Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Робота над помилками перших пологів - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Робота над помилками перших пологів Для тих, хто вже народив Оцінка: ****- 3 Голосів

Користувач поза мережею   Львів'янка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 березень 2009 - 11:41

Вже є темка про помилки, які ми не зробимо завагітнівши знову. Вирішила створити шось подібнe, але власне за самі пологи. Словом, що би ми змінили в наших власних пологах? Думаю, ми дуже допоможемо майбутнім мамочкам, якшо поділимося з ними досвідом. :)

Почну з себе. Коли наступний раз буду народжувати, то:

- добре розпитаю про правила "прибуття" в пологовий, шоб не було, як минулого разу - всі мої речі довелося залишити на прохідній, бо сумка в мене була шматяна, а як виявилося, пропускали тільки з кульочками! :bye: Ото було "весело" - малий народився, а я - ні малого вдягнути, ні самій перевдягнутися.... а допомогти на той час не було кому;

- буду мати при собі побільше дрібних купюр (по 5-10 грн.) - шоб з них можна було шось "зліпити" при потребі і шоб не давати забагато, бо нема дрібних ;) ;

- наперед домовлюся за нормальну кімнату, бо та "нормальна", куди мене поклали, виявилася чимось дуже страшним, з мурахами, чорними кутами і дверима, шо не закриваються :bye:

- наперед домовилася б за ціну на Кесарів розтин, якби, не дай Боже, до нього дійшло (бо моя подруга цього не зробила, а після КР їй таку ціну загнули, шо мама рідна!!!!) :cray: ;

- взяла би з собою електро-чайник або кип'ятильник на крайняк, плюс якусь посудину... бо одного дня не було води... і стояла величезна черга за чайником... А коли нарешті наша черга прийшла, виявилося, шо немає в чому розвести ту воду, шоб помитися! :smile:

- обов'язково народжувала б з чоловіком, багатьох проблем можна би було уникнути. Взагалі старшого ми народжували разом, а от коли я народжувала меншого, чоловік був за кордоном :(

Але загалом своїми пологами я задоволена, лікар була - супер, весь час була зі мною, дуже вдячна їй за це! :unknw: От тільки умови перебування могли би бути ліпшими, тим більше, багато палат я потім бачила - досить гарні і зручні... сама не знаю, чому мене поклали в оте страхіття... :smile:
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2009 - 12:12

1.На пологи узяла б чоловіка однозначно.
2.Заздалегідь домовилася про нормальну післяпологову палату ( хоча зараз в тому пологовому вони всі стали нормальними).
3.Заздалегідь домовилася про масажиста,який після пологів приїжджав би додому розмасажовувати мої груди.
Що однозначно залишила б :лікаря та акушера,вони у мене були просто суперські.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ameli 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2009 - 12:17

Напевне основне, що хотілося б змінити так це попередньо не лягати в лікарню. В основному самі пологи минули добре лише не вистачало чоловіка, тому гадаю на другі пологи таки взяти нашого татуся.
My Signature
Спойлер

Постійно хочу дві речі: схуднути і поїсти.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Inverno 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2009 - 13:05

Я б теж до останнього сиділа б вдома і не довіряла б лікарю, якого мені порекомендувала лікарка, з якою я наперед домовилась. :sad:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вишенька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2009 - 13:34

А я би краще все розпитала про сімейні пологи (хоча ніби і так це зробила, лікар казав, що з цим не буде проблем, і в післяпологових палатах є окреме ліжко для чоловіка).

В результаті з переймами майже цілий день просиділа (вірніше проходила туди-сюди) в приймальні, бо мене ще не перевели в родову залу, і відповідно чоловіка не пускали :sad: А самій соватись коридорами було ой як невесело. А так чоловік і обійме, і поцьомає, і спину потре.
Під вечір вирішили вколоти, щоб я трохи поспала (бо попередня безсонна ніч з переймами давалась в знаки, була дуже втомлена), а чоловіка знову ж таки відправили додому :lol: Бо бачте, нащо він мені треба, як я і так буду спати :sad: Хоча мені було б спокійніше заснути і прокинутись біля нього.

І взагалі лікар почав відмовляти від сімейних пологів :sad:

А ще би взнала про умови, бо хоча і була налаштована, що 4 дні можна потерпіти і кімнату без ремонту, але зараз про це шкодую.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Львів'янка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2009 - 16:38

Перегляд повідомленняВишенька (12.3.2009, 13:34) писав:

А я би краще все розпитала про сімейні пологи (хоча ніби і так це зробила, лікар казав, що з цим не буде проблем, і в післяпологових палатах є окреме ліжко для чоловіка).

В результаті з переймами майже цілий день просиділа (вірніше проходила туди-сюди) в приймальні, бо мене ще не перевели в родову залу, і відповідно чоловіка не пускали :acute: А самій соватись коридорами було ой як невесело. А так чоловік і обійме, і поцьомає, і спину потре.
Під вечір вирішили вколоти, щоб я трохи поспала (бо попередня безсонна ніч з переймами давалась в знаки, була дуже втомлена), а чоловіка знову ж таки відправили додому :cray: Бо бачте, нащо він мені треба, як я і так буду спати :cray: Хоча мені було б спокійніше заснути і прокинутись біля нього.

І взагалі лікар почав відмовляти від сімейних пологів :yahoo:

Вишенька, от і мені здалося, що мене лікар м'яко відмовляла від сімейних пологів... Я знала, що чоловіка в той час не буде в Україні, тому не дуже цікавилася, але і без того мені здалося, що лікарі не в захваті... :acute:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Смугастий Равлик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 12 березень 2009 - 19:31

Мене все ніби влаштувало в моїх пологах, бо все сталося дуже швидко, я навіть злякатися не встигла, добре, що за все раніше було домовлено, до найменших дрібниць, але ніхто не очікував кесаревого. Тиждень перед пологами в мене дуже боліла спина, кожної ночі я спала лише 2-3 години, а в той день у мене почалася кровотеча, мене за 30 хв. домчали до пологового буд. №2, мій лікар Кондратенко Володимир Якович мене оглянув і негайно сказав робити кесарів,бо почалося відшарування плаценти, операційну організувала за 10 хв. бригада із 8 чоловік, і вже через 15 хв.народилася донечка. В реанімації дуже добре ставилися медсестри і санітарки, мій лікар приходив майже через кожну годину дивитися, як я. У палаті, куди нас перевели з Яринкою, були всі умови, мені сподобалося. Медперсонал (за винятком деяких педіатрис) теж приємний. Єдине, що я змінила б, це те, що не варто було сидіти вдома цілий тиждень, коли так боліла спина, може, все трапилося б інакше, але хто знає?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Натальчик 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 12 березень 2009 - 20:11

Перегляд повідомленнямавпочка (12.3.2009, 18:31) писав:

..., але ніхто не очікував кесаревого. ... може, все трапилося б інакше, але хто знає?

от і в мене ніхто неочікував, не планував, і НЕ ХОТІВ, кесаревого. І хто зна, якщо би я вчасно "розгледіла" початок своїх перейм, то може все було б по-іншому.
Річ в тім, що вони почалися десь пообіді, я почала записувати їх частоту (то я начиталася і наслухалася на курсах, що перйми мають бути обов"язково регулярні, з певним інтервалом, і тоді вже треба збиратися до лікарні). В мене ж вони були дуже хаотичні, навіть близько не регулярні.
Ми з чоловіком живемо зараз в чужій країні, а він у мене працює добами, і то так, що якби мені вночі треба було їхати в лікарню, він хоч би як хотів, але не зможе приїхати. Але в нас на підстраховці завжди були друзі з машиною, та й швидку можна було б викликати.
Ну от, і в той день він мені дзвонить ввечері (в той момент він ще міг би знайти собі заміну і приїхати) і питає як я, а я кажу добре, хоча щось і поболює :) але думаю, що ще до ранку я дочекаю, а зранку ти приїдеш. :) Наївна! В 10-й вечора в мене відійшли води і пробка. Чоловік вже з роботи не вирветься, ніяк. Друзі завезли мене в лікарню. А там - в мене розкриття шийки 6 см., води відійшли, але головка дитинки була дуже високо. Мені почали капати щось стимулююче, я прокричала 6 годин, а головка дитинки так і не зійшла. в 6-й ранку мені зробили кесарів розтин, до якого я не була зовсім готова, в першу чергу психологічно.
До чого я веду? Думаю, якби зі мною був чоловік, все було б по іншому, і я би народила природнім шляхом а може якби я була вдома, на Україні, все бело б по-іншому. Не знаю, зараз багато що можна говорити, але шкодую, що тоді не сказала йому, - приїзджай. Шкодую, що була така впевнена в тому, що ще не час, хоча це вже починався 40-й тиждень, що чекала тої регулярності в переймах ... :sad:
My Signature
Зображення
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nataly_diz 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2009 - 20:25

Перегляд повідомленняВишенька (12.3.2009, 14:34) писав:

В результаті з переймами майже цілий день просиділа (вірніше проходила туди-сюди) в приймальні, бо мене ще не перевели в родову залу, і відповідно чоловіка не пускали :sad: А самій соватись коридорами було ой як невесело. А так чоловік і обійме, і поцьомає, і спину потре.
Під вечір вирішили вколоти, щоб я трохи поспала (бо попередня безсонна ніч з переймами давалась в знаки, була дуже втомлена), а чоловіка знову ж таки відправили додому :sad: Бо бачте, нащо він мені треба, як я і так буду спати :cray: Хоча мені було б спокійніше заснути і прокинутись біля нього.

І взагалі лікар почав відмовляти від сімейних пологів :sad:

А ще би взнала про умови, бо хоча і була налаштована, що 4 дні можна потерпіти і кімнату без ремонту, але зараз про це шкодую.

А де Ви родили,не секрет?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   poiu 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2009 - 20:36

в мене було точно так само як в Натальчик єдине що чоловік був зімною але від нього нічого не залежало. Щоб я змінила
1 як щоб мені дозволили родити природнім шляхом я б не погодилася на стимуляцію тому що вважаю що як би все йшло само пособі то на 99% я б родила сама.
2 на всяк випадок себе морально підготовила до КР.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Натальчик 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2009 - 20:54

Перегляд повідомленняpoiu (12.3.2009, 19:36) писав:

в мене було точно так само як в Натальчик єдине що чоловік був зімною але від нього нічого не залежало. Щоб я змінила
1 як щоб мені дозволили родити природнім шляхом я б не погодилася на стимуляцію тому що вважаю що як би все йшло само пособі то на 99% я б родила сама.
2 на всяк випадок себе морально підготовила до КР.

poiu, так прикіл в тім, що я поняття зеленого не мала, що мені там капають. Аж потім зрозуміла, коли перейми почалися майже щохвилини. Тому й кажу, якби чоловік був зі мною, він лікар за освітою, все могло б бути інакше.
А так потрапила в руки до зовсім незнайомих лікарів. Мене вів заввідділом, і звичайно ж він не приїхав вночі, але всю вагітність в нас "все було дуже добре", і ми йому відразу сказали, що хочемо народжувати природнім шляхом.

а щодо психологічної підготовки, то я навітть коли читала книжки про пологи, то оминала розділи з к.розтином, думала - це мені не потрібно ....
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   poiu 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2009 - 22:02

Звичайно якщо чоловік розуміється то добре мій на жаль не знається на медицині. Лікар з яким я домовлялася до речі також заввідділом була на операції і капельницю поставили інші без її вказівки.
А коли вона прийшла то сказала що вже треба капати далі.
А те що будуть кесарити мені навіть в страшному сні не снилося. Вагітність я не відходила а відбігала.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irunka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 27 серпень 2009 - 07:06

Я б не лягала вже наперед в лікарню,домовилсь б завчасу про сімейну палату.Лікарки б не міняла.
My Signature
Зображення
Чоловік у своєму житті повинен любити лише трьох жінок-ту,що його народила,ту,що йому народить і ту,що в нього народиться
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Украся Поділля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 серпень 2009 - 08:04

А я захотіла їсти. Звичайно, напиратись вам ніхто не дозволить, але щось легеньке можна.

