Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як поставились оточуючі до того, що ви народили за допомогою КР - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як поставились оточуючі до того, що ви народили за допомогою КР Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Stepasha 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 20 квітень 2014 - 22:20

Мені цікаво, як почали ставитись до вас рідні та близькі після того, як відбулись пологи шляхом КР. В мене також був КР через тазове передлежання плоду. Більшість моїх знайомих сказали, що мене даремно прооперували. І навіть одна родичка натякнула, що я не справжня мама. А дехто перестав вітатися. Дуже все це неприємно. А як було у вас?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   (:Хрюшка:) 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 квітень 2014 - 22:44

Тю, дурниці кі... Ті люди якісь несповна розуму... Тим більше що є покази лікар до КР - то які взагалі питання можуть бути... Ще якщо робить жінка кесереве бо боїться дуж родів, болі, і т.д. а якщо є покази - то хіба здоров.я дитинки і успішна з.ва на світ не важливіші за все? не звертайте уваги на таке!!!

в мене немало хзнайомих мали КР - і нехай їм могли "позаздрити" - ой, а шо ти, касно тобі - ти не родила, кесерили. тупорила заздрість звичайно. а казати що ти не мама ніхто ніколи не смів. не слухайте дурниць!!!
My Signature
Боже, коли я втрачаю надію, допоможи мені згадати, що Твоя любов більша, ніж моє розчарування, і Твої плани на моє життя
кращі, ніж мої мрії...

Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Шпилька 

• МОДЕРАТОР У ВІДПУСТЦІ
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 квітень 2014 - 10:19

Ці люди брали якусь участь у зачатті дитини? Ні? Тоді яким чином це їх взагалі стосується?

Я з такою дикістю не зустрілась. Були фрази "легко відбулась". Нехай собі так вважають :) Мені від цього ні температура ні тиск не піднімається... А щодо несправжності - дурниці. Я стала мамою від моменту, коли побачила дві смужки.
My Signature
Зображення
Не існує жодних проблем з вільним часом, лише з пріоритетами...

Нагороди:

переглянути всі
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Barbidolchuk 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 квітень 2014 - 11:24

Я хочу написати бо це для мене болюча тема.
я легко відійшла від операції,швидко вставала,малу піднімала,бігала,швидко виписали і т.д. і коли всі чули що в мене КР і я легко перенесла,всі казали-Ой,як тобі повезло,тобі так класно,ти не чула болю,а я так бідняшка намучилась і т.д. і т.п.я так 2 роки мучилась бо всі заздрили,після того мені це надоїло і я кажу що зараз родити не примусово,можна собі КР замовити,то на мене дивляться як на дурну але кажуть,та нє,родити самій краще,а операція то страшно,дитину піднімати не можна,шов,дорого.а ше тепер кажу-ой,та мені шов розійшовся(він справді розійшовся але після довгоочікуваної дитини це дрібниця яку я навіть не замічала,просто мастила кремом і робила перев"язки довше ніж всі) і кровило 2 місяці і боліло,то вже нічого не кажуть.
я дуже ставлюсь до цього чуттєво,бо хотіла родити але теж сідничне.я вже тоді думала погодую довше,а мала не брала груди бо пласкі соски,то я до року сціджувала і всі теж дивувались як то таке може бути дитина не бере груди.в мене шо не ситуація то всі дивувались(((( кароч,отаке.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   таня23 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 21 квітень 2014 - 13:29

Перестали вітатись? Якщо це дійсно правда, і ви собі нічого не накрутили, то вони хворі люди.
Мої родичі поставились нормально і навіть поспівчували, що мені прийшлось пережити операцію. А якби хтось щось і сказав, то я б їх послала далеко і надовго. Чхати я хотіла на чиюсь думку.
My Signature
сьогодні ми кохаємо один одного більше ніж учора, але менше ніж кохатимемо завтра...
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Myzuka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 21 квітень 2014 - 14:28

Забудьте про таких людей і підніміть високо голову, бо ви мама, справжня мама.
Мої дітки, двоє, також народилися КР і я теж багато що чула, ніколи незвертаю уваги на такі репліки. Кажуть що легко я відбулася, а самі при слові наркоз в обморок( образно) падають, бояться... Я кажу це глупості, це так легко і просто... Вже довгий час не згадують мені про КС, просто кажуть "народила".
My Signature
Спойлер

Є бажання - будуть можливості.
Будуть дії - з'явиться результат!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadjysha 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 квітень 2014 - 14:29

Якась дикість...перестали вітатись...ніколи б неподумала, що зараз може бути ставлення до КР, притому що їх чим далі, то більше стає. А якщо КР - це був єдиний шанс вижити мені і дитині, то що я немала його використовувати... А з тими хто назвав несправжньою мамою на вашому місці я б сама перестала з ними вітатись.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лукава Кішка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 квітень 2014 - 19:11

Кому яке діло, як саме я народила дитину? Чи треба було тужитися, перенести біль, але щоб постраждала дитина? Ви не про те думаєте. Це, як на мене, повний маразм, осуджувати і не вітатися з людиною через КР.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 квітень 2014 - 19:18

Зараз КР це норма і нічого дивного не має. Просто не звертай увагу ну що зробиш як є такі люди - Яке кому діло ???.Особливо вразило не "справжня мама " -це говорять люди які не знають що це таке коли боїшся за свое малятко .Поговорять і перестануть не переживай .
My Signature
Я просто хочу вірити....просто надіятись...просто мріяти...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   resva 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 квітень 2014 - 22:38

Прочитавши темку після 1-го повідомлення, подумала, що вона надумана і не хотіла нічого писати. А тепер дивлюсь, а ні, як у тій приказці "не всіх дурних війна забрала", вибачте за грубість. Це я про тих, хто вважає жінок після КР несправжніми мамами. Це вони - несправжні мами, бо справжня мама розуміє як це радіти звістці про вагітність, як це вперше побачити свого малюка на екрані монітора, як не спати ночами через судоми чи печію, як мучитись токсикозом, хвилюватись і радіти усі 9 місяців, мліти від думки про пологи, і як світитись, побачивши свою радість, незалежно від того, чи ти довго чи трохи менше страждала під час пологів. Завжди співчувала жінкам, яких кесарили, бо це таки операція, іноді з непростими наслідками. А пологи - "біль пекучий, але непам'ятучий", казала моя бабця. І для мене загалом слова "народжувати" і "кесарити" це синоніми, бо сенс загалом не у процесі, а у наслідку - появі на світі дитинки.

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   turquoise 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 квітень 2014 - 23:49

якщо мама, що народила через КР вже не мама, то може діти, які їдять суміш теж не діти?...
жах якийсь, я б таких людей, що перестали вітатися, - виплюнула б зі свого життя...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Stepasha 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 22 квітень 2014 - 00:12

Дякую всім, хто відгукнувся. Просто раніше, коли операцію робили тільки в крайньому випадку (3-5% від всіх пологів), про кесарских мам нічого дурного не говорили, а навпаки співчували. Зараз операція стала більш безпечна і покази до кр значно розширені. А якщо врахувати, що деякі лікарі просто перестраховуються або не хочуть "бавитись", от в результаті маємо на сьогодні частка кр - 20%. Звідси і зневажливе ставлення.Природні пологи треба вміти відстояти.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   карамболь 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2014 - 07:35

Мене саму кесарили на тижні 22..вагітнімть там і закінчилась .. Якщо твої родичі і близькі думають, до кесарів то фігня хай зайдуть сюди і перечитають історії деяких жінок.. В мене після цієї операції була здоровення гематома від пупка до лобка і набряк в висоту до 2,5 см... Все набиралась кров і в один прекрасний момент мені в одному місця розійшовся шов і почало все з мене витікати ..мучилася з цим я не малий період часу.. Всімої останні знайомі і родичі всіх кесарили, і одна ще не пройшовши двох місяців вже робить всі підряд і носить відра..а мені 7 місяців ще не має а ще він дрбре дає про себе знати.. Свого часу я теж натрапила на дискусію за кесарів я природні пологи у якійсь групі в соц мережі, і там одна жіночкой як виступала що малого 4,5 кг народила сама..а всі кого кесарять то всі сцикухі і всім слабо народжувати самій .. У даному випадку можна побажати просвітлення розуму таким людям, зараз більшість жінок за природні пологи і половина з них пережили кесарське і знають,що це таке і з чим його їдять...
My Signature
Зображення

Весна рясніла веселками багряними
Сади розквітли ароматами духм'яними
Картопля звилась на городі в бур'яні
І вітерець поніс листочки трав'янві

Тетяна колискову з ніжністю співала
До серця свого сина пригортала
Уже тихенько вечірня зірочка згасала
Вона від щастя сльози утирала ...
Yairam :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Crazy mama 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2014 - 07:54

Господи, та яка кому різниця як Ви народили? то Ваше і тільки Ваше діло. В мене перший був КР, але оперували після того, як я добу пробула в переймах, потухаг і ше хто зна в чому, ну не вийшло в мене родити, але як мою дитину вийняли з мене, то в нього була здоровенна пухлина на голові, а гематомки в трьох місцях є і досі. Відійшла я від того досить швидко. І тепер після двох років в очікуванні появи на світ ще однієї дитини я навіть не задумувалась про природні. Причина проста - я боюсь і ніхто мені не дасть гарантії, шо моя дитина після таких розрекламованих природніх пологів не лишиться калікою. Знаю особисто приклади, коли замість КР йшли в пологи і потім мають біду на все життя. Моя родичка на даний момент лежить з дитиною в обласній дитячій лікарні тому що лікарі зневажили можливість КР, а в неї були всі покази, і тепер малятко прив"язане шийкою до ліжечка жгутами, бо йому деформували хрящики якісь шийні. Взяти на руки мама тижневу дитинку не може. постійно плаче. від чого перегоріло в грудях молоко. То питається, кому те геройство потрібно?
Колись може то й був нонсенс, але колись середня вага дитини була 2500, а зараз? Та й ті мами були не в приклад нам здоровіші і витриваліші.
А про те легко відбулась чи не легко, то то дуже відносне поняття. Хтось народжує дитину за три години, а хтось страждає більше доби....то шо перші вже не справжні мами? Або хтось знає усі "прєлєсті" вагітності починаючи від токсикозу і рвоти по 25 разів на добу і закінчуючи печією і пізнім токсикозом у вигляді набряків, високого тиску і ше багатьох проблем, а інші носять дитину з задоволенням не відчуваючи хоч малесенького дискомфорту. Другим я можу лиш сказати, що я за них рада, адже я за свої вагітності не мала нагоди порадіти цьому стану.
Взагалі то особиста справа кожного. Як можеш народжувати сама, то будь-ласка. Мене в свій час всі жаліли і зараз мої бабулі і свекруха сльози лють шо я піду на операцію:)

Повідомлення відредаговано Маю синулю: 22 квітень 2014 - 07:56

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Домовичок 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2014 - 08:32

Люди якісь дикі, чесно.
По-перше, це суто особисте: як я народжувала і нехай це інших мало турбує. Нехай пильнують своє життя.
По-друге, я б таке навіть не обговорювала.
Народила здорову! дитинку. І чому я маю перед кимось виправдовуватись, розповідати про покази і т.д.? Чесно, я б з такими людьми навіть на такі теми не розмовляла.

Повідомлення відредаговано Домовичок: 22 квітень 2014 - 08:34

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   *Zirochka* 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 22 квітень 2014 - 08:58

Я вважаю що не потрібно звертати на таке увагу."Несправжня мама",смішно,найкраще побажати людині удачі і йти дальше !Дівчата правду ппишуть,яка комусь різниця ,як я родила???
В мене були природні пологи,але якби були покази до КР,я б навіть ні хвилинку не задумалась,що робити.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   hadegda 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2014 - 09:54

Я своїх 2 народила природнім шляхом. А сестричку і невістку кесерили. Причому якби невістці не зробили КР, то померла б і вона, і малюк. То що? Помирати? "несправжня мама" це дуже дивно.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Div4atkO 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 22 квітень 2014 - 11:06

І мій синочок з"явився на цей світ шляхом кесаревого розтину. Я дуже хотіла сама родити, але з моїм букетом протипоказів це було неможливо. Крім того робили операцію на 35 тижні і моє маля недоношене. І ні я, ні мої близькі та знайомі не вважають мене чи дитину якимись неповноцінними. Головне що зараз все з нами добре і Дякувати Богу! :16_6_1v:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   НайШасливіша 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2014 - 13:36

Дійсно якась фігня. Мене також кесерили, бо інакше мене вже би не було на цьому світі, хоча дитятка мого і не стало, але там боролися за моє життя. То що означає не треба було, бо я би не була справжня мама... маразм просто. Я взагалі над таким не задумувалася, аж тут на форумі таке прочитала. Не сприймаєте це близько до серця скільки людей стільки й думок, головне що ви двоє живі і здорові.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   комарівчина 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2014 - 15:56

До мене дехто через КР поставився з т.зв. "жалістю" (що ж така слабачка, що навіть сама не змогла родити), але коли я розповідала про весь процес, який призвів в результаті до КР, то їм вже не хотілось так казати. Але почитавши тут думки дівчат і сама зараз думаю - навіщо я взагалі комусь щось пояснювала? Напевно десь підсвідомо відчувала якусь вину, яку нав'язує нам суспільство через КР. Зараз переді мною стоїть вибір (хоча першого разу такого вибору не було) які пологи обрати і знову боюсь повторення першого сценарію. Тому, думаю, не для всіх КР - це "легко відбулась" і жаль, що на нашому шляху зустрічаються люди, які так легковажно ставляться до чиїхось почуттів.

Повідомлення відредаговано комарівчина: 22 квітень 2014 - 15:57

My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

Вчора, 23:06

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

Галія світлина

Галія  Дівчата! Маю сертифікат на безкоштовну консультацію в клініку "Надія". Кому потрібно - пишіть. Надішлю поштою.

25 лис 2017 12:11

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Vanesita світлина

Vanesita  Став запитання у відповідних темах.біда не в тім, що свище вітеееееер лютий"))))

09 лис 2017 14:56

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 12 грудень 17 )

• З днем народження
    Matysya 
    - Вік: 29
  • З днем народження
    Пухнаста 
    - Вік: --
  • З днем народження
    Nadjysha