Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Кесарів розтин: за і проти - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 16 Сторінок +
  • « Перша
  • 14
  • 15
  • 16
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Кесарів розтин: за і проти всі за і проти Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Пенелопа3381 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 22 February 2015 - 20:36

У мене було два КР,обидва рази кололи антибіотик,дисбактеріозу у нас дякувати Богу не було. Коли я питала у лікаря,чи не пошкодять антибіотики дитини,він мені сказав,що вони сумісні із ГВ,оскільки не всосуються у травному тракті дитини,а проходять транзитом,а мамі їх вводять внутрішньовенно,минаючи травний тракт. Так,що я думаю це треба обговорювати зі своїм лікарем.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Домовичок 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 23 February 2015 - 14:33

Цитата

внутрішньовенно,минаючи травний тракт
, а вм-то не минає? ))) Цікава теорія.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Катрин 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 17 March 2016 - 14:16

Добрий день! :) дуже гарна тема для обговорення. на даний час дуже багато жінок нарождуюсь саме за допомогою кесарево, в лікарнях навіть інколи запитують, як саме хочете народжувати, але як на мене, то краще народжувати самим, це якщо вже ускладнення, або якісь проблеми зі здоровям, то тоді звичайно кесарів...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lornette 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 October 2016 - 11:52

Перегляд повідомленняromoksana (28 August 2014 - 07:47) писав:

Плюси i мiнуси € у всього. Хтось за годину народив i побiг, комусь кр - легко i просто. Важшливо пам'ятати - кр неприродн€ втручання, але воно ряту€ життя. Менi робили кр /в ходi пологiв, /багато чинникiв/ , я не перечила лiкарям, хоча мрiяла про природнi пологи. Вважаю, що вчинила правильно. Хоча я прокинулася на столi, ранiше - маю кошмари про це й досi, а ще на третiй день захворiла бронхiтом/як воно кашляти з розрiзаним жтвотом/, i проблеми з гв було, за нього довелося битися i психологiчнi проблеми i доня й досi ма€ мраморнiсть. Так, що чи вибирала б я це свiдомо - нi.
Хоча одночасно зi мною, в iншому мiстi, народжувала однгкласниця, яка заплатила щоб зробили планове кр - все добре пройшло i вона щаслива, що не довелося мук терпiти.

Думаю, що дуже важливо довіряти лікарям і слідувати їх рекомендаціям. Моїй подрузі під час важких пологів відмовилися робити кесарів розтин, за що трохи пізніше вона була дуже вдячна, хоча благала про це під час переймів. Все закінчилося чудово.
Але я знаю і жахливу історію, коли жінці з порушенням зору через цукровий діабет категорично сказали робити кесарів розтин і навіть не намагатися народжувати природним шляхом. Вона не послухала і народила природним шляхом. Втратила зір повністю, бо під час переймів відслоїлася сітківка. Дуже страшно було чути про це, навіть не знаю, як вона зараз живе.
My Signature
Прагну досягнути гармонії.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gnomi 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 April 2017 - 14:43

В мене був плановий кесарський розтин, бо маля вся вагітність мало сідничне передлежання, ще й потім обвиття пуповиною. Як кесарили, то лікар сказала, що пуповина дуже коротка, добре, що не наважилась сама родити, головне що з дитиною все добре!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   laspi 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 10 January 2018 - 15:16

За- дитина не буде травмована, проходячи родові шляхи, дуже часто ДЦП-це наслідок важких пологів та помилок персоналу при пологах, якщо у мами є певна супутня патологія ( про це краще знають лікарі), то буде рекомендований кесарів розтин, мама не відчуває болю при пологах
проти-певний час дитина отримує анастетік, що використовується при анестезії матері, післяпологові проблеми матері
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 16 Сторінок +
  • « Перша
  • 14
  • 15
  • 16
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Inehka світлина

Inehka  Мамочки привіт, в кого діток оперували кишечник і вивели стому, цікаво поспілкуватися про харчування??

Вчора, 13:10

Оля28 світлина

Оля28  Кто принимал Mioxin???

19 Jun 2018 21:27

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!!!

16 Jun 2018 09:03

Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 Apr 2018 22:52

Показати коментарі (3)

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 Mar 2018 08:58

Показати коментарі (3)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 Mar 2018 20:24

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 June 18 )

• З днем народження
    Maня_20 
    - Вік: 28
  • З днем народження
    Санджана 
    - Вік: 32
  • З днем народження