лучеська, за 2 місяці він вже читав, та рахував.

Напишіть що це за маленька школа біля Лучеська, те знаходиться, можливо маєте контакти?
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (1)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 Apr 2018 22:52

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 15 July 18 )

• З днем народження
    nadja13 
    - Вік: --

Реклама

Перекладач онлайн