Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як поставились оточуючі до того, що ви народили за допомогою КР - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як поставились оточуючі до того, що ви народили за допомогою КР Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Англійська пані 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 03 грудень 2014 - 22:38

Natashka1, щиро співчуваю вам і бажаю, щоб у вас все було добре.
Думаю, що після такого випадку вас вже не будуть пускати в роди. А ви вже з лікарем говорили?

Повідомлення відредаговано Англійська пані: 03 грудень 2014 - 22:40

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natashka1 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2014 - 22:50

Англійська пані, Дякую вам! З лікарем домовилась і одразу сказала що хочу КР....він не заперечував а сказав як захочу так буде, думаю він тоже не захоче ризикувати почувши всю історію. Але дехто з родичів все ж каже" а може попробуєш сама, а потім якщо що кр" але хто дасть гарантію що все закінчиться добре? І що потім.....неможу собі уявити просто, боюсь щоб дитина не травмувалась.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Англійська пані 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2014 - 22:58

Natashka1, на родичів не звертайти уваги, хай ідуть лісом, м""яко кажучи. Будуть родити самі от хай і пробують. Це ваша дитинка і вашого чоловіка. Все. Я 3,5 років тому мала КР і аж тепер тут почула, що оточуючі можуть якось не так реагувати.
Мене кесерили екстренно, але я цілу вагітність мала страх, що в мене будуть природні пологи і дитинка травмується, мене мама дуже важко родила, а будова жіночих внутрішніх органів часто успадковується. І дійсно в мене матка зовсім повільно відкривалась. Якщо б не професіонали, що прооперували мене, то хто зна як би все закінчилось.

Хай щастить. Моліться за щасливі пологи, навіть є такі молитви спеціальні..

Повідомлення відредаговано Англійська пані: 03 грудень 2014 - 22:59

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natashka1 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2014 - 23:47

Англійська пані, Дякую вам за щире співчуття і поради!
Прошу Бога щоб все пройшло добре і дитинка була здоровенькою більше мені нічого не треба.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orionka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 04 грудень 2014 - 00:17

Natashka1, у вашому випадку я би лише на КР і наполягала. Хоча КР - це операція, всякі нюанси бувають. В мене знайома після невдалих природніх пологів отримала повністю паралізовану дитину. Зараз хлопчику вже 7-8 років, він абсолютно ні на що не реагує, навіть голову сам не тримає. Майже 3 роки назад вона таки зважилася на другу дитину, але була категорично за КР. Дівчинці скоро вже 2 рочки буде.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пенелопа3381 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 02 лютий 2015 - 19:42

Перегляд повідомленняStepasha (20 квітень 2014 - 22:20) писав:

Мені цікаво, як почали ставитись до вас рідні та близькі після того, як відбулись пологи шляхом КР. В мене також був КР через тазове передлежання плоду. Більшість моїх знайомих сказали, що мене даремно прооперували. І навіть одна родичка натякнула, що я не справжня мама. А дехто перестав вітатися. Дуже все це неприємно. А як було у вас?

Тю яка дурня,як вони можуть щось там говорити дарма чи не дарма,вони що акушери,спеціалісти,чи що? Головне,щоб з дитиною все було добре,а решта-полова.

Перегляд повідомленнякарамболь (22 квітень 2014 - 07:35) писав:

Мене саму кесарили на тижні 22..вагітнімть там і закінчилась .. Якщо твої родичі і близькі думають, до кесарів то фігня хай зайдуть сюди і перечитають історії деяких жінок.. В мене після цієї операції була здоровення гематома від пупка до лобка і набряк в висоту до 2,5 см... Все набиралась кров і в один прекрасний момент мені в одному місця розійшовся шов і почало все з мене витікати ..мучилася з цим я не малий період часу.. Всімої останні знайомі і родичі всіх кесарили, і одна ще не пройшовши двох місяців вже робить всі підряд і носить відра..а мені 7 місяців ще не має а ще він дрбре дає про себе знати.. Свого часу я теж натрапила на дискусію за кесарів я природні пологи у якійсь групі в соц мережі, і там одна жіночкой як виступала що малого 4,5 кг народила сама..а всі кого кесарять то всі сцикухі і всім слабо народжувати самій .. У даному випадку можна побажати просвітлення розуму таким людям, зараз більшість жінок за природні пологи і половина з них пережили кесарське і знають,що це таке і з чим його їдять...

Ті хто пережив кесарське,а то і не одне дійсно дуже добре знають,що то за добро. Я дуже хотіла другу дитинку народити сама,але лікар на розум сказав не ризикувати ні собою,ні тим більше дитинкою,ніхто не може передбачити,як підуть пологи,а тим більше з рубцем на матці. Ніхто не говорить про кровотечі і анемію після операції,все добре,що добре закінчилось.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамине щастя 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 лютий 2015 - 19:13

Мене чекають другі кесарські пологи. Я ні про що не жалкую, а навпаки задоволена, що не відчую того болю. Я ставлення оточуючих цілком звичайне, а яке воно має бути? Я народжую дитину на світ, а яким чином це відбувається немає значення.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Катьониш 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 19 серпень 2016 - 15:02

А мені особисто до одного місця,що вони там думають головне,що з малям і зі мною все добре!!!побалакають і перестануть
Не звертайте уваги на такі дурниці ніколи нікому не догодиш такий світ
My Signature
Маляфка
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kуся 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 серпень 2016 - 07:22

Вперше чую, що хтось погано реагує на кр. В нас це сприймається нормально. Якщо є ризик для життя мами і дитини чи інші показання, то їхні (родичі, сусіди, знайомі, друзі) думки і вислови до одного місця. Тому, не беріть дурного в голову і робіть так, як вам підкаже серце і хороший лікар.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   НайШасливіша 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 серпень 2016 - 08:48

Два рази кесерили і ніколи би не подумала що хтось шось може негативно говорити про кр. Аж поки баба не розказала що сусідка ( така стара дура) перестрівала пару раз невістку яка вела внуків до баби і казала нашо вона іх водить до баби вічно,бо вони ій по голові стукають. Та ій шось відповіла,а сусідка каже "ти вопше не жінка навіть родити не могла сама а різали". На що та ій відповіла " щоб думала шо говорить бо завтра вона може опинитись на операційному столі.... Є такі люди на жаль...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина_93 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 лютий 2017 - 06:05

В мене також був плановий КР, бо малятко мало того на попі сиділо так ще і ніженьку туди всунуло і вага велика) я була морально готова до КР і не бачила в ньому нічого страшного, такої думки був мій чоловік і мої рідні. Але є і батьки чоловіка, особливо свекруха, вона навіть чути не хотіла про КР, бо то не добре, а особливо перші пологи, вона навіть не задумувалась, що природні пологи можуть нашкодити дитині. Мене це все нервувало, я намагалась обяснити, що так буде краще, що все буде добре, що малеча не ляже вже інакше, але мене не чули. Тоді я вирішила не брати її слів собі до голови, навіть більше я пропускала повз вуха ті слова. Це моя дитина і мені вирішувати що робити, і як буде краще для дитинки і для мене.
Багато хто вважають, що КР -це щось страшне, можуть обговорювати, що "ви не мама, бо не народили самостійно", але це просто розмови людей яким нема чим зайнятись. Головне що здорові ви і ваше малятко, а на все інше вам має бути байдуже. Люди поговорять трохи про вас, потім появиться цікавіша і новіша тема для пліток і відстануть від вас. А ви насолоджуйтесь материнством і будьте щасливі.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

Вчора, 23:06

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

Галія світлина

Галія  Дівчата! Маю сертифікат на безкоштовну консультацію в клініку "Надія". Кому потрібно - пишіть. Надішлю поштою.

25 лис 2017 12:11

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Vanesita світлина

Vanesita  Став запитання у відповідних темах.біда не в тім, що свище вітеееееер лютий"))))

09 лис 2017 14:56

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 12 грудень 17 )

• З днем народження
    Matysya 
    - Вік: 29
  • З днем народження
    Пухнаста 
    - Вік: --
  • З днем народження
    Nadjysha