Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Аналізи здаємо вчасно! - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 82 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Аналізи здаємо вчасно! Загальний список аналізів під час вагітності Оцінка: ****- 1 Голосів

Користувач поза мережею   Pingvinka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 31 March 2008 - 19:04

А я страшенно боюся аналізів, від аналізу крові з пальця постійно вмліваю, а про кров з вени навіть думати боюся, бувало, що при розмовах про аналіз з вени, уже майже непритомніла... А день перед аналізами не можу ні їсти, ні спати, ні про що інше думати. Ну я вже звикла до такого, за себе не боюся :), а от дитинці не зашколить, якщо я буду при кожному аналізі так вмлівати і хвилюватися? :( Що з собою зробити?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вишенька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 May 2008 - 13:58

Перегляд повідомленняPingvinka (31.3.2008, 20:04) писав:

А я страшенно боюся аналізів, від аналізу крові з пальця постійно вмліваю, а про кров з вени навіть думати боюся, бувало, що при розмовах про аналіз з вени, уже майже непритомніла... А день перед аналізами не можу ні їсти, ні спати, ні про що інше думати. Ну я вже звикла до такого, за себе не боюся :), а от дитинці не зашколить, якщо я буду при кожному аналізі так вмлівати і хвилюватися? :( Що з собою зробити?

Я така сама боягузка :bye: Заспокоїти себе теж не получається, зате допомагає попередження для медсестри: як тільки заходжу одразу прошу готувати нашатирний спирт, бо можу зомліти :D Мені здається вона одразу обережнішою стає. Сідаю в крісло, простягаю руку і відвертаюсь, стараюсь думати про щось інше (зазвичай, на стараннях все і закінчується, бо нічого окрім думок про голку в голову не лізе) і перепитую - уже все? уже все? А ще чоловіка за собою тягаю, як він мене пригорне, пожаліє, то трохи легше робиться :bye:

А порадьте будь ласка, наскільки обов"язково робити огляд на гінекологічному кріслі? Мені часом здається, що як туди лазити, то це нічим не допоможе, а ще й нашкодити можна... чи це я така упереджена просто?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sonya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 May 2008 - 14:55

Перегляд повідомленняВишенька (5.5.2008, 14:58) писав:

Я така сама боягузка :bye: Заспокоїти себе теж не получається, зате допомагає попередження для медсестри: як тільки заходжу одразу прошу готувати нашатирний спирт, бо можу зомліти :D Мені здається вона одразу обережнішою стає. Сідаю в крісло, простягаю руку і відвертаюсь, стараюсь думати про щось інше (зазвичай, на стараннях все і закінчується, бо нічого окрім думок про голку в голову не лізе) і перепитую - уже все? уже все? А ще чоловіка за собою тягаю, як він мене пригорне, пожаліє, то трохи легше робиться :bye:

А порадьте будь ласка, наскільки обов"язково робити огляд на гінекологічному кріслі? Мені часом здається, що як туди лазити, то це нічим не допоможе, а ще й нашкодити можна... чи це я така упереджена просто?

От і я колись боялась здавати кров з вени аж до запаморочення :) А тепер просто абстрагуюсь з думкою про те, що це потрібно малюкові, і відвертаю голову в інший бік та думаю про щось цілком інше (наприклад, про терміновий бізнес-план :D ) Для мене виявилось помічним просто не дивитись на руку в той час, коли встромляють шприц і набирають кров. Хоча приготувати нашатирний спирт все одно прошу про всяк випадок :D

Вишенька, звичайно без зайвої потреби не потрібно оглядатись на гінекологічному кріслі. Мене, наприклад, дивились на самому початку вагітності (десь 5 тиждень), щоб подивитись акуратно шийку матки і вже на 13 тижні коли брали різні мазки на інфекції. І в перший, і другий раз робили це дуже обережно і акуратно, так що ніяких наслідків (ттт) не було.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 May 2008 - 15:56

Страхи перед анализами мне чужды, тут посоветовать ничего не могу, я даже когда в мед училась мы сами себе определяли группу крови, из пальца надо было накапать крови чуток, так я и всем поколола пальцы и себе сама делала, так и уколы в попу себе сама колю, даже как-то аллергая пошла резкая и в вену сама себе колола, мне не сташно, я знаю, что сама сделаю лучше, чем кто-то.
Вишенька, на кресе, если все нормально, смотрят только при постановке на учет, ну и мазки конечно тоже на кресле. Могут еще перед родами глянуть готовность шейти и всё.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 May 2008 - 14:51

Перегляд повідомленняСеструлька (5.5.2008, 16:56) писав:

Вишенька, на кресе, если все нормально, смотрят только при постановке на учет, ну и мазки конечно тоже на кресле. Могут еще перед родами глянуть готовность шейти и всё.

Ну, за мазки все зрозуміло - це як частина аналізів. Перед пологами теж виправдано - потрібно ж якось перевірити відкриття... А що саме шукають на огляді, коли беруть на облік?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 May 2008 - 21:46

Вишенька, да ничего особенного, смотрит зеркалом состояние шейки матки, потом рукой щупает живот - величину матки,чтоб срок поставить. На кушетке меряют размеры таза специальным прибором и всё.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 June 2008 - 15:41

От маю іти здавати кров з вени на цукор, а значить нічого не можна зранку їсти - а для мене це повна катастрофа! Я як не поїм, то мене так нудить, що жах просто, в голові паморочиться, ніби не їла тиждень і відчуття що от-от зомлію :cray: А як поїм - усе просто супер, чудово себе почуваю :bye:

Зараз думаємо - підемо на наступний візит до ЖК без цього аналізу (все решта уже здала, включно з аналізом на гемоглобін - його окремо робили від аналізу на цукор), має ж лікар зрозуміти, що я з ліжка не встаю, поки не отримаю сніданок...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 June 2008 - 16:49

Вишенька, у меня по началу примерно так же было, я с собой брала перекусить что-то маленькое, чтоб сдать и сразу похрумкать.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 June 2008 - 19:42

Перегляд повідомленняВишенька (4.6.2008, 16:41) писав:

От маю іти здавати кров з вени на цукор, а значить нічого не можна зранку їсти - а для мене це повна катастрофа! Я як не поїм, то мене так нудить, що жах просто, в голові паморочиться, ніби не їла тиждень і відчуття що от-от зомлію :wacko3: А як поїм - усе просто супер, чудово себе почуваю :dance2:

Зараз думаємо - підемо на наступний візит до ЖК без цього аналізу (все решта уже здала, включно з аналізом на гемоглобін - його окремо робили від аналізу на цукор), має ж лікар зрозуміти, що я з ліжка не встаю, поки не отримаю сніданок...

А чого з вени? :blink: На цукор з пальця беруть.
Дівчата, а як то КТГ (кардіотокографія) виглядає і чи всім її роблять?
Бо я 5 років назад робила при першій вагітності, а тепер не пам"ятаю що то....
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 June 2008 - 07:25

Перегляд повідомленняНастюша (4.6.2008, 20:42) писав:

Мне с сыном ни разу не делали, думаю это только по показаниям делают. Когда училась помню смотрели: цепляют на живот датчики и записывают сердцебиение(что-то типа ЭКГ).

Я тоже сразу подумала почему с вены, но видно этопричуда роддома.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 June 2008 - 12:43

А чого з вени? :blink: На цукор з пальця беруть.

Не знаю чого :blink: уже з пальця брали, з вени брали, зараз знову з вени на групу / резус крові і цукор...

То ж і направлення є в пологовий на аналіз крові... тільки не кажіть, що я щось не так зрозуміла і знову будуть брати кров з пальця?

Це вже якесь знущання получається - по два рази здавати кров з вени і з пальця, бо вони в одному місці не можуть усе проаналізувати...

Ми як з чоловіком перший раз ішли здавати аналізи крові в ЖК (з пальця і з вени), то він мене дуже переконував, що не треба боятись аналізу з вени, що це зовсім не боляче, що з пальця більше болить... :empathy:
А вийшло все навпаки - медсестра, що з пальця брала - просто чудо! Як малу дитину мене заговорила :D А от та, що з вени брала, синяки понаставляла, :ireful: рука цілий день боліла.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Незнайомка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 June 2008 - 14:03

на кріслі під час вагітності наразі була тільки 1 раз - коли ставала на облік і брали мазки. другий раз мазок взяли на кушетці.
з пальчика беруть на заг.аналіз крові і на цукор, з вени - на різні нехороші хвороби (зазвичай їх не находять) і, здається, на резус.
сама аналізів боюсь давно, в дитинстві могла статись істерика, але стараюсь відволікатись, не думати про них.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sonya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 June 2008 - 14:36

А чого з вени? :empathy: На цукор з пальця беруть.

У клініці, де я спостерігаюсь, кров з пальця взагалі не беруть - навіть загальний і на цукор лише з вени. Кажуть, кров з пальця здавати - це вчорашній день. Нібито є якісь більш сучасні реактиви, котрі краще визначають формулу крові. Але думаю з пальця у на сбудуть ще довго брати кров з огляду на більш високу вартість альтернативних варіантів.

Настюша, КТГ призначають всім вагітним після 30 тижня. Як вже тут писали, чіпляють на живіт датчики і слухають серце малечі.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 June 2008 - 15:15

Sonya, не всем
А вообще могут брать разные анализы по-разному, как в какой консультации принято, какая у кого аппаратура и реактивы. Так же и с КТГ и с УЗИ и с осмотром перед родами и т.д.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 June 2008 - 15:22

аналізи з вени - на резус (хоча його в роддомі і з пальця ),сифиліс,снід,гепатити,біохімію,коагулограму.,АФП. З пальця- цукор і заг.аналіз. Огляди на кріслі- при постановці на облік +мазки , мазок після 30 тижня ( без огляду), і огляд перед самими пологами на готовність шийки матки..КТГ після 30 тиж. та можливо перед пологами.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 June 2008 - 16:29

Хм... Всі пишуть що мазок беруть два рази - при постановці і після 30 тижня... А мені лікарка тільки 1 раз брала на початку, за другий раз мовчить.... Дійсно, всюди дуже все індивідуально.
КТГ нам вже зробили. Виглядало то так - лягла я на кушетку, лікарка до живота приставила два датчика і сказала їх так тримати, потім апарат "виплюнув" бумажку з результатом :)
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kris 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 June 2008 - 12:06

Я коли на облік ставала то спочатку всі аналізи по повній програмі здавала а кров з вени вже 3 рази брали
А тепер коли почався 3тій триместр знов починаю все наново загалиний аналіз крові (з вени і з пальця) мазок знов буде брати

Знаю ше одне шо якщо чоловік буде з вами на родах то потрібно обовязково його флюрографію і десь на 30 тижні він має прийти і здати мазок з носика на стафілокок

Я коли на облік ставала то спочатку всі аналізи по повній програмі здавала а кров з вени вже 3 рази брали
А тепер коли почався 3тій триместр знов починаю все наново загалиний аналіз крові (з вени і з пальця) мазок знов буде брати

Знаю ше одне шо якщо чоловік буде з вами на родах то потрібно обовязково його флюрографію і десь на 30 тижні він має прийти і здати мазок з носика на стафілокок
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 June 2008 - 13:55

Kris, флюорография мужа нужна в любом случае, даже если его на родах не будет. Ребенка просто не выписывают без флюрки отца.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 June 2008 - 14:19

А мене вже попередили, що до декрету треба флюорографію не тільки чоловіка, але й моїх і його батьків. Інакше, цитую: "будуть проблеми з пологовим"
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kris 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 June 2008 - 13:49

я знаю шо вимагають флюрографію всіх людей з якими ти проживаєш в одному будинку чи квартирі
От я живу з бітьками чоловіка то мала проблеми, бо його тато погодився і зробив флюрку а от свекруха відмовилась, сказала шо лишній раз опрмінюватись не буде :15_1_55:
Я ж не потягну насильно робити, не хоче ну і не треба,
бо ми і так до народження малишки переїджаємо окремо жити :child_ 06:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 82 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

3 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 3 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

Сьогодні, 09:28

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (3)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 16 August 18 )

Реклама

Перекладач онлайн