Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Невістка, але не перша.... - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Невістка, але не перша.... Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Домінікана 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 18 вересень 2017 - 20:40

Привіт.Рік одружена з чоловіком, живемо окремо від батьків, але.... Є така традиція кожної неділі збиратися у мами на обід, ми та чоловіка брат із жінкою. Я себе там відчуваю завжди зайвою, мама завжди хвалить Люду(старша невістка), яуа вона чудесна і прекрасна, фотографії по всій хаті розміщені, наче я в мовзолеї. Щлб я не робила і не казала - всьо не так, постійно мене виправляють і порівнюють до Людочки. Вона вміє грати на людях, а поза плечі мамимі таке говорить, що вуха вьянуть, а при мамі свята жінка....Я мовчу, прийду додому і плачу, так обідно.... Мама може з ними всюди ходити, а нас не кличуть.. Чоловік не раз робив зауваження про те, що мама робить різницю між нашими сімьями, але та кажи, що придумали собі самі.... Що робити далі? Обідно і боляче, що я наче пусте місце для неї....
My Signature
Берегите моменты, которые хочется растянуть на всю жизнь, и людей, которых хочется видеть всегда.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   allinav 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 18 вересень 2017 - 20:49

Я висловлюсь грубо але...
ЗАБИЙ...
Ти нічого нікому не повинна доказувати.
Роби вигляд,що тобі байдуже,і не показуй,що тебе це забівае...
Бо б'ють завжди в слабке місце..
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 6
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 вересень 2017 - 21:00

Дякую за відповідь :) Я розумію, що все залежне від мене зроблено і не претендую на першість, просто хочеться бути кимось, а не та друга..... Суджу по своїй мамі, вона має і невістку і зятя, немає різниці чи свої діти чи чужі, всіх однаково любить, немає предзвятого відношення, всі на рівних правах :)
My Signature
Берегите моменты, которые хочется растянуть на всю жизнь, и людей, которых хочется видеть всегда.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еврідіка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 вересень 2017 - 21:47

Може просто не ходіть так часто в гості. Свекруха задумається що щось не так,і буде обачніша. А якщо не задуматься, то не у ваших силах її примусити любити себе(грубо кажучи). Чоловіку поясніть причину . Думаю він вас зрозуміє,з ваших слів , він теж помічає різницю у ставленні. Якщо він хоче нехай їздить сам. А ви не будете спілкуватися,не будете нервуватися. Хоча би деякий час.

Ходіть ліпше до своєї мами )))

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Карамелія 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 вересень 2017 - 21:48

Домінікана, яка знайома ситуація. Років так 6 тому,я теж переймалась такою проблемою. Потім забила. Себе заставити полюбити я не можу, грати на люди теж не буду,яка я є-така є. Але повагу до себе з роками я заслужила. Але думка свекрухи мене мало цікавить. Через таке ставлення до нас на початку створення нашої сім'ї, вийшло так,що свекруха мало що про нас знає і якихось порад ми не питали,секретів не розповідали.
Не плачте, забийте на це.

Як до вас ставиться перша невістка, чи є в свекрухи внуки?
Наприклад, наша старша невістка страшно ревнувала свекруху до мене, а та в свою чергу від мене відгороджувалась щоб не провокувати сварки, бо невістка шантажувала побаченнями з внуками.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   allinav 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 вересень 2017 - 22:13

Карамелія,то ваша перша невістка якась не далека людина. Що за дитячий садок...Ревнувати свекруху до іншої невістки????!!!!!
Я напевне якась з роками стала пофігістка,бо мені плювати що свекруха про мене думае,чи що говорить,чи як відноситься... :-)

Я згодна з Еврідікою...Якщо ви відчуваете дискомфорт,вам не приемне те оточення,то чого ходити кожні вихідні до неї.Почніть пропускати,через раз.....Придумайте собі з чоловіком якусь культурну програмк,сходіть в кіно.
А їй скажіть,що у вас свої плани....
Може зчдумаеться,а ні то й ні....
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Карамелія 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 вересень 2017 - 22:19

allinav, так було, вона і досі боїться, чи часом нам не дістанеться більше уваги, подарків, т д і т п ніж їй.
Отака людина.
Я теж з роками стала пофігісткою) так легше
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tamarisk 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 вересень 2017 - 01:18

А як перша невыстка ставиться до Вас? Може з нею порозумытися?
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 вересень 2017 - 06:49

Люда має ще донечку, якій 5років, вони вже одружені 7років. Ревність з її сторони замічаю, що є. Бо тепер все на двох ділять, раніше була одга єдина. Відношення у нас хороше, хоча часто забувають до нас подзвонити, як домовляємся піти до мами разом. Зазвичай вони вже там чуть не від світанку. Пробували не ходити до мами, то сказала, що ми байдужі, а от Рустаму та Люді потрібна мама, а нам ні! Як скидаємся на подарунок мамі, то вони ще купують квіти чи цукерки, ну це типу спонтанно по дорозі вирішують, а ми як лохи з пустими руками, лише із загальним подарунком :)

Мій чоловік вже був одружений. То його перша дружина з Людою ворогували, могли в одній заті сидіти і навіть не спілкуватися.Дойшло до того, що брати між собою 2 роки не спілкувалися. Аж коли ми почали зустрічатися, то я багато працювала над примиренням, дякувати Богу вдалося. Знаю, що якщо щось скажу в сторону Люди, Рустам піде за нею, а мій встане мені на допомогу і знову пересваряться. Тому і мовчу... Бережу ту сімейку шалену :) Не життя, а Санта Барбара )))
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   попелюшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 вересень 2017 - 10:23

Вам треба емоційно відгороджуватися від сім*ї чоловіка. Плакати - то не діло) Любити вас там не зобов*язані, так само як і ви їх. Заяви вашої свекрухи що ви байдужі бо не біжете щотижня на обід - маніпуляція чистої води! Швидше всього вона з тих жінок, які намагаються тримати в зоні свого впливу вже дорослих синів. Якщо вас ті обіди напрягають, то дійсно, не ходіть прямо щотижня, телефонного дзвінка цілком достатньо, врешті решт у вас можуть бути інші плани. Та невістка просто хитра, грає роль ідеальної невісточки і їй так добре) Намагайтеся встановити нейтральні стосунки з новими родичами, можливо з часом ви станете ближчі, а можливо і ні.Не дозволяйте сім"ї чоловіка якимось чином впливати на ваші стосунки з чоловіком.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 вересень 2017 - 12:56

Попелюшка. Я розумію, що так не зможу грати на публіку, не така я лбдина. Дякую, всім ща підтримку, прислухаюся до кожної з Вас із сторони завжди краще видно. Буду старатися міняти своє відношення до ситуації. Добре, що чоловік все бачить і на моїй стороні :)
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 вересень 2017 - 15:51

Домінікана, саме головне щоб чоловік все розуміє і тебе підтримує.
Всім не вгодиш .
My Signature
Я просто хочу вірити....просто надіятись...просто мріяти...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Толянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 вересень 2017 - 17:44

Найголовніше тут це те,що чоловік за вас! Все інше немає значення. Якщо то вас аж настільки гризе, поговоріть з свекрухою,але плакати не варто))) Людські стосунки бувають нелегкі. Виберіть те,що підходить вам!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 вересень 2017 - 19:02

Ой говорила і плакала, все було :) В кінці чула лише, що я себе накручую, одинакове відношення до нас двоїх. В мене таке враження, що вона наче сліпа і не бачить очевидного. Дала собі на спокій, адже вона їде в Італію на роботу за 2 тижні :) Очі не бачать, серце не болить :))) Дякую Вам всім за підтримку, тепер спатиму спокійно :)
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива матуся))  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 вересень 2017 - 19:51

Ото знайшли проблему))і для чого вам того) через пару років як появляться у вас діти ще подякуєте що свекруха не лізе до вас із своєю любов'ю) ставтеся до того легше,підтримуйте дружні стосунки бо то чоловіка родина і все,сваритися через то точно не варто, а плакати тим більше) у вас своя сім'я,живете окремо що ще потрібно)а перша невістка із свекрухою нехай далі любляться як їм так добре,у вас своє життя,і головне те що чоловік про вас знає і думає)

Повідомлення відредаговано Щаслива матуся)) : 19 вересень 2017 - 20:21

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 20 вересень 2017 - 09:44

А навіщо ви культивуєте оте "спіднечне мамине хлопя"...? Раз в місяць на вареники, і то на 2-3 години. Майте свої сімейні традиції, а не підтримуйте свекрушині. Більше часу вдвох з чоловіком - менше поганого настрою. Відчувається ще ваша незрілість і надмірне переживання за думку оточуючих. Вкладайте більше у свою сімю. До того ж невелика ціна тим людям, які вважають, що їх любов потрібно заслуговувати. Якщо у них уже був досвід мовчанки і ворожби, то задайтесь питанням, а воно вам тре щоб перейматися вадами чужого виховання? Любіть себе, і памятайте, що власну гідність не можна кидати під ноги.
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nikoletta 2000 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 вересень 2017 - 12:14

Не старайтеся догоджати людям, які скоріше за все того ніколи не оцінять. Не дозволяйте нав"язувати стороннім людям свої традиції в вашій сім"ї. В своїй сім"ї заведіть власні порядки, вибирайте самі місце для проведення вихідних там, де вам буде приємно,і з тими людьми,які для вас дорогі. І ще..зважайте на думку тих людей,які вас люблять, поважають і в будь-яку хвилину готові прийти на допомогу. Все інше не важливо. А ті родичі нехай самі барахкаються в своєму болоті (
PS:власний досвід.
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 вересень 2017 - 19:49

Повірте я багато натерпілася за ті роки поки зустрічалися, важко було зміцнити стосунки, помирити дві сторони. Тепер боюся, щоб все це не обрушилося. Надіюся, що тепер як свекруха поїде, стане на душі спокійніше, очі не бачуть - серце не болить :) Я завжди мріяла мати сестру, спочатку з Людою були ми дуже близькі, поки не оголосили про одруження, з того часу все пішло не так.... Навіть за день до весілля, вони відмовилися йти за свідків до нас, нічого не пояснюючи, Люда просто подзвонила пізно вечером і сказала, що шукайте інших. Я пробачила і все загладила, хоча чоловік криком кричав послати по дальше за таке. В день весілля зробила вигляд, що все добре. Можливо тут моя і похибка, не треба було зглажувати, а все вияснити. Ось так то.... Доречі, я постриглася боб каре, за тиждень Люда прийшла з такою ж стрижкою :))) Дякую всім за підтримку, правду кажуть, що чужі люди можуть краще зрозуміти і підтримати чим інколи близькі.
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Симонка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 24 вересень 2017 - 17:57

думаю вам не треба на це ніякої уваги приділяти. Не хвалить ну й ладно. Саме головне що ви не разом живите. Прийшли на вечерю - й до дому)
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 вересень 2017 - 18:41

Ми сьогодні прийшли на вечерю, довго не були і пішли додому, Люда з малою і мамою пішли в парк на прогулку, а ми утрималися :) Я краще задру ноги і буду лежати на ліжку чим дивитимуся на цю прілюдію :) Завдяки вам дівчата, я почала по іншому на це все дивитися і жити так щоб добре було мені з чоловіком!!!!
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Vanesita світлина

Vanesita  Ви нечемні були в школі,Ніс розбила на футболі,Вітер в голові гуде,Миколай до тебе не прийде))))

Вчора, 21:57

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (1)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

Галія світлина

Галія  Дівчата! Маю сертифікат на безкоштовну консультацію в клініку "Надія". Кому потрібно - пишіть. Надішлю поштою.

25 лис 2017 12:11

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 13 грудень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн