Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ускладнення після КР - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ускладнення після КР ділимось досвідом Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Мамуся Діанки 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 19 лютий 2011 - 22:51

В мене через рік після КР почали сильно заливати місячні, тривалістю днів 10, а то й більше. Пішла я до лікаря, і в мене виявили проблеми з рубцем, якесь нашаровування епітелію (по научному якісь нецензурні слова). Назначили курс лікування на 3 місяці: Тазалок і Дуфастон. Але я вам скажу ситуація не дуже покращилася, як на мене. На огляд зараз сходити не маю як, бо не має на кого лишити дитинку.

Це лише в мене такі ускладнення???

Давайте ділитися досвідом!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherry2206 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 лютий 2011 - 09:27

У мене пів року після КР йшли якісь виділення коричневі.В матці утворилось багато спайок(синдром Ашермана),місячних не було майже 4 роки.Вже от 4 місяці як у мене цикл нормалізувався,місячні регулярні.Намучились багато ми після КР,а грошей скільки пішло.....але то дурниця,основне,що можна знову планувати вагітність.
My Signature
Спойлер

Хочу, щоб ІСТОРІЯ нашої любові бігала по квартирі босоніж у пошуках чергової іграшки, а ПРОДОВЖЕННЯ сиділо у мене на колінах і сміялося..

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 червень 2011 - 14:13

В мене після кесарського почалася кровотеча. Малечу виписали чоловікові на руки, а мене на 3 тижні в гінекологію.
У звязку з кровотечею припинила пити препарати, що розріджують кров. Тепер думаю, чи немає спайок. Потім через 1 тиждень, будучи в гінекології, температура трималася під 40 довший період, гемоглобін впав до 60. Не могли виявити причини.
Матку промивали 4 рази, потім розійшовся шов, хотіли закладати повторний, але вирішили спробувати мазі і ліки. Через 3,5 місяці!!!! шов таки затягнувся (маю негарний такий рубець в тому місці).

І я 3,5 місяці щодва дні їздила на пеервязки з костилями, бо зламала ногу на 7 день після КР :cray:
А потім через 1 місяць (грудьми не годувала жодного дня) почалися чи то місячні, чи то кровотеча. Сильно лило десь 3 тижні, потім перерва 2 тижні і знову те ж саме. Але ударна доза протизаплідних гормональних препаратів (по схемі) вирішила цю проблему.

Ось такий у нас був кесарський розтин.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dribchuk 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 червень 2011 - 14:45

Перегляд повідомленняМамуся Діанки (19.2.2011, 23:51) писав:

В мене через рік після КР почали сильно заливати місячні, тривалістю днів 10, а то й більше. Пішла я до лікаря, і в мене виявили проблеми з рубцем, якесь нашаровування епітелію (по научному якісь нецензурні слова). Назначили курс лікування на 3 місяці: Тазалок і Дуфастон. Але я вам скажу ситуація не дуже покращилася, як на мене. На огляд зараз сходити не маю як, бо не має на кого лишити дитинку.

Це лише в мене такі ускладнення???

Давайте ділитися досвідом!

В мене була теж післяопераційна кровотеча. Десь через 4 години після операції, як наслідок сильна крововтрата, геморогічний шок 2 ст., реанімація 6 днів. Зі швом ттт. проблем не було, але я одразу підперезалась поясом як тільки почала вставати самостійно (десь 7-8 день). Перші місячні почались через 4 місяці, якраз в той час і пропало молоко. Перші місячні мене страшно налякали бо лилося дуже сильно. По пораді лікаря вколола дицинон з вікасолом, кровотеча стала меншою. Наступні 3 місяці під час перших 2ох днів місячних приймала по 2 таблетки дицинону, кровило сильно але не критично. На рахунок гемоглобіну то був дуже низький, підняла препаратом "Тотема".
Зараз малій минув рік. Є біль при місячних, стали більш затяжними. Обстежилась знову. Маю купу розривів шийки матки, ерозію, але в плані шва все чудово. Спайок немає, хоча підняли мене аж на 5 день. На разі сказали що неприємні відчуття під час місячних можна зняти лише гормональними препаратами, приписали Ліндинет 30. Дитинку можна планувати за 2 роки.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Софійка28 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 червень 2011 - 14:15

Дівчатонька, в мене теж був кесарів розтин але без таких ускладнень як у вас.В мене мабуть більші, бо не можу завагітніти після того майже 6 років.Дав би Бог щоб у вас не було таких проблем.Якби я знала свою біду, то планувала б друге якнайраніше.а зараз зробила рентген труб - а вони непрохідні.Мені сказали, що це як наслідок хірургічного втручання в черевну порожнину.Коли мені робили кесарів, зі мною в палаті одній жінці робили другий кесарів.Вона завагітніла вдруге, коли дитинці було 6 місяців.Коли я запитала чому, вона каже, що так получилось.Але вона рада тому, що лікар, який робив кесарів цього разу сказав, що ще трішечки, і вона сама б вже ніколи не завагітніла через спайки, які утворились після першого кесаревого розтину.Мені в"їлись ці слова в пам"ять і я їх буду пам"ятати до кінця життя.А ще буду шкодувати, чого не взяла їх до уваги і не спробувала вагітніти хоча б через пів року.
Я розумію як це важко,при можливості хочу порадити тим, хто планує ще лялю не затягуйте з цим.Хто дасть гарантію, що з вами такого не станеться?Вчіться на чужих помилках.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Inna-S-G 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 24 червень 2011 - 17:43

Ой дівчата, начиталася я ваших дописів і стало страшно. В мене теж є зараз спайки, виявили на узд після того як я поскаржилася на те, що живіт тягне. Дуже хочу двох діток мати, от іду в понеділок знову до гінеколога. Може хтось розкаже, як спайки лікував? Я зараз на грудному вигодовуванні.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orestyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 червень 2011 - 19:08

В мене теж були спайки,кололи якісь уколи,не памятаю точно,ходила на озекерит,через рік завагітніла.Пройшло 6 років завагітніла знову і проблем не було,зараз трохи не чую живота,вище від шва,все чекаю що пройде ,незнаю з чим пов"язано
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива матуся))  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 червень 2011 - 19:13

Мені після другого кесарського лікарка тоже сказала що було багато спайок,але на УЗД ніразу їх не виявляли.Правду кажучи незнала що можуть бути такі наслідки,і нерозумію чому лікарі не говорять про них.Мені повезло завагітніла коли малому було 7 міс.а то і незнаю щоб я зараз робила з тими спайками,була недавно на УЗД ніяких спайок немає,але тепер задумалась чи дійсно це так?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 24 червень 2011 - 19:43

Перегляд повідомленняorestyk (24.6.2011, 19:08) писав:

..зараз трохи не чую живота,вище від шва,все чекаю що пройде ,незнаю з чим пов"язано

я не чула трошки ногу в бедрі, але це пройшло до пів року, думаю це через наркоз, бо потім робили знову наркоз на іншу операцію, то знову затерпло...певно таки він...
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ріточка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 червень 2011 - 20:08

Дівчатка,як я вам співчуваю.Я родила природнім шляхом,але коли лежала на підтримці моя сестра,то там молода циганка друге кесарське дитятко мала віком 8 міс. і знов була вагітна вже на 9-ому міс.,то лікарі на неї сварились,що так бистро завагітніла,бо можуть шви розійтись.А ви пишете,що вагітніли після 5-7-ми міс. після перших пологів.Чи може таке бути,що шви розходяться?

І ще хочу запитати.А ви,які зараз тут написали,мали запланований кесарський чи є такі,що по своєму бажанні?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива матуся))  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 червень 2011 - 20:26

Перегляд повідомленняРіточка (24.6.2011, 21:08) писав:

Дівчатка,як я вам співчуваю.Я родила природнім шляхом,але коли лежала на підтримці моя сестра,то там молода циганка друге кесарське дитятко мала віком 8 міс. і знов була вагітна вже на 9-ому міс.,то лікарі на неї сварились,що так бистро завагітніла,бо можуть шви розійтись.А ви пишете,що вагітніли після 5-7-ми міс. після перших пологів.Чи може таке бути,що шви розходяться?

І ще хочу запитати.А ви,які зараз тут написали,мали запланований кесарський чи є такі,що по своєму бажанні?

Ризик що розійдуться шви звичайно є,і то досить великий,але якщо узд показує що шви спроможні витримати,і ніяких протипоказань вагітності немає то немає причин для переривання,хоча деякі лікарі не хочуть брати на себе таку відповідальність(саме такою була моя лікарка в жк)я просто її поміняла.Головне часто приходити на оляди і частіше робити узд,ну і звичайно бути обережною.
Перше кесарське було екстрене малий був обвитий пуповиною,і ніяк не міг опуститися.після 15 годин схваток(відкриття вже було повіністю)в малого почало пропадати серцебиття,тому прийняли рішення кесерити.Другий раз уже було планово на 39 тижні.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orestyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 липень 2011 - 13:37

В мене перше було екстренне,спасали мене,почалась сильна внутрішня кровотеча,а 2 наступні планові
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 липень 2011 - 13:55

А от я наприклад теж думаю, як той КР вплине...
Я дуже хочу другу лялю, але у мене після кесарського щов не заживав, більше того утворилася в животі дірка десь 3-4 см. думали накладати повторний шов, але за 4!!! місяці, щоденно роблячи перевязки і закладаючи всякі там ліки шов затягнувся. Просто "стулився докупки". Тепер от думаю, чи витримає він другу вагітність?

А ще от ви говорите про спайки. Після кожного КР дають ліки, які розріджують кров і тим самим попереджують появу спайок. В мене після кесарського почалася сильна кровотеча (на 4 день), тому всі ліки, які розріджують кров, мені відмінили. А я от тепер сиджу і думаю, чи я взагалі завагітнію і чи не буде позаматкова((
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Leo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 серпень 2011 - 23:10

Почитала і тепер сиджу в шоці. Треба йти на УЗД, бо останнє робили ще після КР. А в мене часто в животі ніби щось ворухається. Не вагітна, точно. В когось таке було?Ще трохи тягне коли щось важке підніму. :unknown:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 04 серпень 2011 - 03:12

Leo, то гази можуть бути :)

А про тяне. багато кого тяне якщо важкості не правильно піднімати.
My Signature
Мій список книг
Дорота Тераковська "Мишка" (Saulė), - шукаю
Прочитано: Марті Леймбах "Деніель мовчить" (юля+рома), Емма Донохью "Кімната" (КсеніяЦ), П.Дракерман Французьке виховання (Толянка), Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy), Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dribchuk 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 серпень 2011 - 07:29

Перегляд повідомленняLeo (4.8.2011, 0:10) писав:

Почитала і тепер сиджу в шоці. Треба йти на УЗД, бо останнє робили ще після КР. А в мене часто в животі ніби щось ворухається. Не вагітна, точно. В когось таке було?Ще трохи тягне коли щось важке підніму. :sorry:

Ха, в мене теж такі відчуття бувають, нібе нова ляля там росте :blum1: Але недавно знов ходила до лікарки то нічим страшнішим від сильної ерозії мене не лякали, хоча я вже писала що кр був з ускладненнями. На разі трохи підліковую ерозію і сподіваюся що за рік зважуся на другу ляльку.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Leo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 серпень 2011 - 15:20

Дякую. дівчата, трохи заспокоїли. Але всеодно десь треба вибратися до лікаря.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   KV!TKA 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 11 серпень 2011 - 12:41

Мені теж зробили кр. Моїй Крихітці майже 3 місяці. Лячно,бо місячних нема. Почитала всі коментарі. Жах. Невже ми якісь недорозвинуті?!

Моя Даринка народилась з вагою 4,4 кг. Я практично родила. В пологах 24 години пробула. На кр послали через те,що кардіограма Маляти почала кульгати. Голівка вклалася в таз,але через свої габарити і ні туди...і ні сюди....Хоча я бедриста. Тому мій рубець вертикальний,а не "півмісяць",як у решти.

Давайте сюди закинемо фото своїх рубців? Як на це подивляться Модератори і дописувачі? :wacko:
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   juliab 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 серпень 2011 - 13:38

Я, чесно кажучи, теж в шоці. Не знала, що бувають такі ускладнення після кр. Мене також прокесерили три міс тому, місячних ще нема, годую грудьми. Мені тепер страшно, бо на огляд ще не ходила. А ще, мені ніяких розріджуючих таблеток не давали після операції і підняли через 12 год.
My Signature
Спойлер

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sleepbeauty 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 листопад 2011 - 23:47

А у мене ускладнення почались одразу після КР: не працював кишечник перших 5 днів, а потім щей застій у матці... :give_rose:
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Vanesita світлина

Vanesita  Ви нечемні були в школі,Ніс розбила на футболі,Вітер в голові гуде,Миколай до тебе не прийде))))

12 гру 2017 21:57

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (1)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 14 грудень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн