Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Коли це стає несподіванкою.... - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Коли це стає несподіванкою.... Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Зеленоока 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 08 травень 2017 - 16:54

Що я зможу їй дати?

Найперше - життя. Тоді свою любов.

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Плакса 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 08 травень 2017 - 17:21

Ви знаєте, ще два роки тому я б напевно не те що вас підтримала б, але нічого б не писала....А зараз напишу грубо: а чим ви думали раніше???? Якщо використовували не надійні методи контрацепції, то мали б знати ризики.
Не робіть дурниць, будете мати камінь на душі га все життя. Грошей на другу дитину треба менше, якщо залишилися одяг, колиска і т.д. з першої дитини.
І повірте, ви не одна така. Мене підвів природній метод, я теж тільки рік як вийшла на роботу, і багато нюансів. Але це нюанси, а життя безцінне. Дивлюся на свою доню, вона така в мене розумничка, допитлива, рідна дитина і дякую, що мене підвів природній метод контрацепції.
А вас я не переконую ні в чому. З будь-яким рішенням доведеться жити далі.
My Signature
Спойлер
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Papilon 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 травень 2017 - 17:24

Жасмін Алладінова , Беріть себе в руки.
Ех..ці гроші, а в кого їх є вдосталь?! А щодо другої освіти і водійських прав, то це дуже реально втілити ще до появи другої дитини. Головне бажання! Хто зна, а може з появою ще однієї дитини життя навпаки налагодиться, не програмуйте себе на погане життя і відчай.
Я розумію що у вас тепер шок і нерозуміння, але тверезо оцініть ситуацію і вже тоді робіть висновки і приймайте рішення.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Жасмін Алладінова  

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 травень 2017 - 17:35

Не знаю... Останнім часом на очі попадають історії про те, що з народженням дитини все стає тільки гірше, і що моє бажання її все-таки народити - не більше, ніж вплив гормонів. Краще менше, та краще... Прокидаюсь зранку, згадую, що вагітна - аж бісить усе, поки не відволічусь на роботу або домашні справи. А чоловік радий, як слон. Каже, що викрутимось. Набридло викручуватись, мені сподобалось отримувати зарплату.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Плакса 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 травень 2017 - 17:48

Жасмін Алладінова , те що нервуєте теж вплив гормонів. Мене зараз теж дратує відсутність доходу. Але я морду цеглиною і чоловіку список потрібного. Завжди так не буде :). А чоловік підтримує, то це ще одна причина подумати над рішенням.
My Signature
Спойлер
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   HappyMamma 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 травень 2017 - 18:10

Жасмін Алладінова , навіть не думайте про переривання! Це вже на все життя, пошкодуєте і не раз. Дякуйте Богу за чоловіка, що маєте підтримку. Все налагодиться! Тільки оберіть життя! Колись казав один священник, коли жінка обирає дитя, благословення падає на усю її сім’ю, на дітей. Все налагодиться, от побачите. Дитина - не перешкода, а стимул.
My Signature
Спойлер

Я вчу тебе, як мову іноземну,
як знаки, зашифровані в гербі.
Я вдячна Богу, що послав на Землю
шляхетну душу, втілену в Тобі.
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   маленька Ляля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 травень 2017 - 21:42

Жасмін Алладінова , обіймаю вас.
так шкода коли жінка стоїть перед таким вибором - народжувати чи не народжувати.
в будь-якому випадку це ваше життя, рішення приймати вам.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива матуся))  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 травень 2017 - 22:10

Жасмін Алладінова , друга освіта,водійські права,ремонти на то гроші найдуться,а на дитину ні(якось не правильно все у вас розтавлено(та й вибачте на аборт також гроші не малі потрібні, якраз та сума що пішла б вам на перший дитячий одяг(Я дізналася що вагітна другим синочком коли старшому було 9 міс.і це ще був КР,всі лікарі твердили робити аборт,але я не змогла навіть тої думки пережити,як я могла вбити свою дитину?я пішла на великі ризики,і ні разу про це не пожаліла,і ще раз ризикнула уже свідомо і планово)і якраз діти є стимулом рухатися вперед,і з появою дітей життя стає в рази щасливішим,доповненішим,ні з чим не порівняти ту радість яку дарують діти!Подумайте тисячу раз тому що народивши дитинку ви ніколи в життя не пожалієте,а от пішовши на такий страшний крок будете жаліти все життя!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 12
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Златовласка* 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 травень 2017 - 09:55

Жасмін Алладінова , нам на очі попадає те, що ми хочемо бачити - перевірено особисто!!!
My Signature
Спойлер
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 червень 2017 - 14:22

Жасмін, зайдіть в тему планувальниць і почитайте через що проходять жінки, щоб завагітніти! А вам Бог подарував це щастя, а ви його не цінуєте...
Дає Бог дитину, то дасть і на дитину!

Повідомлення відредаговано Вогняна квітка: 20 червень 2017 - 14:22

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   KohanaAnna 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 25 липень 2017 - 22:36

Перегляд повідомленняЖасмін Алладінова (08 травень 2017 - 15:10) писав:

Я теж на днях отримала смугастий подарунок. І я у відчаї. Бо тільки рік, як вийшла на роботу. Восени збиралась за другою вищою і на водійські курси. Нам зараз треба зробити ремонт у хаті, бо стидно людей привести + зручності на початковому етапі. Грошей треба море і та друга дитина геть не вписується. Що я зможу їй дати? У лікаря ще не була, але медиккаментозний аборт вже напевне не встигаю зробити...

В нас друга вагітність стала шоком. Справжнім шоком. Я ревіла з тиждень. Улюблена робота, плани - все коту під хвіст. Але коли гормональний сплеск пройшов, я увімкнула логіку і реалізм. Отож, що у нас є.
1.Старий будинок без зручностей і ремонту. Який ми ділимо із батьками.
2. Господарка, яку я терпіти не можу.
3. Великий кредит, який ми в молодості через дурні голови взяли.
4.Відносно невеликі зарплати. і моє випадання в декрет.
5. Ще одна дитина.
6. Купа нездійснених планів.
І от за декілька місяців народиться ще одна. Що я можу змінити? Що я можу зробити? Скласти план і знайти позитивні сторони.
1. Будинок старий і без зручностей? Зате свій. У тихому зеленому місці, де дітям буде чим зайнятись. Батьки? Хм. Це ж безкоштовні няньки;-)
2. Господарка? Значить, еко-продукти під рукою. І я впевнена у їх якості. Доглядати за господаркою не вмію (та і не маю бажання), але допомагаю,як можу - всі всім задоволені.
3.Кредит? Я вигадала спосіб його погашення. Декретні з фірми+ одноразова виплата на дитину. Знаю-знаю, можна заперечити, що ці кошти потрібно витратити на саму дитину. Але дитина стане частиною сім’ї. Зменшаться витрати на кредит - збільшаться витрати на малюка. Логічно. Ніхто нікого обділяти не збирається (тим більше, що багато речей із старшого залишилось)
4.Із зарплатою теж можна щось сотворити. Вже відтепер шукаю в мережі можливості заробити. Наприклад, копірайтинг, набір текстів і т.д. Як варіант. Або, якщо вдасться "вламати" бабусю на декрет, вийду на роботу за деілька місяців. Я і так працюю по декілька годин на день, тому моя повна ставка ніяк не вилізе боком в догляді за малюком. Тим більше, час від часу мамі корисно провітрювати мозок і бути окремо від крихітки.
5. ще одна дитина- це ще одна нянька))) А якщо серйозно, то вже відтепер розставляю акценти і налаштовую старшого братика на молодшу сестричку.
6. Плани можна здійснювати і з дітьми. Перевірено. Колись я боялась подорожей/відпочинку з дитиною. Але пару разів спробувала - вийшло))). звісно, спочатку, коли малюк ще маленький, це нелегко. Так само і інші плани - навчання, кар’єра і т.д. - воно не буде вдаватись із першого разу. Але дитина - це стимул. Стимул рухатись, стимул добиватись кращого. Тому я бажаю вам, щоб ви прийняти правильне рішення.( хоча, думаю, ви і так це вже зробили, адже від вашого повідомлення прошло трохи часу).Яке б воно не було - воно ваше. І буде з вами впродовж всього життя.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 3
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (6)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Vanesita світлина

Vanesita  Став запитання у відповідних темах.біда не в тім, що свище вітеееееер лютий"))))

09 лис 2017 14:56

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Kуся світлина

Kуся  Вік, Вікусь з Днем Ангела

24 жов 2017 19:51

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

19 жов 2017 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 листопад 17 )

• З днем народження
    Настюша 
    - Вік: 33
  • З днем народження
    Dzvinochok 
    - Вік: 38
  • З днем народження