Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Материнські почуття після кесарського - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Материнські почуття після кесарського Оцінка: -----

Користувач поза мережею   oksy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 липень 2010 - 11:25

Ми з синочком стільки намучились до розтину,то як тільки його побачила,розплакалась від радості ,і зараз плачу як згадую той момент-це моє найбільше щастя.Правда те ,що любиш дитинку з того моменту як тільки-но зародиться її життя ,а не від того як вона появиться на світ.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   трініті 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 10 липень 2010 - 09:33

Коли я завагітніла, то була дуже рада. Саме рада, а не щастлива, як зараз. Ставилася до цього відповідально, але боялася що материнські почуття не з"являться в повній мірі. Якщо чесно, то до дітей завжди ставилась якось прохолодно, ну скоріш байдуже. І що? В мене був неплановий КР. Родився синульчик! Зараз я навіть не уявляю, як ми раніше без нього жили!!! Буває так набігаешся за день, думаешь - все, не можу, але однієї посмішки моєї дитинки хватає, щоб я "літала на крилах". І кожен день дякуєш Богу за життя, бо воно насправді стало прекраним, коли в нас родився синульчик!
Що ті, хто не годує грудью, а сумішами тоже якісь не такі і не люблять своє маля? Брєд! Хто каже, що після КР не любить свою дитину повною мірою, бо "народилася не так", в того, думаю, проблеми іншого характеру.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sona07 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 18 липень 2010 - 15:14

У мене був незапланований розтин. Сильний шок. На почуття до дитятка це аж ніяк не впливає. Але я довго залишалося відчуття якоїсь незавершеності тих 9-ти місяців. Згодом минулося, але сказати "я народила" так і не можу.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ira+kola 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 липень 2010 - 18:17

sona07, цікаво так, а ви знаєте як народжувати самій? Чому ви думаєте, що як би народжували самі, то сильного шоку не було б, і залишалося відчуття якоїсь завершеності тих 9-ти місяців? Скажу вам так я народжувала перший раз сама, біль була сильною, так як в кожної жінки, другі пологи терміновий КР, важко вже після операції, відходити важко було, і я легко можу сказати я народила сама з 2 рази. Яка різниця як народили, але за вас це зробити ніхто не міг.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Г@лк@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 липень 2010 - 21:55

Мені також важко було сказати,що я народила .. його ж витягнули з мене,хоч розумію,що примітивно так думати.. но це якось підсвідомо. В мене був не плановий КР на дитятко чекали довго(лікувалась 4 роки) і як мені його принесли навіть не можу згадати зараз тих почуттів я на нього довго дивилась(ще після всяких фільмів в голову всяке лізло,а якщо то не моя дитина.. підміняли) чесно,то дуже дивні в мене до нього були почуття десь до тижня часу мені якось не вірилось,що це моя дитина,що я вже мама,я точно знала,що нікого його не віддам - можливо це тому,що дууже довго хотіла дитинку постійно були думки про неї,після трьох викиднів,я до 6-го місяця не вірила,що вагітна йшла на узд зі страхом(по привичці) що має бути щось не так.Зараз дивлюсь на синочка- це найбільша радість для мене - і яка різниця,як він появився на світ-головне щоб здоровенький був.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   poiu 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 липень 2010 - 22:30

Перегляд повідомленняsona07 (18.7.2010, 16:14) писав:

У мене був незапланований розтин. Сильний шок. На почуття до дитятка це аж ніяк не впливає. Але я довго залишалося відчуття якоїсь незавершеності тих 9-ти місяців. Згодом минулося, але сказати "я народила" так і не можу.

А як по вашому називається цей процес який відбувся.

Я не відчула різниці між тим відчуття що було при народженні діток і тим що є зараз. Тому з впевненість можу сказати що материнське відчуття прийшло відразу, а синулю взагалі ще в операційній прикладали до грудей бо він народився вже голодним і вирищав на всю лікарню то то було приємно глянути, бо не відчула я нічого оскільки все тіло було затерпле.
Як я вже писала в розповіді про пологи і друге КР, що сам КР вважаю родами навпаки.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люська* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 липень 2010 - 00:39

Мама із дитиною разом повязані пуповиною 9місяців. Що тут можна ще сказати!? Звичайно почуття сильні і нема значення народила сама чи КР. Я свою дитину відчуваю. Перші 2 неділі спати не могла все прислухалась до кожного звуку. Потім коли вже знала, що означає, то спокійніше було. Чула вночі все, як пукав, дихав, сопів.... Не чула як мобілка грає, а свого синочка чула.
Якщо я в хаті, а малий із чоловіком на вулиці і починає плакати, то відразу не чуючи біжу, бо відчуваю, що моя дитина мене потребує.
Мені здається, що в того у кого був КР материнське почуття загострено. Памятаю, що коли принесли мені дитину, то ті 20хв промайнули як 20сек. На наступний день коли годувала, то не перекладала, щоб довше біля мене полежав, щоб відчувала синочка. Кожного разу зайде якась медсестра і каже "Перекладайте бо привикне". Це що я маю боятись, що моя дитина привикне відчувати, що мама поруч? І де їх такого вчать?
Як моя дитина заспокоюється груддю, так я заспокоююсь коли він поруч, коли лежить на моєму животі, коли прокинеться і посміхнеться. Це моя радість і моя сонце.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:

Перегляд повідомленняГ@лк@ (18.7.2010, 22:55) писав:

Мені також важко було сказати,що я народила .. його ж витягнули з мене,хоч розумію,що примітивно так думати.. но це якось підсвідомо. В мене був не плановий КР

І в мене був не плановий КР. Але свої 19год я вистраждала. Зараз я дивлюсь на це так - "Не відомо чим би все закінчилось якби мене не прооперували". Я вважаю, що свою дитину я народила.
  • 2
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 липень 2010 - 09:09

Я вже писала на дану тему, але ще хочу додати. Чому в наші голови забито, щоб мати щастя- дитинку потрібно обов"язково настраждатись? В нас так люблять люди, щоб їх жаліли. Таке враження, що ті, хто "намучився" зганяє злість у вигляді висловів - "Ти ж не знаєшь що це.." . Я відповідаю - І ДОБРЕ ЩО НЕЗНАЮ!!!
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lim 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 липень 2010 - 09:19

Знаєте, мені одна знайома взавши про мій КР сказала чому ти не хотіла сама народити, от наприклад я сама народила і довольна тим. А мені так обідно стало, я ж не сама цей вибір зробила, я теж дуже хотіла сама народити і старалася цілий день в родзалі. А ще знаю таку історію коли прийшла до невістки в роддом свекруха і сказала що та халявщися бо так і не зрозуміла як то дитину народити.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2010 - 14:36

Перегляд повідомленняlim (23.7.2010, 9:19) писав:

Знаєте, мені одна знайома взавши про мій КР сказала чому ти не хотіла сама народити, от наприклад я сама народила і довольна тим. А мені так обідно стало, я ж не сама цей вибір зробила, я теж дуже хотіла сама народити і старалася цілий день в родзалі. А ще знаю таку історію коли прийшла до невістки в роддом свекруха і сказала що та халявщися бо так і не зрозуміла як то дитину народити.

Ото тупенька...не перестаю в цьому житті дивуватись!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Гість_Інеса_*

• Група: Гості

Відправлено 27 липень 2010 - 14:49

Перегляд повідомленняsona07 (18.7.2010, 16:14) писав:

Я першу дитину народила сама ,і пережила такий шок!!!!!!!!,що з другою пішла на розтин.І зовсім не шкодую.Я вийшла з роддому щаслива,А перший раз втікала як з будинку жаху...
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natalia-79 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 серпень 2010 - 16:47

немає різниці, дитину любиш не залежно від способу появи на світ!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ksu3 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 серпень 2010 - 16:50

В мене хоч були природні пологи, легкі, але мені не було не до страждання, жаління себе. Я вже за 1,5 год. після пологів літала і всіх питала, що з моєю донечкою, де вона лежить........
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Leo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 вересень 2010 - 13:13

В мене був плановий КР. Хотіла народжувати сама, тому дуже розчарувалася коли сказали, що малий лежить неправильно. Але тепер розумію що то було краще і для дитинки і для мене. До операції лежала в патології, надивилася на схватки, такий жах. :smile: Можливо й краще що того всього не відчула.
Я думаю КР це теж роди, лікарі так і кажуть: "Кесерські роди", тому вважаю, що народила дитину. :) Від операції відходила я, доглядаю і годую дитину теж я. Материнські почуття і любов дуже сильні, бо дитинка дуже бажана і довгожданна! :cray:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   viktorija 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 жовтень 2010 - 19:59

У мене були планові кесарські і день операції вибирала сама, трохи ранувато, але вже не було сили терпіти ті болі, а лікарям казати що все ОК! Чесно довший час не могла собі цього пробачити, що не дочекалась переймів, бо моя дівчинка народилась на повному 37 тижні з вагою 2900.....Але з часом я зрозуміла, що так мало бути, що всі були готові і я морально!
Дійсно, тяжко сказати що вона родилась, але думаю з часом це відійде на задній план, а почуття до неї настільки сильні, що самій деколи стає дивно від того, що можна так сильно когось любити.... :blush:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   dzzuga 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 жовтень 2010 - 23:07

Я встигла намчитись з переймами до того, як зробили КР. Але на любов до синочка спосіб його народження ніяк не вплинув, просто вперше глянула на нього, в його очки і зрозуміла, що пропала, потонула в них на все життя
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   moldavanka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 жовтень 2010 - 21:47

Почала усвідомлювати,що я буду мамою, коли почула перші рухи і вже тоді я любила свою дитинку дуже сильно.А після КР ( у мене він був незапланований) ці почуття не зменшились,наоборот- зросли в стократно, так само як і в тих мамочок які чекали знетерпінням своїх діток. :smile:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сашкова мама 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 жовтень 2010 - 00:47

А я свого малюка полюбила ще задовго до пологів.....як і всі мамочки))) А материнські почуття з*явились як тільки побачила свого синочка. Спочатку я трохи картала себе що не родила сама, але то була не моя примха, так треба було. А від дурних думок на цей рахунок мене врятувала моя лікарка, за що їй окреме дякую!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Halina 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 17 жовтень 2010 - 12:53

Перегляд повідомленняlim (23.7.2010, 9:19) писав:

Вважаю,що ті,хто пережив КР,ще більше взнали,які бувають муки при пологах,я,наприклад намучилась із сильними схватками 12 годин,та слабкими ще 12 годин,лишилось лише потужитись(наскільки знаю від тих,що народжували самі, потуги це вже найлегший і найменш болючий період в пологах),але донечка повернула десь вбік голівку і довелось терміново кесерити.Тому можна сказати,що я знаю,що таке біль при природніх пологах та біль після КР,коли боїшся засміятись,кашлянути,вибачте на слові навіть потужитись в туалеті,бо буде боліти.Думаю я не одна тут така,тому той,хто говорить,що жінки після КР халявщиці не знають,що це таке насправді
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vologda 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 жовтень 2010 - 13:15

Я перший раз народила природньо,були легкі роди. Через три роки плановий КР із-за сіднічного передлежання. Спочатку готували на природні пологи, а коли УЗ показав передбачувану масу 3900 почали наполягати на КР. Я не змогла від того захиститись, бо дуже вже наголошували що буде травмована дитина. І в мене не розпочиналась пологова діяльність, так би точно не дала різати.

Донечка народилась на 42 тижні(схваток так і недочекались) з вагою 3800. Нам вже 2 місяці. Смокчем мамину ціцю і гарно себе почуваєм.

І все-таки не вірю, що в мому випадку можна було травмувати дитину и не можу собі пробачити, що не настояла хоч би на тому, щоб спочатку спробували приймати в мене пологи, а вже в крайньому випадку КР.

Яка вагітна беззахисна, опинившись одна на 42 тижні в роддомі в наш час, коли покази до КР розширені.

Я би дуже хотіла народити мою цяточку сама. Є якесь почуття вини перед нею. Одна справа коли прямі протипокази до природніх пологів, а друга тільки стврений лікарями ризик.
А чому не береться до уваги психологію, яка може бути протипоказом до КР.
Не розумію чому закордоном такі роди так популярні?
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

Вчора, 23:06

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

Галія світлина

Галія  Дівчата! Маю сертифікат на безкоштовну консультацію в клініку "Надія". Кому потрібно - пишіть. Надішлю поштою.

25 лис 2017 12:11

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Vanesita світлина

Vanesita  Став запитання у відповідних темах.біда не в тім, що свище вітеееееер лютий"))))

09 лис 2017 14:56

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 12 грудень 17 )

• З днем народження
    Matysya 
    - Вік: 29
  • З днем народження
    Пухнаста 
    - Вік: --
  • З днем народження
    Nadjysha