Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Загроза переривання вагітності - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняОбмінник до Дня Матері

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Загроза переривання вагітності Загроза переривання вагітності Оцінка: -----

Користувач поза мережею   cherry_mommy 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 27 травень 2016 - 22:18

Дівчатка ,я вагітна(вже 7 тиждень).
Дуже хочу малечу , але в мене загроза переривання вагітності.Кожний день болить живіт та поясниця.Сьогодні поколювало в грудях.
Лікар поклав на збереження.П'ю дуфастон,валеріану,магнікум,вітамін "є",елевіт пронаталь,фолієву кислоту та ставлю свічі вібуркол.
Все роблю як кажуть ,але дуже боюся переривання.
Дівчата,може в кого подібне було?Поділітся ,будь ласка)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 27 травень 2016 - 23:18

cherry_mommy, потрібно себе пересилити і заспокоїтися, неспокій теж негативно може вплинути на перебіг вагітності. Ви робите все,що у ваших силах,то чому має статись щось погане? Моліться за здоров"я дитинки і своє,все буде добре. Знаєте скільки у мене було загроз із кровотечами і потім гематомами + передлежання плаценти добавилося=? - 4. і на 32т. загроза передчасних пологів, я більшість вагітності провела в лікарні...скільки літрів ліків було влито і не згадаю.якби я кожного разу вішала носа,то не знаю якби було. Але виносила і родила сама здорового малюка)) Тож спокій,молитва і віра в краще - наше все!) щасти)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   хочу малятко 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 28 травень 2016 - 05:29

ви спокійно лежіть у лікарні і не думайте про погане лікування вам надали отож все буде добре.я теж вже лежу третій раз з загрозою.вони всім так пишуть якшо шось турбує жінку.мене наприклад нічого не турбувало тільки тонус появлявся і тоже написали шо загроза.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 травень 2016 - 05:54

Перегляд повідомленняДженніфер (27 травень 2016 - 23:18) писав:

cherry_mommy, потрібно себе пересилити і заспокоїтися, неспокій теж негативно може вплинути на перебіг вагітності. Ви робите все,що у ваших силах,то чому має статись щось погане? Моліться за здоров"я дитинки і своє,все буде добре. Знаєте скільки у мене було загроз із кровотечами і потім гематомами + передлежання плаценти добавилося=? - 4. і на 32т. загроза передчасних пологів, я більшість вагітності провела в лікарні...скільки літрів ліків було влито і не згадаю.якби я кожного разу вішала носа,то не знаю якби було. Але виносила і родила сама здорового малюка)) Тож спокій,молитва і віра в краще - наше все!) щасти)

Велике вам дякую)

Перегляд повідомленняхочу малятко (28 травень 2016 - 05:29) писав:

ви спокійно лежіть у лікарні і не думайте про погане лікування вам надали отож все буде добре.я теж вже лежу третій раз з загрозою.вони всім так пишуть якшо шось турбує жінку.мене наприклад нічого не турбувало тільки тонус появлявся і тоже написали шо загроза.

Я б може і не турбувалася та біль в животі не проходить.Стараюся вірити в краще,але часом падаю у відчай.Дякую за підтримку :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Морквиночка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 травень 2016 - 12:12

Моліться і вам Бог допоможе.
Є багато молитв вагітних в інтернеті, які меі свого часу дуже допомогли! Погугліть
А ми булемо тримати кулачки за вас з малюком) :girl_tender:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 травень 2016 - 13:47

cherry_mommy, лікування вам назначили достатнє, ото ж дотримуйтесь його, лежіть спокійно і моліться вервичку до Юди Тадея, до Божого Милосердя, до Матері Божої неустанної помочі, до Матері Божої, що розв'язує вузли. Бог допоможе і все у вас з малюком буде добре))
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 травень 2016 - 15:18

Дякую))я дуже рада,що знайшла цей сайт.Тут панує дружня атмосфера,атмосфера підтримки.З такою підтримкою легше.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Rominochka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 травень 2016 - 19:29

Саме головне візьміть себе в руки,заспокойтесь,і думайте лише про хороше та просіть у Господа здоровячка своїй дитинці і все буде добре.
Мені в свій час на 8тижні вагітності ставили загрозу,правда лікувальсь дома і все стало ок,і у Вас так буде-ви лижите на збережені під наглядом лікарів ,лікуєтесь!Дасть Бог скоро цей період у Вас пройде,і ви будете насолоджуватись своїм прикрасним станом!
Удачки Вам,прикрасної вагітності і легких пологів!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ksenia123 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 липень 2016 - 11:51

Доброго дня! Я зараз на 7 тижні вагітності. В понеділок дуже сильно болі в низу живота були, особливо при ходінні чи найменших рухах, а на вечір пішли незначні світло коричневі виділення. На узд сказали що гематом і відшарувань нема, але є деформація плідного яйця, і що це в мене тонус матки і є загроза. Виписали дицинон, дюфастон, ношпу, вібуркол свічки і фоліо і постільний режим на 2 тижні.
На наступний день виділення припинились, але от що турбує так це те що всеодно трохи болить низом живіт, навіть коли лежу, а коли пройду пару кроків то біль стає сильнішою. Чи в когось щось було схоже? Питалп лікарку чи потрібно пити магне в6, вона сказала що цього що я п'ю повністю достатньо. Тільки не розумію чому біль не зникає. Ще й до всього того почався токсикоз, нудить страшенно і від всього, навіть коли сплю, то крізь сон відчуваю тошноту :(((
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gvozdyka92 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 12 серпень 2016 - 12:40

Доброго дня! У мене 6-7 тиждень вагітності, зранку прбачила коричневі виділення, зразу до лікаря, казав шо ніби плід тримається ,але серцебиття дуже слабо видно, точно сказати не може( виписав лютеіну і вібуркол , а ше вітамцн е і аскорутин, страшно , незнаю чого такі виділення, казав лікар шо фоліо може дати таке ... Може в когось таке було?
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 серпень 2016 - 13:00

Gvozdyka92, у мене було подібне на 5-6 тижні. але виділення були рясні червоні, потім коричневі. Потім виявили гематому в матці,лежала в стаціонарі, прокапували, приймала Утрожестан всю вагітність
перший раз чую,що від фоліо можуть бути кров"яні виділення...де логіка?...причин,чому таке сталося, насправді, може бути дуже багато, і впринципі, лікар мав би сказати нормальну причину, а не спихнути на фоліо)
ви не хвилюйтесь, побільше лежіть, пийте Лютеїну, ставте Вібуркол - це доречі хороші свічки)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 серпень 2016 - 19:22

Перегляд повідомленняღ°Фрея°•ღ (12 серпень 2016 - 13:00) писав:

Gvozdyka92, у мене було подібне на 5-6 тижні. але виділення були рясні червоні, потім коричневі. Потім виявили гематому в матці,лежала в стаціонарі, прокапували, приймала Утрожестан всю вагітність
перший раз чую,що від фоліо можуть бути кров"яні виділення...де логіка?...причин,чому таке сталося, насправді, може бути дуже багато, і впринципі, лікар мав би сказати нормальну причину, а не спихнути на фоліо)
ви не хвилюйтесь, побільше лежіть, пийте Лютеїну, ставте Вібуркол - це доречі хороші свічки)

Дякую за відповідь))На узі нічого не показало , виділення закінчились того ж дня , а сьогодні шось цілий день спазми і тепер трошки коричневе і все ( зара йду до лікаря знов(( страшно((
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tyulia 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 вересень 2016 - 23:15

В мене була завмерла вагітність. Вже пройшло майже 6 місяців. Аналіз мазку недобрий, лікар призначив свічки і т.і., з вагітністю каже ще чекати. А чекати не хочеться! Але й знову пережити ЗВ нема бажання. Чи може погана мікрофлора погано вплинути на вагітність?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2016 - 12:12

Перегляд повідомленняtyulia (02 вересень 2016 - 23:15) писав:

В мене була завмерла вагітність. Вже пройшло майже 6 місяців. Аналіз мазку недобрий, лікар призначив свічки і т.і., з вагітністю каже ще чекати. А чекати не хочеться! Але й знову пережити ЗВ нема бажання. Чи може погана мікрофлора погано вплинути на вагітність?

А як взнати чи завмерла вагітність? Тільки узі?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2016 - 18:32

tyulia - а що саме у мазку було погано ? Якщо збільшена к-ть лейкоцитів то яке запалення то краще пролкувати . Здай зе аназів на ТОРЧ -інфекції. У мене також була ЗВ -причини так і сказли .
Gvozdyka92-тільки УЗІ може підтвердити ЗВ -якщо є сумніви то зробити УЗІ в іншого лікаря . У мене виділень взагалі ніяких не було а УЗІ показало ЗВ . Тримайя !!! Бажаю щоб все було добре !
My Signature
Я просто хочу вірити....просто надіятись...просто мріяти...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2016 - 18:46

Дякую ) з понеділка піду)

Перегляд повідомленняФіломена (03 вересень 2016 - 18:32) писав:

tyulia - а що саме у мазку було погано ? Якщо збільшена к-ть лейкоцитів то яке запалення то краще пролкувати . Здай зе аназів на ТОРЧ -інфекції. У мене також була ЗВ -причини так і сказли .
Gvozdyka92-тільки УЗІ може підтвердити ЗВ -якщо є сумніви то зробити УЗІ в іншого лікаря . У мене виділень взагалі ніяких не було а УЗІ показало ЗВ . Тримайя !!! Бажаю щоб все було добре !

А коли варто бити на сполох??
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tyulia 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 вересень 2016 - 06:49

В мене особисто почало чуть мазатись десь на 11 тижні, якраз за день до запланованого Узд. На Узд по розмірах плоду сказала що завмерло ще на 8-9 тижні. З ознак, перестає тошнити (але мене і з першою вагітністю не дуже тошнило, то я і не звертала на це увагу); мазається коричневим(це означає що плацента починає відмирати).

А зараз так лейкоцити збільшені і флора кокова. Боюся без благословення лікаря вагітніти, щоб знову ЗВ не було.
Багато людей старається відтягувати ставання на облік і т.п., але ж може якби я звернулася раніше можна було цьому зарадити. Не знаю.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 вересень 2016 - 07:54

Цитата

але ж може якби я звернулася раніше можна було цьому зарадити. Не знаю.

тОму,що_має_статись_на_жаль_ніяк_не_зарадиш.
Пролікуйте_запальний_процес,_і_щасти_вам)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Svitljachok88 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 вересень 2016 - 20:55

В мене на 20 тижні з другим малим плацента опустилася нижче норми і почалися щось схоже на схватки. В мене паніка була шалена...накачали валеріаною зробили капельниці. Старалася не панікувати постійно лежала і все дякувати Богу обійшлося.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   JulliL 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 вересень 2016 - 18:27

Дівчата, в мене вже 20 тиждень. Минулого тижня після поїздки, почав поболювати живіт. І так десь три дні було, а лікарка моя у відпустці. Я пила тільки но-шпу, і приймаю досі утрожестан. Але потім коли почав конкретно боліти-я подзвонила лікарці. Призначили мені но-шпу, спазмалгон, вібуркол, тівортін, і збільшили дозу утрожестану. Приймаю це все 4 дні, зранку ніби нормально, а навечір дальше ниє живіт. Що робити? Треба капатися? В лікарню так не хочеться, там десь так холодно. Може в когось таке було? Що ви робили?
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 кві 2018 22:52

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 бер 2018 08:58

Показати коментарі (2)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 бер 2018 20:24

Показати коментарі (1)

romaschka_h світлина

romaschka_h  де у львові знайти хорошого ортопеда що виправляє х подібні ноги?

22 бер 2018 18:43

Показати коментарі (5)

Ольчик8301 світлина

Ольчик8301  Дівчата,у моєї 11річної доньки почалася перша менструації,яка тривала 1 день,що це може бути,може хтось знає ,чи стикався з таким)))

02 бер 2018 12:23

Показати коментарі (5)

Юлько світлина

Юлько  Дівчатка, де можна у Львові зробити дитині ЕХО серця? Хто в курсі лікар Жельов проводить цю процедуру?

13 лют 2018 23:02

Показати коментарі (3)

Ryzyk світлина

Ryzyk  З родичів чоловіка , найбільше мені подобається - Я . фб ))

04 лют 2018 12:11

Показати коментарі (1)

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа  світлина

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа   За свята наїли животик? Гайда до нас на форум ""Прощавайте зайві кілограми! Худнемо до Великодня." http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=72743&st=60&p=2813863

29 січ 2018 09:15

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Зіро4ка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 квітень 18 )

• З днем народження
    Feyana 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    oksy 80 
    - Вік: 38
  • З днем народження