Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вовчаковий антикоагулянт та вагітність - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вовчаковий антикоагулянт та вагітність Як виносити дитинку з виявленим вовчаковим антикоагулянтом Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Bumblebee 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 31 липень 2016 - 13:01

Доброго дня.Дівчата хто приймав препарат Клексан?скільки часу і чи був результат?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   хочу малятко 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 серпень 2016 - 21:37

Перегляд повідомленняBumblebee (31 липень 2016 - 13:01) писав:

Доброго дня.Дівчата хто приймав препарат Клексан?скільки часу і чи був результат?

я приймала клексан минулу вагітність але в мене від нього починались кровотечі в результаті вагітність зірвалась
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Помадка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 серпень 2016 - 22:26

В мене з вовчаковим теж своя історія. Перша вагітність-викидень на 5 тижні,друга ЗВ на 7 тижні. Після цього моя Г призначила аналіз на вовчаковим. Його виявили,тож при третій вагітності постійно консультувалась з Прокопчук,Красівською,пила аспірин кардіо 100 і дексаметазон,який поступово відмінили,бо аналізи вже були в нормі(приблизно на 22 тижні). Теж здавала додатково аналіз щодо фосфоліпідів-нічого не виявили. Десь за 1,5 тижні до пологів відмінила аспірин. Синочок народився здоровий шляхом природних пологів. А ще в пологовому мені кололи клексан 5 ампул-бо маю ще варикозне розширення веб.
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 серпень 2016 - 13:29

Перегляд повідомленняхочу малятко (01 серпень 2016 - 21:37) писав:

я приймала клексан минулу вагітність але в мене від нього починались кровотечі в результаті вагітність зірвалась

А скільки часу ви його приймали до кровотечі?

Перегляд повідомленняПомадка (02 серпень 2016 - 22:26) писав:

В мене з вовчаковим теж своя історія. Перша вагітність-викидень на 5 тижні,друга ЗВ на 7 тижні. Після цього моя Г призначила аналіз на вовчаковим. Його виявили,тож при третій вагітності постійно консультувалась з Прокопчук,Красівською,пила аспірин кардіо 100 і дексаметазон,який поступово відмінили,бо аналізи вже були в нормі(приблизно на 22 тижні). Теж здавала додатково аналіз щодо фосфоліпідів-нічого не виявили. Десь за 1,5 тижні до пологів відмінила аспірин. Синочок народився здоровий шляхом природних пологів. А ще в пологовому мені кололи клексан 5 ампул-бо маю ще варикозне розширення веб.

До якого показника ви зменшили вовчаковий під час вагітності?

Дівчата а Біовен комусь призначали при вовчаковому?
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 серпень 2016 - 20:28

Аналізи здавала в Красівської. Там ряд показників-в результаті вони всі стали в межах норми і в кінці висновок,що вовчакового антикоагулянту не виявлено.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tamariko 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 вересень 2016 - 14:51

привіт. Теж мала перші дві вагітності завмерлі. Третя закінчилась народженням донечки. Приймала 1,2т дексаметазону аспірин кардіо і курантил. Зараз знову вагітна, перездала ВА і він 1,225 почала приймати аспірин кардіо, до лікарки на днях і вже вирішимо. Так не хочу приймати дексометазон.
Дівчата які у вас були показники вовчакового до прийому ліків і після них, під час вагітності.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julia Temp 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 14 вересень 2016 - 16:15

Дівчата сьогодні робила аналіз в Красівської, вовчаковий виявлено 1.25,приймаю 0.5 дексаметзону і аспірин , Прокопчук по тел. признаила ще клексан. Мені вже голова обертом іде що буде далі? В кого була подібна ситуація будь-ласка напишіть!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   кох 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 вересень 2016 - 22:56

Перегляд повідомленняJulia Temp (14 вересень 2016 - 16:15) писав:

Дівчата сьогодні робила аналіз в Красівської, вовчаковий виявлено 1.25,приймаю 0.5 дексаметзону і аспірин , Прокопчук по тел. признаила ще клексан. Мені вже голова обертом іде що буде далі? В кого була подібна ситуація будь-ласка напишіть!

Головне не хвилюйтесь!!! Я зараз на 35 тижні вагітності з 10 тижня приймаю клексан. до того достатньо було аспірину 100мг і дексаметазону, показники міняються під час вагітності. раніше приймала уколи клексану щодня, останні 3 місяці вже через день так як показники покращилися, аспірин теж приймала 100 мг, потім 75 мг тепер знову 100! Також приймаю метипред половинку таблетки або четвертинку. Лікарі корегують дозу відповідно до результату аналізу.
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 вересень 2016 - 22:46

Дівчатка хто може дати номер до Прокопчук?де вона приймає?і як вона як спеціаліст?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Because_of_you 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 вересень 2016 - 12:56

Цитата

Дівчата а Біовен комусь призначали при вовчаковому?

Біовен призначають якщо є щось по генетиці. Там здається каріотип і HLA. Якщо сильна схожість по ДНК тоді призначають Біовен. Так колись генетик мені пояснювала. Також напевно призначають при еко. Якщо лише вовчаковий, Біовен без потреби.

Цитата

Дівчатка хто може дати номер до Прокопчук?де вона приймає?і як вона як спеціаліст?

Прокопчук приймає на вул.Лисенка в Генетичному центрі та в своєму приватному кабінеті Ехомед. Як спеціаліст я не підкажу як вона, але знаю, що всі дуже її хвалять. Особливо дівчата з вовчаковим до неї звертаються.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Календула 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 вересень 2016 - 11:10

Дівчата з вовчаковим, ви всі консультувалися в Прокопчук та Красівської?
Бо мене турбує, що Красівська ставить "виявлено вовчаковий антикоагулянт", а в Синево аналізи на вовчаковий в нормі.
А Прокопчук дивиться тільки на результати аналізів Красівської.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Because_of_you 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 вересень 2016 - 12:24

Перегляд повідомленняКалендула (30 вересень 2016 - 11:10) писав:

Бо мене турбує, що Красівська ставить "виявлено вовчаковий антикоагулянт", а в Синево аналізи на вовчаковий в нормі.

Я не в Прокопчук, але теж роблю аналізи в Красівської. В неї набагато детальніший аналіз ніж в сінево. Раз робила в Красівської і в сінево робила пакетом, то і там був ВА. В сінево вовчаковий теж був в нормі. А в Красівської ні.
Попередня вагітність завмерла можливо (бо хто ж то насправді знає) через недостатню підтримку при ВА. Тоді робила аналізи лише в сінево. На цей раз так не ризикую. Колю уколи.
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 вересень 2016 - 12:40

Перегляд повідомленняКалендула (30 вересень 2016 - 11:10) писав:

Красівська спеціалізується саме на таких питаннях,вона навіть писала чи пише по цьому наукову роботу. Її аналізи однозначно точніші,ніж в Сінево,та і взагалі часто в Сінево помиляються по значно простіших аналізах. Тому і Прокопчук дивиться тільки на дані аналізів Красівської. Якщо вовчаковий виявлено-з цим легковажити не варто,занадто багато від нього залежить.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Календула 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 вересень 2016 - 20:47

Була сьогодні в Прокопчук. Вирішила прислухатися до неї. Рекомендувала колоти Клексан. А як правильно колоти? Вона ніби і пояснила, але все-одно мені страшно, що не так зроблю.
А в яку пору дня його краще колоти?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Valen 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 жовтень 2016 - 18:43

Хочу поділитися своїм досвідом.
1 вагітність--викидень на 9тижні, без будь яких причин;
2 вагітність--дуже важкий перебіг: 3міс. токскоз,початок 4го-втрата свідомості,головокружінння, перепади тиску, задишка, з 6го міс почало свербіти все тіло, я здирала на собі шкіру до живого, рятувала лише ванна. На поч 9го крім задихання, свербіння додалися ще й перепади тиску, нудота, блювота після кожного прийому їжі, розкриття на 3 пальці, тоді троє суток безсоння, переймоподібні болі, пологі--дитина померла в мені в останні секунди пологів.
Далі було 3 чистки підряд. Боротьба за результати розтину, брехня з боку лікарів, різкий розвиток дисплазії, тривалий пошук НОРМАЛЬНОГО лікаря, море консультацій генетиків, гематологів, онкогінекологів, викачка грошей, планування вагітності. (Доречі, після смерті сина лікували мене у Києві, гематолога Валерія Петровича не раджу нікому, незнаю який він як лікар, але в моїж звичайних аналізах і коагулограмі не побачив ні анемії 80, ні проблем з тромбоцитами 408, сказав прийти як завагітнію наступного разу)...
3 вагітність--тривалі кровотечі та примусова втрата дитини на 9 тижні, серце не билося, він припинив розвиватися. Доречі, В. П. коли я звернулася. сказав що він зайнятий, щоб я прийшла через місяць, а на на ступний день після цього я втратила своє дитя. Перед плануванням 4 вагітності я йому зателефонувала, сказав що треба ще раз пройти повторне обстеження, словом мені здалося що це черствий козел, який просто викачує гроші. Мені випадкові люди порадили звернутися до Прокопчук Н.М. у Львові, я поїхала. Пройшли знову безліч аналізів в тому числі і у Красівської на вовчанковий. Варто сказати, що все було в нормі. Але, як тільки я завагітніла, ще до затримки ми зробили повторний аналіз і вовчанковий одразу виявився. Н.М. призначила мені аспірин кардіо ну і стандартні вітаміни і поки що все йде так як думаю повинно бути при вагітності, я почуваю себе вагітною жінкою, а не мученицею, молю Бога, щоб і на далі все було добре. А тим хто стикається з такими поняттями як АФС чи вовчанковий, раджу не закривати на це очі і прислухатися до порад хороших лікарів.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Valen 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 жовтень 2016 - 15:52

Перегляд повідомленнякох (17 вересень 2016 - 22:56) писав:

Головне не хвилюйтесь!!! Я зараз на 35 тижні вагітності з 10 тижня приймаю клексан. до того достатньо було аспірину 100мг і дексаметазону, показники міняються під час вагітності. раніше приймала уколи клексану щодня, останні 3 місяці вже через день так як показники покращилися, аспірин теж приймала 100 мг, потім 75 мг тепер знову 100! Також приймаю метипред половинку таблетки або четвертинку. Лікарі корегують дозу відповідно до результату аналізу.

Я перепрошую за запитання, але оскільки у мене ситуація дуже схожа, хотілося б знати чи ви уже народили, яким чином і чи продовжуєте лікування після пологів. Які наслідки лікування у дитини і у вас, якщо вони є?

А ще хотіла спитати чи всі хто має подібні проблеми з львівщини? Бо я з іншої області і маю проблеми з лікарем у якого стою на обліку, хто з таким стикався, як ви це питання вирішували?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Олена Миколаївна 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 листопад 2016 - 10:35

Всім привіт.

таке питання, якщо виявленні проблеми в гомеостазі ще в період планування вагітності, а саме
- нижче норми протромбіновий час (59,2 % а норма 78-142 %)
- протромбіновий час 15,8 при нормі 11-15
-міжнародне нормалізоване співвідношення 1,38, при нормі 0,8-1,3

Вовчуковий антикоагулянт - 1,162 тобто наближається до межі 1,2

Просто один гінеколог стверджував, що як тільки завагітнію. то тоді потрібно буде в динаміці здавати коагулограму і при необхідності лікування.
тепер інший гінеколог каже що потрібно спочатку консультація гематолога ( а запис задовго наперед) а потім лише планування.

просто я майже рік йшла до того щоб добитись овуляції і ось перший цикл після відміни ОК пропустила.хоч і була овуляція. а тепер не хочу пропускати і другий якщо буде овуляція.

Просто наскільки я знаю коагулограма може змінюватися під час вагітності, то чи є сенс зараз (якщо ніяких інших відхиленя чи симпотмів немає) приймати лікування ???

буду вдячна за поради )
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 листопад 2016 - 12:22

Ви не зі Львова? Бо можна також по таких питаннях проконсультуватися в генетика, можливо потрібно буде лише якась профілактика і подальший нагляд під час вагітності.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Олена Миколаївна 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 листопад 2016 - 11:39

Перегляд повідомленняПомадка (17 листопад 2016 - 12:22) писав:

Ви не зі Львова? Бо можна також по таких питаннях проконсультуватися в генетика, можливо потрібно буде лише якась профілактика і подальший нагляд під час вагітності.

я з Житомира.
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 листопад 2016 - 17:14

Олена Миколаївна, можу вам з власного досвіду сказати що знаю про вовчаковий і коагулограму. Вовчаковий з настанням вагітності може 'активізуватися', загрозу несе теж з початку вагітності. Тому після двох невдач я приймала для профілактики аспірин кардіо. Та це лише мій досвід. У Львові консультувалась з генетиком Прокопчук Н.М.,вона ж і призначала ліки до і під час вагітності і контролювали аналізи. Бажаю вам безпроблемної вагітності.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Arine1983 світлина

Arine1983  МАМА ДІВЧИНКИ 9 МІСЯЦІВ і 12 днів

15 січ 2018 13:29

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Зіро4ка світлина
Айра світлина

Айра  Увага! Увага! Увага! Посуда не помита, їсти не зварено, діти в піжамах, ліжка не застелені, голова болить... Ні, це не наслідки святкування Нового року!!! Це новий квест для тих, хто минулого року став батьками: Називається зареєструй дитину в садок в електронну чергу без проблем!!! Стартував офіційно 2 січня о 9.00.

02 січ 2018 15:08

Унюня світлина

Унюня  Через поле, через гай Йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці Він для всіх несе гостинці.

18 гру 2017 13:52

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (2)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 січень 18 )

Перекладач онлайн