Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Кесарів розтин: за і проти - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 16 Сторінок +
  • « Перша
  • 14
  • 15
  • 16
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Кесарів розтин: за і проти всі за і проти Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Пенелопа3381 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 22 лютий 2015 - 20:36

У мене було два КР,обидва рази кололи антибіотик,дисбактеріозу у нас дякувати Богу не було. Коли я питала у лікаря,чи не пошкодять антибіотики дитини,він мені сказав,що вони сумісні із ГВ,оскільки не всосуються у травному тракті дитини,а проходять транзитом,а мамі їх вводять внутрішньовенно,минаючи травний тракт. Так,що я думаю це треба обговорювати зі своїм лікарем.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Домовичок 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 23 лютий 2015 - 14:33

Цитата

внутрішньовенно,минаючи травний тракт
, а вм-то не минає? ))) Цікава теорія.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Катрин 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 17 березень 2016 - 14:16

Добрий день! :) дуже гарна тема для обговорення. на даний час дуже багато жінок нарождуюсь саме за допомогою кесарево, в лікарнях навіть інколи запитують, як саме хочете народжувати, але як на мене, то краще народжувати самим, це якщо вже ускладнення, або якісь проблеми зі здоровям, то тоді звичайно кесарів...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lornette 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 жовтень 2016 - 11:52

Перегляд повідомленняromoksana (28 серпень 2014 - 07:47) писав:

Плюси i мiнуси € у всього. Хтось за годину народив i побiг, комусь кр - легко i просто. Важшливо пам'ятати - кр неприродн€ втручання, але воно ряту€ життя. Менi робили кр /в ходi пологiв, /багато чинникiв/ , я не перечила лiкарям, хоча мрiяла про природнi пологи. Вважаю, що вчинила правильно. Хоча я прокинулася на столi, ранiше - маю кошмари про це й досi, а ще на третiй день захворiла бронхiтом/як воно кашляти з розрiзаним жтвотом/, i проблеми з гв було, за нього довелося битися i психологiчнi проблеми i доня й досi ма€ мраморнiсть. Так, що чи вибирала б я це свiдомо - нi.
Хоча одночасно зi мною, в iншому мiстi, народжувала однгкласниця, яка заплатила щоб зробили планове кр - все добре пройшло i вона щаслива, що не довелося мук терпiти.

Думаю, що дуже важливо довіряти лікарям і слідувати їх рекомендаціям. Моїй подрузі під час важких пологів відмовилися робити кесарів розтин, за що трохи пізніше вона була дуже вдячна, хоча благала про це під час переймів. Все закінчилося чудово.
Але я знаю і жахливу історію, коли жінці з порушенням зору через цукровий діабет категорично сказали робити кесарів розтин і навіть не намагатися народжувати природним шляхом. Вона не послухала і народила природним шляхом. Втратила зір повністю, бо під час переймів відслоїлася сітківка. Дуже страшно було чути про це, навіть не знаю, як вона зараз живе.
My Signature
Прагну досягнути гармонії.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gnomi 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 квітень 2017 - 14:43

В мене був плановий кесарський розтин, бо маля вся вагітність мало сідничне передлежання, ще й потім обвиття пуповиною. Як кесарили, то лікар сказала, що пуповина дуже коротка, добре, що не наважилась сама родити, головне що з дитиною все добре!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 16 Сторінок +
  • « Перша
  • 14
  • 15
  • 16
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Vanesita світлина

Vanesita  Ви нечемні були в школі,Ніс розбила на футболі,Вітер в голові гуде,Миколай до тебе не прийде))))

Вчора, 21:57

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (1)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 13 грудень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн