Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: З яких причин вам зробили перший кесаревий розтин? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

З яких причин вам зробили перший кесаревий розтин? вразливим матусям не читати! Оцінка: ***** 1 Голосів

Опитування: основною причиною кесаревого було (569 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Покази до кесаревого з'явилися

1. під час вагітності (203 голосів [47.76%])

Відсоток голосів: 47.76%

2. під час пологів (215 голосів [50.59%])

Відсоток голосів: 50.59%

3. я сама наполягла на кесаревому без наявності медичних показів (7 голосів [1.65%])

Відсоток голосів: 1.65%

Під час вагітності основними показами до кесаревого були

1. предлежання плаценти (18 голосів [4.24%])

Відсоток голосів: 4.24%

2. передчасне відшарування нормально розташованої плаценти (26 голосів [6.12%])

Відсоток голосів: 6.12%

3. особливості розвитку дітородних органів або рубець на матці після гінекологічних операцій (13 голосів [3.06%])

Відсоток голосів: 3.06%

4. особливості тазових кісток або виражений сімфізит (16 голосів [3.76%])

Відсоток голосів: 3.76%

5. особливе положення плоду або великий плід (131 голосів [30.82%])

Відсоток голосів: 30.82%

6. важка хвороба матері (33 голосів [7.76%])

Відсоток голосів: 7.76%

7. важкі хвороби плоду (7 голосів [1.65%])

Відсоток голосів: 1.65%

8. кесареве зробили внаслідок особливостей протікання пологів (181 голосів [42.59%])

Відсоток голосів: 42.59%

Під час пологів основними показами до кесаревого були

1. клінічно вузький таз (35 голосів [8.24%])

Відсоток голосів: 8.24%

2. аномалії або відсутність ефективної родової діяльності (67 голосів [15.76%])

Відсоток голосів: 15.76%

3. гостра гіпоксія плоду (43 голосів [10.12%])

Відсоток голосів: 10.12%

4. відшарування плаценти (41 голосів [9.65%])

Відсоток голосів: 9.65%

5. загроза розриву матки (5 голосів [1.18%])

Відсоток голосів: 1.18%

6. предлежання або випадіння петель пуповини (8 голосів [1.88%])

Відсоток голосів: 1.88%

7. неправильне положення голівки плоду (112 голосів [26.35%])

Відсоток голосів: 26.35%

8. кесареве зробили внаслідок особливостей протікання вагітності (114 голосів [26.82%])

Відсоток голосів: 26.82%

Ваша думка стосовно виправданості операції

1. операція була виправданою (370 голосів [87.06%])

Відсоток голосів: 87.06%

2. при бажанні лікарів операції можна було уникнути (55 голосів [12.94%])

Відсоток голосів: 12.94%

Наступного разу я планую народжувати

1. хотілося б природнім шляхом (145 голосів [34.12%])

Відсоток голосів: 34.12%

2. буду наполягати на кесаревому (83 голосів [19.53%])

Відсоток голосів: 19.53%

3. повністю покладаюся на рішення лікарів (147 голосів [34.59%])

Відсоток голосів: 34.59%

4. не планую ще однієї вагітності (50 голосів [11.76%])

Відсоток голосів: 11.76%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 26 жовтень 2008 - 15:34

Інколи буває не думав й не гадав, а відправили на операцію. Інколи готуєшся до пологів "верхнім шляхом".
Як воно відбувалося? Які причини привели до кесаревого?
My Signature
Мій список книг
Дорота Тераковська "Мишка" (Saulė), - шукаю
Прочитано: Марті Леймбах "Деніель мовчить" (юля+рома), Емма Донохью "Кімната" (КсеніяЦ), П.Дракерман Французьке виховання (Толянка), Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy), Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mamusjaIrynka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 26 жовтень 2008 - 16:17

Ми готувалися до природних пологів. Таз в мене помірно вузький, останнє УЗД показало вагу донечки 3.200, а народилися вона 3.700 і з великою голівкою. Під час перейм лікар зафіксував перебої з серденьком доці і через недостатню родову діяльність та побоювання гіпоксії плоду терміново зробив КР. Я йому дуже вдячна за вчасне прийняття рішення і народження донечки. Від загального наркозу відійшла доволі добре. Звичайно, що другу дитинку хотілося б народжувати природньо.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 жовтень 2008 - 16:26

у мене було сідничне положення дитинки. все інше було в нормі.
десь на 33 тижні мені сказали про кесареве, якщо не повернеться. злющі лікарі! я вважаю, що злющі, оскільки кесареве в штатах за таких показів роблять усім, інше вважається лікарською помилкою. тобто в першу чергу лікарі дбали про себе, мені навіть не запропонували народжувати природнім шляхом, ніхто б цього не допустив.
причин я не знаю, але лікар омовився, що наступна дитинка швидш за все буде теж в сідничному. можливо у мене така будова? не знаю.

якщо зважуся на ще одну вагітність, хотілося б народити природнім шляхом.
My Signature
Мій список книг
Прочитано: Марті Леймбах "Деніель мовчить" (юля+рома), Емма Донохью "Кімната" (КсеніяЦ), П.Дракерман Французьке виховання (Толянка), Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy), Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світланkа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 26 жовтень 2008 - 19:17

В мене не відкривалась шийка, не допомогла навіть стимуляція. Води відійшли, тож чекати не було можливості. Ну і натерпілась я тоді, аж згадувати важко. Не знаю як буде на наступний раз, чи відкриється чи ні? Лікар сказав що як є слабість шийки, то вона нікуди не зникає, навіть через декілька років. А я б так хотіла народити сама.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lavina 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 жовтень 2008 - 20:05

На УЗД на 34-35 тижні у плода виявили аритмію ( неритмічне серцебиття). Тож ризикувати не хотіли ні лікарі, ні я. Не знаю як ми це все пережили, бо 3 тижні до кесаревого лежала в лікарні і кожен день спостерігали на кардіомоніторі за серцебиттям дитинки і кожен день по-іншому те сердечко билося. Хотіли оперувати зразу, але ще була мала маса тіла( 2400гр), то ще чекали. Але то чекання було нестерпним. 1 вересня стукнуло 37 тижнів, а 3 вересня мене прооперували. Слава БогуЮ що з доньою все нормально. Виявилося, що після перерізання пуповини серцебиття стало нормальне
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Viktoriya 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 жовтень 2008 - 20:20

Перегляд повідомленнягра з вогнем (26.10.2008, 17:26) писав:

...якщо зважуся на ще одну вагітність, хотілося б народити природнім шляхом.

О, я теж хотіла сама народжувати :)
Але рада, що погодилась на плановий КР, шов, який був на всіх УЗД "состоятельний" розлізся під руками у хірурга. Ще забула додати, що мій лікар, автор не однієї статті про пологи природним шляхом після КР :)
My Signature
Здоров'я вам та вашим малюкам!
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 жовтень 2008 - 20:52

я зараз ще не готова ще аналізувати ризики (просто хочеться природнім шляхом), як і не готова вагітніти.
але точно знаю, що буду до посиніння наполягати на природних пологах. кесареве "без анестезії" повторювати не хочеться :(
My Signature
Мій список книг

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   наденька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 26 жовтень 2008 - 22:49

був довший час наприкінці вагітності білок в аналізах, так званий пізній токсикоз, а також передчасне старіння плаценти, при терміні 37 тижднів - доця народилась малесенькою - 49 см і 2600 - видновже нічого смачного через стареньку плаценту їй не попадало :)
Хотілося б другий раз природнім шляхом, ще й при тому що ми планували сімейні пологи...
Але лікар попередила що навряд - оскільки після того в мене ще довго були проблеми з нирками і дотепер є...та й покази до кесарево були не з доціного боку а з мого - а тут навряд чи щось може змінитись :(
My Signature
Спойлер

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Осока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 жовтень 2008 - 23:22

Перегляд повідомленнягра з вогнем (26.10.2008, 20:52) писав:

я зараз ще не готова ще аналізувати ризики (просто хочеться природнім шляхом), як і не готова вагітніти.
але точно знаю, що буду до посиніння наполягати на природних пологах. кесареве "без анестезії" повторювати не хочеться :(

Ну, навіщо до посиніння? Не розумію... Іноді заперечення явних досягнень медицини мене вражає. Ніхто, чомусь, не наводить статистику смертності при пологах мам і немовлят сто років тому і зараз, коли навіть дитинка вагою 500 грамів і на 24 тижні вагітності вже має шанси вижити... Обгрунтований кесаревий розтин у багатьох випадках, думаю, показаний. І це правильно. Мені хтось казав, що у Німеччині, наприклад, якщо двійня, то це майже 100% кесаревий розтин. А про що думали наші лікарі, якщо при народженні двійні природним шляхом у наших знайомих у однієї дитинки - ДЦП. Недостатньо кисню було... Кого вони берегли? Себе? Породілля? Медпоказники? Чи "просто хотіли природним шляхом...".
У мене був кесаревий. За показниками. І що? Не відчуваю ні себе, ні свою дитину якоюсь "не такою".
З точки зору естетики животику, ну, є питання, але це вже таке... якось переживемо :)
  • 1
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2008 - 04:39

Осока, бач'те ви пишете "обгрунтований" - мені обгрунтували так: "природні пологи будуть вважатися лікарською помилкою, ми сідничних вже років 20 не приймали". а я так і залишилася в непонятках чому при нормальній вагітності й нормальному положенні дитини (сідничне є варіантом норми) мені зробили кесаревий.
"до посиніння", тому що хочу знати - вибір був зроблений з таких і таких причин, ризики були такі, ймовірності такі. хочу обговорити це з лікарем, а не сама шукати і неті.
My Signature
Мій список книг

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2008 - 14:27

Всю вагітність мене переслідували такі висновки лікаря: постійно тонус матки, низьке передлежання плоду... а тому, мають бути передчасні пологи, раніше терміну... Вагітність протікала у мене взагалі прекрасно, і аналізи теж були всі в нормі, якщо не враховувати на перших порах біль внизу живота, я приймала постійно майже, з перервами Магне В-6. З моїми аномаліями стану здоров"я, тобто вроджена аномалія сечовидільної системи, також хронічний пієлонефрит, алергія на медикаменти, всеодно мала народжувати нормальним шляхом і ніхто не думав і не гадав, ні я , ні лікар, що буде кесарів розтин. Раптово на 39 неділі, коли вже почалисяч схватки, хлинула кров /прошу вибачення за відвертість/... хвилювання, істерика... за півгодини все і сталося, познайомилася я з донею... Гол.лікар роддому оперував і повідомив - раптове відшарування плаценти :blush:, не думав він, що таке може статися зі мною, а мав приймати нормальні роди ... Далі відходила я дуже погано.... Але це вже інша історія... На другу дитину я не наважуюсь...
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2008 - 14:33

Moon, я поки теж не наважуюся, але час лікує. сподіваюся...
My Signature
Мій список книг

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2008 - 14:47

гра з вогнем, в тебе більше часу вже пройшло і ти не наважуєшся поки, а в мене менше, я тільки вроді як місяць більш менш по здоров"ю ввійшла в норму.... ні дякувати Богу, що все обійшлося і так як обійшлося, час лікує... але, напевно, точно не наважусь на ше одну дитину....
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2008 - 15:04

В опитуванні неможливо дати чітку та повну відповідь...Тому відповіла,як змогла...А розказати спробую... Отже,в мене було передлежання плаценти(низько і по передній стінці),рубець на шийці матки внаслідок лікування ерозії (робили в 1997 році діатермокоагуляцію– припікання електричним струмом.) ,виражене розширення вен в області піхви(внаслідок перетискання плодом вени), відсутність родової діяльності при перших пологах, міопія (короткозорість),та й вік не юний...Всю вагітність я була впевнена ,що з таким набором лікарі будуть наполягати на КР,але я цього дуже не хотіла,бо страшно неприємно було уявити,що в мене буде шрам після операції(до того часу мене не оперували жодного разу). Але лікарі чомусь вирішили,що я народжу і так. Їхніми стараннями було прискорено дату пологів,але матка не відкривалась через рубець(а ,може,й інші причини були),а після епідуральної анестезії, яка повинна була дати можливість відкритися шийці матки, відшарувалась плацента і почалась кровотеча...На КР мене везли,як в кіно.....
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2008 - 15:12

Moon,, не будь такой категоричной. У тебя еще очень мало времени прошло после родов. Я вот после природних правда тазовых, три месяца запрещали садится. Так швы срастались плохо. Еще в роддоме, все со швами более менее двигаются, а я умираю, по ночам плачу. Пять ночей не спала, пока не сняли швы. Оказывается дефект кожи пошел, очень затянули. Но вот прошло два года, я смотрю на малыша и мечтаю о девочке...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   aramine 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 жовтень 2008 - 15:15

Перегляд повідомленняMoon (27.10.2008, 16:27) писав:

На другу дитину я не наважуюсь...

Время все лечит... Отойдете, все будет в порядке.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2008 - 15:16

гра з вогнем, , я правильно поняла, что тазовые роды вообще не принимают природным путем??? У нас не все врачи берутся тоже, обычно плод должен быть до 3500 г.. и никаких осложнений. Меня не отправили на кесовево, потому что боялись наркоза мне давать (была в прошлом сложная операция) да и малыш чувствовал себя нормально. Но большого разреза, эпизио почти не избежать.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2008 - 15:22

tusij, aramine, ок, як скажете, але я просто не все кажу... бо це сильно відверто... а для мене це табу! ;)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2008 - 15:28

У мене не відкривалася шийка матки. Перейми були дуже інтенсивні і тривали довго (від перших перейм і до операції минуло 25 годин), а результату від них не було жодного. Було все: і стимуляція під крапельницею, і вручну намагалася лікар шийку відкрити, але результат - відкриття 3,5 - 4см. У донечки почались проблеми з серцебиттям, гіпоксія почала прогресувати і терміново зробили операцію. Від наркозу відійшла відносно легко, за 10 годин уже ходила (сама дивуюсь, бо на операційний стіл потрапила вже такою виснаженою, що навіть не дуже добре орієнтувалася). Але зі швом ще трохи намучилась.
Думок про те, що не захочу ще раз не було. Страшно ставало уже пізніше, коли Юлька виявилась дуже неспокійною і постійно кричала увесь перший місяць. Тоді здавалося, що дуже страшно пройти через усе знову, але все одно знала, що точно буде той ще один раз. Ну от тепер сподіваюсь, що все буде добре, нормально виношу, а пологи... Ну страху точно жодного нема.
Чуть не забула... Чи хотіла б природньо вдруге народити.... Звичайно, хотіла б... Але чинавряд у нас хтось візьметься у місті за таке. Та й, чесно кажучи, хочу точно знати, що ніякого ризику для нашого з малятком здоров'я мої захцянки не створюють. А хто ж її дасть, таку гарантію.... Єдине, чого справді хочеться, це народити під спинальною, а не загальною анестезією.
My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2008 - 15:35

Перегляд повідомленняtusij (27.10.2008, 16:16) писав:

гра з вогнем, , я правильно поняла, что тазовые роды вообще не принимают природным путем??? У нас не все врачи берутся тоже, обычно плод должен быть до 3500 г.. и никаких осложнений. Меня не отправили на кесовево, потому что боялись наркоза мне давать (была в прошлом сложная операция) да и малыш чувствовал себя нормально. Но большого разреза, эпизио почти не избежать.

у мене були усі покази на кесарське : міопія високої степені, тазове положення плоду ( дякувати перед самими пологами перевернувся) при вузькому тазі,низьке прикріплення плаценти ( по передній стінці біля дна матки), слабка родова діяльність..... Я готова була на кесарське.Дякувати лікарю, яка вирішила приймати природні пологи ( не в останню чергу завдяки прийняття плодом првильного положення, інакше дитину в 3800 сідничками не знаю як би народила при свому вузькому тазі)і прийняла їх без жодного розриву та розрізу.але якщо лікар бачить, що кесарське необхідне,не бачу необхідності відмовлятися.Краще здорова дитинка-кесарятко, ніж травмована при природніх пологах.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Vanesita світлина

Vanesita  Ви нечемні були в школі,Ніс розбила на футболі,Вітер в голові гуде,Миколай до тебе не прийде))))

12 гру 2017 21:57

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (1)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 14 грудень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн