Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: вагітність і нежить - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

вагітність і нежить Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Юлька-мамулька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 10 жовтень 2010 - 17:07

У мене під час вагітності був декілька разів нежить,то користувалася гомеопатичними краплями-Еуфорбіум Композитум. Класна штука,і діткам маленьким можна
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Anny_85 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 жовтень 2010 - 19:43

Перегляд повідомленняPeremoga (30.11.2009, 18:50) писав:

Для лікування нежитю користувалася Піносолом - на маслах, капати потрібно часто, але пройшло за 3 дні. Зараз маю щоранку проблемку - в носі трішки крові (судинки не витримують) то теж ЛОР порекомендувала Піносол, щоб змащувати ніс всередині. Для вагітних він підходить на всі 100.

В мене від піносола ніс не розлягає, з"являється повно крові((( Капаю Називін 0,05. Розбиває миттєво, але вагітним він не дуже, та й 4 дня пройшло як Називіном користуюсь, але нежить ще не вилікувала...тричі на день доводиться до нього повертатись...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маваш 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 листопад 2010 - 09:50

В мене теж був нежить пiд час вагiтностi лiкувалась крапельками домашнього виробництва з лаврового листа.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Гість_Олеченька_*

• Група: Гості

Відправлено 01 грудень 2010 - 15:21

У мене задній риніт,напевно хронічний,бо з*являється постійно в осінньо-зимовий період,я його нічин не можу вилікувати,ні краплями, :santa2: ні таблетками,а найгірше,що весь слиз мені тече в глотку,і я постійно захрипаю Не знаю,що я маю з цим робити?
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orestyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 грудень 2010 - 11:17

І я нарешті вилікувала гайморит,робила мазь(мед,олія,сік з цибулі,молоко,госп.мило) потім тампони в ніс,витягнуло все,вже легше дихати,як на світ народилась+піносол
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Adelinka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 грудень 2010 - 11:30

Мені також допоміг піносол - нежить пройшла за 3 дні і сухість у носі теж він знімає.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ice 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 грудень 2010 - 00:57

Перегляд повідомленняЮлька-мамулька (10.10.2010, 17:07) писав:

У мене під час вагітності був декілька разів нежить,то користувалася гомеопатичними краплями-Еуфорбіум Композитум. Класна штука,і діткам маленьким можна

Я також ними користувалась, порадила лікарка, якій довіряю.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 грудень 2010 - 12:17

мучалася зі своєю нежиттю і пішла до лора промити ніс. так звана кукушка. процедура не із приємних, але результат миттєвий і жодної хімії
My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   KissKa 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 грудень 2010 - 12:29

я капала соляними каплями і промивала ромашкою, пила афлубін по 10 капель 3 рази на день
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Меліса 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 грудень 2010 - 12:41

Може не втемку, але поділюсь своїм досвідом. Я маю амвеївський засіб для полоскання ротової порожнини, в стаканчик з водою капаю 1-2 краплі і закапую в ніс. Відразу відчуваю полегшення, легче стає дихати, і так цілий день через годинки дві закапую. Через 2-3дні нежить проходить. І своєму синочку теж так роблю коли нежить, провірено і не раз. Правда одне діло, коли звичайний нежить, а от якщо гайморит і запалення різні, то моя думка треба зразу йти до лікаря.
My Signature
Спойлер

Кожен новий день - шанс для щастя!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   BellaFiore 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2011 - 02:26

В мене на 5 місяці почався нежить. Простудилась, здавалось, нічого серйозного. З самого початку намагалась пробивати ніс народними методами, щоб малому не нашкодити, радили ще вигрівати ніс. На жаль ніщо не допомагало, потім попробувала піносол, він мені взагалі не допомагав. Так тривало тижнів 3, вночі спати не могла. Ходила до лора, він сказав, що це типу риніт вагітних і нічого з цим не зробиш, виписав гомеопатичні каплі, від яких в мене ніс закладало ще більше. Казав терпіти до родів.
Терпіти було проблематично, бо спати не могла вночі, тому користувалась судиновужуючими каплями, але з часом у мене виникало привикання і вони перестевали діяти на мене, + жахлива сухість появлялась в носі і біль. Зліва здавалось, що в носі глибоко щось стирчить і заважає, весь час хотілось це видути...
Одним словом чоловік затягнув мене до ще одного лора (бо я і йому спати ночами не давала), знову ж таки нічого конкретного, крім списку капель, спреїв і таблеток на суму не менше 250 грн. Я з того нічого не купляла, спирала все на вагітність, мол, толку з того, ітак не вилікую. Крім того, половину з того всього не можна було вагітним, так що я собі думала навіщо ще викидати купу грошей на те, що мені ітак не можна, якщо я вже маю каплі які протипоказані і сяк-так мені допомагають....
Ну, мучилась я так ще якийсь час, видувала якусь то там фігню з носа, що мені постійно заважала (так боліло, що аж на зуби віддавало) і додулась я до того, що у мене почались кровотечі з носа. Одної прекрасної ночі така сильна, що прийшлось швидку викликати. Як не старались зупинити кровотечу все без толку, кров текла як з крану, з обох ноздрей і в горло, потім рвала нею, бо не встигала випльовувати. Жах одним словом. Перелякалась сама і всіх навколо.
На наступний день пішла знову до лора (ще до іншого), там мені припалили судину сріблом і сказали пити аскуротин і все. Знову ж таки сказали риніт вагітних, нічого не можуть зробити. Питались 2 рази чи це часом не алергія в мене така (дома кіт є), однозначно сказали 100% не алергічне, що це я простудилась, не долікувалась + через вагітність гормональний збій.

Промучилась я ще місяць, після чого в один прекрасний день мене як не заложило, що я не спала зовсім три дні, думала поїду мозгами. Пішла ще раз до лора (в якого була останній раз і якого мені дуже радили). Кажу, зробіть хоч щось, бо не сплю вже скільки часу, голова розколюється, вухо надула, судина знову болить і віддає на зуби. Той хвалений "спеціаліст" взагалі намагався відмахнутись від мене, мол, нічого не зробиш, це ж алергія! Я була в шоці, минулого разу він сказав, що це не алергія, тепер заявляє протилежне. Ладно, я вже то пропустила мимо вух, прошу щоб хоч щось зробив. Він через вагітність не дуже й спішив мені допомагати, відповідальності боявся. Спихнув мені іншому лору. Вона вже хоч якось намагалась мені допомогти (ставила мазь, промивали, інгаляції). Толку з того 0. За одн день само собою допомогти б і не могло, але мама заставила піти ще до іншого лора, якого нам дуже багато людей радило. Я погодилась.
Прийшла до нього, він мене оглянув і відразу сказав, що це вже хронічний гайморит, що без проколу не обійтись. Почав ставити мазь, щоб відкрити пазухи і промити хоч для початку. З правою стороною все пройшло нормально, в другу він навіть толком не запхав вату, як у мене почалась кровотеча. Це жах що виходило з мого носа разом з кров"ю! Кровотечу ледве зупинили, промили ніс (було відчуття, що мені мало з голови не витягують згустки). Відправив додому, виписав мазь і все що треба на прокол.
Я ледве дочекалась наступного дня, такі надії покладала на то проколювання! Коли прийшла до лікаря він знову намагався відкрити пазухи в носі, бо інакше після проколу гній би не міг виходити. Почалась ще гірша кровотеча, я думала її вже не зупинять і я там стечу кров"ю. Зупинили, положили в лікарню до ранку, щоб зробити прокол, коли судина трішки заспокоїться. Капали амінокапронову якусь біду для покращення згортання крові.
На другий день зробили прокол, слава Богу обійшлось без кровотеч. Щоб я бачила як з мене гній виходив, то сказати не можу. Легше відразу після проколу само собою не стало, навпаки, голова розболілась ще більше. Потім мені ще раз поставили якусь мазь, щоб зняти набряки, після чого там побачили поліп (мабуть саме він мене постійно так болів і його мені так хотілось видути). Не уявляю яким то мав бути там набряк, щоб після стількох оглядів ні один лор не побачив поліп в носі!!!
До чого я це все строчила. Не раджу нікому займатись самолікуванням (своїми вигріваннями я тільки покращила умови для розвитку інфекції); відразу треба іти до хорошого спеціаліста (пішла б я відразу до останнього, то не дотягнула б до проколу і не було б необхідності капати антибіотики, щоб зняти запальний процес, можливо і поліп би не виліз на фоні того всього, а тепер після родів доведеться скоріш за все його вирізати); і ще одне, на початку можливо у мене і був риніт вагітних, але як я тепер дізналась, досить часто якщо не берегтись і потрапляє якась інфекція в організм він може ускладнитись гайморитом.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Серденько 

• Матуся року, Зірочка форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 31 січень 2011 - 09:14

Скажіть будь-ласка , якщо у мене нема нежиті , але страшенна сухість в носі ,іноді дихати важко!!!Що можна робити?????
My Signature
Спойлер

Звертайтесь до мене на ТИ

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2011 - 14:42

Серденько, можна змащувати носик обліпиховою або оливковою олією. Також через сухе повітря може закладати ніс, тому кімнати треба постійно добре провітрювати і на батареї класти мокрий рушник або мисочки з водою.
Крім того, я тепер би всім радила до лора іти)) Хто зна що це може бути...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Marivege 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2011 - 20:03

Перегляд повідомленняСерденько (31.1.2011, 9:14) писав:

Скажіть будь-ласка , якщо у мене нема нежиті , але страшенна сухість в носі ,іноді дихати важко!!!Що можна робити?????

Мені допомагає промивання носа соляним розчином хюмер, а ще постійно відкрита форточка.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Серденько 

• Матуся року, Зірочка форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 31 січень 2011 - 20:46

Відкрита форточка для мене не варіант, бо дуже змерзлячка. Свекруха завжди провітрює кімнату , коли мене немає! Я сьогодні пробувала оливкову олію, допомогло, але не на довго.

Повідомлення відредаговано Серденько: 31 січень 2011 - 20:49

My Signature
Спойлер

Звертайтесь до мене на ТИ

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2011 - 12:29

Серденько, олійки загалом дають тимчасовий ефект, потрібно шукати причину сухості в носі, бо так він не виконує всі свої функції.

Цитата

Функции носа
Нос является начальной частью дыхательного тракта и через него при нормальных условиях проходит большая часть всего вдыхаемого и выдыхаемого воздуха.

Носовая полость выполняет дыхательную, обонятельную и защитную функции. Кроме того, она является хорошим резонатором.

Проходя через носовые пути, струя воздуха согревается и благодаря наличию ворсинок на слизистой оболочке носа освобождается от ненужных и вредных примесей (пыль, микробы). Воздух также увлажняется за счет испарения слизи. Всего за сутки слизистая оболочка носа выделяет до 500 мл влаги. Но выделяемая слизь не только увлажняет воздух, проходящий через носовые пути, она и обеззараживает его посредством ферментов лизоцима и муцина. В полости носа также частично нейтрализуются газообразные и химически вредные вещества.

Полость носа снабжена большим количеством нервных волокон, которые способствуют рефлекторному сужению или расширению носовых ходов в зависимости от факторов, действующих на слизистую. К рефлекторным явлениям можно отнести чихание и рефлекторное слезоотделение. Нервные волокна слизистой носа тесно взаимосвязаны со всеми органами тела и чутко реагируют на малейшие изменения в них. Так, стоит нетренированному человеку стать босыми ногами на пол, сразу же начинается чихание и выделяется большое количество слизи, что ведет к ухудшению носового дыхания и насморку. Точно так же раздражение нервных окончаний в слизистой носа может привести к возникновению приступа удушья при бронхиальной астме.

Полость носа и придаточные пазухи являются отличными резонаторами (кстати, от формы и величины придаточных пазух зависит тембр голоса человека). Все мы замечали, что при простуде голос человека меняется, может стать глухим и гнусавым. Недаром в народе бытует выражение "простуженный голос".

Д. Федотов

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   хх Міла хх 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 01 лютий 2011 - 12:49

В мене на останніх тижнях вагітності був закладенний ніс постійно і сухість була.нічого не допомагало.а як народила все як рукой зняло)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kykysj 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 лютий 2011 - 10:45

дівчата, чи можна вагітним ставити гірчичники?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Viki_ya 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 лютий 2011 - 11:20

kykysj, вагітним не рекомендується ставити гірчичники і парити ноги.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ruslana 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 25 лютий 2011 - 00:56

я теж капала еуфорбіум але мені він не допомагав то терпіла коли була нежить, а от на останніх місяцях взагалі ніс погано дихав, кажуть від набряків але після родів все пройшло
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Arine1983 світлина

Arine1983  МАМА ДІВЧИНКИ 9 МІСЯЦІВ і 12 днів

15 січ 2018 13:29

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Зіро4ка світлина
Айра світлина

Айра  Увага! Увага! Увага! Посуда не помита, їсти не зварено, діти в піжамах, ліжка не застелені, голова болить... Ні, це не наслідки святкування Нового року!!! Це новий квест для тих, хто минулого року став батьками: Називається зареєструй дитину в садок в електронну чергу без проблем!!! Стартував офіційно 2 січня о 9.00.

02 січ 2018 15:08

Унюня світлина

Унюня  Через поле, через гай Йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці Він для всіх несе гостинці.

18 гру 2017 13:52

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (2)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 січень 18 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн