Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вагітність і кесерське - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вагітність і кесерське друга вагітність після першого кесарського Оцінка: -----

Користувач поза мережею   maria 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 12 липень 2010 - 18:49

Також другий раз вагітна після першого кесарського. і, як і в більшості таких випадків "так сталося", оскільки через проблеми із здоров*ям вже думали, що матимем тільки одну дитину.
Проте, як не дивно, навіть нема часу прислухатись, як я почуваюсь, бо дитинка ще мала і вимагає уваги. Ну не поясниш ти мацьопі, коли він вдарився чи впав, що мамі не можна його піднімати! Береш на руці, заспокоюєш...
І головне в такій ситуації - настроїти себе, що дітей, яких ми маємо, нам дав Бог, і саме під його опікою вони перебувають, а значить - ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Любашка) 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 26 липень 2010 - 00:13

Перегляд повідомленняsatira (2.4.2010, 13:35) писав:

Цитата

Перша вагітність в мене закінчилась кесерським. Зараз є підозри що знову вагітна , хоча не планували :smile: Я вже знаю, що у випадку якщо справді вагітна то буду народжувати...але дуже боюсь: чи витримають шви.Напевно потрібно буде лежати на збереженні довший час...Може хтось стикався з такою ситуацією?Буду вдячна за відповіді.

Доброї ночі!В мене ідентична ситуація,лише від перших КР пологів пройшло 2 роки і місяць,але в мене тіж самі питання і переживання! :shok:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   izhachok 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 27 липень 2010 - 15:48

Любашка), я завагітніла, коли малрму після першого кесарського 10 місяців виповнилось. Зараз на 23 тижні і ніяких проблем при протіканні вагітності на щастя немає. Навіть легше - при першій вагітності підвищений тонус матки був, а зараз нічого! :) Правда, їсти стараюсь поменше, щоб дитинка великою не була (при першій вагітності не обмежувалась)

Правда, спочатку лікар з пологового на 6 тижні мене на УЗД відправила, але як побачила, що матка не на шві, то сказала - носи і народжуй. Шов до речі на УЗД майже непомітний вже був - так добре заріс.

А вже лікар з ЖК сказала, що з 34 тижня мене на збереження положить - але це ж вона щоб себе перестрахувати. А якщо самопочуття добре буде і реальних загроз не буде - я ще з лікарем з пологового проконсультуюсь і напевно що не ляжу - що мені там так довго робити?:)

Тому поменше переживайте, якщо так сталося, то значить так і повинно бути (принаймі у нас дві вагітності хоч і незаплановані, але у найкращий момент! :)), слухайте лікарів, яким довіряєте, їжте вітаміни і насолоджуйтесь життям, а переживати будете, як будуть реальні підстави :)
My Signature
Усе, що говориш, свідчить про тебе; особливо, коли говориш про інших... (Бруно Ферреро)
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orestyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 серпень 2010 - 14:24

У мене зараз буде 3 кесареве,а дитина друга лікар каже що треба труби перевязати бо 4 кесареве то погано,я незнаю шо робити,а ск раз можуть кесарити?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   світлалань 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 жовтень 2010 - 11:41

Перший кесарський був для мене важчим тим, що мене все боліло Другий раз я вже знала на що іду і готувалася до гіршого,хоча все було легше.Тільки довше відходила від наркозу.Кажуть що другий раз як кесарять то більше болить матка,я б так не сказала.Всерівно коли перестають колоти знеболююче.починає дуже боліти як в першому так і в другому випадку.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамина хитрунка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 жовтень 2010 - 23:15

В мене між першим КР та другою вагітністю пройшло 10,5 міс., при чому я постійно консультувалася у лікарів (не одного) про те, коли може наступити наступна вагітність, робила необхідні аналізи, узі і тд., і лікар-гінеколог, який робив УЗД взагалі сказав мені дуже цікаву річ, що шов ПОВНІСТЮ формується протягом 6 місяців після КР, а в подальшому він практично не змінюється!!! тому я так і не можу зрозуміти, чому всі так наполегливо рекомендуюють і лякають, щоб жінки не вагітніли протягом 2-3 років... Звичайно, жінці необхідний час для відновлення після будь-яких пологів, але це можуть бути ЛИШЕ рекомендації, мені здається...
Одна моя знайома має 3 діток, всіх народжувала КР, і різниця у віці малюків 1,2 та 1,3 роки.
Тому, мені здається, що якщо є велике бажання та впевненість, що все буде добре, то ніякі заборони лікарів просто не мають місця...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   yanya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 листопад 2010 - 13:05

Цитата

(kukla @ 2.4.2010, 13:39) *Бо ж ж після пологів не радять вагітніти хочаб 2 рочки

хто це не радить??

Як це хто не радить??? Мені і в пологовому і в жіночій консультації лікарі казали, що бажано після кесарського роки 2 не вагітніти!!! Тим більше, якщо хочеш більше ніж 2 дітей (я, наприклад 3 діток хочу)!!!
My Signature
У жінки точка G знаходиться в кінці слова SHOPPING!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lenkin 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 18 грудень 2010 - 19:59

у меня после первых родов с помощю КС прошло 2года и 3 месяца(рекомедавали при выписке из роддома чтоб был перерыв между беременностями не меньше 1,5-2 года,хотя со мной на учете стоит девочка у нее между 1 и второй Б ровно 9 мес.-и все нормально))
первая берем.у меня была оч тяжелая(часто лежа в больнице,и дома постельный режим был...
а вот эта в первом триместре было 4 кровотечения :smile: ,и ставят тонус...но все рано как-то физически легче(тьфу-тьфу-тьфу!!!)
опять плановое кесарево...значит так и быть!

Користувач подумав і додав через 2 хв.:

Перегляд повідомленняyanya (2.11.2010, 13:05) писав:

Як це хто не радить??? Мені і в пологовому і в жіночій консультації лікарі казали, що бажано після кесарського роки 2 не вагітніти!!! Тим більше, якщо хочеш більше ніж 2 дітей (я, наприклад 3 діток хочу)!!!

мне тоже так говорили!(только 1,5-2 года)
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TYSA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 грудень 2010 - 00:28

Після першого КР прошло 6 років.Вагітність протікала дуже добре,як і першого разу.Бажано не вагітніти перших два роки,бо існуватиме загроза розриву матки,але то не обов"язково ,посто засторога,і особливо при вертикальному шві.
Коли в мене після першого КР через рік сталась затримка,і я пішла до ЖК,мені сказали готуватись до аборту :8_2_102: Хоча слава Богу,вагітність не підтвердилась.Але думаю,що аборту я би не робила.Просто лікарі не хочуть брати на себе відповідальності.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   linka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 грудень 2010 - 20:35

Маю знайому, між пешим кесарським і другим рік і 2 місяці. Все ок, тепер двоє здорових і чудових хлопчиків. Все індивідуально (щодо шва, здоров"я"
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Інчік 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 21:09

Перегляд повідомленняsatira (2.4.2010, 12:35) писав:

Перша вагітність в мене закінчилась кесерським. Зараз є підозри що знову вагітна , хоча не планували :hi: Я вже знаю, що у випадку якщо справді вагітна то буду народжувати...але дуже боюсь: чи витримають шви.Напевно потрібно буде лежати на збереженні довший час...Може хтось стикався з такою ситуацією?Буду вдячна за відповіді.

у мене друга вагітність після кесарського. Різниця між вагітностями 10 років. Теж не планувала. І багато думала про шов,але зараз можу поділитись лише тим, як проходить моя вагітність. Ця вагітність повністю не подібна на попередню: не було токсикозу, не має отьоків, нирки поки не болять. Зараз починає з'являтись важкість у спині і животі і переважують двоякі почуття: і боюсь, і швидше хочу побачити ляльку. А ще мене постійно вражають лікарі(в хорошому розумінні цього слова) - і кажуть, що я спокійно можу родити сама. Тож тепер не знаю, чого боятись чи операції, чи природніх пологів. Отже все буде добре, Бажаю вам так проходити вагітність як це було у мене. Ну а пологи я надіюсь теж не будуть важкі, Бо перші теж були не дуже. Отже, всього вам найкращого!!!! :give_rose:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 18 грудень 2011 - 14:32

Завагітніла вдруге, коли донечці було 2 роки і 7 міс. Друга вагітність, як і перша проходили дуже добре. Кесарили планово.
My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Діточки-Квіточки 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 травень 2012 - 13:52

Мені говорили, що велика перерва між КР теж не дуже добре (більше 8-10 років). Особливо для тих, хто хоче мати більше двох діток. Хтось чув про таке?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Веснулічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 травень 2012 - 14:09

Діточки-Квіточки, мені теж таке лікар казав.
My Signature
Послухаю цей дощ. Підкрався і шумить. Бляшаний звук води, веселих крапель кроки. Ще мить, ще мить, ще тільки мить і мить, і раптом озирнусь, а це вже роки й роки!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ск@рлетт 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 травень 2012 - 14:16

два рази кесарили планово, вперше і вдруге вагітність проходила пречудово. Але чомусь мої малятка не хотіли лягти голівкою вниз, а я не хотіла, щоб тягнули щипцями, тому і прийшлось кесарити, але я не шкодую, головне, що дітки здорові і зі мною все добре, а після щипців невідомо, як би все обернулось.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Діточки-Квіточки 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 травень 2012 - 14:17

Цитата

Діточки-Квіточки, мені теж таке лікар казав.

А чому? І яка оптимальна різниця між дітками? Бо мені нічогісінько не пояснили :girl_cray:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ТусяКавуся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 травень 2012 - 12:35

Мене перший раз кесерили бо мала була велика і сіднична, я не хотіла щоб тягнули. Вдруге я завагітніла коли малій було 2.3р. вагітність перших 5 місяців протікала дуже важко, потім відпустило. Поклали мене на плановий КР на 38 тижні, пролижавши тиждень в мене почались перейми і десь на протязі 2-3год почав тріскати зовнішній шов. Мене стягнули пластирьом поки операційна була зайнята. Так що у кожного це індивідуально, і сказали теж якщо хочете третє то старайтесь більше 5 років різниці не робити між КР.
My Signature
Спойлер

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Боженка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 липень 2012 - 15:54

Напевно, у мене найменша різниця між дітками-кесарятками - 11 місяців і 1 тиждень. Коли дізналась про другу вагітність, консультувалась у лікаря. Він сказав, що переривання вагітності небезпечніше, ніж народження дитинки і порадив просто заспокоїтись, налаштуватись на хороше. У мене не було часу відпочивати, слухати де, що болить, мусіла займатись синочком. Ще й мама померла, коли синові було 5 місяців. Та нічого, все минуло добре. Планово прокесарили на 38 тижні і у мене ще один чудовий здоровий синок.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nicol 77 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 липень 2012 - 21:47

У мене від першого КР пройшло 5,5 років. Два роки тому було вишкрібання ЗВ. Потім рік чекала, і ще рік не могла завагітніти. Тепер чекаю на малятко, вже пішов 20 тиждень. Почуваюсь добре. Хоча плацента прикріпилась якраз на шві, моя гінеколог трагедії ніякої з цього не робить, каже що з місяця 7 доведеться носити бандаж і більше лежати. А так ніяких особливостей у цій вагітності немає - протікає так само як перша зі всіма стандартними незручностями. От про природні пологи мені сказали навіть не мріяти - два роки тому було вишкрібання, плюс складнощі при першому КР. Але я не переймаюся - тільки щоб з малятком все було добре.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масік 86 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 10 жовтень 2012 - 21:46

Перегляд повідомленняМіронка (18 липень 2012 - 15:54) писав:

Напевно, у мене найменша різниця між дітками-кесарятками - 11 місяців і 1 тиждень. Коли дізналась про другу вагітність, консультувалась у лікаря. Він сказав, що переривання вагітності небезпечніше, ніж народження дитинки і порадив просто заспокоїтись, налаштуватись на хороше. У мене не було часу відпочивати, слухати де, що болить, мусіла займатись синочком. Ще й мама померла, коли синові було 5 місяців. Та нічого, все минуло добре. Планово прокесарили на 38 тижні і у мене ще один чудовий здоровий синок.

І мені лікар дозволила через 3 місяці вагатніти після КР,а інша заборонила.
В нас пройшло 5 місяців ми поки не плануємо,бо не всі аналізи в норма.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Vanesita світлина

Vanesita  Ви нечемні були в школі,Ніс розбила на футболі,Вітер в голові гуде,Миколай до тебе не прийде))))

12 гру 2017 21:57

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (1)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 14 грудень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн