Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Затримка розвитку мовлення-2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 12 Сторінок +
  • « Перша
  • 10
  • 11
  • 12
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Затримка розвитку мовлення-2 Порушення мови в особливих дітей Оцінка: -----

Користувач поза мережею   kotysik 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 вересень 2017 - 20:31

Перегляд повідомленняЕвка (13 вересень 2017 - 14:17) писав:

kotysik, як довго Ви відвідуєте цю студію? чи є позитивні результати? ми ходили в липні, донечка почала повторяти склади за дефектологом. правда кричить, нервується, але повторяє:) вдома почала більше повторяти слова за нами. потім у нас місяць була перерва. зараз були на 2-х заняттях і знов захворіли. але я задоволена їх роботою.

Ми ходимо з лютого, спершу до Юлі, тепер до Соломії, то результати дуже гарні, ми задоволені. Малий як так не говорить поки, але пішло розуміння, дівчата навчили його багатьом речам. Сподіваюсь томатіс дасть нам нарешті поштовх до мовлення
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   demy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 вересень 2017 - 08:15

Дівчата, привіт!

Порекомендуйте, до якого лікаря нам краще звернутися. Психоневролог з логопедом посилають вже вкотре одне до одного, і нічого сказати не можуть.

Синочок, 3 роки, майже не говорить. Тільки недавно почав називати кольори (тільки перші склади, решту замінює своєю мовою), цифри, деякі букви говорить і показує. Каже «віддай», «відійди» (сестричці)). Видно, що дуже старається говорити, але не дуже виходить. Прості слова казати не хоче. Все решта – розмовляє на своїй мові, з інтонацією, з жестами, з мімікою.

Звернену мову добре розуміє, виконує прохання. Але є проблеми з поведінкою. Пішов в садок, і поведінка вже стала кращою, але ще далека від ідеалу. З дітьми контактує. Сам їсть, ходить на горщик і на унітаз, складає свої речі в шафу, іноді сам вдягається/роздягається.

Пройшли аудіометрію – зі слухом все добре. Давала риб’ячий жир і кардонат, після цього з’явились слова.

З моторикою теж все добре. Малює на папері, на дошці, складає конструктори, дрібні фігури розставляє. Любить обніматися і цілуватися)

Пологи були важкі, коли почалися потуги, ще години зо дві просидів, поки не виштовхали. Була гемолітична жовтуха по резусу.

Може в когось було щось схоже? Розкажіть, будь-ласка, куди зверталися.

Повідомлення відредаговано demy: 15 вересень 2017 - 09:18

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mari99 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 вересень 2017 - 14:03

Перегляд повідомленняkotysik (13 вересень 2017 - 20:31) писав:

Ми ходимо з лютого, спершу до Юлі, тепер до Соломії, то результати дуже гарні, ми задоволені. Малий як так не говорить поки, але пішло розуміння, дівчата навчили його багатьом речам. Сподіваюсь томатіс дасть нам нарешті поштовх до мовлення

підкажіть які там ціни??
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kotysik 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 вересень 2017 - 20:03

Перегляд повідомленняMari99 (17 вересень 2017 - 14:03) писав:

підкажіть які там ціни??

логопед - 100 грн (45 хв.), дефектолог - 130 грн (45 хв.), логопедичний масаж - 80 грн., Томатіс-інтенсив - 5200 грн., forbrain - 500 грн.

My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люсси 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 22 вересень 2017 - 14:30

Доброго дня, дівчатка! Нам сьогодні прийшли аналізи на амінокислоти з Харківського генет. центру - 8 амінокислот завищено, 2 - не виявлено. Чи можна це якось відкоректувати? Чи було в когось покращення від лікування? До Центру звернулися за порадою Влади Тарасенко - на даний момент проходимо лікування частотами, бо дитина не говорить (СМА)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Леся 0205 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 жовтень 2017 - 09:56

Доброго дня! Може хтось допоможе мені з моєю проблемою! Ми з Івано-Франківської обл. Моєму сину 3 рочки, практично не говорить,звертались до Арцеховської В.Є. поставила діагноз затримка розвитку мовлення і дрібної моторики. Призначила пити магне Б6,Ліра,Кіндінорм. Трішки більше почав говорити на своїй мові,вивчив всі букви,цифри і трішки кольорів. Останній тиждень дуже не спокійний. Може хтось порадить докого ще можна звернутися в Івано-Франківську. Буду дуже вдячна!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люська* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 жовтень 2017 - 18:17

Перегляд повідомленняdemy (15 вересень 2017 - 08:15) писав:

Давала риб’ячий жир і кардонат, після цього з’явились слова.

Можливо вітаміноз як у нас? Нам Харків дав перелік аналізів. Ми їх здали у нас величезний дефіцит вітамінів та мікроелементів, ще й дисбактеріоз з кандидозом + не перетравлюються деякі продукти. Пємо вітаміни вже 5 місяць, зараз почали бактерії та креон. Нас прориває. Дитина починає говорити майже все. Але зрозуміти її дуже важко. Нам поклали дизартрію.
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 жовтень 2017 - 21:44

Доброго вечора, дівчатка. Кожного дня заглядаю на сайт з думкою - може хтось щось порадить по нашій проблемі. Чи невже у всіх все гаразд з амінокислотами? Наш хлопчик починає потроху повторювати слова, звичайно ще не дуже добре. Своєю мовою користується, на жаль, мало. На днях розпочали достимуляцію. Сьогодні звернулися до логопеда, яка порадила щоденні заняття (200 грн.) Справа не в грошах, я не знаю чи є потреба в цьому і чи не буде перегружений малюк. Можливо, хтось мені в цьому дасть пораду. До того ж порадила звернутися до масажиста (а за сумісництвом свого чоловіка), який діагностував застій лімфи. (теж щоденні масажі по 300 грн.) Чесно кажучи, не знаю, можливо це якийсь "розвод на гроші". Якби допомогло, то грошей не жаль. І ще, ця логопед проти високочастотної терапії, мовляв це може викликати епі-вогнища. Читала багато ваших повідомлень, читала і Одеський форум, але зараз на такому роздоріжжі. Дівчатка, чиї малюки розпочали говорити тільки після терапії, як вони розмовляють зараз? Не з'явилося епі?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   demy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 жовтень 2017 - 14:52

Перегляд повідомленняЛюська* (03 жовтень 2017 - 18:17) писав:

Можливо вітаміноз як у нас? Нам Харків дав перелік аналізів. Ми їх здали у нас величезний дефіцит вітамінів та мікроелементів, ще й дисбактеріоз з кандидозом + не перетравлюються деякі продукти. Пємо вітаміни вже 5 місяць, зараз почали бактерії та креон. Нас прориває. Дитина починає говорити майже все. Але зрозуміти її дуже важко. Нам поклали дизартрію.

Підкажіть, які ви аналізи здавали і що вам призначили.

Ми на разі пройшли ЕЕГ - все в нормі. Були на консультації в завідуючої неврологіїї в Чорнобильській. Призначили Тенотен. На інші аналізи і обстеження не відправляли.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olya-lya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 жовтень 2017 - 15:09

Перегляд повідомленняЛюсси (09 жовтень 2017 - 21:44) писав:

Доброго вечора, дівчатка. Кожного дня заглядаю на сайт з думкою - може хтось щось порадить по нашій проблемі. Чи невже у всіх все гаразд з амінокислотами? Наш хлопчик починає потроху повторювати слова, звичайно ще не дуже добре. Своєю мовою користується, на жаль, мало. На днях розпочали достимуляцію. Сьогодні звернулися до логопеда, яка порадила щоденні заняття (200 грн.) Справа не в грошах, я не знаю чи є потреба в цьому і чи не буде перегружений малюк. Можливо, хтось мені в цьому дасть пораду. До того ж порадила звернутися до масажиста (а за сумісництвом свого чоловіка), який діагностував застій лімфи. (теж щоденні масажі по 300 грн.) Чесно кажучи, не знаю, можливо це якийсь "розвод на гроші". Якби допомогло, то грошей не жаль. І ще, ця логопед проти високочастотної терапії, мовляв це може викликати епі-вогнища. Читала багато ваших повідомлень, читала і Одеський форум, але зараз на такому роздоріжжі. Дівчатка, чиї малюки розпочали говорити тільки після терапії, як вони розмовляють зараз? Не з'явилося епі?

Добрий день. У нас були зміни у ЕЕГ після частот, які самі пройшли за 3 місяці. Це не були ті епі-вогнища, які провокують судоми, тому ми пішли на Мікрополяризацію спокійні. Але серед моїх знайомих - ми одні у кого така картина була. Тому не варто себе накручувати на цей рахунок, все буде гаразд. Закінчите достимуляцію і за 3 місяці зробіть ЕЕГ. Масажі і логопед - це все дієве, і на це варто звернути увагу. Тут вже питання у ваших можливостях, чи саме у цього масажиста проходити масажі. Але якщо у вас бардак у обмінці - то на це варто в першу чергу звернути увагу, і корегувати. В іншому випадку вам логопед-масажист-мікрополяризація-частоти або не дасть результату, або він буде не у повному обсязі, відносно того, що могло би дати. Можливо є зміст корегувати раціон, сісти на БГБК дієту, але це все має контролювати толковий лікар.

Перегляд повідомленняdemy (10 жовтень 2017 - 14:52) писав:

Ми на разі пройшли ЕЕГ - все в нормі. Були на консультації в завідуючої неврологіїї в Чорнобильській. Призначили Тенотен. На інші аналізи і обстеження не відправляли.

А де робили ЕЕГ?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 жовтень 2017 - 17:31

Olya-lya, дякую за відповідь. Ми проходимо лікування у ХГЦ. Ю.Б. порадила БГ дієту, прийом певних препаратів. Деякі з них вже приймаємо, деякі тільки заказали на сайті. Сподіваємося на гарні результати. І спасибі ВСІМ дописувачам цього чудового сайту, що допомогли, віримо в це, направити нас на правильний шлях.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люська* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 жовтень 2017 - 13:03

Перегляд повідомленняdemy (10 жовтень 2017 - 14:52) писав:

Ми дуже багато всього здавали. Осневне це дисбактеріоз та копрограма (ккал). Далі мазок з горла на віруси герпесу (6, ЦМВ, Енштейна), по крові у нас називається пакет Електролітів (мікроелементи)+вітаміни (Б12, фолієва, феритин) + біохімія+глютен та казеїн+ гомецистеїн+лактат. Ми здавали поступово. За півроку десь тисяч 6 пішло. Зараз доздали селен і виявили дефіцит. Проходимо курс: Лактомун, креон + вітаміни яких дефіцит. Результати кращі ніж при прийомі ноотропів. Логопедичний салдок дуже багато дає.
Але краще напишіть у ХМГЦ до Гречніної. Дуже важливо, щоб координував лікар.

Хто відправляв поштою кров на амінокисло? Скільки часу роблять? Нам казали, що 2 тижні. МИ відпривили ще 31.08. і досі не готово. А мочу відправляла ще у травні і та сама історія. Скільки часу вони роблять аналізи?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Flina 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 жовтень 2017 - 22:09

Доброго вечора! Перечитала всі сторінки по цій темі. Моєму синочку 4 рочки. Рік тому розпочали терапію із Владою Тарасенко. Малий дуже швидко розговорився. Але щодо розумінням мови є певні проблеми. Тобто щось пояснити або почути відповідь на питання неможливо. Влада направила на здати кров на біохімію в Харків. Але фізично ми поки не можемо поїхати, бо є ще одна маленька дитина. Я дзвонила туди, але мені категорично сказали, що ми маємо приїхати... Ось вже півроку пройшло. Дівчата, хто робив той аналіз заочно? Поясніть, будь ласка, як це зробити. Буду дуже вдячна.
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 жовтень 2017 - 17:56

Перегляд повідомленняЛюсси (11 жовтень 2017 - 17:31) писав:

Olya-lya, дякую за відповідь. Ми проходимо лікування у ХМГЦ. Юлія Борисівна порадила БГ дієту, прийом певних препаратів. Деякі з них вже приймаємо, деякі тільки заказали на сайті. Сподіваємося на гарні результати.

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 12 Сторінок +
  • « Перша
  • 10
  • 11
  • 12
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

Вчора, 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 жовтень 17 )

Перекладач онлайн