Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Падіння... - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Падіння... Падіння малюків з підвищень : наслідки Оцінка: -----

Користувач поза мережею   вчусьнатата 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 24 вересень 2007 - 12:40

Доброго дня...незнаю, чи зовсім доречно розмістив тему саме в цьому розділі, але вже розмістив=)

Маєм халепу...

Якось, прокинувшись, малюк дістався до краю ліжна (величезного спального)і випав на підлогу...як наслідок отримав незначний переляк, який потім "зливали воском"...але от минуло кілька тижнів, і , через необачність тата, дитя знову опинилось на підлозі...знову крик,плач,біль...сьози малечі,сльози мами...
Хотів запитати, як ідентифікувати в таких випадках можливі наявні травми дитини чи їх відсутність, адже малюк неперестає плакати протягом тривалого періоду і визначити це по плачу невдається...і ще таке : як обійтись без "воску", як заспокоїти нервову систему дитини, якими препаратами чи засобами...наперед дякую...в разі , якщо схожа проблема піднімалась, скеруйте лінком...спасибі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 24 вересень 2007 - 13:20

Перегляд повідомленнявчусьнатата (24.9.2007, 13:40) писав:

Доброго дня...незнаю, чи зовсім доречно розмістив тему саме в цьому розділі, але вже розмістив=)

Маєм халепу...

Якось, прокинувшись, малюк дістався до краю ліжна (величезного спального)і випав на підлогу...як наслідок отримав незначний переляк, який потім "зливали воском"...але от минуло кілька тижнів, і , через необачність тата, дитя знову опинилось на підлозі...знову крик,плач,біль...сьози малечі,сльози мами...
Хотів запитати, як ідентифікувати в таких випадках можливі наявні травми дитини чи їх відсутність, адже малюк неперестає плакати протягом тривалого періоду і визначити це по плачу невдається...і ще таке : як обійтись без "воску", як заспокоїти нервову систему дитини, якими препаратами чи засобами...наперед дякую...в разі , якщо схожа проблема піднімалась, скеруйте лінком...спасибі

Я нічого не зрозуміла про віск... Це від переляку?
І що з тим воском роблять?
В нас був випадок, коли малий вночі дивовижним чином перекотився через мене(був під стінкою) і впав на підлогу. Я прокинулась від звуку удару. Потім плач. Малий швидко заспокоївся, синців не було, ґуль, гематом також. На тому й скінчилось.

Але!!!
Лікарі в таких випадках радять:

Що потрібно зробити в першу чергу, якщо дитина впала?
Настійно рекомендуємо батькам, чиї діти отримали травму голови: навіть якщо, на ваш погляд, малюка нічого не турбує, він впав з незначної висоти, перестав плакати та ін., негайно зверніться за допомогою до наступних лікарів: дитячого невропатолога, травматолога, нейрохірурга. Для цього необхідно викликати бригаду швидкої допомоги додому і вас з дитиною доставлять в спеціалізований стаціонар. Або самостійно зверніться в приймальне хірургічне відділення будь-якої великої дитячої лікарні, де дитину проконсультують вказані фахівці. У випадку, якщо вони не підтвердять патологію можна буде спокійно повернутися додому. Незвернення до лікаря небезпечно пізньою діагностикою травми, погіршенням стану дитини, можливістю виникнення коми. Все це вимагає лікування в умовах реанімації, у ряді випадків - оперативного втручання. Пізнє звернення до лікаря підвищує ризик смертельного результату, виникнення ускладнень, подовжує період відновлення і погіршує його результати, аж до того, що дитина може стати інвалідом.

Зовнішні прояви травм голови

Оскільки відносна вага голови дитини значно більше ваги корпусу, то при падінні дитина, насамперед, ударяється головою й частіше тім'яною областю. Дуже рідко травмуються лобова й потилична області голови.

Після падіння у дитини в зоні удару з'являється почервоніння, маля відчуває біль. Якщо напротязі декількох хвилин у цьому місці не з'являється виражений швидко наростаючий набряк, а відзначається лише незначна припухлість, то як правило, це вказує на забите місце м'яких тканин голови. До хворого місця необхідно прикласти щось холодне (лід, рушник, змочений холодною водою, - не забувайте його періодично заново змочувати - та ін.). Холодний компрес прикладають не менше ніж на 5-15 хвилин (або хоча б на той час, на скільки це дозволить зробити маля, - найчастіше така процедура викликає активний протест). Холодний компрес дозволить зменшити набряк тканин, що перешкоджає нормальному функціонуванню органу, звузить кровоносні судини, що є профілактикою кровотечі й стане важливим фактором успішного наслідку травми надалі. Переваги даної процедури більш вагомі, ніж міфічна можливість переохолодження дитини протягом такого короткого терміну. І головне - зберігайте спокій і постарайтеся заспокоїти дитину.

Зовнішні ознаки струсу головного мозку в дітей першого року життя досить мізерні. Для немовлят втрата свідомості на підставі струсу головного мозку - велика рідкість, на відміну від дітей дошкільного й шкільного віку й дорослих. Також вони не можуть поскаржитися на головний біль. Вони просто відразу починають голосно плакати, виникає рухове занепокоєння. Після лементу можуть заснути. Прокинувшись, вередують, відмовляються від їжі. Потім з'являється блювота (зазвичай однократна) або часте зригування. У першу ніч після травми діти погано сплять. Чим більше виражені зазначені порушення в поведінці дитини й чим вони триваліші, тим імовірніше струс мозку.

Можлива й інша реакція на травму: після сну в дитини зовнішні ознаки травми зникають і створюється неправильне уявлення про видужання. Це небезпечна омана: стан маляти може різко погіршитися.

Якщо після падіння був тривалий проміжок часу (від однієї до декількох хвилин) між самим падінням і лементом маляти від удару, швидше за все, мала місце втрата свідомості. Наявність такої ознаки частіше свідчить про забите місце головного мозку. Але іноді в подібній ситуації батьки гублять лік часу, їм важко зорієнтуватися, багато пройшло часу з моменту падіння дитини або мало, була втрата свідомості чи ні. Навіть якщо дитина просто зайшлася в лементі від удару, але перед цим якийсь час було тихо, батьків така ситуація повинна насторожити, і її варто віднести за рахунок більше важкої патології. Це дозволить, не втрачаючи часу, звернутися за медичною допомогою й з'ясувати серйозність травми. Удар головного мозку супроводжується порушенням його кровообігу різного ступеня важкості (від зниження до повного припинення), набряком речовини мозку, крововиливами в мозок, можливий розвиток парезів і паралічів. Інші ознаки патології - такі ж, що й при струсі, але тільки більш виражені: багаторазова блювота, тривале занепокоєння та ін. При важких забитих місцях головного мозку розвивається кома.

- Парез (від грец. paresis - ослаблення, розслаблення) - зменшення сили й /або амплітуди довільних рухів, обумовлене порушенням передачі нервових імпульсів відповідним м'язам.
 - Параліч (від грец. paralyo - розв'язувати, розслаблювати) - розлад рухової функції у вигляді повної відсутності довільних рухів внаслідок порушення передачі нервових імпульсів відповідним м'язам.
 - Кома (від грец. коmа - глибокий сон; синонім коматозний стан) - стан глибокого пригнічення функцій центральної нервової системи, що характеризується повною втратою свідомості, втратою реакції на подразники й розладом регуляції життєво важливих функцій організму. 

Якщо при забитому місці головного мозку відбувся крововилив у його речовину, то це приводить до стиснення мозку, при якому можливе ушкодження життєво важливих центрів дихання й серцевої діяльності, що порушує їхнє функціонування аж до повного припинення життєдіяльності організму. Як правило, у дітей із внутрічерепними крововиливами відзначається пригнічення свідомості. Ступінь порушення свідомості може бути різним, залежно від ступеня враження мозку - від вираженої сонливості до коматозного стану.

При падінні з висоти в дітей можливі переломи кісток черепа (відкрита ЧМТ), які також можуть здавлювати мозок. Переломи кісток черепа в немовлят найбільш часто визначаються у вигляді тріщин, це так звані лінійні переломи. По їхній локалізації, довжині, ширині можна судити про важкість травми. Так, розбіжність країв кісткового перелому може свідчити про те, що є розрив твердої мозкової оболонки, і це є показанням до операції. Більш рідкі втиснені переломи (вм'ятини). При цьому кістка увігнута всередину черепа, кісткові фрагменти здавлюють мозок. Такі переломи також вимагають хірургічного втручання. У зоні перелому з'являється швидко наростаючий набряк, що може бути результатом скупчення крові в м'яких тканинах (гематома) через ушкодження їх уламками костей. Найчастіше саме наявність такого набряку (ґулі) на голові дитини змушує батьків звернутися до лікаря, у той час як сам момент одержання травми або інших її наслідків бувають непоміченими.
My Signature
Спойлер

Компанія Google дала мені більше, ніж школа і університет.
Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 вересень 2007 - 15:13

типу в народній медицині переляк знімають, зливаючи віск...

на рахунок Вашої відповіді...Боже...я ледь було не схилився до варіанту, описаного у Вашому першому абзаці...спасибі...велике спасибі

:(
My Signature
...якби ж батьки тільки знали, як вони набридають своїм дітям...Джордж Бернард Шоу

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 вересень 2007 - 15:39

Перегляд повідомленнявчусьнатата (24.9.2007, 16:13) писав:

типу в народній медицині переляк знімають, зливаючи віск...

на рахунок Вашої відповіді...Боже...я ледь було не схилився до варіанту, описаного у Вашому першому абзаці...спасибі...велике спасибі

:(

Про переляк зрозуміло. Я чомусь раніше не знала про таке. Дитя кам'яних джунглів. :)
Сподіваюсь, що з малим все гаразд. А з приводу необережності батьків, так це на превеликий жаль, з багатьма трапляється.
My Signature
Спойлер

Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 вересень 2007 - 16:25

і, щоб не створювати нового топіку, хтів запитати поради, можливо, з власного досвіду...яким гелем для десен краще користуватись в період прорізання зубчиків?...я-от придбав "дентол", але аптекар казали, що це не найоптимальніше
My Signature
...якби ж батьки тільки знали, як вони набридають своїм дітям...Джордж Бернард Шоу

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 вересень 2007 - 16:37

Перегляд повідомленнявчусьнатата (24.9.2007, 17:25) писав:

і, щоб не створювати нового топіку, хтів запитати поради, можливо, з власного досвіду...яким гелем для десен краще користуватись в період прорізання зубчиків?...я-от придбав "дентол", але аптекар казали, що це не найоптимальніше

про зуби тут трохи обговорювалося http://www.malecha.o...p?showtopic=147
Ми дентол купляли, я собі намазала для перевірки результату. <_< Здається мені що малоефективний препарат.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 вересень 2007 - 16:42

спасибі...спасибі за увагу, за поради
My Signature

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 вересень 2007 - 16:47

Перегляд повідомленнявчусьнатата (24.9.2007, 17:42) писав:

спасибі...спасибі за увагу, за поради

Та немає за що... :)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яблучко 

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 25 вересень 2007 - 07:06

В мене мала один раз стрибанула через борт ліжечка, висота самі розумієте. Але була соона може тому не сильно вдарилась. Я тоді подзвонила у швидку і ось мені що сказали.
1. Продивитись чи нема синців переломів, якщо є прикласти холод.
2. Дивитись за поведінкою дитини: сонливість, блювота, плач тривалий -викликати швидку
3. Звернутися найближчим часом до невролога.

А після цього ми вже стільки разів гупалися, що я вже звикла, нажаль без цього нікуди :(
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ansi 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 жовтень 2007 - 16:13

1) Дентинокс-гель. Нам дуже допомогало.
+ свічки Вібуркол (це стосовно зубів)
2) Щоб вас розрадити - трохи смішного.
Коли наше ще тільки вчилося повзати, перелізало на підлозі через мої ноги ( я сиділа, витягнувши їх на підлозі), стукнулося підборіддям. Але ревло довго та невтішно. Ми потихеньку заспокоювали, а моя мати тим часом таємно викликала швидку, про що ми і дузналися лише тоді, коли вона приїхала, а також викликала з роботи дідуся (він примчав на таксі).... Бригада лікарів розвеселилася, бачачи таке. А мої батьки з гордістю ходили кілька днів і дивилися на нас зверхньо, мовляв, якби не ми...:)
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   goroncha 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 жовтень 2007 - 10:35

Перегляд повідомленняansi (22.10.2007, 17:13) писав:

1) Дентинокс-гель. Нам дуже допомогало.
+ свічки Вібуркол (це стосовно зубів)
2) Щоб вас розрадити - трохи смішного.
Коли наше ще тільки вчилося повзати, перелізало на підлозі через мої ноги ( я сиділа, витягнувши їх на підлозі), стукнулося підборіддям. Але ревло довго та невтішно. Ми потихеньку заспокоювали, а моя мати тим часом таємно викликала швидку, про що ми і дузналися лише тоді, коли вона приїхала, а також викликала з роботи дідуся (він примчав на таксі).... Бригада лікарів розвеселилася, бачачи таке. А мої батьки з гордістю ходили кілька днів і дивилися на нас зверхньо, мовляв, якби не ми...:)

на мой взгляд дети все равно будут падать разбивать коленки и т.д. Поэтому чтоб мы не делали главное без паранои
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lynx 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 29 жовтень 2007 - 01:04

Цитата

на мой взгляд дети все равно будут падать разбивать коленки и т.д. Поэтому чтоб мы не делали главное без паранои

То точно. Не панікуйте. А якби ви знали скільки вони падають після двох років... Не скажу, бо злякаєтесь наперед :). Нашому сусідові в рік і 10 місяців наклали 3 шви над бровою - так танцював на очах мами і бабусі...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sophy 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2008 - 01:15

А наш навчився і повзати і сповз з ліжка. Голосно впав вниз голівкою. Ми дуже наякались, але він взагалі швидко заспокоївся і ми вирішили що все гаразд. Потім не подумали, що з цим треба йти до лікаря якщо дитина спокійна. Сподіваюсь там не було ніякої травми як тут описані ато моторошно стає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галочка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2008 - 09:12

ООО,ми падали і не раз.Особливо як вчились ходити.Настя ішла-ішла а потім недивлячись на зад падала спинкою мені на руки (якщо я встигала підбігти).І з ліжечка ми падали,і з великого ліжка увісні.
Але сліз багато не було . Падіння, т.т.т, були вдалі.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zajka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 лютий 2008 - 11:51

Розкажу, як падали ми. Ліжко у нас невисоке, може см 30. Взагалі Мироська з ліжка не падала навіть тоді, коли вчилася повзати і ходити. Сама якось навчилася залізати на нього і злізати, і я була дуже цьому рада. І ось в кінці січня - а їй вже було рік і 3 місяці - ми з мамою дивились фотки на компі, а дитина сиділа на ліжку і гралася. Довго так гралася, а потім сиділа на краєчку і в мене на очах гепнулася. Я просто добігти не встигла, щоб її підхопити. Одразу почала плакати, ні, навіть не плакати і кричати. Я її заспокоювала як могла, але без результату. Так хвилин 20 було. Потім вона показала, що хоче спати. А було близько 10 вечора. Я її поклала спати. Ну, думаю, може налякалася, як падала + вже час спати. Ніч була дуже тривожна, спала мала неспокійно. А вранці прокинулася, посмоктала груди... і у неї почалася блювота. Тут я перелякался, бо це ж всі ознаки струсу мозку. До того ж, вона знову захотіла спати. Ми дочекалися татка з роботи (він вранці приходить після чергування), щоб їхати в лікарню. Дитина весь час була сонна і млява. В результаті потрапили в дитячу поліклініку до невролога - терміново в лікарню, це струс!.
А в лікарні на приймальному відділенні нас подивилася інший невролог (головний дитячий невролог області) і сказала, що струсу немає і взагалі по частині неврології все гаразд. Виявилося, що весь цей стан викликаний інтоксикацією. Справа в тому, що в п"ятницю у дитини була блювота і пронос, температура, ми викликали в суботу чергового лікаря, нам призначили лікування - і в неділю цілий день дитина була здорова і жвава (принаймні, мала вигляд здорової). А от на ранок понеділку..
Для мене досі залишається загадкою ТАКИЙ розвиток подій. Цікаво, а БЕЗ падіння теж була б інтоксикація чи ні? Скажу ще, що ми таки лікувалися на стаціонарі і у нас, як виявилось, був ще високий ацетон. А ще якраз лізли верхні кутні зуби. :15_5_2v:
Вибачайте, розповідь виявилось довгою і трохи сумбурною, мабуть. :15_5_4v:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щасливий татусь 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 лютий 2008 - 13:45

О ми такі непосидючи, як татко, тому вже в 4 місяці летіли з каляски, щоправда татусеві на ноги, а від так не сильно вдарилися. Зараз досить часто голова страждає. Інколи так вдариться, що аж на всю хату загуде, але слава Богу дитина дуже швидко заспокоюється. І сльози рідко котяться. Зате через кілька днів починають вилазити синячки і синячиська. От тоді і розумієш наскільки сильним був удар.
Але всі діти через то проходять. Мусять пройти. У них же відчуття стражу розвивається піздновато!
My Signature
Майстер улюблених іграшок :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Емма 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 травень 2008 - 23:31

А ми з донею на місяць перебралися до батьків на Закарпаття і тут почалося -----приватний будинок кімнат море і плитка на кухні Боже моя дитна за тиждень набила стільки гуль та синців як не набила за всі 11 місяців свого життя :girl_angel:

Ось сьогодні свіжий випадок - вийшла я у двір грядочку робити- мала спала, через деякий час зайшла до хати перевірити чи ще спить, а вона сидить на землі і віже не плаче а аж здригається - а я не чула, киця з просоння впала з ліжка , хоч воно не високе та перелякалася, після цього мала стала дуже плаксивою і я аж до вечірнього сну носила її на руках. У мене серце крається і совість мучить але я на жаль не можу їй всюди м яко підстелити :cray:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іруся 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 липень 2008 - 21:53

Якщо маля впало, зверніть увагу: :36_3_16:
Чи не виникла в нього гематома (гуля)?
Чи немає ознак струсу головного мозку: блювання, втрата свіжомості, сонливість?
У будь-якому випадку обов"язково повідомте про падіння дитини свого лікаря!
Можливо, є потреба обстежити її, зробити рентгенографію черепа та проконсультуватись у невролога.
Якщо маля після падіння через кілька хвилин плачу заспокоюється, грається, в нього нормальний апетит, то причин для хвилювання немає.
Там, де з"явилися синці:36_3_16: прикладайте холодні компреси або мішечок із льодом.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 27 липень 2008 - 14:32

Може не туди пишу та ми також впали, тільки от з велосипеда і тепер на ніжкі у малеці величезна рана :unknown: Настьок була у бабусі їхала з нею на роботу велосипедом і упали, сильно здерла ніжку до лікаря не звертались, але мені страшно бо та ніжечка припухла і ранка не дуже до вподоби, якась не природня.. Може хтось знає чому той набряк не сходе вже 5 день і що робити, щоб швидше загоїлось.
Навіть не знаю що робити з нею і з садочком, дома неможу сидіти і в садок малу боюсь відправити
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sonya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2008 - 14:53

Перегляд повідомленняТатіка (27.7.2008, 15:32) писав:

Може не туди пишу та ми також впали, тільки от з велосипеда і тепер на ніжкі у малеці величезна рана :unknown: Настьок була у бабусі їхала з нею на роботу велосипедом і упали, сильно здерла ніжку до лікаря не звертались, але мені страшно бо та ніжечка припухла і ранка не дуже до вподоби, якась не природня.. Може хтось знає чому той набряк не сходе вже 5 день і що робити, щоб швидше загоїлось.
Навіть не знаю що робити з нею і з садочком, дома неможу сидіти і в садок малу боюсь відправити

Якщо вже п"ятий день і не загоюється, то обов"язково потрібно показатись хірургу, я так думаю.

А взагалі-то дуже добре допомагають від всяких набряків, забоїв і розтягнень - гомеопатична мазь Траумель, а від дрібних ранок і подряпин - Спасатєль.
Проте у Вашому випадку, Татіка, все одно спочатку до хірурга.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

19 жов 2017 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 жовтень 17 )

Перекладач онлайн