Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Лапароскопія -2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Весняний парад аватарів

• 22 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Лапароскопія -2 Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Galy@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 27 жовтень 2016 - 20:06

martinetka, я теж дійшла до лапароскопії через поліп...І його теж діагностував Корінець...Вже після гістероскопії зрарзу наважилася на лапароскопію... і вже після неї всі мої "прекрасні" аналізи і обстеження виявилися до одного місця.. бо проблем виявилося купа.. Дещо вже підлікувала..але дуже мені шкода часу.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Боні 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 27 жовтень 2016 - 20:33

Дуже дякую усім за відповідь,а то я колись думала що вагінальне узд усе показує(я його не один раз робила)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TESS 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2016 - 18:33

привіт усім!дівчатка потрібно робити мені лапароскопію,одна труба частково прохідна ,а друга гідросальпінг,неможу вирішити де робити!хто робив в Боголюбах і завагітнів після лапари відгукніться будь ласка((((((((((((((((
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вівюрка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2016 - 20:24

TESS, я лучанка, тому однозначно рекомендую Вам робити у Львові-у Верніковського або в Мартина-дуже досвідчені спеціалісти, які працюють на сучасному обладнанні і з сучасними протиспайковими матеріаами. Вони по 5-7 операцій щодня виконують і знають все, багатьом допомогли. А таких історій на форумі багато.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вівюрка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 листопад 2016 - 22:13

Ви постарайтеся, результат буде гарантований. У Боголюбах в приватному центрі усім радять і роблять ці лапароскопії. Але я їм не надто довіряю. Чула колись, що дівчина з Рівного після 7 років безпліддя завагітніла після лапароскопії у Петровського, її мама розповідала, у неї діагностували СПКЯ. Хоча, якщо дійсно є потреба і немаєте можливості звернутися до львівських хірургів- тоді проконсультуйтесь з Тригубом М.В.Він оперує в лікарні в Боголюбах в гінекології-його мені радив львівський хірург Мартин як одного з кращих в Луцьку, бо не раз їздили разом на навчання закордон.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 грудень 2016 - 22:13

привіт дівчата!чи завагітнів хтось після лапароскопії в Боголюбах?відпишіть будь ласка ,щоб я заспокоїлась
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   littlebird 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 01 лютий 2017 - 13:33

Дівчата привіт. Можливо хтось зможе підказати. В мене запланована лапароскопія по видаленню кисти на яйнику в лікаля Мартина. Хто недавно робив, скільки в нього коштує операція?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pulpa 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2017 - 16:49

Також рекомендую Верніковського І.В.,робила в нього лапароскопію,(до цього 9 років безуспішного лікування,лапаротомія).Через рік,після операції завагітніла
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлічка@23 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 березень 2017 - 13:02

Привіт, усім!!! Хочу поділитися своєю історією, так як дуже часто читаю ваші і шукаю у них підтримку. 5 днів назад мені робили лапороскопію і гістероскопію, зараз ще лежу зі швами, будуть знімати їх через 2 дні. Дуже переживала і боялась перед операцією, перечитала багато форумів, деякі заспокоювали, а деякі насторожували. Але якось себе настроіла що потрібно робити, адже я 4 роки як не можу завагітніти, перевздила кучк врачів, і всі ви здорові, все добре. А як може бути добре коли немає нашого довгожданого янголятка. Робила операцію у Голюк Наталії Ярославівни у міській лікарні Луцька. Дуже хороший лікар, і мед сестрички, все пройшло добре. За день до операції положили в лікарню здати всі аналізи, а на другий день о 8 ранку прийшли зробили два укольчика і я пішла на операцію, звичайно було дуже страшно, починала плакати але мене швидко заспокоїли. Лягла на те крісло, анастазіолог мене почав заговорювати, медсестри прив'язали руки, поставили крапельницю, дали дихнути два рази маску як оказалося це був такий газовий наркоз і я швидко заснула. Почали гукати Юля, а я думаю чого мене будять, так хочеться спати, тут просинаюся і згадую що я в операційній , кажу чого так швидко що все не зробили, дивлюсь на живіт а там три лейкопластирі заклеєні. Привезли мене в палату я дуже хотіла спати, але сказали не можна спати і я давай всім дзвонити що я жива

Продовження: через годину наркоз взагалі вийшов і відчувала себе супер. Ввечері перший раз встала втуалет, трохи неприємне було відчуття, думаю що це від катетора якого ставили перед операцією. На другий день вже було краще і я ходила по коридорі. Одне тільки почав боліти жилудок і почалися кишкові кульки, то з цим я трохи по мучилася. А сам живіт взагалі не болів. І нічого страшного в цій операції не було.Дуже добре що я погодилась на ті операції бо знайшли мені цілий букет, ендометріоз, міому на лівому яєчнику і поліпа. Все удалили і тепер вводять мене в штучний клімак, назначили 2 уколи Декупан- Депо і на 6 місяців Візан. Дуже переживаю щоб це допомогло, бо вже немає сил. Хочу стати мамою чим по скоріше побачити своїх // полоски. Може з вас хтось лікувався такими препаратами, напишіть будь ласка? Я бажаю усім нам чим поскоріше побачити своїх довгожданих діток.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   XTyNa 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 13 березень 2017 - 16:52

Дівчата дуже дуже треба!!! Через півтори тижні планується лапара, де будуть намагатись відкрити праву непрохідну трубу. Для хорошого результату Мартин порадив купити Дефенсаль (defensal) або intercoat, але ні одного ні другого ніде немає, вже в розпачі. Може в когось залишився??? Згодна купити по аптечних цінах + велика шоколадка)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ckorpionsha 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2017 - 21:05

Перегляд повідомленняXTyNa (13 березень 2017 - 16:52) писав:

Дівчата дуже дуже треба!!! Через півтори тижні планується лапара, де будуть намагатись відкрити праву непрохідну трубу. Для хорошого результату Мартин порадив купити Дефенсаль (defensal) або intercoat, але ні одного ні другого ніде немає, вже в розпачі. Може в когось залишився??? Згодна купити по аптечних цінах + велика шоколадка)))

то як відкрити? для чого? і що з того вийде?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ckorpionsha 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 березень 2017 - 00:14

Всі тут пишуть про видалення труб. Мені Хміль казав, що якщо нема гідросальпіса, але труба "мертва", хоч вовком вий нівякому разі не видаляти. А превязати. Бо після видалення труб втрачається взаємоциркуляція з яйниками і яйник без труби починає зсихатися і паде овуляторно-фолікулярний запас.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 березень 2017 - 23:51

Перегляд повідомленняckorpionsha (20 березень 2017 - 00:14) писав:

Всі тут пишуть про видалення труб. Мені Хміль казав, що якщо нема гідросальпіса, але труба "мертва", хоч вовком вий нівякому разі не видаляти. А превязати. Бо після видалення труб втрачається взаємоциркуляція з яйниками і яйник без труби починає зсихатися і паде овуляторно-фолікулярний запас.

МЕНІ видалили ,бо був гідросальпінг,пройшло 2 місяця і почалося-поліп ендометрія+пролактин піднявся!і далі лікування,думала вже 2 роки плануваня,купа обстежень,2 операції,настане довгоочікувана вагітність,а тут не кінця ні края(((

Повідомлення відредаговано TESS: 20 березень 2017 - 23:52

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   IrinaK. 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 березень 2017 - 12:40

Перегляд повідомленняTESS (20 березень 2017 - 23:51) писав:

МЕНІ видалили ,бо був гідросальпінг,пройшло 2 місяця і почалося-поліп ендометрія+пролактин піднявся!і далі лікування,думала вже 2 роки плануваня,купа обстежень,2 операції,настане довгоочікувана вагітність,а тут не кінця ні края(((

Це у вас уже після операції почалися ці проблеми? Чи просто під час операції були виявлені (поліп)?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tanya05 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 березень 2017 - 13:10

Дівчатка,привіт.Теж збираюсь на гістероскопію,на узд побачили синехії,хочуть перевірити.Скажіть будь ласка чи є шанси після гістероскопії завагітніти самій,через скільки часу після процедури можна планувати.Спасибі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   марін 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 березень 2017 - 14:19

Перегляд повідомленняlittlebird (01 лютий 2017 - 13:33) писав:

Дівчата привіт. Можливо хтось зможе підказати. В мене запланована лапароскопія по видаленню кисти на яйнику в лікаля Мартина. Хто недавно робив, скільки в нього коштує операція?

Добрий день! Чи Ви вже зробили операцію? Бо теж маю іти на таку операцію, по видаленню кісти.

Повідомлення відредаговано марін: 22 березень 2017 - 14:20

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 22 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Bogdana світлина

Bogdana  В нас гримить і блискає. Весна)))

22 бер 2017 20:09

Показати коментарі (2)

Кравчучка світлина

Кравчучка  Швидше за все, справжнє щастя це і є момент пробудження вночі, коли чуєш плач дитини і слова чоловіка, який підійде до ліжечка говорить: "Тихіше, Сонечко, не шуми, а то маму розбудиш".

21 бер 2017 17:28

Flower2 світлина

Flower2  хочу стати мамою маленького ангелочка

13 бер 2017 21:38

БВікуськаП світлина

БВікуськаП  Скоро лелека мій прилетить

12 бер 2017 19:57

IrunkAblondunkA світлина
АмІнка світлина

АмІнка  Декрет - це єдина робота, де начальнику із задоволенням цілуєш дупку)))

11 бер 2017 10:21

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  І день іде, і ніч іде. І, голову схопивши в руки, Дивуєшся, чому не йде. Апостол правди і науки?

09 бер 2017 22:48

Показати коментарі (1)

NadiAmor світлина

NadiAmor  У всьому шукаю позитив! :)

06 бер 2017 09:36

Mamo4ka світлина

Mamo4ka  Молода матуся та щаслива дружина♡♡♡

02 бер 2017 22:49

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  І смішно тобі й сердито, І ти забуваєш часто: Для того, щоб добре ходити, Раз десять треба упасти.

01 бер 2017 22:43

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 березень 17 )

• З днем народження
    Оленчик 
    - Вік: 36
  • З днем народження
    Virchik 
    - Вік: 40
  • З днем народження
    ibojechko