Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Стерилізація (перев'язування труб) після КР - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Стерилізація (перев'язування труб) після КР Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Котя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 14 червень 2009 - 19:05

Перев"язування - один з методів контрацепції, але ж не єдиний. На мою думку, якщо постає питання про це, то добре треба зважити всі за і проти. Адже це є одним з найважливіших рішень, яке так чи інакше вплине на ваше життя. Правильного вам рішення!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nataly_diz 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 14 червень 2009 - 19:46

Так,мені так само запропонували зробити цю"процедуру".Я вже писала на форумі...лікарі сказали це так,ніби для них це звичайна справа.Я була шокована-до мене взагалі не одразу "дійшло"про що мова.... :lol: Я жінка 30 з хвостиком років,"вполне здорова",мені нічого не бракує....можливо,що колись і подумаю про третю дитину...Як я можу отак от взяти і обтяти всяку надію?!?!Це,по-перше,а по-друге...можливо життя так повернеться,що просьо необхідна буде ще одна дитина....НІ,ми однозначно вирішили категорично відмовитись!!!Я цю вагітність значно краще виносила,ніж першу.Тому,не маю сумніву,що і далі зможу.Я могла бзараз сама родити,ДУМАЮ.....Але жоден з лікарів не захотів ризикувати,та і я так само не захотіла ризикувати (все ж мені хочеться вірити в їх професійність).
АЛЕ-ПЕРЕВ"ЯЗКА ТРУБ-ЦЕ не для мене!Я не заперечую,що бувають випадки,коли цього не уникнути...але,вважаю,що не ожному це потрібно пропонувати.лікарі мають дивитись на фізіологічні (та матеріальні,можливо) показники кожної окремої жінки.
P.S.Доречі,побажайте мені удачі...у вівторок в мене КР....в мене"мандраж".Завтра зранку лягаю в лікарню.Ось зайшла сюди ,буквально на 5 хвилин...Буду чекати на скору зустріч з вами,дівчата.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Панночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 червень 2009 - 20:23

Перегляд повідомленняNataly_diz76 (14.6.2009, 19:46) писав:

P.S.Доречі,побажайте мені удачі...у вівторок в мене КР....в мене"мандраж".Завтра зранку лягаю в лікарню.

О, ми з Вами ще й по віку "колеги" :D
Тримайтеся!!! Все буде добре! Триматиму за Вас кулачки!!! :lol:
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Anastasia 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 червень 2009 - 20:45

Nataly_diz76, Удачі тобі!!! І швидкого відновлення після пологів!!!

Моя знайома народила першу дитину за допомогою КР, а недавно народила другу дитинку сама, природнім шляхом. Я думаю що багато залежить від компетентності лікаря, не кожен погодиться приймати природно пологи після 1-го КР.
Так лікарі і стерилізацію пропонують для своєї перестраховки.
Мені здається що для жінки це має бути крайнє рішення, за особливо важливими показниками.
Ми не знаємо, як життя обернеться завтра, а ці наслідки незворотні.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вероніка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 червень 2009 - 21:21

Я б стерилізувала тих жінок які вагітніють як кішки,родять діточок і залишають ... Які навідь ліку незнають своїм дітям... Ото ,без суда і следствія перев"язати труби і гуляй Вася...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Solya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 червень 2009 - 22:17

Nataly_diz76,
Бажаю вам удачі, швидкої, легкої і щасливої зустрічі з своєю малечею!

Мені теж за 30, у нас перша дитина, і коли мені перед КР знайома сказала, що от можеш зробити перев"язування, і жити спокійно, одну дитину матимеш, то хіба тобі потрібно більше? Я, чесно, була просто в "шоці", ми чекаємо першу дитину, не знаємо ще як буде далі, а тут такі пропозиції. Звичайно, я навіть не думала про подібне, ми обов"язково плануватимемо другого малюка, а можливо і... Життя непередбачуване!
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Натусiк 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 червень 2009 - 16:38

Розповім історію,що сталася з моєю сусідкою.Народила вона через КР другу дівчинку і хй перев"язали труби.На цьому настояла її мама,вона працує у пологовому медсестрою і була присутня на операціїї.Минає 6 років і моя сусідка....вагітніє знову.Всі в шоці.Мати до лікаря"як ви перев"язували?", він у відповідь"ви ж все самі бачили".Мати вмовляла,щоб донька зробила аборт.Третя дитина,знову операція,проблеми в сім"ї.Але донька відмовилась і народила хлопчика.Ось і висновок: що людина зав"яже, те Бог розв"яже.
My Signature
"Все, що існує на світі, колись було мрією". К. Сендберг
І не важливо куди закинула доля... просто будь до кінця з Україною в серці!!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліньтяйка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 липень 2009 - 23:30

Я лежала після пологів в палаті з дівчиною у якої трет КР. Вона згодилася на перев'язку труб, щоб шкодувала, я не помітила. Я бачила, що в неї стан був важчий ніж мій, вона до останнього дня виписки просила обезболюючі. При виписці лікар її запевнив, що дає 200%, що вона не завагітніє більше - я чула на власні вуха.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонячна 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 04 липень 2009 - 00:15

Перегляд повідомленняNataly_diz76 (14.6.2009, 20:46) писав:

Так,мені так само запропонували зробити цю"процедуру", для них це звичайна справа.Я була шокована...ЦЕ не для мене,вважаю,що не ожному це потрібно пропонувати.лікарі мають дивитись на фізіологічні (та матеріальні,можливо) показники кожної окремої жінки.

Так, для них це звична справа, і я вважаю, що нічого в тому поганого немає, що вони питають про це кожну жінку. Є ж такі, що потім по 100 абортів роблять, то краще вже так... Просто не треба це сприймати як особисту образу. Як то кажуть: "На нет и суда нет". Нажаль, наших лікарів, які б паралельно із своєю фаховістю були б іще й хорошими психологами, малий відсоток.
My Signature
Все, що існує на світі, колись було мрією.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lada777 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2010 - 10:36

У мене тітка після 2 кесарськимх перевязала труби. І от в 45 років ії почав турбувати шлунок (як вона думала). Пішла перевіритись в лікарню - а вона на 4,5 місяці вагітності. Вирішила не перериватися. Кесарили ще раз в 46 років!!!! Народилась чудова Ангеліночка!!! От так, Бог дав дитину і перев"язані труби не завадили :15_5_12: :dance:
My Signature
Спойлер

Сильний - не той, хто не впав, а той, хто, впавши, зумів підвестися.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   колобок-2000 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2010 - 10:56

Я в шоці від кількості розповідей, що жінки з первязаними трубами успішно вагітніють!!!! Раніше думала, що це 200% метод, але якщо це не гарантує, то який сенс?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lada777 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 квітень 2010 - 16:06

Перегляд повідомленняколобок-2000 (8.4.2010, 10:56) писав:

Я в шоці від кількості розповідей, що жінки з первязаними трубами успішно вагітніють!!!! Раніше думала, що це 200% метод, але якщо це не гарантує, то який сенс?

Ніщо не гарантує 200%. Я буду мати друге кесарське, але на перевязування труб не піду. Є безліч інших методів контрацепції :8_3_19:
My Signature
Спойлер

Сильний - не той, хто не впав, а той, хто, впавши, зумів підвестися.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кравчоля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 червень 2010 - 15:25

Я теж не думала, що після перев"язки можна вагітніти, і я не думала, що це боляче... Капєц! Дійсно, який тоді в цьому сенс: тільки настраждаєшся. Мені теж перед другим кесарським пропонували перев"язати труби, але я відмовилась, бо ми з чоловіком хочемо ще одну лялю через кілька років (як Бог дасть). Хоча я собі думала, що вже тоді зроблю цю процедуру. Тепер так не думаю. Дякую всім за дописи! Блін, я сиджу така шокована...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TYSA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 червень 2010 - 23:26

Мені під час другого кесарського не пропонували зовсім,навіть не згадували.Я сама під час операції згадала:Кажу ВИ МЕНІ ТАМ ХОЧ НІЧОГО НЕ ПЕРЕВ"ЯЖІТЬ!!! Лікарка сміятись стала:ТА НІЧОГО МИ ПЕРЕВ"ЯЗУВАТИ НЕ БУДЕМО!!! :search: Смішно їм..... :good:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алішка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 червень 2010 - 16:45

Мені дуже дивно від того що питались ,чи не питались ? ???? Мене заставили папір підписати що я відмовляюсь перев*язувати !!! Я взагалі в шоці була ! Мало того що взагалі постало таке питання з боку лікарів ,та й ще й підписувати!

доречі моя коліжанка перев*язала труби після другого синочка ,їй зараз 30 років,меншому малому 5 років,і от всі 5 років вона шкодує про те що зробила,бо так хоче донечку,каже по ночах сниться ! От так ! Я не раз їй радила піти і порадитись що робити ? може розвязати ,чи штучно запліднити чи ще щось ??? Ну є ж вихід ? чи немає ?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   viktorija 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 червень 2010 - 20:24

Я думаю , що можна! Але треба робити операцію на прохідність труб!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   олеся 7 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 червень 2010 - 06:23

Ви усі тут пишете про перевязування труб. А чому в такому випадку не користуватися презервативами, я розумію, що це не дуже то зручно чи не ті відчуття. Чи в іншому випадку поставити собі спіраль із золотим або срібним наконечником це теж дієво. І набагато безпечніше. А плюс полягає втому, що це не навічно якщо я не помиляюся їх ставлять терміном на 3-5років. І можливо за цей період часу ви і зважетесь на дручи чи третю маленьку лялю. :dance2:
Краще дівчата сотню раз подумати ніж один раз помилитися і каратати себе ціле життя. Залишайтеся свідомими і не підавайтеся на умовляння лікарів :diablo: для них це звичайна робота, а вам жити з цим усе життя. :smile: Успіхів.
Особисто я б ніколи не зважилася на такий крок. Краще трішки по-пильнуватися ніж вислуховувати докори власного сумління і чоловікове дорікання. :smile:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   скорбік 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 вересень 2010 - 00:48

Багато думок з цього приводу а я додам ще й свою. Мені після 2 КР первязали труби,життя потім дійсно повернулось не в той бік.І от проходить 9 років і життя в сімі налагоджується і я вагітнію.Для мене це було шоком. І народився у мене синочок і я дуже дякую Богові що так в житті сталось.Але після 3 КР мені вже труби нетільки перевязали а і пересікли.Я вже писала,що з кожним рубцем на матці є все більша і більша загроза як для мами так і для малюка.Після 2 КР я дуже потім жалкувала що перевязала, а зараз вже ні. Це тяжке рішення і його має прийняти жінка зважуючи всі за і проти!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orestyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 вересень 2010 - 17:23

У мене буде третє кесарське,а дитинка друга , лікар радить перев"язати труби -а чоловік боїться каже шо я буду якась неповноцінна,а мені тільки 30 років важко прийняти рішення.А що були випадки шо хтось родив 4 кесареве?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   світлалань 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 листопад 2010 - 15:01

Мені лікар перед 2-м кесарським теж пропонував перевязувати труби але я відмовилася Краще буду так застерігатися.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Vanesita світлина

Vanesita  Ви нечемні були в школі,Ніс розбила на футболі,Вітер в голові гуде,Миколай до тебе не прийде))))

12 гру 2017 21:57

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (1)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 14 грудень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн