Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Аналізи здаємо вчасно! - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Літній Дитячий Обмінник

• 82 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Аналізи здаємо вчасно! Загальний список аналізів під час вагітності Оцінка: ****- 1 Голосів

Користувач поза мережею   Настёна 

• Дашулькина мамулька
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 29 June 2007 - 22:03

Общий список анализов во время беременности

Зображення

Прикреплённый материал переснят: журнал "Ждем малыша" №1 2006

Несколько раз за время беременности женщина должна посещать своего акушера-гинеколога, обследоваться и сдавать все необходимые анализы и соблюдать все рекомендации врача по ведению беременности.

При первом обращении беременной к акушеру-гинекологу он обычно выписывает направления на следующие анализы: общий клинический анализ крови, анализ крови на гормоны, анализ крови на резус-фактор, анализ на половые инфекции, общий анализ мочи, влагалищный мазок, а также ультразвуковое исследование (УЗИ). На основе этих анализов врач сделает заключение о том, как будет протекать ваша беременность.

В дальнейшем, если у вас нет осложнений, в первой половине беременности консультацию нужно посещать раз в месяц, во второй половине — дважды в месяц, а в последние 8 недель — каждые 8 — 10 дней.

Все эти посещения должны быть полноценными, насыщенными: взвешивание, измерение артериального давления на обеих руках, измерение высоты дна матки, прослушивание сердцебиения плода. Кроме того, нужно будет сдавать некоторые из вышеупомянутых анализов еще несколько раз.

Анализы крови

Клинический анализ крови в течение беременности производят несколько раз, особенно во второй половине беременности. Повторные исследования крови дают возможность своевременно выявить заболевания, требующие специального лечения.

У всех беременных дважды (в первой и второй половине беременности) берут кровь для выявления половых инфекций (реакция Вассермана, Закеа-Георги). Лечение выявленных больных проводят в венерологическом диспансере с обязательным привлечением к лечению отца будущего ребенка.

У всех беременных обязательно определяют группу крови и резус-принадлежность. При выявлении у будущей матери резус-отрицательной крови необходимо исследовать и кровь отца. Если у отца резус-положительная кровь и плод унаследовал резус-принадлежность отца, то при такой беременности между матерью и плодом может возникнуть резус-конфликт.

При риске резус-конфликта кровь женщины еще несколько раз в течение беременности исследуется на наличие в ней антител к эритроцитам плода и их количество. До 32-й недели беременности этот анализ проводят один раз в месяц, с 32-й до 35-й — дважды в месяц, а затем вплоть до родов еженедельно.

При желании будущая мама может пройти так называемый «тройной тест», предназначенный для исследования «генетического здоровья» будущего ребенка.

На 16 неделе нужно сдать кровь для определения в ней уровней альфа-фетопротеина (АФП), хорионического гонадотропина (ХГ) и неконъюгированного эстриола (НЭ). По отклонению уровня этих веществ от нормы можно заподозрить некоторые отклонения у плода (например, синдром Дауна). Желательно, успеть сдать этот анализ дважды, с интервалом в 1-2 недели в период между 15-й и 20-й неделями беременности.

Анализы мочи

Почки во время беременности функционируют с большим напряжением, так как они выводят из организма продукты обмена как смой беременной женщины, так и растущего плода. Поэтому мочу беременной необходимо исследовать при каждом посещении женской консультации.

В случае появления в моче белка беременную берут на особый учет, а при нарастании белка обязательно госпитализируют.

Мазок на флору

Cамый простой анализ, который делают в любой женской консультации. Специальной ложечкой врач «зачерпывает» содержимое с канала шейки матки, влагалища, мочеиспускательного канала.

В лаборатории возможно выявление под микроскопом воспалительного процесса (по количеству лейкоцитов), скрытых инфекций (кандидоз, бактериальный вагиноз и др.). Во время беременности такое исследование делается дважды.

Контроль за увеличением массы тела
Взвешивание беременной проводят при каждом посещении женской консультации, не реже 1 раза в месяц в первой половине беременности и каждые 2 недели во второй половине беременности. Взвешивают беременную без одежды, после мочеиспускания и опорожнения кишечннка.

Ультразвуковое исследование

УЗИ в 10-12 недель позволяет:

узнать, развивается ли беременность нормально в матке или вне матки;
точно определить срок беременности;
определить количество плодов;
выявить самые серьезные пороки;
выделить беременных высокого риска по хромосомной патологии.
На 19-21 неделе беременности проводится обязательное второе ультразвуковое исследование. В этом сроке практически все органы полностью сформированы и можно оценить их детальное строение и, косвенно, функцию.

Также проводится детальное исследование сердца плода. Порок сердца можно заподозрить в 10-12 недель (признак порока — отекшая шея).

В 30 недель УЗИ проводится для оценки положения плода, его состояния, скорости роста.

Проводят допплерометрическое исследование функции плаценты и оценку плода, узнают, достаточно ли он получает питательных веществ и кислорода. Состояние, когда плоду не хватает кислорода, вызывает задержку внутриутробного развития. Диагностика этого состояния имеет большое значение, так как требует иной тактики сопровождения беременности и родов.

Обязательны УЗИ в 37-39 недель, чтобы определить позицию плода, его предлежание, положение частей тела и пуповины, состояние плаценты и самочувствие ребенка для выбора правильной акушерской тактики в родах.
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 03 July 2007 - 11:46

Необхідні дослідження

З появою перших ознак вагітності необхідно звернутися в жіночу консультацію за місцем проживання.

У жіночій консультації Вам запропонують необхідний комплекс обстежень для оцінки Вашого здоров'я:
клінічні і біохімічні аналізи крові і сечі;
визначення групи крові і резус-фактора;
обстеження на ВІЧ (двічі за вагітність);
обстеження на сифіліс та інші інфекції, які передаються статевим шляхом (у тому числі гепатит В);
обстеження на TORCH-інфекції (токсоплазмоз, краснуха, цитомегаловірусну інфекцію, герпес), що можуть викликати внутрішньоутробне інфікування плоду.
для спостереження за станом плоду протягом вагітності тричі проводять планове ультразвукове обстеження в термінах до 12, 26 і 36 тижнів вагітності.
для виявлення пороків розвитку плоду і спадкових хвороб необхідно пройти обстеження в медико-генетичному центрі.
також необхідні консультації терапевта, стоматолога, отоларинголога, окуліста, дерматолога

Усім членам Вашої родини, що проживають з Вами в одній квартирі необхідно пройти обстеження на туберкульоз (дорослим - флюорографія грудної клітки, дітям - реакція Манту).
Обмінна карта

В один з перших візитів у жіночу консультацію лікар заповняє так звану обмінну карту, куди відтепер будуть вносити всі дані, що стосуються вагітності, результати аналізів, які Ви здасте за час спостереження, та висновки лікарів-фахівців. Після 20 тижня вагітності обмінна карта видається Вам на руки. Виходячи з будинку, Ви повинні завжди брати її із собою. В обмінній карті вказані:
Перенесені захворювання
Особливості перебігу попередніх вагітностей, пологів, післяпологового періоду
Аборти
Передчасні пологи
Остання нормальна менструація
Термін вагітності при першому відвідуванні консультації
Кількість відвідувань
Перше ворушіння плоду
Розміри тазу, ріст, вага
Положення плоду, передлежання, серцебиття
Лабораторні дослідження:
RW (реакція Васермана) - аналізи крові на сифіліс
Резус (позитивний, негативний), тип крові і група крові
Резус та група крові чоловіка
Аналізи: крові, сечі, калу, піхви (мазок),
Збільшення у вазі під час вагітності
Дані ультразвукового дослідження

Друга частина обмінної карти заповнюється в пологовому будинку і містить дані про перебіг пологів і післяпологового періоду, а також дані про немовля:
Стать, зріст, маса (вага) (при народженні і при виписці)
Оцінка стану дитини
День першого прикладання до грудей і день відпадання пуповини
Проведення протитуберкульозної вакцинації

Відвідування жіночої консультації

ПЕРШИЙ РАЗ ви повинні піти в жіночу консультацію до 12-го тижня вагітності - у ці терміни вирішується, чи припустима вагітність. До 28-го тижня Вам запропонують приходити раз на місяць. Пізніше візити стануть частішими: двічі на місяць - до 36-го тижня, перед пологами - щотижня.
My Signature
Спойлер

Компанія Google дала мені більше, ніж школа і університет.
Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lyuda 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 16 October 2007 - 10:40

:( :( :( Люди добрі!!! допоможіть!!! :( :( :(
Я на 25 тижні вагітності, хожу на консультацію раз на 2 тижні, і кожного разу мене відправляють здавати 20 кубиків крові на ГЕМОЛІЗИНИ, хоча що це таке ніхто не пояснює, а сама я й гадки не маю. Останні рази я вже й не ходжу, бо скільки ж можна? Порадьте, що робити. може, це дійсно потрібно?
І ще мені наговорили, що в нас із чоловіком несуміснімть крові (в мене 1+, в нього 3+), і це може викликати серйозні ускладнення. Як ви гадаєте? бо я чомусь мало вже вірю тим лікарям...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яблучко 

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 16 October 2007 - 11:40

Lyuda , ми тут усі не лікарі тому порадити щось важко. Можу лише сказати що варто проконсультуватися з іншим лікарем.
І якщо ви щось вважаєте недоцільним, ви можете сміливо цього не робити. Я таких аналізів не здавала жодного разу, а вам чогось виписують, тому важко судити
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маша 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 October 2007 - 14:02

Перегляд повідомленняLyuda (16.10.2007, 12:40) писав:

Я на 25 тижні вагітності, хожу на консультацію раз на 2 тижні, і кожного разу мене відправляють здавати 20 кубиків крові на ГЕМОЛІЗИНИ, хоча що це таке ніхто не пояснює, а сама я й гадки не маю. Останні рази я вже й не ходжу, бо скільки ж можна? Порадьте, що робити. може, це дійсно потрібно?
І ще мені наговорили, що в нас із чоловіком несуміснімть крові (в мене 1+, в нього 3+), і це може викликати серйозні ускладнення. Як ви гадаєте? бо я чомусь мало вже вірю тим лікарям...

У мене точнісінько така ж ситуація (в мене 1+, в чоловіка 3+) і здавала цей аналіз теж кожні два тижні. Правда я не знаю чому аж 20 кубиків, бо я здавала по 5.
Гемолізини - це щось подібне до антитіл, але трохи простіше. Якжо почитати статті, то сташно робиться. Краще цього не роби. Виясняла я теж довго і мені пояснили, що саме страшне, що може бути - це жовтяниця у дитинки при народженні.
Аналізи здаються часто, бо гемолізини з'являються не одразу, тому лікарі хочуть зафіксувати коли це відбудеться. Якщо гемолізини з'явилися, то нікуди і не дінуться, тому аналізи потім будеш здавати рідше або взагалі не здавати. Зараз я уже місяць як не здаю цей аналіз і лікар говорить, що уже не варто.
Живи і не задумуйся над цією проблемою - буде все добре :36_1_11: .
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2007 - 07:45

а взагалі, коли варто піти здавати перші аналізи?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 18 October 2007 - 09:46

Перегляд повідомленняAntic (17.10.2007, 8:45) писав:

а взагалі, коли варто піти здавати перші аналізи?

Як тільки встанете на облік до жіночої консультації - то й почнете здавати всі ті аналізи. Вони мають все призначити. На торч, аналіз крові, та інші. Також треба буде пройти багатьох лікарів - для оцінки Вашого стану здоров'я.
My Signature
Спойлер

Компанія Google дала мені більше, ніж школа і університет.
Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2007 - 13:36

Перегляд повідомленняLyuda (16.10.2007, 11:40) писав:

20 кубиків? А чому не 40?
Спробуй змінити лікаря. Навіщо далеко ходити, я здавала загальний аналіз крові, гемоглобін був 80 одиниць, і на наступний день здала аналізи резульат був 130. Цікаво, не правда? Який би він там не був, а почуваю я себе добре, а що там лікар каже, то це далеко не напевне. Маєш сумніви - піди до іншого лікаря, до іншої лабораторії, а то й до делькох лікарів.
А стосовно несумісності крові, то це все одно нічим вже не виправиш, в нас взагалі резус-конфлікт, а я про це не переживаю, бо від переживань ще більше шкоди. Хоча наші лікарі "чуйні" до неможливості. Не переживай. Не факт, що ускладнення взагалі будуть, а от стрес раз на два тижні тобі забезпечать. Я не агітую, щоб ти не здавала аналізи, я теж здаю аналіз крові (загальний) раз на місяць, але мій лікар ще ні разу не дав мені приводу для найменшого хвилювання.
А ніякі препарати тобі не пропонують? Які можна купити тільки в них в аптеці, або в самого лікаря?
Ти народиш абсолютно здорову дитинку. І навіть не смій в цьому сумніватися. :15_5_1v: :36_1_66:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 October 2007 - 16:31

Перегляд повідомленняКапітошка (18.10.2007, 9:46) писав:

Як тільки встанете на облік до жіночої консультації - то й почнете здавати всі ті аналізи. Вони мають все призначити. На торч, аналіз крові, та інші. Також треба буде пройти багатьох лікарів - для оцінки Вашого стану здоров'я.

Відчуваю, скоро почнуться клопоти!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 November 2007 - 16:48

Перегляд повідомленняКапітошка (18.10.2007, 9:46) писав:

Може мені вже пора ставати на облік? Підкажіть! 10 тиждень вагітності
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 November 2007 - 17:02

Перегляд повідомленняAntic (12.11.2007, 16:48) писав:

Може мені вже пора ставати на облік? Підкажіть! 10 тиждень вагітності

Ну я ставала в 20 тижнів, а що лікар тебе ще поставив? Дивно, як тільки УЗД підтверджує вагітність і мама має намір нородити, так відразу і ставлять на облік... і аналізи призначають... Ти якось знайди час і піди до лікаря, але нічого страшного, якщо і пізніше підеш, зараз слизько, всі кашляють в лікарні... але краще зараз, ніж коли зима в самому розгарі буде. Дивись сама...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 November 2007 - 08:46

Перегляд повідомленняЮлія (12.11.2007, 17:02) писав:

Ну я ставала в 20 тижнів, а що лікар тебе ще поставив? Дивно, як тільки УЗД підтверджує вагітність і мама має намір нородити, так відразу і ставлять на облік... і аналізи призначають... Ти якось знайди час і піди до лікаря, але нічого страшного, якщо і пізніше підеш, зараз слизько, всі кашляють в лікарні... але краще зараз, ніж коли зима в самому розгарі буде. Дивись сама...

Мені лікарка сказала прийти пізніше, бо в мене тільки 7,5 тижнів було, коли зробили УЗД. Але, вже маю намір іти. Буду шукати вільну хвилину у своєму робочому графіку. В нас, на жаль, крім обідньої перерви, вийти по справах не можна. Як я тепер буду ходити на огляди, навіть не знаю. І в поліклініці, субота - не прийомний день :(
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 November 2007 - 11:31

Перегляд повідомленняAntic (13.11.2007, 8:46) писав:

Мені лікарка сказала прийти пізніше, бо в мене тільки 7,5 тижнів було, коли зробили УЗД. Але, вже маю намір іти. Буду шукати вільну хвилину у своєму робочому графіку. В нас, на жаль, крім обідньої перерви, вийти по справах не можна. Як я тепер буду ходити на огляди, навіть не знаю. І в поліклініці, субота - не прийомний день :(

Ну невже тепер не ставати на облік, бо робота напряжна? Відпросишся... але доведеться пояснити причину... а аналізи вже час здавати
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 November 2007 - 12:10

Перегляд повідомленняЮлія (13.11.2007, 11:31) писав:

Ну невже тепер не ставати на облік, бо робота напряжна? Відпросишся... але доведеться пояснити причину... а аналізи вже час здавати

звичайно, я піду обов*язково, постараюся!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настёна 

• Дашулькина мамулька
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 November 2007 - 23:53

Antic, в жк оформляют с 12 недели, я не знаю, что за самопроизвол такой у них. Не хотят раньше оформлять и всё!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яблучко 

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 November 2007 - 07:25

А я з 5 оформилася. Коли прийшла перший раз на узі.
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 November 2007 - 18:39

Дівчата, а аналізи на пустий шлунок здаються? Я завжди не їм перед УЗД і іншими аналізами, але коли здаєш тільки кров то чи це потрібно робити на голодний шлунок???
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2007 - 08:23

Перегляд повідомленняЮлія (19.11.2007, 18:39) писав:

Дівчата, а аналізи на пустий шлунок здаються? Я завжди не їм перед УЗД і іншими аналізами, але коли здаєш тільки кров то чи це потрібно робити на голодний шлунок???

Я знаю, що тільки якщо здаєш кров, то нічого не можна їсти зранку. А всі решта аналізів - спокійно можна здавати, поснідавши.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2007 - 13:44

Перегляд повідомленняAntic (20.11.2007, 8:23) писав:

Я знаю, що тільки якщо здаєш кров, то нічого не можна їсти зранку. А всі решта аналізів - спокійно можна здавати, поснідавши.

Спасибі. Я й так потерплю, або щось із собою візьму. З мене сьогодні літр крові викачали і в четвер знов викачають, як виявилось, в мене різко з 3В - резусу стало 1 група позитивний резус, я все життя була впевнена, в мами моєї так було, так що тепер треба знов цей же аналіз разом з чоловіком здавати.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2008 - 16:44

Перегляд повідомленняНастёна (14.11.2007, 23:53) писав:

Antic, в жк оформляют с 12 недели, я не знаю, что за самопроизвол такой у них. Не хотят раньше оформлять и всё!

Не хочуть оформляти, бо у жінки до 12 тижнів найбільший шанс викидня, і коли вони беруть на облік то формально повністю відповідають за нас...
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 82 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (3)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 July 18 )

Реклама

Перекладач онлайн