Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Матка в тонусі - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняОбмінник до Дня Матері

• 25 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Матка в тонусі Що це таке? Ознаки, лікування... Оцінка: -----

Опитування: Матка в тонусі (636 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Чи ставили вам впродовж вагітності діагноз "матка в тонусі"?

1. Жодного разу (57 голосів [9.38%])

Відсоток голосів: 9.38%

2. Один раз (192 голосів [31.58%])

Відсоток голосів: 31.58%

3. Декілька разів (359 голосів [59.05%])

Відсоток голосів: 59.05%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 22 липень 2009 - 12:31

В мене також часто бував тонус, а останні 2 тижні він майже постійнй. П'ю чаю з меліси, валерянку, ношпу Магне В6 коли дуже притисне. Стараюсь не звертати уваги, адже завжди треба надіятись на позитив!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мягенька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 липень 2009 - 14:59

Дівчата!!! останні 2 тижні почала відчувати як матка тонусує... то буває 2-3 рази на день 1-2 рази на тиждень. Але паралельно і живіт поболює... думаю від перевтоми (зранку прання ручне, прибирання, готовка, а потім на базар... з базару йду тримаючись за живіт...) страшнувато... за першою не було взагалі тонусу. навіть не знала що то. а зараз буває твердне на пів хвилини і відпустить. потім через к-ка днів може повторитися. Думаю що нічого страшного в тому неа. це ж не постійно. Лікарка моя в відпуску. дзвонити боюся. ще покладе на збереження(((( малу не буде з ким залишити взагалі :unknw: чоловік з 8-21 на роботі. що порадите окрім відпочинку і призупинення сексу?
My Signature
Зображення

... А посмішка рветься від п'яток і до серця!!!! І хочеться сміятися, бо в мене це вдається!!!... ("ФлайzZza")

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 липень 2009 - 15:08

Перегляд повідомленнямягенька (22.7.2009, 15:59) писав:

що порадите окрім відпочинку і призупинення сексу?

Думаю, відпоіинок - це саме те. Не треба "гратися в героїню". Намагайся приготуаати щось на кілька днів, щоб не так часто біля плити стояти, прати не кожен день (якщо це можливо), без щоденного "вилизування" квартири теж прожити можна. У мене коли був тонус, то я забула про все і турбувалася лише про дитину, лежала майже цілий день. Робота буде завжди - а здоров"я треба берегти, бо як доходишся до лікарні...
Мені призначали Вівбурколові свічки, можна випити ношпу (якщо сильно болить). Магне Б6 допомагає, та й заспокоює добре.
Бережи себе і лялю.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Йанка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 липень 2009 - 15:36

Дівчатоньки, а у мене у самому низу пузіка щось крутить.
Мені нагадує як то кажуть, ніби нірку риють.
То це і є тонус?
На другому УЗД мені сказали, що у мене тонус, але незначний, бо узістка вирішила, що то від незручного напівлежання у неї на кріслі
Буду ся берегти, бо боюся раніше народити ;)
My Signature
Зображення

Сльози падали мов дощ - наш Іллюшка плакав.
- Мама, де твій смачний борщ, що я вчора знямкав?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Soveniatko 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 липень 2009 - 15:41

мягенька я обходилась самим магне в6, пила сама, бо лікарки не було, мені допомагало. Тільки уважно почитай інструкцію, чи не проипоказано тобі.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 липень 2009 - 16:06

мягенька, традиційно: вітамін Е, Магне В6, банани ( так-так із-за калію та магнію), постільний режим та відсутність сексу. При наявності больових відчуттів- 2 таблетки нош пи. Якщо не минається- звертайся до лікаря ( маємо тижневий досвід нашої родички, яка 2 тижні "забивала" на усі подібні симптоми, допоки не припело)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   gyuliya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 липень 2009 - 16:31

І я дівчата всю вагітність з тієюж проблемою. Скажу вам, головне себе берегти нехай там гори вернуть, а ви побільше лежіть подушку під задницю ноги ще вище і спокій. Я то не могла влежати, все щось робила а потім як вхопило на 28 тижні то вже злякалася як почалися схватки вночі, тоді зразу була лікарня-капельниця, купа таблеток. :acute: Вроді стало трохи легше, але тепер страшно, щоб щасливо доходити ту вагітність докінця і не вродити завчасу. Ставила свічки Вібуркол, пила Утрожестан, Курантил, тепер тільки Магне В6. А взагалі моя лікар та й інші говорять, що добре в такому випадку потроху коньячок :acute: ложечкою сьорбати кожен день, він розслаблює матку знімає тонус, не багато, щоб не шкодити, а по чуть-чуть, але мене не заставиш бо коньяк не переношу.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мягенька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 липень 2009 - 01:19

думаю, якщо й далі буде тонусувати, то припишу собі цей Магне В6 :D думаю не зашкодить )))) навіть для профілактики)))))) а на рахунок спокою, то важко :unknw: мала така що мусить десь влізти, щось перевернути, повикидати і лише тоді спокійно гратиметься, коли "порядки" наведе :blush: от і бігаю цілий день за нею і все прибирати мушу)))))))) тому спокій мені лише сниться :D
My Signature
Зображення

... А посмішка рветься від п'яток і до серця!!!! І хочеться сміятися, бо в мене це вдається!!!... ("ФлайzZza")

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   svetic. 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 липень 2009 - 04:45

Магне В6 - абсолютно не шкодить ні дитині ні вам.І якщо буває тонус більше 5-ти раз на добу,то потрібно його приймати регулярно (3шт в день),і тоді тонусу не буде.І приймається Магне В6 тільки до 35 тижня,далі потреба відпадає,бо матка повинна готуватися до пологів.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galina111 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 липень 2009 - 12:14

Перегляд повідомленняЙанка (22.7.2009, 16:36) писав:

Дівчатоньки, а у мене у самому низу пузіка щось крутить.
Мені нагадує як то кажуть, ніби нірку риють.
То це і є тонус?
На другому УЗД мені сказали, що у мене тонус, але незначний, бо узістка вирішила, що то від незручного напівлежання у неї на кріслі
Буду ся берегти, бо боюся раніше народити ;)

Напевно що це все ж таки дитинка таке виробляє. Принаймі в мене так шкрябався! (Тонус це коли живіт твердне)
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 липень 2009 - 13:12

Перегляд повідомленняgyuliya (22.7.2009, 17:31) писав:

А взагалі моя лікар та й інші говорять, що добре в такому випадку потроху коньячок :bye: ложечкою сьорбати кожен день, він розслаблює матку знімає тонус, не багато, щоб не шкодити, а по чуть-чуть, але мене не заставиш бо коньяк не переношу.

Може, й мені так полікуватися? :D
Тільки попрошу в чоловіка купити щось хороше, раз поїти дитину, то вде найкращим. :D :D :D
До речі, мені для гемоглобіну минулу вагітність призначали кагор пити три рази в день перед іжею по столовій ложці.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kovmarjana 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 липень 2009 - 13:55

в мене всю вагітність матка була в тонусі! :unknw: лежала раз на збереженні :unknw: пила Магне В6!
і родила дуже легко :nea: :D
чого і всім бажаю :bye:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gelsominka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 липень 2009 - 19:43

мамаПашіЖені, надіюся це був жарт :unknw: на рахунок коньяку :D А взагалі-то з нашим виробництвом вин (та й практично всього алкоголю) , я б навіть невагітна того не пила . Робота в мене була звязана з алкоголем , тому ,чесно, сама шокована була з тих технологій виготовлення.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лєна С. 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 вересень 2009 - 21:20

Я недавно почала помічати, що живіт в мене почав тверднути і саме тоді коли я невчасно сходжу в туалет.
На УЗД коли була я довго прочикала лікаря, напилась водички і вже терпіла бо от от була моя черга.Лікарка сказала що тонус здається задньої стінки матки і спитала чи не болить поясниця, вона наче не боліла.Призначили Магне В6, вітамін Е та валерянку.
Я вже ліки почала приймать але животик всеодно твердне коли хочу в туалет, а в туалет я зараз хочу дуже часто, вже аж набридло, тільки схожу як знову хочеться.
Надіюсь що цей тонус пройде і все буде добре.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Solya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 вересень 2009 - 22:08

Мені практично всю вагітність ставили на УЗД тонус матки, а коли зразу ж йшла міряти на такий спеціальний апарат (як вага) - то нічого не було. Так до кінця ніхто з лікарів мені й не міг пояснити, що це було, тим більше, що я себе добре почувала і нічого не турбувало. Ну звичайно для перестраховки пила Магне, Утрожестан, Вібуркол, спала з ногами на подушці і нічим себе не загружала - основне це малюк!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дашка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 вересень 2009 - 22:26

В мене матка в тонусі була з 4 місяця до кінця вагітності,і то в такому,що живіт тверд кожного дня,по 15-20 разів.Лікарі мене запевняли,що я дитинку не виношу,народжу передвчасно.Але нічого,виносила 38 тижнів,родила без проблем.Пила валер"янку,і вітаміни,деколи колола папаверин.Я була впевнена що виношу доцю,і не слухала тих залякувань! :wacko:

Йанка,то напевно дитинка,моя також деколи так шкрябала,то мені здавалось що вона зараз ручку свою висуне. :D
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kukla 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 вересень 2009 - 09:21

У мене так само, як в Панночка..ще не парій сторінці.. теж приписали Магне В6..і ще Лютеїну інвагінально... а відчуття... в мене відчття, ніби якийсь м"яз всередині напружений...і тремтить... і тоді якась така паніка наступає... виписали направлення на збереження... але я не хочу в лікарню... краще дома побуду якийсь день, і не піду на роботу... але в лікарню ні... стараюсь не нервувати...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irunka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 09 вересень 2009 - 09:49

Мені теж всю вагітність ставили тонус матки,клали на збереження,та краще вже лежати в домашній обстановці,бо в патології ще не такий тонус можна дістати.
My Signature
Зображення
Чоловік у своєму житті повинен любити лише трьох жінок-ту,що його народила,ту,що йому народить і ту,що в нього народиться
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   boja 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 09 вересень 2009 - 10:27

Мене нічого не болить, а мені постійно говорять про гіпертонус матки :good:
Недавно була в Празі, спілкувалася з знайомим гінекологом, то він сказав, що це нормальний стан матки, і тільки в СНД з цього роблять проблему.
Варто берегтись тільки коли є дійсно болі тривалі - і це вже не тонус, а ще говорив, що магне В6, яке нам всім прописують не можна пити, якщо ти ведеш пасивний спосіб життя, тобто мало буваєш на свіжому повітрі, мало рухаєшся, маєш сидячу роботу, оскільки магне В6 сповільнює подачу кисню до дитини......
My Signature
СП Сталекс - збираємо нове замовлення
Зображення

Горда - тому що ображали.... Сильна - тому що робили боляче.... Смiлива - тому що вже не боюсь.... Посмiхаюсь - тому що є заради кого жити!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дашка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 вересень 2009 - 10:34

Перегляд повідомленняirunka (9.9.2009, 9:49) писав:

Мені теж всю вагітність ставили тонус матки,клали на збереження,та краще вже лежати в домашній обстановці,бо в патології ще не такий тонус можна дістати.

Це точно!!!Якщо є можливість в дома приймати уколи,то в лікарню краще не лягати.Коли я лежала на збереженні,то там такі ліжка були,що поки з них встанеш,чи ляжеш,то живіт десять раз затвердне,ще й туалети такі,що тільки заходиш,то зразу тонус починається :good: Та й взагалі в тій лікарні такого наслухаєшся,що аж страшно стає :good: .Краще вдома лежати і мультики дивитись. :)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 25 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 кві 2018 22:52

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 бер 2018 08:58

Показати коментарі (2)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 бер 2018 20:24

Показати коментарі (1)

romaschka_h світлина

romaschka_h  де у львові знайти хорошого ортопеда що виправляє х подібні ноги?

22 бер 2018 18:43

Показати коментарі (5)

Ольчик8301 світлина

Ольчик8301  Дівчата,у моєї 11річної доньки почалася перша менструації,яка тривала 1 день,що це може бути,може хтось знає ,чи стикався з таким)))

02 бер 2018 12:23

Показати коментарі (5)

Юлько світлина

Юлько  Дівчатка, де можна у Львові зробити дитині ЕХО серця? Хто в курсі лікар Жельов проводить цю процедуру?

13 лют 2018 23:02

Показати коментарі (3)

Ryzyk світлина

Ryzyk  З родичів чоловіка , найбільше мені подобається - Я . фб ))

04 лют 2018 12:11

Показати коментарі (1)

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа  світлина

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа   За свята наїли животик? Гайда до нас на форум ""Прощавайте зайві кілограми! Худнемо до Великодня." http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=72743&st=60&p=2813863

29 січ 2018 09:15

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Зіро4ка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 квітень 18 )

• З днем народження
    Feyana 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    oksy 80 
    - Вік: 38
  • З днем народження