Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: дитина не хоче жувати - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняОбмінник до Дня Матері

• 4 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

дитина не хоче жувати Оцінка: -----

Користувач поза мережею   anne* 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 29 жовтень 2012 - 13:28

Перегляд повідомленняСерденько (28 жовтень 2012 - 23:31) писав:

anne*, Він просто не їстиме, він в мене не особо їдок, тому коли пробувала не блендерити, то дитина залишалась голодною.

можливо моя порада не всім підійде, але як на мене, якщо дитина відмовляється їсти по причині, що не хоче жувати/непосидюча (як мої), то вона просто ще не голодна. В нас принцип такий: якщо дитина не хоче їсти тоді, коли я даю, то я не намагаюся зробити все для того, щоб вона перекусила хоч пару ложок (не танцюю/співаю/вмикаю мульти), а просто пропоную ту ж їду через годину-півтора. Повірте, діти не настільки дурненькі і не дадуть собі бути голодними :) ІМХО.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Серденько 

• Матуся року, Зірочка форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 29 жовтень 2012 - 14:50

anne*, Я робила такі експеременти, то мій весь день був голодний, вередував, кричав, а кусками їсти не став.
My Signature
Спойлер

Звертайтесь до мене на ТИ

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Marivege 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 жовтень 2012 - 15:43

В нас теж такі експерименти не проходили...тут вже напевно характер проявляється...точніше впертість. З часом він сам почне щось пробувати жувати, в нас перші були каші, по трошки їв зі мною, йому було цікаво, що то мама таке гамає) якась рибка, картопелька, кусочок вареника і так по трошки ми перейшли на неблендеровану їжу, але мясо я і досі мушу поблендерити, інакше він його навіть до рота не візьме(
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Niki 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 жовтень 2012 - 15:50

Хочу всетаки порадити мамам наполягати на тому щоб дитина сама пережовувала їжу, Перетираєте в блендері - добре, а завтра менше блендеріть. Нехай їжа буде грудочками.
Я маю знаю, в якої синочок такий як моя доця йому вже майже 6 років і він в принципі не хоче жувати. Вона йому до цих пір перемелює в блендері їжу. І я вам скажу що в такому віці це є проблема, бо коли йому було 2 роки і вона перетирала всю, абсолютно всю їжу, ми казали що треба його вчити, у відповідь було - як захоче, то сам навчиться, а зараз таки мають проблему.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Marivege 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 жовтень 2012 - 17:19

ну в шість років, та навіть в 3-4 то вже ясно, що мама виновата...треба було думати, щось пробувати з тим робити. я теж била на сполох, коли малий не хотів жувати, але це було в рік і за кілька місяців ми вже мали прогрес. навіть не уявляю собі їхньої ситуації...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   cafe latte 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2013 - 22:09

Моїй доні 9 місяців, раніше блендером користувалась, зараз супчики і пюре розминаю виделкою, мяско теж виделкою, та дивлюся по ній, що вона більше ковтає відразу, а не старається пережовувати, інколи давиться, але то було лише раз щоб зригнула. Все ж не знаю, як її навчити щоб вона жувала, і боюсь їй яблучко давати кусочком, бо вона так хоче сама їсти його, але відкушує відразу великий шматок і я дуже боюсь щоб не подавилася.....порадьте, хто як переходив на тверду їжу
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dribchuk-1102 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 лютий 2013 - 22:18

, а пробуйте поступово збільшувати величину шматочків. Яблучка ми вчилися їсти так - починали з пюре, потім терла на мілкій терці, потім на грубій, потім різала дрібними кубиками, потім тонкими полосками, а потім давала цілий шматок. Так і навчилися і так ми вчилися їсти багато різних продуктів і мясо теж. В рік мала вже повноцінно все жувала і їла сама ложкою.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зеленоока 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2013 - 22:44

, а скільки у дитини зубів? Моя малеча (1р3м) теж ще їсть більшість блендереного, але жувати вміє добре. Я пропонувала їй багато-багато раз то супчик з грудочками, то шматок картопельки чи яблучко вкусити - дитина все випльовувала. Я вже теж переживала страшенно. Аж поки не прорізались кутні зуби (має вже всі 4-ки). От тоді вона почала жувати - вже і яблучко гризе ( просто дати скибочку відрізану в руку можна), котлетку-тєфтєльку теж розгризає, суп мнемо виделкою. Так що ви передчасно не переживайте. Пропонуйте дитині, але якщо їй це не підходить - не наполягайте.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   cafe latte 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2013 - 09:15

Перегляд повідомленняDribchuk-1102 (01 лютий 2013 - 22:18) писав:

, а пробуйте поступово збільшувати величину шматочків. Яблучка ми вчилися їсти так - починали з пюре, потім терла на мілкій терці, потім на грубій, потім різала дрібними кубиками, потім тонкими полосками, а потім давала цілий шматок. Так і навчилися і так ми вчилися їсти багато різних продуктів і мясо теж. В рік мала вже повноцінно все жувала і їла сама ложкою.

Дякую, буду пробувати так як ви робити!
Зеленоока, в нас лише 2 зубчика і лізе 3-й зверху. Це звичайно ще зовсім мало, щоб нормально жувати. але все ж хочеться щоб мала вже їла не блендероване))) вже останню неділю блендером не користувалась, якось пробуємо так їсти, просто дуже добре розминаю.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Каська-маська-к@т 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2013 - 11:44

Перегляд повідомленняBlueberry (02 лютий 2013 - 09:15) писав:

Дякую, буду пробувати так як ви робити!
Зеленоока, в нас лише 2 зубчика і лізе 3-й зверху. Це звичайно ще зовсім мало, щоб нормально жувати. але все ж хочеться щоб мала вже їла не блендероване))) вже останню неділю блендером не користувалась, якось пробуємо так їсти, просто дуже добре розминаю.

ви робите пробему з того що в 9! міс дитина з 2!!! зубами не хоче жувати? та вона просто ше не має чим! зі збільшенням кількості зубів навчиться все краще пережовувати. а з 2 зубами вдавитися куском яблука проще простого. тому не женіть коней. на все свій час.
я досі мушу шмат м"яса перемолоти бо інакше не з"їсть. хоч має всі 20 зубів. але то стосується тільки шматка вареного м"яса
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іванна111 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 лютий 2013 - 02:47

І в нас та ж проблема- 1рік3міс. зараз сину і зубів вже майже 12(4 ще повнісю не вилізли, тільки напловину)), а жувати м'яско чи якісь овочі шматочками не хоче- просто це все випльовує.Хоча печенько, фрукти жує добре. А були в гостях в брата двоюрідного то його малий 2 зубами в 1 рік великий шмат м'яса печеного з'їв. Тобто це ще напевно від дитини залежить- чи є в неї інтерес до жування. Бо моє маля його не проявляє- не змелю овочі, м'яско- просто не буде їх їсти. Так що ми поки без блендера нікуди...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   AНВ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 лютий 2018 - 18:48

Доброго дня! Моїй дитині 3 рочки і 1 місяць і вона не хоче жувати кукурудзяну кашу - треба перемелювати. Яку Ви кукурудзяну крупу купуєте, скільуи варите і чи Ваші діти їдять її неперемелену? Дякую.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КсеніяЦ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 лютий 2018 - 16:17

AНВ, ми маємо кокурудзянку змелену в "порох", пошукайте в магазині дрібного помелу
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   AНВ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 лютий 2018 - 12:53

Доброго дня! Донечці 3 рочки і привчаю їсти усе без блендера. Виходить з усім, крім м`яска та риби. Я варю зупку і нарізаю туди дрібненько або кроляче м яско, попередньо відварене, або рибу, приготовану на пару : хек , але в основному вона назбирує в ротику того м яска або риби, робить жмиху, не може її ковтнути та випльовує. Що порадите з цим робити? Дякую.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 кві 2018 22:52

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 бер 2018 08:58

Показати коментарі (2)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 бер 2018 20:24

Показати коментарі (1)

romaschka_h світлина

romaschka_h  де у львові знайти хорошого ортопеда що виправляє х подібні ноги?

22 бер 2018 18:43

Показати коментарі (5)

Ольчик8301 світлина

Ольчик8301  Дівчата,у моєї 11річної доньки почалася перша менструації,яка тривала 1 день,що це може бути,може хтось знає ,чи стикався з таким)))

02 бер 2018 12:23

Показати коментарі (5)

Юлько світлина

Юлько  Дівчатка, де можна у Львові зробити дитині ЕХО серця? Хто в курсі лікар Жельов проводить цю процедуру?

13 лют 2018 23:02

Показати коментарі (3)

Ryzyk світлина

Ryzyk  З родичів чоловіка , найбільше мені подобається - Я . фб ))

04 лют 2018 12:11

Показати коментарі (1)

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа  світлина

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа   За свята наїли животик? Гайда до нас на форум ""Прощавайте зайві кілограми! Худнемо до Великодня." http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=72743&st=60&p=2813863

29 січ 2018 09:15

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Зіро4ка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 квітень 18 )

• З днем народження
    Irina@ 
    - Вік: 27

Реклама

Перекладач онлайн