Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Виділення на перших тижнях вагітності (мазня) - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Весняний парад аватарів

• 16 Сторінок +
  • « Перша
  • 14
  • 15
  • 16
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Виділення на перших тижнях вагітності (мазня) Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Oksana2506 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 22 серпень 2016 - 12:23

Перегляд повідомленняміяся (22 серпень 2016 - 11:39) писав:

Доброго дня!
Дівчатка,можливо у когось було таке ,що затримка 6-8 днів....тест (три тести)показує одну полоску....узд нічого ще не видно...лікар рекомендує прийти через тиждень.....в мене запаморочення....і виділення якісь прозорі..це ж вагітність???

Здайте кров з вени на рівень хоріонічного гонадотропіну, тоді будете знати точно
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Avenia 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 серпень 2016 - 22:18

[quote name='Anna)' timestamp='1469859445' post='2687943']
Ми з чоловіком плануємо дитинку,минулого місяця була затримка 3 дні,вже думали прийшло до нас щастя.
Але почались місячні,на 6-8 день була мазанина світло червона(переважно завжди 5-6 днів триваютт)після закінчення болі в низу живота ниючі,виділеня було один раз на 10 день циклу,повинна бути вже овуляція так як 30-32 дні цикл,але не відчуваю її,дуже хочемо дитинку.
[/quote

Ох,в мене зараз геть те саме,сама в роздумах.Дуже дивно з тою овуляцією,так як а в мене і місячні і овуляція навіть до години точно,і завжди її відчуваю,а це звернула увагу на календарик і оп-па,а овуляція то не було.п оки чекаю,що далі буде
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 31 серпень 2016 - 22:53

Попередження Попередження

міяся, Oksana2506,Avenia - дівчата, ваші коментарі не стосуються даної теми! Шукайте відповідні теми про овуляцію, або затримку менструації і там пишіть.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mimika 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 08 вересень 2016 - 10:30

Перегляд повідомленняGermiona (29 січень 2010 - 22:37) писав:

Вибачте, за дещо не скромні описи, але.... Напротязі 2-х місяців активно "плануємо" дитину... Результат, поки що, не відомий, але за тиждень до місячних з'явились неприємні виділення червоно-коричневого кольору... До лікарні йду через 3 дні, але вже вмираю від того, що не розумію що відбувається!!! ДОПОМОЖІТЬ ПОРАДОЮ, якщо хтось десь чув по таке sad.gif

Скріш за все не лади з гормонами
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martylya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 вересень 2016 - 09:57

Доброго дня! Дівчатка підкажіть будь ласка може хтось стикався - на 5-му тижні (хоча на УЗД сказали, що лише 3-й) побачила мазанину темно-коричневого кольору, за 2 години була вже в лікарки. Виписали фолієву кислоту і магне-В6. Зранку щераз передзвонила до лікарки (бо мазнина досі не припинилась, хоча зменшується) каже можна попити Дуфастон. Хтось може пив, знає чи не має якихось побічних дій і чи варто його приймати?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Irina2014 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 вересень 2016 - 11:43

Дівчата,підкажіть! В мене еко вагітність 6 тижнів,а вчора почалася кровотеча, вколола кровоспинний укол, сьогодні вже тільки мажеться, що робити, до якого толкового лікаря з таким звернутися в Львові.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 29 вересень 2016 - 11:51

Перегляд повідомленняIrina2014 (29 вересень 2016 - 11:43) писав:

Дівчата,підкажіть! В мене еко вагітність 6 тижнів,а вчора почалася кровотеча, вколола кровоспинний укол, сьогодні вже тільки мажеться, що робити, до якого толкового лікаря з таким звернутися в Львові.

з таким потрібно швидку викликати, а не самостійно щось колоти вдома....
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Because_of_you 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 вересень 2016 - 12:39

Перегляд повідомленняIrina2014 (29 вересень 2016 - 11:43) писав:

А там де робили еко не спостерігаєтеся? Я не знаю всіх тих процедур при еко, але раз ви вже йшли на таку дороговартісну процедуру, то треба мати лікаря з яким постійно будете консультуватися, до якого в разі таких випадків можете подзвонити в будь-який час доби. Напевно найкраще це буде лікар з клініки де ви робили еко.
Одразу напишу, що в лікарнях переважно стандартна схема лікування-збереження, яка не завжди допомагає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Irina2014 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 вересень 2016 - 13:22

Я там спостерігаюся, але то приватна клініка,в них нема стаціонару,щоб лягти на збереження. І ще клініка а Тернополі, а я зі Львова. Вони допомагають,вчора була на узд,здала аналізи, а по дорозі додому почалася кровотеча.

Тому шукаю лікаря зі Львова,щоб мати місцевого в разі потреби.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vagitna_mama_zaika 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 29 вересень 2016 - 15:40

Перегляд повідомленняIrina2014 (29 вересень 2016 - 13:22) писав:

Я там спостерігаюся, але то приватна клініка,в них нема стаціонару,щоб лягти на збереження. І ще клініка а Тернополі, а я зі Львова. Вони допомагають,вчора була на узд,здала аналізи, а по дорозі додому почалася кровотеча.

Тому шукаю лікаря зі Львова,щоб мати місцевого в разі потреби.

Ви їм зателефонуйте і вони підкажуть, до кого можна у Львові звернутись. Ми як робили еко в Львові, а самі теж з іншого міста, то коли в мене були питання я завжди телефонувала лікарю, а потім він мені підказав до кого в мому місті можна звернутись, сказав що вони завжди підтримують відносини з іншими лікарями. Бажаю вам успіху! Виносити і народити здорову дитинку!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kvinta 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 листопад 2016 - 20:04

Добрий вечір, потрібна порада
13 тиждень вагітності, в 11 тижнів пішла трошки світла кров, на УЗД сказали досить велика гематома, призначили лікування, лежала 2 тижні. Скоро іду на контрольне Узд.
Одна лікар порадила здати аналіз на інфекції (уреаплазма, мікоплазма, хламідіоз...і т.д, там цілий пакет в Сінево) по сечі, а інша сказала, що по сечі то зовсім не інформативно, порадила взяти мазок на аналіз. А я от ні того ні іншого поки не зробила. Вагаюся не знаю що робити, бо чула що не дуже добре, щоб "туди" лізли, але і аналіз по сечі, який вартує 550 грн і може бути неіформативим не хочеться здавати.
Може хтось стикався з таким питанням, як визначали наявність інфекції? Чи є ризик для вагітності якщо брати мазок на інфекції?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mykytun 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 січень 2017 - 17:12

На 8 тижні вагітності пішли світло рожеві виділення відразу пішла до лікаря виявилося завмерла вагітність на 6 тижні (
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Narcushalja 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 березень 2017 - 11:51

Я на 8 тижні вагітності. Із самого початку була мазня - то червона, то коричнева. Попереднього тижня була на узі, сказали гематома, а коричневі виділення - то вона вже розсмоктується. Сьогодні пішла знов червона мазня, не знаю що роботи. І ще - з самого початку приймаю - утрожестан,дексаметазон та вітаміни, а з минулого тижня просто лежу. І щось мало це допомагає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Valkiria 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 березень 2017 - 23:36

Перегляд повідомленняВід 15 березень 2017 - 11:51

Я на 8 тижні вагітності. Із самого початку була мазня - то червона, то коричнева. Попереднього тижня була на узі, сказали гематома, а коричневі виділення - то вона вже розсмоктується. Сьогодні пішла знов червона мазня, не знаю що роботи. І ще - з самого початку приймаю - утрожестан,дексаметазон та вітаміни, а з минулого тижня просто лежу. І щось мало це допомагає.

Я на 10-му, в мене подібна ситуація. Також гематома. Кров була тільки одного разу, а так коричнева мязня переважно.
Я на швидкій їх вже задовбала, то мені чітко пояснили, що поки виділення (неважно якого кольору) йдуть у кількості меньшій ніж при місячних-нічого страшного. Не перенапрягайся і старайся бути спокійною. Мені сказала лікар, що воно таке буде поки плацента не закінчить формуватися, тобто до 12-того тижня. Приймаю прогестерон і прогінову,(бо у мене підтримка після ЕКЗ).
Не хвилюйся, можеш попити валер'янку для заспокоєння.
Удачі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нюточка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 березень 2017 - 20:27

Привіт дівчата. в мене термін 5 тижнів але постійно кровяні виділення. приймаю урожестан та дуфасон. скажіть будь ласка чи вдалось вам зберегти вагітність після приймання тих припаратів
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кравчучка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 березень 2017 - 16:56

Привіт. Не хочу вас засмучувати, але така мазня у мене завжди закінчувалася викиднями. В мене їх було вже 4. Так що, мені страшно, і пила дуфастон, і всерівно..... Але потім я народила дівчинку, правда пролежала вагітною майже півроку. Зараз знову хочу вагітніти, але боюся. Отакі справи. А ви тримайтеся. Все буде добре. Удачі.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нюточка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 березень 2017 - 19:20

Шкода, але саме в мене так і сталось
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кравчучка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 березень 2017 - 12:24

Ох, шкода. Ви тримайтеся. Все буде добре. І ви станете щасливою матусею.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   anjyta 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено Сьогодні, 11:45

Дівчата привіт. В мене історія поки що дуже заплутана, але мені дали ШАНС... Хочеться вірити в краще ***
20.03 ввечері почалася мазня, мазня (вибачте за детальність) спочатку була якась тьмяно рожева, в наступні дні більш до коричневого. Помічала її лише, коли ходила в туалет - залишалася на туалетному папері, на прокладці виділення не залишалися. 22.03 була на УЗД (термін по моім підрахункам 9-10 тижнів), а на УЗД 6 тижнів 1 день, діагноз - вагітність не розвивається, скоріше за все ЗВ...Пішла до лікарки, оглянула і підтвердила, що по пальпації плід замаленький як на такий термін. Але щоб запевнитися направила на ХГЛ. Результат 22 050 (результат як каже лікарка сумнівний). Каже чекати ще тиждень і повторно на УЗД і можливо на ХГЛ. Проти мазні сказала поколоти декілька днів прогістерон і дицинон. Скажіть, буль ласка, чи в когось було щось подібне і чи виписували такі препарати? Прочитала про дицинон - кровоспинний...але ж кровотечі в мене немає!..
Не знаю що робити.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 16 Сторінок +
  • « Перша
  • 14
  • 15
  • 16
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Bogdana світлина

Bogdana  В нас гримить і блискає. Весна)))

22 бер 2017 20:09

Показати коментарі (2)

Кравчучка світлина

Кравчучка  Швидше за все, справжнє щастя це і є момент пробудження вночі, коли чуєш плач дитини і слова чоловіка, який підійде до ліжечка говорить: "Тихіше, Сонечко, не шуми, а то маму розбудиш".

21 бер 2017 17:28

Flower2 світлина

Flower2  хочу стати мамою маленького ангелочка

13 бер 2017 21:38

БВікуськаП світлина

БВікуськаП  Скоро лелека мій прилетить

12 бер 2017 19:57

IrunkAblondunkA світлина
АмІнка світлина

АмІнка  Декрет - це єдина робота, де начальнику із задоволенням цілуєш дупку)))

11 бер 2017 10:21

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  І день іде, і ніч іде. І, голову схопивши в руки, Дивуєшся, чому не йде. Апостол правди і науки?

09 бер 2017 22:48

Показати коментарі (1)

NadiAmor світлина

NadiAmor  У всьому шукаю позитив! :)

06 бер 2017 09:36

Mamo4ka світлина

Mamo4ka  Молода матуся та щаслива дружина♡♡♡

02 бер 2017 22:49

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  І смішно тобі й сердито, І ти забуваєш часто: Для того, щоб добре ходити, Раз десять треба упасти.

01 бер 2017 22:43

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 березень 17 )

• З днем народження
    Оленчик 
    - Вік: 36
  • З днем народження
    Virchik 
    - Вік: 40
  • З днем народження
    ibojechko