Я наприклад, під час схваток захотіла страх як їсти. То дякую за чуйність, моя лікарка та медсестра швиденько повиймали хто що мав. І зївши 10 штук пряників і пів шоколадки, бо більше небуло, :dance2: я заспокоїлась і почались потуги.

Так що прихопіть хоча б шоколадку, до родів її ще можна, після зась
My Signature
Зображення
Навчайтесь у всіх але не повторюйте нікого!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   smile_lviv 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 жовтень 2009 - 08:43

Я б домовилась з медсестрами, щоб вони заходили до мене і допомагали як тільки почують плач дитини.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Руденька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 жовтень 2009 - 10:40

Я б наперед всім сказала що прибью їх якщо буде боляче і напевно дала би медесестрам "щось" щоб не так знущались....

Повідомлення відредаговано Руденька: 06 жовтень 2009 - 10:41

My Signature
Зображення

Щоб освітлювати світлом інших, треба носити сонце в собі:)
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Все буде добре 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 жовтень 2009 - 10:53

Єдине, що змінила б, то не домовлялась з "дуже гарним" лікарем наперед, а пішла б до чергового. Бо перевели в родзал серед ночі, а лікар приїхав зранку на 9 00 на роботу. А то дого я нікому не була потрібна. Добре що хоч чоловік був поряд, дуже виручав.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анабель 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 жовтень 2009 - 16:17

А я б когось "поселила" до себе в палату на першу добу після кесарського. Ну наприклад маму чи чоловіка. Бо дуууууже вже важко з розпанаханим пузом вставати до дитини...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліньтяйка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 жовтень 2009 - 16:33

1) Я б краще обирала лікаря. І навсякий випадок домовилася з двома або трьома лікарями.
2) Устроїла б скандал, якщо б знову не пускали чоловіка. В нас мали були партнерські пологи, а чоловіка під дурними приводами не пускали - щоб він часом не бачив всієї безвідповідальності і халатності з боку лікарів щодо мене. А я лише між схватками просила його пустити і не возмущалася як слід (він сидів в приймальному покої) і я розмовляла з ним по телефону.
3) Я б просила рідних закупляти мені ліки в міських аптеках, а не в пологовому, бо це в 100 разів дорожче обійшлося.
4) Попросила б лікаря, щоб дитину після народження поклали чоловікові на живіт (в мене було непланове КР і чоловікові такого не запропонували).
5) Попросила б рідних приносити мені тепле поїсти і потрібні речі (а я скромнічала і не хотіла їх ганяти).
6) Домовилася наперед про ціну, якщо б щось пішло не так і прийшлося кесарити (як і вийшло).
7) Взяла б побільше шматок з простині щоб підкладати замість прокладок, бо мені не вистачило, я клала звичайні прокладки і в мене почалася молочниця.
8) Взяла дитині побільше кофтинок - бо всіх решта лашків вистарчало.
9) Пила поменше рідини в перші дні (страшенно сушило), а потім груди так набали, що прийшлося 3 рази розціджувати.
10) Не дозволяла б жодного разу докормлювати дитину сумішами.

Повідомлення відредаговано Ліньтяйка: 07 жовтень 2009 - 16:36

• 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   DIKAJA@ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 жовтень 2009 - 18:17

1. Ненаслухалась би дурних порад і не сиділа б до відходу вод вдома..очікуючи "що розмсмокчеться", в результаті , чого попала не до лікарки з якою домовлялася, а до чергової
2. Набрала б побільше саморобних прокладок
3.взяла б з собою кипятильник і посудину...чайку горячого б попила, тоді коли хочеться.
4. поїла б перед тим як їхати в роддом..ато жерти потім хотілось страшенно
5. на пологи взяла б краще чайок з лимончиком..ато пляшка поляни квасової була явно "некстаті"...
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (6)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Vanesita світлина

Vanesita  Став запитання у відповідних темах.біда не в тім, що свище вітеееееер лютий"))))

09 лис 2017 14:56

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Kуся світлина

Kуся  Вік, Вікусь з Днем Ангела

24 жов 2017 19:51

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

19 жов 2017 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 листопад 17 )

• З днем народження
    Levchyk 
    - Вік: 40

Перекладач онлайн