Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як народився наш довгоочікуваний Миколай - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Весняний парад аватарів

• 6 Сторінок +
  • « Перша
  • 4
  • 5
  • 6
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як народився наш довгоочікуваний Миколай Всі лікарі диким криком казали робити аборт, але ми зберегли це життя: Оцінка: ***** 5 Голосів

Користувач поза мережею   Іванка05 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 15 березень 2017 - 09:58

Всім доброго дня і щасливої вагітності!
В свій час я також шукала в інтернеті, на різних сайтах, схожу ситуацію яка була у мене. Розкажу і про свою не легку, але щасливу вагітність.

Ми з чоловіком дуже хотіли малюка. Нажаль, перша спроба закінчилася завмерлою вагітністю. Ми з нетерпінням чекали 6(шість) місяців і от нарешті перша спроба і дві полосочки, радість переповнила наші серця, ураааа в нас буде малюк! Це був травень 2014р.
Але прийшла повістка чоловікові по мобілізації. Важко було, але наші серця гріла думка про маля, яке у мене під серцем.
На десятому тижні вагітності я пішла на УЗД прослухали серцебиття і лечу на крилах всім розказую, сердечко б’ється! УРА!
Настав час ставати на облік, приблизно був 11 тиждень вагітності! По місцю проживання я встала на облік в поліклініку на Симоненка, лікар Криштафович Сергій Леонідович! Все було добре, кров в нормі і мене направляє лікар на чергове узд на вул..Лисенка до лікаря Війтович І. В. і подвійний тест! В супроводі сестри, я спокійно іду на УЗД і тут “пророк” Війтович І. В. прогнозує, що дитина за маленька на даний термін і комірцевий простір 4ММ, а норма до 2,5мм. Мені помутніло в очах! Що робити? Відправив мене до генетика Шаргородська Євгенія Борисівна, в сусідній кабінет, сестра зайшла зі мною! Вона нам пояснила,що комірцевий простір збільшений вказує на патологію, скоріш за все синдром Дауна, але трохи вселила надію, бо ще треба зробити подвійний тест і тоді можна зробити остаточний висновок. Я прийшла додому плакала, переживала всю ніч і на наступний день 25.07 пішла робити тест з надією, що аналізи будуть в нормі! В мене було направлення від лікаря в лабораторію Меділайн вул.Наукова, 96. Я здала тест і через декілька днів його забрала сестра, ми поїхали до генетика Шаргородської Євгенії Борисівни, це було 6.08. Подивившись аналізи, щось порахувала на калькуляторі, діагностувала : 15% що дитинка народиться здоровою. В мене земля похитнулася! Мені стало погано, сестра підтримала, а юний генетик почала мені розповідати як виховувати хвору дитину! Ми поїхали додому, мене сестра заспокоювала, але я не могла спокійно спати, не їла, я просто існувала, як зомбі! Генетик порадила мені піти на амніоцентоз (шприцем беруть навколоплідні води і роблять дослідження на протязі 20 днів), я вже майже погодилася, але сестра порадила піти до іншого лікаря, оскільки мій лікар також підтримав “юного” генетика.
Так я з сестрою опинилися на прийомі у лікаря Склярова Валентина Олександрівна. Я прийшла без черги і вона мене прийняла. Я все їй розповіла, розплакалася, а вона мене почала сварити, хотіла вигнати, але вона ж лікар від Бога і щоб мене привести до тями направила мене на потрійний тест аналіз в Сінево і УЗД в Інтерсоно.
22 серпня я з сестрою поїхала на УЗД до лікаря Мокра Наталія! Важко було на душі, але результат побачений на екрані окрилив мене! Малюк повністю відповідав нормі і навіть ручкою помахав мені, ніби заспокоював свою маму: «Я здоровий»! Результат в Сінево також отримала і поїхала до лікаря Склярової В. О., дай Боже їй здоровя! Вона оглянула результати і сказала щоб я більше не приходила, всі аналізи в нормі і написала заключення, що нема потреби в проколюванні! Я плакала з радості,обняла сестру, дякувала Богу, нарешті я буду спокійно чекати малюка! Але з часом тривоги знову і знову поверталися! І у вересні, в супроводі сестри, ми поїхали до генетика, але замість того щоб мене заспокоїти, вона почала говорити про сердечко дитини, що комірцевий простір недарма збільшений. Але я не послухала і відмовилась від проколу!
На наступний день я пішла до свого лікаря-гінеколога Криштафовича С. Л.,
він мене також переконував, що для самозаспокоєння робити амніоцентоз! В мене хватило мужності захистити свого малюка від небезпеки і я підписала відмову!
Потім спокійно здавала аналізи, прослуховували серце і все було добре і в нормі! Але думка про комірцевий простір не залишала мене! Я всю вагітність шукала в інтернеті схожі історії,знаходила і трохи заспокоювалася! Мучила себе і малюка, маму і сестру, вони просто терпіли моє ниття, чоловікові старалася менше розповідати, що мене турбує, бо він на службі і з дня на день може поїхати на схід!
Всю вагітність я проходила нормально, без проблем, але є лікарі-пророки, які можуть зіпсувати настрій на всю вагітність.
Чоловік поїхав на схід 4 лютого 2015р., а 11.02 в мене почалися перейми. Сусід мене з мамою завіз в родом в м. Новояворівськ! І там мене добряче вимучили лікарі! Але всюди є й хороші, розумні , лікарі від Бога! Дякую лікарю Коломійчук І. В., який оглянувши мене направив на кесарів розтин, була коротка пуповина, а Бойко В.В. оглядав мене разів 10 і вважав що так має бути!
Мій чудовий малюк народився 12 лютого 2015р. здоровим хлопчиком з вагою 3450кг і зріст 52см. Оцінка за шкалою Апгар - закричав зразу 9балів.
Відкривши очі я заплакала і перше,що я запитала у лікаря чи здоровий малюк. Вона дуже здивувалася і відповіла: «Здоровіше не буває»!
От так мій малюк народився і нам зараз 2 роки. Я щаслива мама!

Дорогі жіночки, мамочки не слухайте відразу лікарів, які дають негативні прогнози,а йдіть до інших і повторні аналізи здавайте. Їм нічого не відомо,лише Бог вирішує. А комірцевий простір це лише щоб нагнати сумнів і викачати гроші, бо жінка вагітна в розпачі погодиться на будь-що, щоб дитя було здорове!

Якщо хтось зараз читає мою історію вагітності і має такий же діагноз, щиро моліться Богу і вірте,що все буде гаразд.

Щасливої вам вагітності, мамочки!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кравчучка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 21 березень 2017 - 17:02

Ух ти. Які ви молодці. Ваша історія, як приклад мужності і стійкості. Браво.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • « Перша
  • 4
  • 5
  • 6
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Bogdana світлина

Bogdana  В нас гримить і блискає. Весна)))

22 бер 2017 20:09

Показати коментарі (2)

Кравчучка світлина

Кравчучка  Швидше за все, справжнє щастя це і є момент пробудження вночі, коли чуєш плач дитини і слова чоловіка, який підійде до ліжечка говорить: "Тихіше, Сонечко, не шуми, а то маму розбудиш".

21 бер 2017 17:28

Flower2 світлина

Flower2  хочу стати мамою маленького ангелочка

13 бер 2017 21:38

БВікуськаП світлина

БВікуськаП  Скоро лелека мій прилетить

12 бер 2017 19:57

IrunkAblondunkA світлина
АмІнка світлина

АмІнка  Декрет - це єдина робота, де начальнику із задоволенням цілуєш дупку)))

11 бер 2017 10:21

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  І день іде, і ніч іде. І, голову схопивши в руки, Дивуєшся, чому не йде. Апостол правди і науки?

09 бер 2017 22:48

Показати коментарі (1)

NadiAmor світлина

NadiAmor  У всьому шукаю позитив! :)

06 бер 2017 09:36

Mamo4ka світлина

Mamo4ka  Молода матуся та щаслива дружина♡♡♡

02 бер 2017 22:49

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  І смішно тобі й сердито, І ти забуваєш часто: Для того, щоб добре ходити, Раз десять треба упасти.

01 бер 2017 22:43

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 березень 17 )

• З днем народження
    Оленчик 
    - Вік: 36
  • З днем народження
    Virchik 
    - Вік: 40
  • З днем народження
    ibojechko