Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Домашні напівфабрикати - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Домашні напівфабрикати заготовки в морозилку Оцінка: -----

Користувач поза мережею   пані Ольга 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 21 червень 2017 - 18:21

Ну і по темі. Я ще помідори морожу. Здираю шкурку, премелюю через м'ясорубку. Ту кашу розливаю по одноразовим маленьким стакаечикам і в камеру, а коли замерзне збираю в пакети, знявши стакани. А потім в борщик кидаю, соус роблю до піцци і до макарошок....
А от заморожених страв крім вареників, пельмень та зразів не люблю. Голубці мені ніякі заморожені, за холодець мені дивно, що його морозять.... Може через те що чоловік крупногабаритний то таке не залежується свіжим)))

Повідомлення відредаговано пані Ольга: 21 червень 2017 - 18:51

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Njaka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 червень 2017 - 18:37

пані Ольга, Я голубці заморожую вже готові (коли бачу що не зїдяться)-тоді роблю сметанно-помідорову підливу туди кладу вже підрозморожені голубці і ще раз протушую- не те що свіжі але в форсмажорних випадках іде на ура.

Повідомлення відредаговано Njaka: 21 червень 2017 - 18:44

• 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 червень 2017 - 18:48

Njaka, та я робила так. Балувана у мене сімейка......все має бути свіжо зготовлене. Та й що маю робити в декреті))))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 червень 2017 - 19:09

Перегляд повідомленняпані Ольга (21 червень 2017 - 18:48) писав:

Njaka, та я робила так. Балувана у мене сімейка......все має бути свіжо зготовлене. Та й що маю робити в декреті))))

І я балувала свіжим поки була в декреті -хоч уривками і бульбу в 3 заходи чистила але готувала. А тепер капець...Зранку сніданок..застилання ліжок..миття тарілок -і погнали всі з хати. Старша приходить о 15.30 їсть(стараюся щоб перше було завжди) і на гуртки). Десь 18. 00-18.30 сходимося ми всі -всі голодні -старша "єстественно" другий раз за день той самий суп чи борщ не їсть. Молодші кричать що в садку вже перше їли. Тому треба щось "не рідке". А на сніданок те що не доїли на вечерю мої "мавпи" їсти теж не хочуть .Якийсь круговорот з "щоб приготовити і мінімум часу витратити" . А як після роботи заїхати на закупи-то означає що до хати ще пізніше приїдемо. Отак і виробилася звичка до заморожування
В основному це вареники-пельмені ,вже відбитіі замариновані відбивні,порізана порційними кусками і замаринована риба,сирі мясні і рибні котлети.Ще чоловік фанатик-грибар то завжди є відварені гриби.

Повідомлення відредаговано Njaka: 21 червень 2017 - 20:35

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 21 червень 2017 - 19:39

Ви купуєте спеціальні морозилки, щоб все морозити? У мене звичайний холодильник, то там навіть місця не буде ні для заморозки, ні для "понаскладати".
Тому я і тяну з тією спробою наморозити голубців - немаю де))))
My Signature
Мій список книг
Дорота Тераковська "Мишка" (Saulė), - шукаю
Прочитано: Марті Леймбах "Деніель мовчить" (юля+рома), Емма Донохью "Кімната" (КсеніяЦ), П.Дракерман Французьке виховання (Толянка), Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy), Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 червень 2017 - 19:49

Перегляд повідомлення❤❤❤ (21 червень 2017 - 19:39) писав:

Ви купуєте спеціальні морозилки, щоб все морозити? У мене звичайний холодильник, то там навіть місця не буде ні для заморозки, ні для "понаскладати".

У мене холодильник має 3 шухляди і морозилка -4.На разі морозилка пустує-чекає сезону...
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 червень 2017 - 21:45

❤❤❤, параметри житла позволяють вмістити крім холодильника ще й камеру. В холодильнику три великих шухляди і поличка для швидкої заморозки пельмень, вареників..... І в камері 6 шухляд. Але я морожу тільки фрукти- овочі. Проведіть експеремент з голубцями будете мати власний досвід)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   юлічка манюня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 21 червень 2017 - 22:43

Valkiria, Njaka, я не в обіду)))
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива Зірка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 21 червень 2017 - 23:00

Перегляд повідомлення❤❤❤ (21 червень 2017 - 19:39) писав:

В холодильнику у нас 3 шухляди і окрема морозилка - ще 8 шухляд. Спочатку моя мама казала, та для чого таку велику купили.. але вона використовується - 100% - в основному це ягоди та овочі, гриби.

Ще загадала, що морозимо натерту моркву. Щоб не викидати дрібну, а вона довго не полеже.. всю чистимо, тремо і в морозилку. Дуже виручає.
My Signature
Зображення

мене звати Оксана - до мене на ТИ

СП канцелярії

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 21 червень 2017 - 23:09

Щастить вам!
А в мене відділ лиш один в холодильнику, постаринці. Морозить "прекрасно", наморожує льоду на всьому више криші)
Я маю в морозилці лиш броколі (покупну, швидкої заморозки), ягоди (теж покупні), м'ясо (купую багато і розфасовую). Більше ніц не поміщається. Ну там дрібниці, типу кріп лишився, то порізала, яйця он на боковій полці чекають свого часу, масло там же, деколи тісто-хліб, якщо багато зробилося (але на мій смак випічка із замороженого тіста різниться, не кардинально, але інша; а морожений хліб тільки на тости).
My Signature
Мій список книг
Дорота Тераковська "Мишка" (Saulė), - шукаю
Прочитано: Марті Леймбах "Деніель мовчить" (юля+рома), Емма Донохью "Кімната" (КсеніяЦ), П.Дракерман Французьке виховання (Толянка), Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy), Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   юлічка манюня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 червень 2017 - 08:30

В нас морозилка така лежача,що я б туда залізла і ще місця залишилося б).бувало,стільки овочей морозили,що на наступний рік пакетами викидували)до речі,ще морозили перець зелений.акуратно вичистити ту серединку і так цілком,для фарширування.або кілька таких фаршированих в голубці класти,для запаху.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива Зірка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 22 червень 2017 - 11:33

Перець червоний домашній ми весь ріжемо соломкою і в контейнери, потім взимку використовуємо до салату і на піцу.
Ціни на перець взимку зашкалюють, тому ми ніколи не купуємо..
My Signature
Зображення

мене звати Оксана - до мене на ТИ

СП канцелярії

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Alexandra2017 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 30 червень 2017 - 21:20

Дівчатка, мені як нікому близька проблема нестачі часу. Приходжу з роботи після 20:00. На вихідних готую заготовки і заморожують, це дуже економить час на протязі тижня і сім'я ніколи не голодною не залишиться!
В основному роблю голубчики або фарширований перчик. Заморожують котлетки і потім готую їх в пароварці. Нещодавно прочитала новий рецепт тесту, яке можна заморозити, а топом піч з нього печеньки. Скоро випробую і розповім вам! :3_8_81:
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Єлєна світлина

Єлєна  Дівчатка, все мучаюсь питаннями. Допоможіть, будь ласка, порадьте, поділіться досвідом! Затримку маю вже 5-й день. На 18 день циклу були коричневі виділення, не рясні і закінчились через день. До затримки стала помічати що почала частіше бігати "по-маленькому", хоча по собі знаю, що особливо літом в мене "по-маленькому" бігається рідко! Отож, часте відвідування туалету, також почала помічати сонливість і втому, рідко але запаморочення. Почала дуже сильно відчувати голод, що аж ноги трусяться...

Сьогодні, 00:12

Nesarokko світлина

Nesarokko  Якби ж то так можна було щось змінити і в житті: відрізати те,що тобі не подобається і від чого болить душа, і пришити нове..." І.Роздобудько

21 лип 2017 13:49

oliviya16 світлина

oliviya16  Усе буде добре!)

21 лип 2017 11:46

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Коли пролітала комета Галлея – мені здалося, що вона озирнулася на нас, і зареготала. Л. Костенко

21 лип 2017 10:38

Oksano4ka23 світлина

Oksano4ka23  Колеги, вітаю з професійним святом!

16 лип 2017 11:24

Les19910606 світлина

Les19910606  Доброго дня дівчата! Чи хтось народжував у стрийському пологовому у Миргородського???

Заблокований 06 лип 2017 18:03

Показати коментарі (1)

Ryzyk світлина

Ryzyk  Завтра день батька . Вітати будете татів?

17 чер 2017 19:29

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!! 10 рочків це багато))

16 чер 2017 09:06

Показати коментарі (2)

Алетейя світлина
❤❤❤ світлина

❤❤❤  А все залежить від людських зіниць - в широких відіб'ється вся епоха, у звужених - збіговисько дрібниць. © Ліна Костенко

08 чер 2017 22:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 липень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн