Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: З яких причин вам зробили перший кесаревий розтин? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

З яких причин вам зробили перший кесаревий розтин? вразливим матусям не читати! Оцінка: ***** 1 Голосів

Опитування: основною причиною кесаревого було (569 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Покази до кесаревого з'явилися

1. під час вагітності (203 голосів [47.76%])

Відсоток голосів: 47.76%

2. під час пологів (215 голосів [50.59%])

Відсоток голосів: 50.59%

3. я сама наполягла на кесаревому без наявності медичних показів (7 голосів [1.65%])

Відсоток голосів: 1.65%

Під час вагітності основними показами до кесаревого були

1. предлежання плаценти (18 голосів [4.24%])

Відсоток голосів: 4.24%

2. передчасне відшарування нормально розташованої плаценти (26 голосів [6.12%])

Відсоток голосів: 6.12%

3. особливості розвитку дітородних органів або рубець на матці після гінекологічних операцій (13 голосів [3.06%])

Відсоток голосів: 3.06%

4. особливості тазових кісток або виражений сімфізит (16 голосів [3.76%])

Відсоток голосів: 3.76%

5. особливе положення плоду або великий плід (131 голосів [30.82%])

Відсоток голосів: 30.82%

6. важка хвороба матері (33 голосів [7.76%])

Відсоток голосів: 7.76%

7. важкі хвороби плоду (7 голосів [1.65%])

Відсоток голосів: 1.65%

8. кесареве зробили внаслідок особливостей протікання пологів (181 голосів [42.59%])

Відсоток голосів: 42.59%

Під час пологів основними показами до кесаревого були

1. клінічно вузький таз (35 голосів [8.24%])

Відсоток голосів: 8.24%

2. аномалії або відсутність ефективної родової діяльності (67 голосів [15.76%])

Відсоток голосів: 15.76%

3. гостра гіпоксія плоду (43 голосів [10.12%])

Відсоток голосів: 10.12%

4. відшарування плаценти (41 голосів [9.65%])

Відсоток голосів: 9.65%

5. загроза розриву матки (5 голосів [1.18%])

Відсоток голосів: 1.18%

6. предлежання або випадіння петель пуповини (8 голосів [1.88%])

Відсоток голосів: 1.88%

7. неправильне положення голівки плоду (112 голосів [26.35%])

Відсоток голосів: 26.35%

8. кесареве зробили внаслідок особливостей протікання вагітності (114 голосів [26.82%])

Відсоток голосів: 26.82%

Ваша думка стосовно виправданості операції

1. операція була виправданою (370 голосів [87.06%])

Відсоток голосів: 87.06%

2. при бажанні лікарів операції можна було уникнути (55 голосів [12.94%])

Відсоток голосів: 12.94%

Наступного разу я планую народжувати

1. хотілося б природнім шляхом (145 голосів [34.12%])

Відсоток голосів: 34.12%

2. буду наполягати на кесаревому (83 голосів [19.53%])

Відсоток голосів: 19.53%

3. повністю покладаюся на рішення лікарів (147 голосів [34.59%])

Відсоток голосів: 34.59%

4. не планую ще однієї вагітності (50 голосів [11.76%])

Відсоток голосів: 11.76%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 27 жовтень 2008 - 15:47

Тетянка, знаю-знаю щодо опитування, я намагалася об"єднати бо дуже багато показів є, ну і написала основний показ. але погоджуюся, що опитування неповноцінне, зате приблизно уявити можна.

tusij,
це одна з радостей страхової медицини. не положено і все. лікарі більше бережуть себе, є рекомендації і їм строго слідують, навіть якщо знають, що можна зробити краще. зараз ця тема на повну обговорюється на російських форумах. у них нещодавно ввели обов"язкову страхову медицину.
я була здорова, всі аналізи хороші, дитинка здорова, я все допитувала, може є обвиття пуповинкою, може ще щось. мені казали все добре і з вами і з дитиною, але буде кесаревий - вибирайте як: планово чи екстренно.
My Signature
Мій список книг
Дорота Тераковська "Мишка" (Saulė), - шукаю
Прочитано: Марті Леймбах "Деніель мовчить" (юля+рома), Емма Донохью "Кімната" (КсеніяЦ), П.Дракерман Французьке виховання (Толянка), Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy), Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2008 - 15:51

у мене залишився якийсь жаль. від того, що я не розуміла, що сталося і від того, що мені не залишили ані найменшого вибору.
ну хоч би сказали: давайте оцінимо ризики, а то з приємною усмішкою, запевненнями у вас все добре - кесаревий.

хоч би знати причину, щоб наступної вагітності, чи для нащадків бути уважнішою.
My Signature
Мій список книг
Прочитано: Марті Леймбах "Деніель мовчить" (юля+рома), Емма Донохью "Кімната" (КсеніяЦ), П.Дракерман Французьке виховання (Толянка), Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy), Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lilka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 жовтень 2008 - 16:02

Перегляд повідомленняLara! (27.10.2008, 15:28) писав:

... Але чинавряд у нас хтось візьметься у місті за таке. Та й, чесно кажучи, хочу точно знати, що ніякого ризику для нашого з малятком здоров'я мої захцянки не створюють

хм, якщо Ви зі Стрия, то я якраз навпаки чула лишень добрі відгуки про тамтешній пологовий, може й візьмуться?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зюзюка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 листопад 2008 - 23:40

У мене після травми ноги і не правильного її лікування, не рухомий кульчовий суглоб та частково не рухомий колінний. Саме тому кожного разу на прийомі гінекологи мені розповідали, що мене чекає кесарів розтин. В зв'язку з цим часу щоб підготуватись до цього у мене було вдосталь. Хоча скільки себе пам'ятаю сподівалась, що зможу народжувати сама, нажаль, це було неможливо. Точніше теоретично можливо, але наслідки могли бути не поправні і для мене і для дитини.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lady_D 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 22 листопад 2008 - 00:15

Доця лежала неправильно (сідничками вперед), крім того дуже низько. Вона зручно вмостилася на моїх нирках через що я стала сильно набрякати. Останній тиждень перед пологами набрякали вже руки та обличчя. Підвищився тиск і мене забрали в лікарню, трохи зарано, бо я ще місяць планувала готуватися до народження нашого дива (а я ще стільки перекладів додому понабирала, потім чоловікові довелося все віддавати назад). В принципі вагітність протікала досить легко, я нормально себе почувала, тільки після 34 тижня почалися "незручності". Я думала, що буду народжувати природним шляхом. Но мені сказали, що по-перше дитина неправильно лежить, а по-друге вже вік не той (ніби кількість болячок від віку залежить). А пологи в мене почалися раптово, прокинулася я вранці від того, що в мене відійшли води. Перейми були одразу часті та сильні -кожні 2 хвилини. Якби чоловік так довго душ не приймав, доня би сама народилася :D , бо лікар все чекала, питала мене: "де ж твій чоловік з грошима?" Щось мені здається, що доня могла б і без тієї операції народитися. Хоча звичайно мені важко оцінити ситуацію неупереджено.
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   marjanochka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 листопад 2008 - 00:29

а я напротязі цілої вгітності була впевнена, що буду народжувати самостійно. але не так сталось, як гадалось! я зараз живу в Київі, але родом з Львівської обл., тож народжувати хотіла дома, де мама, всі знайомі. але дуже боялась, мені здавалось, як приїду до дому зразу буду родити. тому дочекалась 38 тижня, коли вже зовсім не було як тягнути час. і ми з чоловіком поїхали. не буду описувати, як він сам чуть не родив в потязі :D (хоч сам лікар, але книжку з акушерства, гінекології на всяк випадок прихопив :shok: ). приїхали ми в пятницю і зразу на УЗД. вирок: кесарський розтин! в мене шок! прямих показів не було, але було більш, як три НЕ прямих, так що сперечатись було марно. але сказали ще два тижні гуляти. думала встигну звикнути, з лікарем домовитись, щоб чоловік був на КР. ще в суботу поїхали до чоловікових родичів, до другої ночі пікнік в моєї сестри. а в неділю чоловік повертається в Київ (на другий день зранку на роботу), а я залишаюсь чекати своєї години. але вже з самого ранку мені щось було кепсько, але я думала це з емоцій, все таки до дому приїхала. зібрала чоловіка, посадила на потяг, який йде до Львова, а там він мав пересісти на київський. зревілась :36_1_4: . прийшла до дому, лягла тихенько, а мені все гірше, болить і болить. я до мами, а вона каже випий но-шпу, не придурюйся! (мама не зі зла, просто знає,що я артистка!) я ще годинку полежала, потім дивлюсь на годинник: болить кожні 5 хв. я кажу мам, зроби щось. мама подзвонила до лікарки, з якою я мала домовитись і показатись їй в ПОНЕДІЛОК. лікарка каже йдіть в роддом (добре,що не далеко, метрів 800) хай хтось подивиться, якщо щось, я приїду. прийшли ми в роддом, а через 20 хв. я вже була на столі. тільки попрсила їх зачекати кілька хвилин, бо якраз потяг мав рушити Львів - Київ з моїм чоловіком. я подзвонила до чоловіка, кажу я в роддомі, не знаю що там з ним робилось, але провідниця пів дороги, його відпоювала, то валерянкою, то коняком. він рвався зривати стоп-кран і хотів вийти в Тернополі. але Слава Богу :pardon: стримали. а далі епідуральна анестезія: анестезіолог просить звернутись калачиком, калачиком - ні, хіба калачом! 10 хв: ДІВЧИНКА! і глибокий сон. а зранку в понеділок я вже була на ногах. шов зажив. я би вже знову родила, але ще мінімум рік треба чекати!
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тасюлька 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 листопад 2008 - 00:44

На 32 тижні дитинка перевернулася сідничками вниз, я ходила на спеціальні вправи :cool: 2 тижні і "допомогла" малюку перевернутися правильно. Я теж не планувала КР, але матка не відкривалася(чула що на підтримці так "пічкіють" таблетками, що матка сама не відкривається). Води відійшли о 8 ранку планово день-в-день,( ні переймів, ні натяку :gv: ) о 10 вечера пішли зелені води, ось табі і КР. До речі, ця лікар, яка проводила зі мною вправи, сама сказала, якщо дитина не перевернеться краще рабити КР. "Виберуть як із ТАЗІКА :blush: "-її слова. Так що, заснула :smile: -проснулася А Я ВЖЕ МАМА!!!!!!!! :gv:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 листопад 2008 - 11:35

А в мене мала перевернулася сідничками на 36 тижні, і вже нічого не допомогло. Спочатку хотіла народжувати так, як передбачало узд, доня мала була маленькою 2200-2500... Але моя лікарка наполягла на операції і не помилилась!!! Доня народилась з вагою 3200(!), і народити її без хірургічного втручання з таким положенням я б просто не змогла. Тож КС цілком виправданий, я залишилась задоволена)) :sarcastic:
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Бджулка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 29 листопад 2008 - 18:54

У мене на протязі всієї вагітності було сідничне положення синочка. все інше було в нормі. Кесарів розтин не планувався, спочатку казали що ще малий термін перевернеться, коли питала за вправи щоб змінити положення плоду казали самій не втручатися. За два тижні до пологів пішла в паніці до свого гінеколога, який для перестраховки зразу ж дав направлення в патологію. За тиждень до пологів лягла в патологію і наполягала на тому що мене потрібно кесарити, там спочатку відмовляли, а після УЗД спитали чи даю згоду на кесарів розтин. Операція пройшла успішно і була виправданою, мало місце туге обвиття плоду пуповиною. :scratch_one-s_head:
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ansi 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 листопад 2008 - 12:50

У мене діабет з дитинства, якому вже багато років.
Внаслідок того типові для діабета ускладнення і у мене, і у дитини. Деяким щастить народжувати таки самим, а у мене мабуть вік додався...
І не стільки якихось особливих проблем, як на перше місце висунулося неспівпадання: я невеличка, а дитина передбачалася навпаки.
так і сталося: 4910 (так звана фітопатія) - аж не віриться, що зараз, майже у 3 роки вона важить менше 12 кг...

Так що лікарі молодці, все зробили добре, за що їм вдячна. А також за те, що погодилися на мою умову: епідуральна анестезія.. Так що я нічого не пропустила :), хоча відчуття при операції були набагато гірші, ніж сподівалася...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галина 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 грудень 2008 - 14:23

на 37 тижні у мене в сечі появився білок 0,22. На наступний день лягла в лікарню і там здала сечу зранку - білка 2,2 і через 15 хвилин - кесарив розтин. До того я готувалась до сімейних пологів і навіть не могла подумати що у мене буде КР. Я дуже хотіла родити природнім щляхом.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mailan 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 грудень 2008 - 08:24

мені робили кр бо погіршилось серцебиття дитини,а ще переношувала 2 тижні,а схваток не було,я неяк недумала що будуть оперувати бо таз в нормі все проходило нормально.я так хотіла відчути роди справжні а те що боляче то я скажу так кожен до болю має своє ставлення :smile:
другий раз відповідно мене вже непитали чи хочу я операцію кесарили і все.а хіба можливо родити самій після такої операції
My Signature
Зображення
Хорошо быть важным,но важнее быть хорошим.
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 грудень 2008 - 16:21

mailan, так можливо! зараз у всьому світіт тенденція за природні пологи у т.ч. після кесаревого (якщо стан здоров"я жінки дозволяє). перше кесареве не може бути абсолютним показом до другого. повинні бути інші, суттєвіші передумови.
My Signature
Мій список книг

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 грудень 2008 - 22:10

Перегляд повідомленнягра з вогнем (16.12.2008, 16:21) писав:

mailan, так можливо! зараз у всьому світіт тенденція за природні пологи у т.ч. після кесаревого (якщо стан здоров"я жінки дозволяє). перше кесареве не може бути абсолютним показом до другого. повинні бути інші, суттєвіші передумови.

мене навіть не питали і навіть непропонували ,просто поставили за годину перед фактом шо будуть кісарити ,мабуть так їм лекше незнаю обо іменно в нас в містечку такого непрактикуютью.Мені так було страшно і важко настроїтись за цю годину на кр .а сможе замало часу прошло після першої операції ,в мене 3 роки,може якби прошдо більше часу то можеб і дозволили родити
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 грудень 2008 - 22:34

mailan, то у вас була оптимальна різниця. після кесаревого рекомендують чекати з наступною вагітністю 3-5 років. якщо вагітність планується, то це найкращі терміни.
можливо були інші покази, а можливо лікарям так зручніше. а протягом ван=гітності навіть не натякали?
My Signature
Мій список книг

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 грудень 2008 - 23:29

Перегляд повідомленнягра з вогнем (17.12.2008, 22:34) писав:

mailan, то у вас була оптимальна різниця. після кесаревого рекомендують чекати з наступною вагітністю 3-5 років. якщо вагітність планується, то це найкращі терміни.
можливо були інші покази, а можливо лікарям так зручніше. а протягом ван=гітності навіть не натякали?

навіть мови небуло такої ,було сказано другий раз кісаритись і ніяк більше,вагітність проходила нормально,всі аналізи внормі
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 грудень 2008 - 23:37

Перегляд повідомленнягра з вогнем (27.10.2008, 4:39) писав:

"природні пологи будуть вважатися лікарською помилкою, ми сідничних вже років 20 не приймали". а я так і залишилася в непонятках чому при нормальній вагітності й нормальному положенні дитини (сідничне є варіантом норми) мені зробили кесаревий.

У моєї коліжанки Данков приймав природнім шляхом пологи 9 років тому із сідничним приляганням та вагою дитини 3700 кг, а моя мама (правда 22 роки тому) народила брата із сідничним приляганням та вагою 4300 кг (без жодного розриву) - тепер так не ризикують! :yahoo:
До речі знайома обійшла тоді всі пологові і лише Данков погодився на природні пологи, всі казали кесерити.
My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 грудень 2008 - 23:58

mailan, гадосні вони у нас, а з іншого боку, типу про матір дбають :(
My Signature
Мій список книг

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   juli-duo 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2009 - 14:48

мої дівчатка спочатку лежали в живлтику валетиком, а потім перевернулись обидві в сідничне положення, у мене іншого вибору крім кесарево не залишалося, та ще й по зору заборона, є шанс при природніх пологах втратити зір, тому маємо те що маємо

а взагалі присутнє якесь відчуття неповноцінності, якось ніби і мама, і одночасно не пройшла те, що інші проходять народжуючи дитинку
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2009 - 20:00

Перегляд повідомленняjuli-duo (1.2.2009, 13:48) писав:

мої дівчатка спочатку лежали в живлтику валетиком, а потім перевернулись обидві в сідничне положення, у мене іншого вибору крім кесарево не залишалося, та ще й по зору заборона, є шанс при природніх пологах втратити зір, тому маємо те що маємо
а взагалі присутнє якесь відчуття неповноцінності, якось ніби і мама, і одночасно не пройшла те, що інші проходять народжуючи дитинку

не переживайте, мама - це не тільки больові відчуття під час пологів. Ви справджня, ще й подвійна мама. А при двійні і більше у нас тут навіть слухати не хочуть про природн пологи, бо є ризик, що у дитинці, що народжуватиметься другою, буде мало кисню, може травмуватись і ще багато чого. Правда я лежала не патології з такою, що вимагала природніх при двійні, але всі були проти, а ще їх вже 34 було, нібивік ризиковний, то вона сказала, що не прийде в лікарню народжувати, а сама вдома народить і попсує їм статистики, словом закатала скандал, то дозволили, правда сказали лікарі в рамках винятку з огляду не її професію (вона інструктор по фітнесу), і народила з чоловіком сама природньо. Правда скликали чи не всіх лікарів відділення.

Користувач подумав і додав через 7 хв.:

Перегляд повідомленнягра з вогнем (27.10.2008, 14:51) писав:

у мене залишився якийсь жаль. від того, що я не розуміла, що сталося і від того, що мені не залишили ані найменшого вибору.
ну хоч би сказали: давайте оцінимо ризики, а то з приємною усмішкою, запевненнями у вас все добре - кесаревий.

хоч би знати причину, щоб наступної вагітності, чи для нащадків бути уважнішою.

співчуваю, шкода, що з Вами так повелися, могли б хочаб якось аргументувати, розповісти чим загрожують приподні пологи в Вашому випадку. Зрештою, у Польщі таке розміщення малюка - це КР в 99%, причому планове, всі перестраховують і себе і дитину, бо знаю випадок зі Львова, де в такому випадку прокесарити не хотіли (чи не встигли) і дитинка має ДЦП, бо щось притиснулось під час пологів і забракло кисню.

Мене готували до КР чи не всю вагітність, але вдалось приподньо. Правда в мене зовсім інші показання для КР були.
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Vanesita світлина

Vanesita  Ви нечемні були в школі,Ніс розбила на футболі,Вітер в голові гуде,Миколай до тебе не прийде))))

Вчора, 21:57

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (1)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 13 грудень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн