Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: другі кесарські пологи - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

другі кесарські пологи який інтервал? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Світланkа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 27 грудень 2008 - 01:36

От у мене цікаве питання.Лікарі кажуть не менше 2 роки. А якщо неплановий "зальот" тоді що? Я звичайно не планую поки ще одну дитину, але якби трапилось що завагітнію,то однозначно народжуватиму. Але як бути з тим швом?
Які у вас знання цього питання? Чи хтось з знайомих народжував кесарськи з малим інтервалом? І чи є такі в яких більше 2 кесаревих?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 27 грудень 2008 - 02:18

Світланочка, я лиш читала про наступні пологи після КР.
пишуть, що оптимальний термін перерви 3-5 років. до і після збільшує ризики ускладнень, просто більша ймовірність їх виникнення, але не факт, що вони будуть.
якщо жінка вагітніє до чи після бажаного 3-5 річного інтервалу додатково слідкують за швом, за місцем прикріплення плаценти, більше обстежень, тобто більше слідкують і перестраховуються.
лікар, котрий робив мені операцію казав, що у нього є жіночка з 13 кесаревими. так що все можливо ;)

а про природні пологи не думаєте?
My Signature
Мій список книг
Дорота Тераковська "Мишка" (Saulė), - шукаю
Прочитано: Марті Леймбах "Деніель мовчить" (юля+рома), Емма Донохью "Кімната" (КсеніяЦ), П.Дракерман Французьке виховання (Толянка), Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy), Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lady_D 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 грудень 2008 - 08:23

В мене є подруга, у якої дітки погодки, в них, як Світланочка каже, так трапилось. Вона завагітніла через півроку після КР. Але в неї шов після КР вздовж живота, тому що до того була операція по гінекології (до речі лікарі казали, що в неї ніколи дітей не буде :)) Живіт за другою дитиною був дуже великий, звичайно вона була в групі ризику, проходила різні обстеження, але все було добре. Доню доносила, шов не розійшовся, слава Богу.
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 грудень 2008 - 12:32

Зі мною в палаті лежала жінка з другою вагітністю після КР. Малому на той час було рік і 8 місяців.Так в неї була загроза -шов ледь тримався,при цьому її дуууже боліло...Але вона мужньо протрималась до 38 тижня, ще й сама дату народження свого другого сина вибрала по якихось там міркуванням :)
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 грудень 2008 - 00:51

гра з вогнем про природні дуже думаю,але наші лікарі в основному так не дозволяють,ну хіба що приїде жінка майже з повним відкриттям. Всі себе перестраховують,бо не хочуть ускладнень в процесі.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 грудень 2008 - 01:46

а мені все спокою не дає. я коли була на останньому огляді, сказали, що відкриття 2 см. що це значить? що все було добре, що я могла і сама народити? ай, злі ті лікарі!
тут в америці я бачила дуже багато плакатів і в гінекологів, і в клініці про природні пологи після кесаревого. у них це як лінія партії.може скоро й до нас докотиться?
My Signature
Мій список книг
Прочитано: Марті Леймбах "Деніель мовчить" (юля+рома), Емма Донохью "Кімната" (КсеніяЦ), П.Дракерман Французьке виховання (Толянка), Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy), Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 грудень 2008 - 01:54

в мене теж було, до 3.5 пальці(вроді,точно не пам"ятаю) і на цьому сі скінчило... добу мучилась і нічого,то де гарантія що діяльність при других буде? Лікар ризикувати не буде,перші перейми - і на стіл... :wub:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Даша_ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 грудень 2008 - 02:00

Я не совсем обознана в кесаревом, но я так поняла что вас кесерили потому что шейка не открывалась? а почему тогда вручную не открыли?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 грудень 2008 - 16:26

Даша_ не знаю як це вручну,мені такого навіть не пропонували... може не відкривали,бо вже не було часу. Серцебиття в дитини вже було не стабільне... і швиденько прокесарили.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 грудень 2008 - 16:34

Перегляд повідомленняДаша_ (28.12.2008, 2:00) писав:

Я не совсем обознана в кесаревом, но я так поняла что вас кесерили потому что шейка не открывалась? а почему тогда вручную не открыли?

Даша, мені, наприклад і вручну відкривали, але це дало прогрес на 0,5см. Так що це не гарантія і не панацея.
My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Панночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 грудень 2008 - 16:38

Я теж розмірковую над тим, як воно буде... Перша вагітність - КР, бо взявся високий тиск і наякали обвитою пуповиною... Хотілось би, щоб цього разу все відбулося природним шляхом... Але щось не впевнена в своїх силах :8_2_69:
Моя лікарка запевняє, що зараз багато мам народжують природним шляхом після КР... Все це дуже індивідуально, поживемо-побачимо
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   marjanochka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 31 грудень 2008 - 09:41

в мене було розкриття 7 см!, але все рівно кесарили, бо були покази. сказали нам не вагітніти хоча б 1,5 - 2 роки.
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   светулька08 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 31 грудень 2008 - 12:45

Всім привіт. в мене якраз така ситуація: на 6 з половиною місяців після кесарського завагітніла вдруге. зразу ж подзвонили до свого лікаря, в якого народжувала (дуже хороший лікар), а він мені сказав що вагітніти після кесарського до 2-2,5 роки "не рекомендується", але якщо вже вийшло скоріше і хочеться зберегти цю вагітність, то питання навіть не ставиться про переривання. Я була щаслива як слон, зараз на 15 тижні вагітності. А от на днях ходила в поліклініку, щоб стати на облік і просто в шоці була від нашої дільничої лікарки, яка на мене розкричалася: типу чим я думала, що вже запізно для перертвання (хоча я про ніяке переривання і не думала), сказала що не хоче мене брати на облік і переживати за мене...що як я не розумію - "в будь який момент можуть розійтися шви..." і ще багато всякого... в результаті не вона мене заспокоювала,що все буде добре, а я її. Словом вийшла я від неї, вже в сльозах, потім ще кілька днів відходила від тих всіх її слів... от такі є лікарі... Вже заспокоїлася, впевнена що все в нас буде добре!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 грудень 2008 - 14:41

светулька08, будемо за вас вболівати, тримайтесь на зв"язку!
My Signature
Мій список книг

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 грудень 2008 - 15:12

светулька08 рада за вас. Обов"язково пишіть нам тут про перебіг вагітності,бо то дуже цікаве питання.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mailan 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 січень 2009 - 08:31

недавно я думала що вагітна ,пройшло 9 місяців після другого кр,а мене моя гінеколог питала чи я народжуватиму,раз питала а не казала зробити аборт значить мона так швидко родити(правда я виявилась не вагітна і все обійшлось)
My Signature
Зображення
Хорошо быть важным,но важнее быть хорошим.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 січень 2009 - 17:10

Перегляд повідомленнясветулька08 (31.12.2008, 11:45) писав:

Всім привіт. в мене якраз така ситуація: на 6 з половиною місяців після кесарського завагітніла вдруге. зразу ж подзвонили до свого лікаря, в якого народжувала (дуже хороший лікар), а він мені сказав що вагітніти після кесарського до 2-2,5 роки "не рекомендується", але якщо вже вийшло скоріше і хочеться зберегти цю вагітність, то питання навіть не ставиться про переривання. Я була щаслива як слон, зараз на 15 тижні вагітності. А от на днях ходила в поліклініку, щоб стати на облік і просто в шоці була від нашої дільничої лікарки, яка на мене розкричалася: типу чим я думала, що вже запізно для перертвання (хоча я про ніяке переривання і не думала), сказала що не хоче мене брати на облік і переживати за мене...що як я не розумію - "в будь який момент можуть розійтися шви..." і ще багато всякого... в результаті не вона мене заспокоювала,що все буде добре, а я її. Словом вийшла я від неї, вже в сльозах, потім ще кілька днів відходила від тих всіх її слів... от такі є лікарі... Вже заспокоїлася, впевнена що все в нас буде добре!

Не переживайте, все буде добре, мояподруга так має хлопчику було в кінці грудня 2 роки а завтра донечці 3, тобто рік за роком, обидва кесареві, бо матка не розкривалась, а за другими лише попросити лікаря, щоб старий шов вирізав, в неї і не видно того шва. Так що все буде ок, правда натурально народити мабуть не вдасться, бо лікарі боятимуться, щоб матка по старому шву під час потуг не трісла.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 січень 2009 - 17:27

А як роблять розріз при других кесарських? По старому ріжуть чи роблять новий?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 січень 2009 - 17:37

наш лікар казав - по старому. від багатьох теж таке чула. та й логічно, чого новий робити? хіба покази:(
My Signature
Мій список книг

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксана78 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 січень 2009 - 18:45

Мені робили кр 2 рази, перший раз - по зору, другий лікарі пропонували природні пологи, але ми побоялись що можуть бути ускладнення. Після першого кр дуже важко виходила з наркозу , 3 дні немогла встати з ліжка щей ревізію робили, після другого - до вечора ходила по палаті. При другому кр старий рубець висікають і не видно. Перерву між пологами лікарі радять що найменше 3 роки, як при кр так і при природних пологах,щоб організм міг відновиться.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Vanesita світлина

Vanesita  Ви нечемні були в школі,Ніс розбила на футболі,Вітер в голові гуде,Миколай до тебе не прийде))))

12 гру 2017 21:57

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (1)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 14 грудень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн